Kovo 11-ąją kauniečių laukia gausybė šventinių renginių (programa)

Kovo 11-oji – netolimos, garbingos mūsų šalies istorijos puslapis. Dauguma iš mūsų esame tos istorijos kūrėjai, dalyviai ir liudininkai. Nepriklausomybės atkūrimo šventė Kaune tradiciškai vyks Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje, kur dega Amžinoji ugnis. Koncertai vyks visame mieste. Skelbiame renginių programą:

10.30 val. Šv. Mišios Kauno arkikatedroje bazilikoje (Vilniaus g. 1).

10 val. Šv. Mišios Kauno Šv. Mykolo Arkangelo (Įgulos) bažnyčioje (Nepriklausomybės a.14A).

11.40 val. Varpų muzikos koncertas Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje. Varpais skambins J. Vilnonis.

12 val. Iškilmingas minėjimas, Vyčio Kryžiaus ordino vėliavos pakėlimo ceremonija, gėlių padėjimas prie paminklų Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje.

12.40 val. Akcija „Laisvės žiedai„, akcija „Būk gyvosios vėliavos dalele“ ir pėsčiųjų žygio pradžia Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje.

13 val. Šventinis koncertas Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje. Dalyvaus Kristina Siurbytė, Egidijus Bavikinas, Simona Milinytė, grupės „UPS„, „Štai“, „Kvinta„, „Rebelheart“.

13 val. Kovo 11-osios Akto signatarų kapų lankymas Petrašiūnų ir Žemutinių Kaniūkų kapinėse.

13 val. Renginys „Mūsų gatvėj šiandien šventė!„ „Girstučio“ kultūros ir sporto centre (Kovo 11-osios g. 26). Dalyvaus šokio teatrai „Tūta„, „Gijelė“, solistai Rita Preikšaitė ir Tomas Ladiga, pianistė Šviesė Čepliauskaitė, aktorius Petras Venslovas.

13-17 val. 400 m2 Lietuvos trispalvės skraidinimo aitvarais akcija Nemuno saloje (jei bus tinkamas oras).

14 val. Chorinės muzikos koncertas „Dainuoju Lietuvai„ Kauno įgulos karininkų ramovėje (A. Mickevičiaus g. 19). Dalyvaus chorai „Indraja“, „Varpas".

15 val. Chorinės muzikos koncertas „Laisvės varpas„ Kauno kultūros centre „Tautos namai“ (Vytauto pr. 79). Dalyvaus mišrūs chorai „Gintaras„, „Ainiai“, „Perkūnas".

15 val. Kino filmo „Kaip mes žaidėme revoliuciją„ seansas kino teatre „Romuva“ (Laisvės al. 54). Įėjimas nemokamas.

16 val. Vyčio Kryžiaus ordino vėliavos nuleidimo ceremonija Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje.

17 val. Kompozitorių E. Grygo ir M. K. Čiurlionio muzikos festivalio baigiamasis koncertas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, Kauno valstybinėje filharmonijoje (L. Sapiegos g. 5). Dalyvaus Kauno miesto simfoninis orkestras, Kauno valstybinis choras, solistė Marina Kan. Įėjimas senjorams su pakvietimais, išduodamais Kauno valstybinės filharmonijos kasoje.

17 val. Literatūrinė-muzikinė programa „Yra tiktai tėvynė", skirta Justinui Marcinkevičiui, Kauno menininkų namuose (V. Putvinskio g. 56). Dalyvaus aktorius Petras Venslovas, solistė Giedrė Juknevičiūtė-Beinarienė, koncertmeisterė Beata Vingraitė, klarnetininkas Valdas Andriuškevičius.

Visi renginiai skelbiami Kauno miesto savivaldybės interneto puslapyje.


Šiame straipsnyje: kovo 11

NAUJAUSI KOMENTARAI

BAIKIT MULKINTI ZMONES

BAIKIT MULKINTI ZMONES portretas
. JOKIA CIA NE SVENTE! Kovo 11-ta - tai sajudiniu komuniagu-ishverstaskuriu toks pats spektaklis kaip ir sausio 13-ta, kurie buvo sugalvoti Gorbaciovo valdomajame Kremliuje. Ne Lietuva, Gruzija, Baltarusija ar kitos buv. TSRS respublikos trosko "laisves ir nepriklaosomybes. BET PATI RUSIJA, TURINTI apie 1/6 Pasaulio teritorijos, apie puse Pasaulio ishkasenu bei energoresursu ir tik apie 2% Zemes gyventuoju uzsimane atsikratyti kitu, tame tarpe Lietuvos.Nes nusibodo Rusijai buti melziama karve. O ivykiai 1987-1991 metais buvus. TSRS respublikuose - tai budai, kaip igyvendinti savo sumanyma.Visa tai buvo daroma pagal KGB sugalvotas technologijas, kurias respublikuose igyvendindavo ju patikimi atstovai-pakalikai.Pvz. Lietuvoje tokie, kaip Mecka, pianistas, Satrija ir pan. IR UZTENKA MULKINTI ZMONES IR SUREIKSMINTI TA kovo 11-ta! NULIS TA KOVO 11-ta! Sajudzio KGBistai "ibego i ishminuota lauka" ir jau 20 metu mulkina zmones, atseit"atkovojo nepriklausomybe".Niekas cia nieko neatkovojo -kaip Lubiankos KGB liepe - taip cia ir dare. TODEL VISAS RENTAS, kurias krausto is apgautui Lietuvos zmoniu kisheniu, BUTINA ATIMTI IS SAJUDINIU VAGIU BEI AFERISTU IR DAR NUTEISTI VISUS UZ KRIMINALINIUS SUOKALBIUS. TAI BUS MUSU PIRMAS ZINGSNIS LINK PADORAUS IR GARBINGO GYVENIMO. UZTENKA GYVENTI MELU IR SUGALVOTAIS MYTAIS

nika

nika portretas
Vemti norisi vien tiktai isgirdus "svente- kovo -11 ,arba Vasario -16".Lietuva sugrazinta i 39-40 metus,salyje bedarbyste ,skurdas ,tauta emigruoja ,ir del to turi zmones dziaugtis!!!! Ne tokios Lietuvos norejo tauta ,su grupuotem nusikalteliu ,kurie yra palaikomi seimo ir miestu savivaldybiu ir t.t... ! Tarybiniais laikais kiekvienas zmogus turejo darba,buvo skiepijama pagarba zmogui,meile darbui ir t.t... Ne Tarybiniu laiku ilgimes ,bet tvarkos ir atsakomybes seimo nariu,miestu savivaldybiu tarnautoju..Dabar vadinami "milijonieriai" isiskoline sodrai milijonus,VMI .Todel nera pinigu pensininkam ,socialiai remtiniem zmonem , medicinai ir visom butiniausiom valstybes reikmem.Kam toks "milijonierius - verslininkas " reikalingas, jeigu jis nesugeba sumoketi visu valstybei mokesciu ir darbuotojam algu is kuriu galetu zmogus pragyventi???? Is tokiu "verslininku-milijonieriu" kurie nesumoka minetu mokesciu reikia konfiskuoti turta,sumoketi nesumoketus mokescius ir uzdrausti uzsiimti tokiu verslu ,is kurio nemoka mokesciu.Smulkus verslininkai buvo saziningi,suprate kad nera salygu Lietuvoje dirbti ,vystiti verslo ,uzsidare imones ir emigravo.Liko "verslininkai",kurie moka atkatus seimui,miestu savivaldybem ir parazituoja,tyciodamiesi is tautos "kokie jie protingi -turtingi ,milijonieriai- verslininkai", o jus nesugebate.Vogti kiekvienas sugeba,bet zino kas lauke,uztai nebando tai daryti, o juokiasi tie kurie zino kad bus nepakaltinami ir nubausti.Vienu zodziu ,Lietuva sujaukta-apvogta per 21 metus ,reikia skaudaus perversmo tai sustabtyti."Milijonieriam "siulyciau Emigruoti ,nes ju lauke skaudus nubuozinimas.Prie Smetonos ir dabar Lietuva valdoma taip pat,uztai pasekmes tokios ,salis neklesti o skursta.Is istorijos nors pasimokytu sededami seime ir miestu savivaldybese.

jonas

jonas portretas
NE PROGRAMU SIANDIEN ZMOGUI REIKIA O DARBO IR PINIGU !!!!! Nereikia mulkinti tautos, nes ne visi dar prasigere !!!!
VISI KOMENTARAI 24
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių