L. Anužienė lieka mokymo centre ir dirbs su projektais

 • Teksto dydis:

Iš Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro (KMPMC) vadovų atšaukta Laimutė Anužienė lieka mokykloje „vesti darbų įvaizdžio ir socialinio bendravimo kontekste”, skelbia „Laisvės televizija“.

Nuo spalio atleistoji direktorė dirbs „ties projektais kuriant holistinį žmogaus įvaizdį“.

„Dirbs, ves projektinius darbus įvaizdžio ir socialinio bendravimo kontekste. Kiekviename modulyje yra tam tikri tokie dalykai, pavyzdžiui, ir atliekant makiažus reikia įvaizdžio detalių, tai va mes taip ir galvojome, kad ji išsilavinimą (turi) – ji yra įvaizdžio dizainerė ir socialinių mokslų daktarė, - sakė ji. - Mes galvojame, kad iš tikrųjų tokių specialistų neturėjome ir kada atlieki paslaugą, ypatingai makiažo paslaugą, tai jūs, kaip moteris, turbūt irgi suprantate, kad ne vien tik makiažo reikia“, – žurnalistei sakė centro Kosmetikos skyriaus vadovė Jūratė Jocienė.

Praeitą savaitę švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė teigė, kad direktorė atleidžiama, tačiau nededamas taško skaidrinant profesinį mokymą. Sudaryta darbo grupę, kuri toliau tirs gautus naujus skundus dėl šios įstaigos veiklos.

BNS primena, kad ŠMM inicijuotas auditas mokymo centre nustatė įvairių pažeidimų: ministerijai užkliuvo L.Anužienės  ir jos artimųjų gautas autorinis atlygis, be ministerijos, kaip turto panaudos davėjos, sutikimo, suremontuotos centro patalpos Kaune padidinant jų plotą, pažeidžiant teisės aktus L.Anužienės išsinuomotas prabangus automobilis.

Žiniasklaidoje skelbta, kad, be kita ko, centro diplomai būdavo išduoti studentams, kurie realiai jame nesimokė, taip pat portalas 15min.lt kėlė abejones dėl to, kad L.Anužienė  galbūt gyvena Europos Sąjungos fondų ar valstybės biudžeto lėšomis suremontuotose patalpose.

Tyrimą dėl Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro atlieka Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba, prie šio tyrimo prijungti du susiję Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) tyrimai. L.Anužienė šiame tyrime apklausta kaip specialioji liudytoja.

FNTT Neteisėtos paramos prevencijos ir tyrimo valdybos Nusikalstamų veikų tyrimo skyrius ikiteisminį tyrimą atlieka dėl sukčiavimo, piktnaudžiavimo ir dokumentų klastojimo. Kaip nurodo FNTT, tyrėjai aiškinasi, kad Kaune rekonstruojant mokymo centro pastatus, esančius Griunvaldo g. 20/22, Gedimino g. 11, Miško g. 15 ir Karaliaus Mindaugo pr. 11, tarp profesinio mokymo centro ir rangovų bei tiekėjų nebuvo susitarta, jog projektuose vykdomų darbų atlikimo ir įrangos tiekimo kainos bus didesnes.

„Rangovų ir tiekėjų nepagrįstai gautos lėšos galimai buvo naudojamos KMPMC direktorės Laimutės   Anužienės  asmeninio namo, esančio Pajiesio k., Garliavos sen., Kauno r. statybai ir įrengimui bei UAB „Baltasis pegasas“ priklausančio žirgyno maniežo statyboms, kuris veiklą vykdo L. Anužienei  ir N.Anužiui priklausančioje privačioje žemės valdoje, esančioje Pajiesio k., Pajiesio kel. 1“, – teigia FNTT.

Ministerija nurodo, kad bus skelbiamas konkursas į KMPMC direktoriaus pareigas. Ministerija direktorės atleidimo siekė nuo balandžio mėnesio, tačiau šis klausimas ilgą laiką nebuvo sprendimas, nes L.Anužienė turėjo nedarbingumo pažymėjimą.NAUJAUSI KOMENTARAI

dabar

dabar portretas
pagal nauja tvarka valdininkai turi atlyginti patirta valstybei zala..

Jūratė

Jūratė portretas
Na čia jau visiškas tyčiojimaasis iš visko kas tik yra įmanoma.

Kauniete

Kauniete portretas
Anuziene turi buti atleista, ir be teises dirbti svietimo sistemoje. Kitaip turi atsistatydinti svietimo ministre. Jeigu to neivyks, reiskia musu svietimo sistema supuvusi ir prasmirdusi. Dabar Anuziene perejo dirbti is vieno kabineto i kita, uzuojauta naujam vadovui, kuris dirbs...nebent jis butu Anuzienes giminaitis, kuriuo ji galetu manipuliuoti ir toliau plauti pinigus.
VISI KOMENTARAI 13
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių