KTU gimnazijos vadovų pozicija: nusirašinėjimo netoleruojame

Anonimas

Anonimas portretas
Juokingos čia jūsų visų paistalynės. Žino tiesą,turbūt, tik esantys gimnazijos viduje..Čia nėra esmė -pažymiai,tėveliai, nusirašinėjimas ar kita. Tai tiesiog abipusės neapykantos vienas kitam konfliktas. O visa kita tik pagardai konfliktui įsiplieksti. Atsipeikėkit "rašeivos".

trarka mokyklose turi būti

trarka mokyklose turi būti portretas
Manau, kad mokyklose turėtų būti į ją patenkantys asmenys tikrinami, kaip tikrinami asmenys, tarnautojai ar pareigūnai patenkantys į kalėjimą. Jiems draudžiama įsinešti mobiliuosius telefonus, aštrius daiktus, peilius, vaistus ir pan. Tokiu principu galėtų būti tikrinami ir pedagogai ir mokiniai, aptarnaujantis personalas patenkantis į mokyklą.

Įrašinėti ir nurašinėti galima?

Įrašinėti ir nurašinėti galima? portretas
O gal čia susipainiojo įrašinėjimas ir nusirašinėjimas? Įrašinėti galima, nurašinėti taip pat galima, o nusirašinėti ir nurašinėti taip tas pats kaip įrašinėti?

mobiliakas

mobiliakas portretas
tai kad pats Boguševičius liepė savo mokiniams įsirašinėti (šitokiu būdu "konspektuoti") jo "paskaitas" per pamokas, kad mokiniai namuose turėtų iš ko mokintis

Asta

Asta portretas
Mokyklose turi būti draudžiama naudotis mobiliaisiais telefonais, kaip yra UK. Ne šiaip draudžiama, bet ir numatytos nuobaudos nepaklusus. Draudžiama net pinigų turėti, nes mokykloje yra maitinimas. Mokykloje reikia MOKYTIS, o ne pramogauti. Kol mokykla neturės svertų mokiniui sudrausminti - nieko iš švietimo nebus. Turi būti pažymys už elgesį ir drausmę. Pažeidus drausmę daug kartų - mokinys šalinamas. Apėjęs daug mokyklų su pašalinimu, mokinys turi patekti į ypač griežtas auklėjimo įstaigas. Tik taip bus įmanoma suvaldyti dabar įsivyravusį chaosą mokyklose. Ministerijai reikia konsultacijų? Prašom kreiptis:)

samas

samas portretas
Sako geriausi mokiniai Lietuvoje. Jeigu taip, tai ir mokytojai turi būti geriausi. Puolamas mokytojas iš tokių, o štai, interviu davėja aiškiai ne tinkamo lygio. Gėda skaityti, paprastos bobelės šnekėjimas. Primena Burgio atvejį. Reikia priimti į šią mokyklą neatsižvelgiant į tėvų turto cenzą.

vargas

vargas portretas
svarbu komunikuoti, nors susikalbėti nesugeba:)

Kostia

Kostia portretas
Atsakymas "kvepia" socializmo laikų retorika. O ir "stogai" iš tų laikų...

nuomonė

nuomonė portretas
Jei garso įrašas daromas siekiant užfiksuoti neteisėtą elgesį, tai toks įrašas gali būti daromas, tačiau jis perduotas turėtų būti gal teisėsaugai ir pan., o ne viešinamas.

vaikai mokosi iš rektoriaus

vaikai mokosi iš rektoriaus portretas
Jeigu rektoriui galima plagijuoti, tai mokiniams taip pat turi būti galima nusirašinėti arba plagijuoti

Ro Ma

Ro Ma portretas
Ir tai rašo gimnazijos direktoriaus pavaduotoja? "Administracija, mokytojai ir mokiniai, tėvai – turi susitarti, kaip elgiamės ir vertiname akademinį nesąžiningumą"? Iš esmės tai reiškia, kad mokiniai, jų tėvai ir mokyklos administracija gali susitarti, kad nusirašinėjimas nėra taip jau ir blogai?

Genys

Genys portretas
Juokingai skamba KTUG vadovų nuomonė, kai žinai, kad universiteto rektorius - plagiatorius :D

Čiubaka

Čiubaka portretas
ar nusipirkus kursinį, "plagiatą", tokia praktika taikoma?

varelalidia79@gmail.com

varelalidia79@gmail.com portretas
Ar jums reikia paskolą pasiruošti naujųjų metų?; jūsų vaikams ir jūsų šeimai? el. paštas: varelalidia79@gmail.com Mes siūlome paskola nuo 1000 € iki 850.000 € ir daugiau, mūsų palūkanų norma yra 2% per metus. Jei esate tikrai domina, prašome susisiekti su mumis el. paštu Čia yra mūsų el. paštas: varelalidia79@gmail.com

Zydrunas

Zydrunas portretas
Citata - "Išorės vertintojas buvo kviečiamas siekiant objektyvumo įvertinti D. Boguševičiaus taikomas dėstymo metodikas. Neabejojame, kad mokytojo Domo mokymo metodika susilauktų aukščiausių įvertinimų." - tai koks tikslas kviesti isores vertintoja, jei gimnazijos administracija neabejoja, kad mokytojas gaus auksciausius ivertiimus - nebent, tai butu galima parodyti remejams kaip pasiteisinima ... "del netinkamo mokytojo elgesio..."

Ta pati daina

Ta pati daina portretas
Kai dir Burgi puole rektoratas ir barsauskiuks deste tas pacias mintis tik gal kitais zodziais.... degraduoja ktu bestuburiai

Citata

Citata portretas
Citata: "Esame įsitikinę, kad už drausmės pažeidimus, kuriam priskirtinas ir nusirašinėjimas, nederėtų rašyti pažymių" Va čia jums aiškiausia ir KTU gimnazijos, ir paties KTU, kuriam dar visai neseniai vadovavo nusirašinėjęs rektorius, pozicija.

Kai juoda tampa balta ir atvirkščiai...

Kai juoda tampa balta ir atvirkščiai... portretas
Administracija teigia, kad gimnazija vienija geriausius mokinius? Ir jiems parodo, kad teveliu pinigai gali viska, netgi isesti Mokytoja is darbo. Administracija yra parsidavusi visiskai. Neapgyne pries € savo darbuotojo. Koks save gerbiantis mokytojas nores eiti dirbti ten, jei priklausomai nuo menulio fazes veikiamu kai kuriu tevu gali isgirsti, kad administracija abejoja tavo darbo metodais ir kviecia auditoriu. Taip pazeminimas Mokytojui..

Zydrunas

Zydrunas portretas
Citata - "Gimnazijos direktorius yra išvykęs į Olandiją mentoriauti Tarptautinėje gamtos mokslų olimpiadoje ir tai sutrukdė sklandžiai komunikacijai" - nejuokinkite zmoniu su tokiais pasiteisinimais. Siais laikais zmones dideles kompanijas valdo per atstuma... Ar mentoriavimas vyksta 24 val per para, iskaitant ir savaitgalius? Taigi cia "speciali" situacija - gali nukenteti gimnazijos ivaizdis (jau penktadieni buvo neabejingu mokiniu vizitas pas gimnazijos administracija su klausimu kas cia vyksta). Direktorius nuo penktadienio iki treciadienio tesugeba inicijuoti "antipeticija" ir ivariu parasu rinkliava - ale pasirasykite uz gimnazijos ateiti ir kad svietimo ministerija nereorganizuotu musu... :) Turint tik telefona ar PC per tiek dienu ir dirbant laisvu nuo mentoriavimo laiku galima "uzsukti" grandiozine ivaizdzio formavimo kompanija... O jei dar gavus SSS888 parama...

Mama

Mama portretas
Valdiški atsakymai į nevaldiškus klausimus...

valdone

valdone portretas
Reiketu mokyklose ivesti elgesio pazymi. ,kaip kad buvo ankstesniais laikais. ., izulu ir netoliaruotina rodyti savo /tevu/ pranasumu pries gerbiama mokytoja.,KODEL KARTOJASI TA PATI ISTORIJA.Praras mokykla autoriteta.Geru mokytoju truksta,o kas tada mokys musu vaikus,

Už teisibę

Už teisibę portretas
"Patylėk, jaunuoli, nes jau pasakei pakankamai" tarė pavaduotoja Agnė diskusijos metu mokinių prezidentui

oi oi

oi oi portretas
Bobi - ne, didžiąjai daliai mokinų nerūpi ši sitaciją, tai prašau neskelbkite savo "fake news" ir nevadinkite nepasisakiusiųjų administracijos palaikytojais.

Neblogai

Neblogai portretas
Jeigu pagavo nusirašinėjant, negalima rašyti neigiamo pažymio, o suteikiamas antras šansas. Bet jeigu nemoki ir nenusirašai, tai turbūt gauni neigiamą pažymį. Žodžiu, jeigu nepasiruošėt kontroliniui - pasistenkite, kad pagautų nusirašinėjant.

O kodel

O kodel portretas
tokie saliski zurnalistes klausimai?

Bildukas

Bildukas portretas
Mokiniai gali savo nuomone reikšti laisvai!! Žmonės, kurie nenutuokia kas darosi gimnazijos viduje, daro išvadas, kad mokiniams neleidžia reikštis ir sakyti savi nuomonės. Jau nuo penktadienio yra diskutuojama apie tai tarp mokinių tiek mokykloje tiek socialiniuose tinkluose ir visi pasisako savo nuomone.

Bobis

Bobis portretas
Didžioji dalis mokinių palaiko administracija ir direktorių T. Kivarą.

Nuomone.

Nuomone. portretas
Sio rasinio romano neskaiciau.Tik nesutinku mokytojai su jumis.Neleidote ,nepritarete gimnazistam stojusiem ginti teisingo ,nuosirdaus mokytojo.Supratau buvote direktoriaus puseje.Ar esate bailiai pabijoje kaip skaiciau viska galinciu keliu teveliu.Tik supratau,kad Lietuva valdo turintis geras ,siltas vieteles klanai.Palaikiau ir anksciau Burgi.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių