Konfliktas garažų bendrijoje: kaip leidžiami žmonių sumokėti pinigai?

vasia

vasia portretas
sitam garazeli pilna pijokeliu ....chalturina,kas netingi...degtine,saslykiukai,zuvu rukyklos cia lebavimui visada po ranka...baisiausia kad ugnele kurenama cia pat garazeliu aikstelej...vienas zingsnis ir nelaime...paskui visi lebautojai seda i savo masinukes ir rieda namucio...baisu.....

175

175 portretas
garažų bendrijoje irgi jau 4 metai jokio atsiskaitymo nariams, tik kas mėnesį kabina skelbimą buhalterė kada rinks mokesčius, o kur juos panaudojo-tyla. Pirmininkas faktiškai visiškas 0, nes neperrinktas.

Narys

Narys portretas
Ir ko jus visi pliekiate tuos pirmininkus? Ar jus patys kažką padarėte bendrijai? Ar dalyvavote susirinkimuose? Jau bendrijoje pasikeitė keli pirmininkai ir visi jums netiko. Visi tik ir sugebate iš už kampo loti. Tipo aš nieko nedarysiu, nesiūlysiu bet ant valdžios losiu ir kritikuosiu. Jeigu pavieniai žmonės bando kovoti, kažką keisti, tai kiti tik bando juos sudirbti, įžvelgti kažkokią klastą. Jums net ne į jūsų tuščią galvą, kad gal žmogus tai daro iš patriotiškų paskatų. Viską sprendžiate pagal savo pagedimo prizmę. Gal pradėkite nuo savęs? Yra žmonių kaip Janina, kuriai visi pirmininkai blogi. O paklauskite jos konkrečiai ką jie blogai darė? Ką ji darytu kitaip? Manau,kad nieko protingo nepasakytu. Bet kritikuoti visi meistrai. Analogija su 80-ais metais. Kur visi patriotai buvo? Virtuvėse! Kiek žmonių rezgė sukilimą prieš SSSR? Šimtai. O į krutinę dabar daužosi vos ne kiekvienas. Kiek pas mus jau buvo valdžių?Daug. Kiek geru? Dauguma pasakysit-nei vienos. Darykit išvadas

Žydrūnė

Žydrūnė portretas
Dar ir taip būna… Kad Bendrija yra kur kas geriau, negu priklausyti tam tikrai bendrai struktūrai, kur niekas neklausia gyventojų norų ir nuomonių, tai ir taip aišku :) Tačiau, taip pat, labai svarbu pasirinkti profesionalų ir savo darbą išmanantį pirmininką, kuris būtų orientuotas į rezultatą, į bendrijos gerbūvio kūrimą, o ne tik į savo darbo vietos laikymąsi. Tokie pavyzdžiai daro gėdą visai pirmininkų bendruomenei. Gerai, kad gyventojai netyli. Jeigu ir Jūs kenčiate nuo pirmininkų savivalės, parašykite mums el. paštu info@ciatavonamai.lt arba paskambinkite 8 679 90414. Mes būtinai Jums padėsime.

Algimantas

Algimantas portretas
Atkreipkit kiek toje teritorijoje stovi nelegalių statinių garažų ,o už juos gauna kažkas nelegalius pinigu į kišenę už mėnesi juk ima po 40 eurų ir daug metu tai ir niekam nerupi .

Kestas

Kestas portretas
o sodu bendrijose kaip ka gal manot kad kitaip

Islandijos

Islandijos portretas
Tokia padėtis visuose garažų bendrijose.Pirmininkai patys save renka,visas darbas susirinkti pinigus.Susiręnka pinigus,paskiau juos leidžia kaip nori ir kam nori.Yra kitose garažų masyvuose išrinti bendrijis narių patikėtiniai,bet jie būna išrinkti iš pirmininko pasiūlytų žmonių ,su kuriais pinigėlius pasisavina.Kitus pagirdo alkoholiu ,kad jie pasirašytu už nebūtus,neatliktus darbus.Tokia tvarka garažų masyvuose.O Kaune, Islandijos pl.garažų masyvuose kas dedasi ,ar kam nors rūpi.?Dirba juose per naktis,derge aplinka fekalijomis,šlapimu.Po nalkties prezervatyvų naudotų primėtyta aplinka.Sargam grasina susidorojimu,atvažiuoja visai pašaliniai,kurie neturi garažų masyvuose.Kiti nuomininkai pasikviečia draugų gaujas,švirkštų ir tu gali rasti.Tenai ir nuo gatvės pasigautas paneles gali atsiveže prievartauti.Nes yra toks užkampis į kurį policija neužsuka ,net pranešus.Taip kalbėjo vienas iš masyvo pirmininkų.

Anonimas

Anonimas portretas
Padarykit eiles tvarka ir bus viskas gerai

Janina

Janina portretas
Ir mes toje bendrijoje esame tikrai nėra informacijos už ką mokame, nebūna jokių susirinkimų,net negirdėjau kada buvo perrinktas bendrijos pirmininkas, kuris taip pat buvo nei kiek ne geresnis, matomai jis ir rašinėja skundus praradęs šiltą vietelę negali nurimti. Matyt tikra geras lovys bendrija, kad vis nenurimsta. Nėra jokios informacijos ir internetiniame puslapyje ir naujoji pirmininkė tegul nemeluoja. O kontrolė tokiems susisukusiems šiltas vieteles bendrijose labai praverstu.

>Tru

>Tru portretas
Kam jam atsiprasineti ? Tai jo seksualine pakraipa -jam zinomas ir pazystamas tik vyru antras galas ir jo kvapas

as

as portretas
mazai moka bendrijai jei lieka pinigu tokiems slykstiems straipsniams uzsakineti.

Tru

Tru portretas
Paskaitykit ką parašėt! Ar nereiktų atsiprašyti moteriškos lyties?susmirdęs diedas!

Man tiesiog gaila jūsu

Man tiesiog gaila jūsu portretas
Bet kai esat garažnikai, kito kelio jum nėra, kaip tik būti bendrijos įkaitais. Aš nežinau , kaip jūsų tiek daug, bet negalit su šita susišykuse boba susikalbėt, ir išvis kam bobą išsirinkot , o ne vyrą, argi boba pasmirdusiu antru galu, gali sugebėt vadovaut vyrams. Ji tik jūsų pinigus sau krauna ir vargo nemato, o jūs durneliai mokėkit ir mokėkit nežinia už ką. Todėl niekas nenori steigti ir daugiabūčių bendrijų, nes ten ne ką geriau, tiesiog baisu, ir ten reikia mokėt ir mokėt neaišku kam ir už ką. O beto ir bendrijų dykaduoniam dar reikia mokėt atlyginimą.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių