Kova dėl savo žemės: Kaišiadorių politikai tyčiojasi iš bendruomenės

Saulius

Saulius portretas
Viena pastabėlė. Nereikia Lietuvos sutapatinti su parsidavėliais politikais, žiniasklaida ir t.t.. Jiems būtų per didelė garbė. Šiukšlės anksčiau ar vėliau nusės į dumblą arba nuplaus jas potvynio vanduo. Greičiau ateitų Lietuvos pavasaris su galingu potvyniu. Labai norėčiau sulaukti.

anonimas

anonimas portretas
Kai kas uztvere privaziavima prie vandens kuris buvo visu pilieciu. Dabar uztvere noredami naudotis pakrante kaip savo. Net prieplauka savo planuose turi... Tai uzdarom jum ivaziavima i Kauna ar Vilniu, nes neva jakstoniu gyventojai siukslina. siuksles tik pretekstas atimti pilieciu privaziavima pie vandens.

stanislovas

stanislovas portretas
paskutiniu metu dažnai tenka valdininkams priminti kas kam dirba ;)

kaunietis

kaunietis portretas
greiciau bankrutuotu sitas perpuves sudlaikrastis

ddt

ddt portretas
Teisingai, padėjai akmeny - tai buvę pamatai, prišiukšlinai - turi teisę uždaryti kelius, pristatyti ženklų ir šlagbaumų, net pati žemė Lietuvoje tapo kilnojamu turtu į gražesnes vietas. Siūlyčiau panaikinti Kauno marias, kaip tokias ir surubežiuoti bei tvoromis aptverti į Jakštonių, Šlienavos ir kt. marias. Jeigu užsienio turistas ir paklaus, kur dingo Kauno marios, tai mes paaiškinsim savo didelį bendruomeniškumo jausmą ir kad mūsų mažų bendruomenių interesai aukščiau už didelių bendruomenių viešus interesus. Rusijos turistas supras situaciją ir be aiškinimo, vis vien obuolys nuo obels netoli te nurieda. Kai matau tokius dalykus ir tokius straipsnius, nekabinsiu aš vėliavos ant savo lango šimtmečio proga ir nešvęsiu, matydamas, šalia ko gyvenu, nors senais gūdžiais laikais švęsdavau.

a

a portretas
Urodas seka savo uzsakyta straipsni

Anonimas

Anonimas portretas
Kada ta naroda nustos pavideti.

turciai

turciai portretas
Va kas kovoja dėl to, kad būtų užtverta: https://www.aruodas.lt/sklypai-kaisiadoryse-jakstoniu-k-11-479156/

Zvejys

Zvejys portretas
Užsakytas straipsnis. Visi blogi išskyrus tuos kurie vilas statosi ant Kauno marių kranto ir medžius pjauna be leidimo. Seniai aišku, kad pramuš ten tas statybas tik laiko klausimas kiek jiems tai kainuos...

gaila...

gaila... portretas
Nemeluosiu,sita istorija mums skaudi.Taip ten buvo siukslynas,visi taremes,kad reikia mums daryti talka ir susitvarkyti.Ar atsimenate,kas buvo pasakyta,tegul ponai tvarkosi.O jie susitvarke. Tai ko cia dabar verkiate?

ISIVAIZDUOKIT TOKIA SITUACIA..

ISIVAIZDUOKIT TOKIA SITUACIA.. portretas
TURI SKLYPA TARP JUROS IR GATVES..NENORI KAD PRIE JUROS KAS PRIEITU NES GI IR BUNA PAMYZA I JURA IR PASIUKSLINA..TODEL NORMALU UZTVERT VISA PUSYNA..IR SAUGIAU 5 ZMONIU "BENDRUOMENEI"

ddt

ddt portretas
Tas keliukas jau buvo kai "Kauno diena" dar buvo "Kauno tiesa" ir net "Tarybų Lietuva", bet juo Kauno gyventojai galėjo patekti ir grožėtis Kauno mariomis. Straipsnis ne tik, kad šališkas bet ir neteisingas. Laikraštukui linkiu teisingo pelnyto bankroto, o "Jakštonių bendruomenei" pamynus visų kauniečių interesą perlipti ir Lietuvą, vardan savo "švento reikalo". Jakštonys ir Vasiukai, tai jėga, o ką čia Kaunas, Vilnius ar Lietuva.

ATSAKYK klausianciam?

ATSAKYK klausianciam? portretas
Apie ka TU cia rasai, 5arai ir tt..? atsakyk i mano klausimus? prie ko cia tie 5arai,ten jei ka, jau 50hekteru aptverta!!

Atsakau klausiančiam

Atsakau klausiančiam portretas
O nuo kada galima 5 arus žemės, kurie tau nepriklauso, prisijungti prie turimos žemės ir užsitverti praėjimą iki marių? Čia viskas normaliai? Tai davai, leidžiam visą pakrantę užsitverti, ir ne tik prie marių, visur leidžiam, po tris, po 2, po 1 arą. Tai kas tada bus?

KAISIADORIU SAVIVADYBEI KLAUSIMAS?

KAISIADORIU SAVIVADYBEI KLAUSIMAS? portretas
Kaip suprantu pagal komentarus,cia pati savivaldybe rasineja,nes labai jau tiksliai pateikia duomenys apie tuos Jakstonis,tai sakykite jus valdininkai,kodel tik dabar jums parupo jie?,kodel patys statote zenklus? kodel leidote viskam taip atsitikti? kodel ten nepastatote siuksliadeziu?,kad mes galetumeme ismesti siukslias!kodel irenginejate uz 200metr.aikstele,o cia nera jos?kodel patis nesiemate prevencijos savivaliai stabdyti?ir jei yra viesas interesas ir privatus viesas interesas,tai kaip reikia isiaiskinti abiems pusems,kas stipresnis??

Zvelgiantis nuo autostrados i uzrakintus vartus

Zvelgiantis nuo autostrados i uzrakintus vartus portretas
Internete susiradau Jakstoniu kaima. Pasiziurejau i sklypu suskirstyma, radau kelia, kuris vadinasi Slenio gatve ir visai nenustebau.Pasitvirtino teiginiai, kad matininkai ir NZT veikejai tiek pridirbo, kad konfliktai tarp zemes turetoju uzprogramuoti ilgam laikui i prieki.Turint omenyje, kad cia vartosi dideli pinigai, reiskiu uzuojauta norintiems atstovauti viesa interesa.

Man atrodo

 Man atrodo portretas
Dėl aiškumo tiems, kurie nesupranta kas į kieno turtą kėsinasi.6 arų sklypas, kuriame yra kelio atkarpa, turinti savivaldybės tarybos 2011 metais (tais metais buvo visai kita valdžia) patvirtintą kelio charakteristiką. Dalis kelio su patvirtinta geografine kelio charakteristika praeina ir pro privatų sklypą,nes kito kelio patekti tiek į valstybei priklausantį 6 a sklypą tiek iprivacius sklypus nėra.Nelaimė valstybės 6 arų sklypo ta, kad jis yra prie Sravinskienei priklausancio sklypo.Jos vyras Stravinskas, prisidengdamas bendruomenės interesais, gviešiasi šio sklypo ir siekia pilnai užvaldyti šią Kauno marių pakrantę.Žinant ten esančios žemės sklypų vertę, yra dėl ko stengtis.

Anonimas

Anonimas portretas
Susipese du viesieji interesai,cia tik istatymai gali padeti,kuris teisus.Kad valdininkai kisa pagalius tai cia ne naujiena,si Kaisiadoriu valdzia,tai tragi komedija,teko susidurti,bet ji jau neilgam.

Aciu

Aciu portretas
manau, kad pirmuoje vietoje prokuratura turetu duoti atsakyma is kur atsirado tie dvarai regioniniame parke o paskui ir del privacios nuosavybes nes dar 20 tokiu metu ir Lietuvos zmones atgal pasiprasys i Rusijos glebi ( nes musu politikai prie to veda) ir tikrai Sibire bus ir nuosavybe ir privatus interesas ir daug visko.

Viešas asmuo=viešas interesas

Viešas asmuo=viešas interesas portretas
Autorius rašo: "Jakštonių bendruomenę stebina tokie mero teiginiai, nes netoliese, vos už kelių šimtų metrų, pernai pati Kaišiadorių savivaldybė įrengė automobilių stovėjimo aikštelę. Pagal Kauno marių regioninio parko tvarkymo planą netoli šios aikštelės numatyta įrengti ir paplūdimį." Viešasis poreikis patenkintas. Kam brautis per privačias valdas? Bet "protingos" vice ir mero galvos galvoja taip: jei Janavičius viešas asmuo, tai ir jo interesai yra viešieji interesai. O tai, kad viešasis interesas yra vertinamoji teisinė kategorija, kur nuspręsti konkrečiu atveju, ar yra viešasis interesas ar ne, kaip jis koreliuoja su individo ineteresu, gali nuspręsti tik teismas, Kaišiadorių galvoms dzin. Ir kodėl jiems turėtų rūpėti? Jie net ne Kaišiadorių bendruomenės nariai. Jie tik atvažiuoja į darbą iš kitų savivaldybių ir kaišiadoriečiams "padirba" meru ir vicemeru (o ką dirba vicemeras?! a, teisingai, dirba viešuoju interesu :D) ir išvažiuoja atgal. Nes ten jų nerenka...

skaitytoja

skaitytoja portretas
Man tai labai įdomu, kad socialdemokratas gina ne vięšąjį interesą, o turtingųjų privatininkų ketinimus. Kreivų veidrodžių karalystė tuose Kaišiadoryse, o vicemerui- pagarba, nes , kaip matote, Kauno marių pakrantę okupuoti reikia tik storos piniginės, čia tikram sąžiningam žurnalistui reikia nuvykti ir pafilmuoti tuos"nabagus', jų statybas ir tada pamatysime, koks tas vicemeras nedorėlis. Janavičiau, laikykis, mes su tavimi, o Jakštonių bendruomenės nariams- tik tylėt kaip pelytėms po šluota.

ACIU

ACIU portretas
Pagarba Jakstonims IS DIDŽIOSIOS RAIDĖS. gal pagaliau pavyzdi paimsim, tvarkos ir kitos pakrantes uzterstos.

Kaip pirstu i aki

Kaip pirstu i aki portretas
MUSU valdzios Sąžiningumas Rūpestingumas,niewypowiedziany.

Savas

Savas portretas
Į Jakštonis, prie Kauno marių važinėjau nuo vaikystės. Teko matyti visko, ir gero ir blogo. Reikia pripažinti, jog daugelis poilsiautojų ir žvejų nesikuklindavo, palikdavo veiklos turinį pakrantėse, ne visu šimtu procentu, bet palikdavo. Tačiau nereikia pamiršti, jog laikai keičiasi, žvejų bei poilsiautojų kultūra taip pat. Šiuo atveju esminis dalykas yra žmonių, kurie įsigijo žemes šioje teritorijoje, mentalitetas ir piniginių storis. Vardai ir pavardės yra garsių verslininkų ir seimo narių. O kaip byloja patarlė ,, kas turi pinigų ir valdžią, tas užsako muziką". Nors regioniniuose parkuose berods statybos negalimos, Jakštonyse jau puikuojasi plakatas-projektas nuosavų namų kvartalui. Teko kalbėti su vietiniais gyventojais (tikrais), jie esamos situacijos įkaitai. Taigi reziumuojant, straipsnis užsakytas ir parašytas į ,,vienus vartus", visiškai nekalbant apie viešą visuomenės interesą.

Kaip pirstu i aki ;)

Kaip pirstu i aki ;) portretas
Marių plotas – 63,5 km², ilgis – 80 km, bendras pakrančių ilgis – 200 km, didžiausias plotis – 3,3 km, Jakstoniu kaimo pakrantes ilgis 1,01km,Apie 1960 m. KAIMAS BUVO UZSEMTAS pastačius Kauno HE, todėl jis buvo perkeltas truputį į šiaurę, iš senosios vietos 54°53′50″ š. pl. 24°07′20″ r. ilg. į dabartinę.1959m. 48 gyventojai. Kauno marių regioninis parkas yra vidurio Lietuvoje, į rytus nuo Kauno. Parko direkcija – Vaišvydavos km., plotas 9869 ha, vandenys užima 53 proc., miškai 33,5 proc. PARKAS IKURTAS 1992 m. rugsėjo 24 d. siekiant išsaugoti unikalų Kauno marių tvenkinio kraštovaizdį, pakrančių miškų augmeniją bei gyvūniją ir kultūros paveldo vertybes.Parko svarbiausias akcentas – Kauno marios, užimančios 63,5 km², susiformavo 1959 m. užtvenkus Nemuną. Iš dabartinės marių teritorijos buvo iškelti 33 kaimai Daugiausia tinkamų poilsiauti bei maudytis pakrančių yra žemutinėje marių dalyje – Pažaislio pusiasalyje, ties Jakštonimis.TAI SAKYKITE,KAS YRA UZGROBIKAS, OKUPANTAS?

Grom

Grom portretas
Nu ir izulumas, buvau pries kokius 8metus jakstonyse, grazu zmones su seimomis atvaziave kas zvejoja kas deginas nei siukslinanciu nei gerianciu nemaciau, nuvaziavau pernai slaubaumai, plytos, kameros ir policija grasinantys zenklai. Pieskom nueiti iki mariu beprasmiska, masinos kur palikt irgi nera. Ten atplestas geras gabalas kauno mariu. Kokie dar zemiu grazinimai, ten uzgrobtas regioninis parkas, patys savavaliskai pristate draudziamu zenklu ir draudzia viesiems prie mariu prieit, ka sitie Jakstoniu isgamos sau galvoja, kad kauno mariu regionis parkas jiems vieniems priklauso.

Gamtos megejas

Gamtos megejas portretas
Kaip siuksles zurnalistai. Gauna babkiu i kisene, ir pasirasineja savo vardu po betkokiu melu. Aiskiai zinodami, kad pazeidzia visus zurnalisto kodeksus, standartus ir principus.

Kaimietis

Kaimietis portretas
Jakštonių kaime deklaruoti 6 žmonės. O yra net dvi bendruomenės. Viena kažkodėl registruota Kaune. Straipsnis galimai nupirktas, nes Kauno diena nuomojasi patalpas la Jakštonių bendruomenės vadovo pastate. Senokai tokį neteisingą straipsnį skaičiau. Ten kova dėl Kauno marių priėjimo. Ir tiek. Ponai nenori tautai leisti net prie marių prieiti. Nusigyvenome. Manau, kad prokuratūra turėtų išsiaiškintį tų ponų kėslus ir apginti ne jų, bet visuomenės interesus. O šmeižiančio straipsnio užsakovus nubaustų.

Klausimėlis

Klausimėlis portretas
Klausimas labai paprastas: ar galės Lietuvos piliečiai laisvai prieiti prie marių REGIONINIAME PARKE, ar tai bus uždara keliolikos "išskirtinių" piliečių zona, kurie tvarkysis VALSTYBINIAME regioniniame parke pagal savo "zakonus" ir "poniatijas". Meras, vicemeras ir, dar vis kol kas, tarybos dauguma mano, kad čia turi galioti Lietuvos Respublikos įstatymai, laidžiantys prieiti prie marių mums VISIEMS. Beje, jei taryba savo sprendimu pažeidė įstatymus, nieko paprasčiau nebūtų buve, kaip Jakštonių bendruomenei kreiptis į administracinį teismą ir sprendimas būtų buvęs panaikintas. Nereikėję būtų ir laikraščiui vargti:)

Anonimas

Anonimas portretas
Prokuratura turetu sutvarkyti situs "tipo" valdininkus

Gintaras

Gintaras portretas
Sie politikai kartu su adm. direktoriu vykde projekta apie 4 ml. vertes aplinkosaugini per viena diena pasirase darbu priemimo aktus ir taip jiems baigesi sie mahinatoriai daejo iki prokuroru ir gavome atsakyma ,kad byla nutrauke

stacha

stacha portretas
bendruomene tyciojasi is visuomenes

Anonimas

Anonimas portretas
Ten kur nemato sau pinigu sie politikai tik kenkia zmonems

Nesuprantu.

Nesuprantu. portretas
Jakštonių bendruomenę stebina tokie mero teiginiai, nes netoliese, vos už kelių šimtų metrų, pernai pati Kaišiadorių savivaldybė įrengė automobilių stovėjimo aikštelę. Pagal Kauno marių regioninio parko tvarkymo planą netoli šios aikštelės numatyta įrengti ir paplūdimį,tai kur cia problema?

rr

rr portretas
teko po kaisiadoriu savivaldybes koridorius pavaiksciot tai ten bergzdzias reikalas kazka is ju issireikalaut paprastam zmogeliui, niekam jie pinigu pastoviai neturi, tokie ubageliai kad baisu. O seip tai turiu itarima kad galimai pinigeliai per sona keliauja

taigi

taigi portretas
Ši šiukšlių nuotrauka buvo rodoma, kai maždaug prieš metus Karbauskis, "bendruomenės" vardu, nors ten tik vienas buvęs servisas, prie greitkelio stovėjo, uždarė vieną privažiavimą prie Kauno marių. Scenarijus kartojasi.

Jakšta

Jakšta portretas
Straipsnis turėtų vadintis: Kova dėl visiems priklausomos žemės..., arba: Kaip JIE ima Lietuvą

Rinkėjas

Rinkėjas portretas
Klasikinis pavyzdys, parodantis kaip galima, turint pinigų ir įtakos, manipuliuoti žiniasklaida, daryti įtaką politikams. Gerai, kad dar ne visi tarybos nariai nuperkami ar paperkami.

ekologas

ekologas portretas
Pagrindinis Jakštonių bendruomenės narys ir yra Karbauskis. Ten ir stovi jo dvaras. Iš vienos pusės, jau užtvėrė, privažiavimą, prie Kauno Marių. Matomai dabar organizuoja ir iš kitos pusės užtverti privažiavimą prie marių, Kauno Marių landšaftiniame draustinyje. Karbauskiui bendruomenės vardas reikalingas, tik išspręsti savo tikslus. Jau mažai užvaldytų apie 40000 ha žemės, tai ir ilgiausią Kauno Marių pakrantės dalį suprivatizavo. Kažkaip lyg tai Naisiai, randasi netoli Šiaulių, kaip ten prie Kauno marių atsidūrė Karbauskio "senolių" žemė. Dėl šiukšlinimo, tai yra gamtos apsauga, kuri turi bausti šiukšlintojus, juk neuždaromos gatvės Kauno mieste, nors jos irgi šiukšlinamos. Aplinkos ministerija iš žvejų dabar surenka milijonus, tai galėtų ir pradėti dirbti, o ne tik popierėlius rašinėti, galėtų ir šiukšliadėžių pastatyti, kad būtų kur šiukšles sudėti.

pasiskaitykite istatymus

pasiskaitykite istatymus portretas
kaip sedintis poste vice ir meras,gali spjauti i istatymus,cia jau baudziama byla.

Kyla klausimas

Kyla klausimas portretas
Kodėl taip arčiai kovoja p. Stravinskas, jei nusipirkdamas žemę, jau žinojo, kad neturės pats priėjimo prie marių? Kodėl tik dabar jam vicemeras priešu tapo? Kodėl kiti tarybos nariai, kurie irgi balsavo prieš p. Stravinskui neužkliūna? Kur logika, nusipirksiu žemės arti marių, ir kada užsinorėsiu užsitversiu, kad žvejai ir kiti poilsiautojai nešiukšlintų. Tai žmones auklėkit, o ne koreguokit valstybines žemes savo naudai.

Ko gero-mero pavaduotojas,o gal ir ne.

Ko gero-mero pavaduotojas,o gal ir ne. portretas
Klausimėliai: 1.Ar tik ne Stravinsko statytame pastate nuomojasi patalpas Kauno diena iš to paties Stravinsko? 2.Ar tik ne todėl Stravinsko sugalvotas nesąmones rašinėja korespondentė, galutinai sunaikindama laisvos ir nepriklausomos žiniasklaidos įvaizdį? 3.Kiek gyventojų sudaro Stravinsko vadovaujamą Jakštonių kaimo bendruomenę? 4.Kas nori prichvatizuoti valstybei priklausančio kelio gabalą (tarybos posėdžio metu tokį norą pareiškė tas pats Stravinskas)? 5.Kas priėmė sprendimą nekeisti kelio geografinės charakteristikos - taryba ar mero pavaduotojas? 6.Kokį asmeninį interesą turi mero pavaduotojas, jei savo veiksmais gina visuomenės interesą? 7.Ar nebandė p. Stravinskas paveikti Tarybos narius naudodamasis savo pažintimis su įtakingais partijų ir seimo nariais? 8.Kiek laiko galvojote p.Stravinskai kol sugalvojote, kad mero pavaduotojas nori atlygio už jums palankaus sprendimo priėmimą?

Anonimas

Anonimas portretas
Jei turtyngas i sibira:)

Aš portretas
Karbauskis neužgrobė bent jau gatvės, o šitie super verslininkai nusipirko straipsnį ir taip galvoja pavyks gatvę užgrobti. Žvejai ir turistai jiems ne žmonės, o tik šiūkšlintojai. Tuoj paprasti žmonės neprieis visai prie vandenų.

NA ŠTAI

NA ŠTAI portretas
Corrupted! Galvoja esantys visagaliai. Beveik neabejoju, kad šie veikėjai išlips iš balos sausi. Juk ranka ranką plauna. Gėda!

Julija

Julija portretas
Ši valdžia rajono nelaimė....

Ai

Ai portretas
Kol apsitvėręs gerą šmotą žemės prie Kauno marių Karbauskis nesiskundžia, tol viskas gerai! Beje, o per Karbauskio sklypą kas nors bandė važinėt ir pasivažinėjęs prišiukšlint?

I Sibira

I Sibira portretas
Tremti tokius valdininkus i Sibira!

lietuviski budulei

lietuviski budulei portretas
per rinkimus nemasto o po to verkslena

nuomonė

nuomonė portretas
Šiukšlint, aišku, negerai. Bet.....savo šalyje jau nebegali ir prie vandens nueiti ? Nes kažkokie suskiai užsigrobė ( kitaip sakant, "atsiėmė" ) geriausias ir gražiausias jos žemes ir dabar diriguoja visiems savo valią ? Gal dar ir orą privatizuokim ? Priminsiu, kad , pavyzdžiui, Sibire dar tiek ir tiek laisvos žemės yra...galėtų ten ir grobtis iki soties. Kol pasprings.

Susaudykit,bet taip manysiu.

Susaudykit,bet taip manysiu. portretas
Ka issirinkote ta turite.O juk neamziam jie.Galima piketuoti,versti is postu kaip kitose salyse.Kodel esate versiu tauta?Kodel nesiburiate ir nekovojate uz savo teises.Mes po tankais lindome ,gynemes ,i jus nuo savu sukciu negalite apsiginti.

Ar tikrai "Jakstoniu bendruomene"

Ar tikrai "Jakstoniu bendruomene" portretas
Ar tikrai "Jakstoniu bendruomene",gal "Vip kvartalo prie Kauno mariu vystytojai"?Kyla klausimu kaip parko teritorijoje pradetas vysti toks kvartalas?Kokiu "argumentu" reik,kad "pasistumetu" reikalai taip tvarkytis nacionalines reiksmes parke ir saugomosiose teritorijose? Kas turi zemes,tai gerai zino visus apribojimus.Visa info sklelbiu lt.(sklypai Jakstoniu k.Kaisiadoriu r.) Sutinku,kad gamtos niokotojus "marozus" reiketu skalpuoti "juodai" ,kad nesiukslintu ir kas baisiau nemetytu stikliniu buteliu i vandeni,nes gali isipjauti koja ar rimtai susizeiti,kad net ir greitoji nespes atvaziuoti.

apsimeta vilkai avimis

apsimeta vilkai avimis portretas
gudriai susuko istoriją ta atsiradusi jakštinių bendruomėne, (kurios dar neseniai beje nebuv). Kad tik užtverti kelia žmonėms lankytis prie marių ir užtverti valstybinius kelius darne tokių istorijų prikurs :)) ar tik ne ten nuo autostrados jau vartai stovi??

Anonimas

Anonimas portretas
Nuvažiuokite į pasižiūrėti į vietą, tuomet pakeisite nuomonę dėl "varkšų" bendruomenės

na dabar kiekviena kurva atsiemus zemes

na dabar kiekviena kurva atsiemus zemes portretas
diriguoja ,kas gali prieit prie ezero , prie upes ar prie mariu ....zvejot ,saslyka kept ar merga tratint ....reikia priimt istatyma ,kad maziausiai 50 metru iki ezeru ,upiu ir t.t yra valstybine zeme ir ji priklauso visiems tautieciams su tam tikrose vietose valstybiniais keliukais ar keliais y kuriuos jokios ,,,bendruomenes,,, ar prie Smetonos ar siais laikais vogtu zemiu savininkai ,neturi jokiu teisiu

KESTAS

KESTAS portretas
Pagarba Jakstonims!!

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip galejo toki mera, kaip Tomku isrinkti zmones,jis netinkantis i merus,jis zmogus varnas skaiciuoja ir neturi nuomones, lauk reikia vyti ji is ten..

Ką, rankų neturit?

Ką, rankų neturit? portretas
Išmalkit vienam kitam dantis ir pamatysit - bus tvarka.

na,

na, portretas
"vicemeras" ir Afrikoj" "vicemeras". Dabar erelis suks uodegą, kad jį ne taip suprato, isterikuos "pravakacyja", bet šiaip tai jo mekenimai baltais siūlais siūti. Manau, kaišiadarskiem labai nepavyko su šios kadencijos rajono "valdžia", na, bet bus kiti rinkimai,o tuomet galvokit, už ką balsuojat.

TOMKUS

TOMKUS portretas
Kad valdininkai tyciojasi is bendruomines cia ne naujiena,pavydo akys...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių