KTU gimnazijos mokytoja: pasakyta daug netiesos, jis apdergė mokyklą

Silva

Silva portretas
Čia Lietuva, čia lietūs lyja ir TIESOS ieškoti beviltiška...

Anonimas

Anonimas portretas
' Šio dalyko niekas net nekvestionuoja. Be abejo, nusirašinėjimas yra blogai ir to tikrai nepalaikome.' - obviously....idomu tik kaip???

Leonas

Leonas portretas
Slėpkis po lapais, vargeta tu.

Labai keista

Labai keista portretas
Mokytoja gina mokinius, o mokiniai gina jos juodinamą mokytoją.

Mokinio mama

Mokinio mama portretas
Jau kas kas, bet mokytoja Violeta Židonytė daugiausiai ir dergia mokyklą, taip pildama purvą ant mokytojo D.Boguševičiaus. Tai nekolegiška, žema ir neetiška. Susidaro labai blogas įspūdis apie patį mokyklos mikroklimatą. Nenuostabu, kad Domas su ja ir nebendravo. Vienas prašymas mokytojai - PALIKITE PAGALIAU RAMYBĖJE MOKINIUS, nustokite varyti savo dergiantį monologą apie kolegą pamokų metu. Mokiniai ne to vaikšto į dailės pamokas ir ne už tokius monologus mokamas jums atlyginimas. Visai bendruomenei yra be galo skaudus šis įvykis, liaukitės pagaliau.

Panelė

Panelė portretas
Židonytė labai pikta panelė, gal todėl vis ir panelė?!

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com portretas
Citata: " To niekuomet nėra buvę“, – tvirtino V. Židonytė." To niekada nebuvo, bet ėmė ir atsitiko. Taigi ar atsitiko ar neatsitiko? Sėpti tai kas atsitiko kažin ar moralu. Taip gyvenome sovietų laikais.

Papildant Įdomu

Papildant Įdomu portretas
Mokytojas nebendravo su panele mokytoja Židonyte,- tai Jums ir atsakymas.kodėl tokia nepatenkinta .

Zosė

Zosė portretas
Tai, kad ji ir dailininkė labai labai prasta. Bet, kiek žinau, ji dar ir poetė. Tiesa, ponios poezijos skaityti neteko - gal ten ir prasisiekusi.

mama

mama portretas
Kokia ji mokytoja? Juk ji architektė ar dailininkė. Jos pedagoginės žinios yra lygios 0. Bet užtai tikrą Mokytoja ji puola tarsi būtų tikra p e d a g o g ė

Mokytoja

Mokytoja portretas
Kaip man gaila tos mokytojos. Nejaugi gimei verge ir nori mirt verge, bet su sviestu ant duonos. Bijai nerast darbo, gal per silpnos žinios?

vijole

vijole portretas
....jau vien tik tai !,jog pedagogui buvo sukurtas patikrinimas!! faktas ,jog administracija[ar direktorius ?]negerbia nei saves ,nei pedagogo profesijos; ne sukurus tokia gedinga situacija skandalo nebutu !! geda pedagogams ponai,ijus lygiu ojjasi tauta!!

Nenukrypkime nuo temos

Nenukrypkime nuo temos portretas
Nenukrypkime nuo temos. Artėja prezidento rinkimai. Todėl ir kalbėkime ne apie kažkokius vaikų nusirašinėjimus, o apie būsimus rinkimus.

Migle

Migle portretas
Gal galetu mokytojos,kurios taip narsto Boguseviciaus asmenybe,pasipasakoti kaip pacios bendrauja su mokiniais.Viena liepia nutilti,nes mokinys ir taip jau daug,pasak jos,prisisnekejo,kita vadina fasistu,o galiausiai sukurpe pasakojima,kad ne nusirasinetojai kalti,ne jiems(tiksliau ju tevams pataukaujanti administracija),o slapti agentai is mokiniu grupeles,bandantys versti valdzia.Samokslo teorija,pasak ju.O dailes mokytoja,na cia reikia pamatyti ir pasiklausyti,nes keisciau negu keista,kad gimnazijoje desto.

buves gimnazistas.

 buves gimnazistas. portretas
Burgio nera ir gimnazija praranda savo prestiza. Sutikit visi Burgis slovino gimnazija,o kas dabar darosi?

Gerb.mokytoja

Gerb.mokytoja portretas
Gal jūs direktoriaus siamo dvyne, nes viska visada girdit ką direktorius pasakė savo pavaldiniams

IDOMU

IDOMU portretas
Jei ji puiki mokytoja,tai reiskia ji turi teise viesai aptarineti savo buvusi bendradarbi..Mano vaikai baige paprasta mokykla ir neteko girdet ,jog kuris nors mokytojas spaudos pagalba taip demonstruotu savo asmenines paziuras ar nuotaikas .ZEMAS LYGIS

Visiems dergejama

Visiems dergejama portretas
JUs visi pimpauzai. Puiki mokytoja Zidonyte

Prisiminęs

Prisiminęs portretas
Prisiminiau, kas yra hiena...tokia kur seka paskui liūtus....

Anonimui

Anonimui portretas
Norėjau pasakyti, kad Židonytė praleido progą patylėti.Kaip ją vertins mokyklos visa bendruomenė

Anonimas

Anonimas portretas
Matosi jei kolege raso,kad praleido proga patileti,kas per asaba.Galimai nusirasineja per jos pamokas

idomu

idomu portretas
O kur anksciau dibo Zidonyte ,kokie jos darbiniai nuopelnai,kad tapo gimnazijos mokytoja..Su kuo bendrauja,draugauja Juk siame straipsnyje labai sureiksmina,jog mokytojas tik su kelias darbuotojais bendravo..nesupratau ,o koks jos reikalas su kuo ir kas bendravo ar jai tai trukde dirbti pamokose..kazkoks turgelio lygio pamastymas

x

x portretas
Ši kolegė praleido progą patylėti.Įdomu,kaip jai reikės dirbti šioje mokykloje.

to Bertai

to Bertai portretas
architektė,gal jūs nežinote,gal ką suprojektavo,dailininkė,gal ką piešė,,,,daug specialybių

NUOTRAUKA

NUOTRAUKA portretas
Klimaksas nesibaigiantis.

Gėda

Gėda portretas
Baisu, kaip žemyn smunkama...

kaunietė

kaunietė portretas
Tai turėjo išsiaiškinti tik mokytojas ir jo mokiniai ...

Senis

Senis portretas
O šiaip linkėjimai Leonui sėkmingai skaldant kolektyvą ir žūtbūt siekiant posto administracijoje. Gerai svetimomis rankomis padarė politiką. Nors kai dar prie Burgio sakė, kad gal čia net labiau jo gimnaziją

Senis

Senis portretas
Po kiek laiko keletas kolegų suprato, kad ji žodžiu ne taip pristatė, po kuo siūlė pasirašyti ir nori atšaukti parašą. Manau, nereikėjo istorikui pasisakyti dėl kelių literatūros kūrinių arba bent reikėjo po nuomonės pareiškimo pabaigti, kad jei ji skiriasi nuo grafikės jis savaime aišku neteisus.

Senis

Senis portretas
Ir čia ta mokytoja, kuri dar pernai ėjo pas Kivarą, kad reikia atsikratyti Boguševičiumi. Bandė agituoti tėvus, vaikus savo auklėjamos klasės tik šnipštas gavosi ir nuo šio rugsėjo ji nebenorėjo, kad ji liktų auklėtoja. ji surašė tą mokytojų peticiją, kurią pasirašė kiek virš pusės sąrašinių ir rinko parašus.

jis

jis portretas
Priėjome liepto galą.Sąžiningai dirbantis mokytojas neturi jokių teisių.Kas nori, tas ir dergia jo vardą.

aš portretas
Jeigu kas ir apdergė, tai ši mokytoja savo kolegą.

Vilsmantas

Vilsmantas portretas
Tai kieno gi tada verčiamas mokytojas pasigailėjo tų dviejų gimnazistų? Pats persigalvojo ir savo įrašytus kuolus ne tik panaikino, bet ir leido perrašyt? Ar nebūtų amoralu su tokiu kolega, ant kurio vien tik purvą pilate dirbti ateityje? Ar tikrai objektyviai vertinate susidariusią situaciją? Ir šiaip, susidarė toks jausmas, kad tiesiog P. Židonytė pavydi labiau mėgiamam mokytojui

mokytoja

mokytoja portretas
Dėl to, kad mokytojas pasielgė principingai ir sąžiningai,aišku jį reikia suėsti, gadinti jam nervus, iškviesti vertintoją...O kas mokytojui atlygins moralinę žalą,, už prarastą sveikatą...Gal ši kolegė ,kuri ir toliau kaitina situaciją...

Berta

Berta portretas
Na visiškai neaišku,- problema - nusirašinėjo mokiniai, o iškvietė patikrinimą mokytojui ? Kita mokytoja dergia ant kolegos. Kas ji tokia, kieno įgaliota, gal ji kokia inspektorė?

Paskaiciau ir manau kad

Paskaiciau ir manau kad portretas
Si mokytoja puikiai isseste savo nuomone ir tiesa manau atskleide

Anonimas

Anonimas portretas
Na va ir tiesa paaiskes

plagiatas ir nusirašinėjimas universitete?

plagiatas ir nusirašinėjimas universitete? portretas
Jei universiteto rektorius plagiato nelaiko plagiatu ir jam bei universitetui tai yra gerai, tai ir nusirašinėjimas yra gerai? Nusirašinėjimas tada ir taip pat turėtų būti nelaikomas nusirašinėjimu? Be to plagiatas yra apibrėžtas įstatymuose, o nusirašinėjimas neaišku kas tai.

nuomonė

nuomonė portretas
Pirmiausia reikia aiškiai apibrėžti kas yra nusirašinėjimas. Kas tai per terminas ir ką konkrečiai jis reiškia?

Edita

Edita portretas
Dėl įrašinėjimo - mokytojas pats leisdavo įrašinėti pamokas, nes dėstydavo medžiagą, kurios nėra vadovėliuose. Todėl, nematau nusikaltimo tame.

oi oi

oi oi portretas
Geras klausimas - jei šiam mokytojui buvo iškviestas tikrintojas dėl skundo, tai negaliu tiesiog aš visiškai be argumentu vieno punkto parašyti skundą, kuriame prašyčiau patikrinti direktoriaus (fizikos mokytojo) mokymo metodų? Ar direktorius pats atsiųstų sau tikrintoją tokiu atvėju?

Klausimas

Klausimas portretas
Keista, kad ši ponia apskritai reiškiasi, kaip mokytoja nevertinama, kaip dailininkė ir architektė - taip pat negabi. Ar tik nebus ponia intrigantė?

jeigu daug netiesos,

jeigu daug netiesos, portretas
tai vis dėlto: 1)mokinys nusirašinėjo, ar ne? 2) pažymys buvo ištaisytas ar nebuvo? 3)jeigu buvo taisytas, ar mokytojas tai atliko vien tik savo iniciatyva? 4) mokiniai be tam tinkamo leidimo darė garso įrašus bei skelbė jų fragmentus ištrauktus iš konteksto, ar ne? 5)jeigu mokytojas iš tiesų vartojo netinkamą leksiką, kodėl anksčiau nebuvo nusiskundimų? 6)Kokiu pagrindu reikėjo konkrečiai šiam mokytojui organizuoti vertinimą?

Varge varge

Varge varge portretas
ši "specialistė", tai jau geriau patylėtų. Labai ir labai blogą nuomonę esu susidaręs.

Entąjį kartą įsitikinau,

Entąjį kartą įsitikinau, portretas
kad vidutinybės nemėgsta protingesnių už jas. O gal pačiai mokytojai (architektei) reikėtų iškviesti vertintojus, kurie įvertintų josios paviršiniškumą.

Kukuruk

Kukuruk portretas
Plagiatininko universitetas, plagiatininkų gimnazija...

Buvęs Židonytė mokinys

Buvęs Židonytė mokinys portretas
Man ši mokytoja paliko patį blogiausią įspūdį. Ji žemiau vidutinės. O va istorijos mokytoją prisimenu tik gerais žodžiais.

Gudruoliai

Gudruoliai portretas
Nelabai supratau kam tikrinti nusirasantiji pagavusi mokytoja? Sakyciau, jei kiti vaikai butu mate, kad kazkas nusirasineja, o mokytojas toleruoja, ir tada pakviestu tikrintoja... Aisku tai pazemino mokytojo oruma, ir gerai, kad jis pasielge oriai ir nesizemino leidziamas tikrinti.

Kostas

Kostas portretas
Kas atsitinka, kai precedentą padaro vadovas, turiu galvoje buv. rektorių Baršauską, kuris nepademonstravo principingumo, leido įsivažiuoti skandalui, toleravo kažkokią prasižengusią mergelę ir neapgynė direktoriaus. Viskas ritasi toliau. Gal str. autorę publikacijai kažkas inspiravo?..

Netikras zuikis

Netikras zuikis portretas
Kažkaip neįtikinamai ir nenuosekliai savo mintis dėsto ši ponia. Visiška painiava. Interviu su istoriku buvo kur kas aiškesnis ir leido susidaryti situacijos vaizdą. O čia - pasąmonės srautas.

Mokinio mama

Mokinio mama portretas
Iš tų laikų, kai mano sūnus mokėsi KTU gimnazijoje susidariau įspūdį, kad istorijos mokytojas buvo puikus, ko nepasakysi apie Violetą Židonytę. Nors mokykla buvo (ir tikriausiai yra) stipri tiksliuosiuose moksluose, humanitarinuose, o labiausiai meno dalykuose ji nebuvo nei labai stipri, nei netgi vidutinė. Tarkime, dailės, dailės istorijos mokymo ir užduočių (už ką ši mokytoja turėtų būti atsakinga) tikrai jokių nebūdavo ir dėstoma tai buvo absoliučiai atmestinai/atsitiktinai/o gal ir visai nedėstoma... Tai tokie pastebėjimai.

r

r portretas
Domas, o ne Danas!!!

Taigi

Taigi portretas
Vis tiek labai keista, kad kai mokytojas pagavo nusirašinėtojus, buvo iškviesti tikrintojai. Kažkaip klausimas ne taip keliamas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių