KTU taryba: P. Baršauskas iš pareigų atleidžiamas nuo spalio 25 dienos

Grįžti į straipsnį

nera

nera portretas
pagrindo iseiti, aiskiai parasyta KTU Akademinės etikos kolegija po automatinio P. Baršausko publikacijos patikrinimo paskelbė, kad monografijoje esama citavimo problemų, tačiau plagiato nėra.

kokia

kokia portretas
įšeitinė?

simona

simona portretas
Ir vel grizta SBA berniuku laikai,Dalius sutvarke energetika dabar su vdu pripampusia vaivorykste tvarkys svietima>Au premjere kas vadovauja lietuvai?Senelis ar zydrieji berniukai?Lietuvoj tokia "tolerancija veda i valstybes kracha,Kur gerbamu lietuvos vyru drasa ?Sliauziosim pries ponus ir banditus?rodysim kaliniu zmonas ir kitas pupytes ?Kam tarnauja nupususios televizijos? i

senelis

senelis portretas
Vistik Dievas yra,kiek zmoniu nuo to brudo nukentejo ypac pensininku.Tokio rektoriaus turbut nebuvo nei vienoj aukstoj mokykloje.Tokiems zmonems net kiemsargiu brigadai vadovauti negalima .

Bidonas

Bidonas portretas
Šiugšdinienė yra konservatka. Kai Kubilius buvo premjeru ir sumažino pensijas, ji dirbo pas Kubilių patarėja. Tokių patarėjų pas ji buvo net 96 vienetai. Nusipelnę gyventi geriau konservatnikai buvo pritraukti iš provincijos į sostinę ir čia gavo pakvepuoti valdininkų pribezdėtu valdžios koridorių oru.

Kęstas

Kęstas portretas
Kodėl Lietuvos universitetai priima kiekvieną, kas turi pulsą? Kodėl Lietuvos universitetams mokslas nereikalingas? Kodėl studijų kokybė mažinama? Nes Lietuvos universitetai daro pinigus, o visa kita trukdo pinigų darymui. Kaip mes atėjome prie tokio gyvenimo? „Visa Lietuvos aukštųjų mokyklų sistema „patupdyta ant Steponavičiaus krepšelių“. Jei yra studentų, jie „atsineša“ pinigus, tada gauni valstybės finansavimą. Ko daugiau studentų, tuo universitetas gauna daugiau pinigų. Kai švietimo ir mokslo ministru dirbo Gintaras Steponavičius, aukštosios mokyklos buvo paverstos „firmomis“, kurios gaudavo pinigų už klientus – studentus.

Kęstas

Kęstas portretas
Universitetai buvo įmesti į rinką kaip paslaugų teikimo įmonės. Jei susikuri darbo vietą, tai ir turi, nesusikuri – tavo problema. Mokslas pasitraukė į antrą planą. Turėtum būti labai patrauklus, kad pas tave pultų studentai“, – aiškina mokslininkė, profesorė, D. Kiseliūnaitė. Ar kas susigriebė už galvos ir bando gelbėti nykstantį Lietuvos mokslą? Ne. Šalyje nepakanka kultūringų žmonių net tam, kad susigaudytume, ką mes čia naikiname. Daugiau apie tai - guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

...

... portretas
O neteisėtą atlyginimą ar grąžins?

Galerijos

Daugiau straipsnių