Kodėl girtuokliai vidurdienį gali netrukdomi miegoti viešose vietose?

Anonimas

Anonimas portretas
Labai lengva kitiems kalbėti apie benamius, o kas juos padarė tokius.Kas kaltas dėl jų.Argi ne valdžia.Sukčiai ,mafijoznikai atėmė iš jų viską,dauguma tų pijokėlių ir virto tokiais. Nei vienas valdžios vyras nesidomėjo jų praeitimi,jie nemato ir nenori matyti,bei girdėti apie juos.Tegul suranda šiokias tokias patalpas jiems,o tegul veža padirbėti ,tvarkyti aplinkas,tai žinos kad vien gėrimas nepadės atsikratyti savo praeities.Tegul ir žmonės neduoda pinigų,o prasančiam pasiūlykit padirbėti, dar daug liko sovietmečio liekanų. Reikia valdžiai atmerkti geriau akis,padėti rasti darbus.Greitai visi protingesni paliks Lietuvėlę.Tai klaiku.

Aleksotas

Aleksotas portretas
Iš kur žinot, kad čia benamis? Jis gal turi namus, tik girtas nuvirto, o atsipaipaliojęs patraukė namo.

Daliai

Daliai portretas
Na, tik nesekite pasaku, kad Lietuvoje darbu pilna. Zinote puikiai, kodel zmones emigruoja. O benamis neturi net gyvenamosios vietos, tai kas ji toki idarbins?

DAINAVOS GYVENTOJA

DAINAVOS GYVENTOJA portretas
GAL JUS NEREGEJOTE VAIZDELIU PRIE SAULETEKIO? KAIP SKERIAI APLIPE GIRTUOKLIAI,VYRAI IR MOTERYS.PARKA ATNAUJINO,O KAS JI PUOSIA?KEIKSMAI IR BLEVYZGOS,GEDA!!!!!!!

Anonimas

Anonimas portretas
Darbo negavo, užtat prisigerti gavo.

Dalia

Dalia portretas
Ir vėl darbo negavo? Darbų pilna, bet tinginystė ima viršų.

Akvilė

Akvilė portretas
Neturi namų? ar atėmė iš jų, ar pragėrė namus? Gailestis ima, bet ne tiek, kad padėčiau jiems po galva pagalvę. Patys nulėmė savo gyvenimą.

aš portretas
Reikia juos kažkaip nutempti į žolę ar už tvoros, kad nebjauruotų aplinkos ir negadintų žmonėms nuotaikos

dar kartą

dar kartą portretas
Jis gal namų neturi, atsikabinkite nuo žmogaus. Šlykštu kai kabinėjamasi. Jūs nei nesusimąstote, kad jūs, turintys pinigų gal būt ir susiglemžėte jo dalį - Jūs gaunate solidžius atlyginimus už žmonių sunaudojamą elektrą, šilumą, vandenį, o jei jis negavo darbo ir neturėjo už ką susimokėti, buvo išmestas iš buto. Ar esate tikri, kad ne dėl jūsų gobšumo ir žiaurumo tokie žmonės liko be savo likimo?

Irena

Irena portretas
Komentatoriui RIMUI ir kitiems, tai pasirūpinkite, tais gulinčiais, pakelkite kaip sakoma parkritusį, kodėl tik liežuviais malate, juk čia visų mūsų bėda ir nebūk tikras, kad pats netapsi tokiu, mažiau burnokime, o daugiau darykime, tai bus, kaip sakote Lietuvėlėj geriau, Bet nei jums rūpi Lietuva, nei ką nors gero dėl jos padaryti, prajuokino komentaras, "argi mes kovojome už tokią Lietuvą" tikrai jūs nekovojote tik pliurpiate, bet kokia tema pasirodžius straipsniui.

kkk

kkk portretas
kownui tai tinka

Goša

Goša portretas
niekas nieko nepadarys, gers jie kaip gėrę ir vargo nematys

Gyvenu ten

Gyvenu ten portretas
Tai vyksta daug metų. "IKI" parduotuvė, šalia-baras, kur nuolat "kursuoja" policija, kitoj gatvės pusėj - turgus su alkoholio kioskais. Valdžia mato, bet toleruoja(?). "IKI" parduotuvė - taip pat, nors girtuokliai tiesiog prie pat durų trinasi. Transporto stotelė irgi "nugulta". Bjauru ir pavojinga.

Pilietis

Pilietis portretas
Bet tai juk mūsų Lietuvėlės piliečiai,užsienyje tokių gali,skaito lygoniais,užjaučia jų šeimas.Vis tik ne šūnys,gyvūnų daugiau gailisi,kaip kad žmonių Lietuvoje,kaip čia yra?

piktas

piktas portretas
todel ju neliecia nes bijo rankas susitepti , dabartines mentes tik priaugintais nagais ir plaukais gali pasirupinti.

meile

meile portretas
po stipendijos reikia atsipust

Laisve

Laisve portretas
Mieli, Tautieciai, ar tai nera ta laisve uz kuri mes taip balsavom ir svaojojom-dabar mes taj gavom ir turetum dziaugtis!!!! Sovitmeciu laikas tokio bardako nebuvo-parejgunaj greitaj nuvezdavo tokius zmogelius i polilsio vieta, o dbar tik ir leka komentarose burbulioti.

To Angele

To Angele portretas
Prie bajerio tamsta

Angelė

Angelė portretas
Kai aš pamatau besiilsintį , tai prigulu šalia ir padedu ilsėtis . Gyvenkim draugiškai.

Inteligentas be žalingų įpročių

Inteligentas be žalingų įpročių portretas
UŽDRAUSTI ALKOHOLĮ IR TABAKĄ. PAGALVOKITE, KIEK ŽMONIŲ TADA NENUSIRISTŲ ŽEMYN

Bomzas

Bomzas portretas
O man i siska nusispjau. Gulejaun ir gulesiu prie IKI, nes pardavejos cia graziausios! Ne tai Norfoj - arbacsenes, arba invalides.

Anonimui

Anonimui portretas
o tu nesirg svetimom bomžų ligom:kur jiems pavalgyti, pernakvoti,nusiprausti. Nusiprausia savo myža...luose.

Rimas

Rimas portretas
manau, niekam nesinori teptis ranku, todel jie ir knarkia atsipute. Kas nores kelti smirdanti ar apsimyzusi nevalyva individa.

Anonimas

Anonimas portretas
Kur benamiams nemokamai nusiprausti ir gamtinius reikalus atlikti? Kaune dabar gera valdzia, galetu del tu nabagu bent kokia viena nemokama prausykla irengti. Apie viesa maitinima jau nera ka kalbeti - jei ne Carito valgykla, vargsai Kaune visai neturetu kur pavalgyti. Apgailetina.

todėl

todėl portretas
kad skelbta kova su alkoholiu yra kova su vėjo malūnais. Kol nesiims bobučių ir taškų, tol tai bus eilinis piaras.

senjoras

senjoras portretas
anksčiau policijos patruliai surinkdavo tokius ir į blaivyklą, o dabar matomai jau jiems geriau nematyti, kam čia terštis patiems ir mašiną teršt..

Voca

Voca portretas
Kalti ir tie žmonės, kurie alkoholikams duoda centų, kai jie kaulija.

Nu

Nu portretas
blt. negaliu,dar šituos smirdžius deda į straipsnį. Veryga ,ne alkoholį mažink, bet rink su maišu šituos šiūkšles ir tiesiai į vietą kur jie ir turi būti. Juk nieks dėl jų neverks. Alkoholį dar perka dibantys žmonės, o šitie nieko. Dirbančiam žmogui pakeltų neblogai algą, tikrai mažiau atsirastų geriančių. Be to darykit specializuotas parduotuves,išgėrei kažkiek,nuvažiuot jau negali ir tupi namie. O barai... Jeigu barai leidžia pijokaut ir jūms tai nesvarbu,tai koks ten noras sumažint vartotojų skaičių. Pamatei įtartiną gatvėj, viešųjų darbų. Tegu išmoksta gert saikingai,kad nesivoliotų ir nemyž..čiotų kaip šunys ant kiekvieno kampo. Tada sumažės ir muštynių ir vaikučių traumų. Dar griežčiau su narkotikais. Gyvuliams gi reikalingas apynasris. Visiems gi tai aišku.

Kalniečių poliklinika

Kalniečių poliklinika portretas
Tai šitie tai išeina kažkur prasimiegoję pora valandų, o Kalniečių poliklinikos galinio fasado laiptinėje jau beveik mėnesį gyvena benamiai, kurie kai pabaliavoja ir grįžta "namo" naktį, aplinkinių namų gyventojams miegoti ir ilsėtis prieš darbus galimybės nėra.Įdomu ką galvoja Kauno miesto poliklinikos vadovybė, kai puikiai sutvarkytos Kalniečių poliklinikos aplinkos vaizdą teršia tokia individai. Juk jie kažkur gamtinius reikalus atlieka naktį.Tai išeitų kad kažkas net jų išmatas surenka, kad poliklinikos "vaizdo" negadintų .Gal galėtų poliklinika juos įsileisti nakčiai į vidų, tai aplinkiniai nors išsimiegotų.

tiesa

tiesa portretas
kas turi pinigu tas geria alu vyna, o kas neturi ju tas vandeneli gryna. yra kaip yra

draudziama

draudziama portretas
Cia vaizdelis - Veryga mazina girtuoklyste

Anonimas

Anonimas portretas
Tik nereikia tapatinti valstybes su asocialiais asmenimis

saulius

saulius portretas
Parkuose ir papludimiuose pilna mieganciu,koks skirtumas ar blaivus ar isgere miega.Kokia valstybe tokie ir pilieciai

Vilnius

Vilnius portretas
Kudirkos a., Odminių skveras,Maxima Gedimino pr. ir panašios cento vietos-visuomet po kelis bomžus kevepiančius galima rasti. Visada. Kas miega, kas geria, kas šiaip laisvalaikį leidžia, praeivius kalbina..Negi trukdo?:))) Pabandytų taip eilinis pilietis-tuoj baudos ir pan.O šitie juk neturi baudų iš ko mokėti nei viešąjame transporte, nei bet kur.Tai ir gyvena gerai.

Bronius

Bronius portretas
Blaivyklos lyg ir gerai būtų, bet jos šiek tiek sudrausmintų tik mėgstančius išgerti, bet dar nedegradavusius piliečius. O iš degradavusių nepaimsi jokios baudos, nieko neišreikalausi...

daina

daina portretas
Savaitę gyvenome Gdanske. Ten alkoholis parduodamas laisvai, bet tokių scenų nematėme. Alkašos ten, nusipirkę alkoholio, slinkdavo į namus, o gatvėse arba parkuose jų nematėme. O ir šiaip jautėsi aukštesnė kultūra nei Lietuvoje. Per visą savaitę nematėme nei vieno girto gatvėse. Niekas netoleruotų.

Emigrantas

Emigrantas portretas
O kodėl negali? Guli sau ramiai, miega, niekam netruko, kas blogai?

Anonimas

Anonimas portretas
Kodel gali netrukdomi miegoti? O kodel ne? Kur jiems detis, benamiams, gal siluminiame mazge? Dabar jau visi rusiai rakinami..

...

... portretas
Nepamirškit kad tie miegantys yra sporto rėmėjai... :/

Kipras

Kipras portretas
Policija snaudžia ir miegančių neliečia.

Kažin

Kažin portretas
O kur policija?

Vilnius

Vilnius portretas
Vilniuje neteko. Ten žmonės miega baltuose pataluose ir ne po vieną, o po du.

Anonimas

Anonimas portretas
Tikri vyru vyrai miega ten, kur salygos atitinka 5 zvaigzduciu viesbuti. Salia storeles Turgaviete ir IKI butent tokia vieta ir yra. Vietoj - ir degtine, ir zakuske. Tikrai bajoriskas gyvenimas! Kaip per seimelius Abieju Tautu Respublikoje! Kas nori, pšeprašem pani!

to Vilnius

to Vilnius portretas
O Vilniuj tokių vaizdelių nematei?

nu

nu portretas
kur nuvirsi ten namai ,kur numirsi ten kapai :)

...

... portretas
Būtų seiMūnas, sėstų į savo 'Lexusą' ir kampais į namus nuvažiuotų.

Liėtuvis

Liėtuvis portretas
Užsieni jie guli nes ten laisvas žmogus! Ir policija ne bebiliukai jiė dirba svarbesnius reikalus naudingus žmonėm! O ne girtuoklem kišenes krato.

to ..Aš tikrai nenorėčiau, kad mano vaikai gatvėje apsimyžus

to ..Aš tikrai nenorėčiau, kad mano vaikai gatvėje apsimyžus portretas
Kokie Jusu pasiulimai? " ..kad mano vaikai gatvėje apsimyžus.." Ka reik daryti dabar .."laisvam Kaune"?? Konkrieciaj ..bitte!

Q

Q portretas
o tai jus paklauskit skaliku , jie didžiausi girtuokliu užtarėjai , ir ju teisiu gynėjai

ponaj-lietuviai!

ponaj-lietuviai! portretas
Baikyt Jus galu galia! Lietuva-daba yra "laisva ir nepriklausoma valstybe"! Kodel "laisvas" lietuvis negali sau leist ..pagulieti(nors ir girtas) ant saulutes, nors ir..viešose vietose? Kur dingo- Jusu tolerancija ir ..demokratija?

Vilnius

Vilnius portretas
Manau Kaunas galetu ir sioje srityje pradeti tvarkytis, o ne vien zenklus visur statyti KAUNAS TVARKOSI.

tam,kuris nenori jų matyt

tam,kuris nenori jų matyt portretas
tai reikėjo prižadint.

uztat

uztat portretas
uztat kad demokratine valstybe!

nu

nu portretas
TAM, KURIS SIŪLO KITIEMS PARSIVESTI JUOS Į NAMUS: nesnausk, rodyk pavyzdį.

Tiem kas palaiko latrus

Tiem kas palaiko latrus portretas
Aš tikrai nenorėčiau, kad mano vaikai gatvėje apsimyžusius latrus matytų...

o ka

o ka portretas
poilsis sventas reikalas,prie visu valdziu.as tai pritariu......

Ko čia kabinėjaties?

Ko čia kabinėjaties? portretas
Ką, gal pavydas ima, kad jie miega, o jūs - ne? Labai jums trukdo? Kam nepatinka, kad miega ant pievelės, parsiveskite namo ir paguldykite į savo patalus.

dekolonas

dekolonas portretas
Kas čia?

Juozukas

Juozukas portretas
kuo cia detas kitu gobsumas, jei kazkas nori ne dirbti, o gerti. jei taip galvotume, tai turetume pateisinti visus, kurie kazka daro blogai - priezasciu nebutu sunku rasti

Tegul miega, pavydyt?

Tegul miega, pavydyt? portretas
Tegul miega žmogus, jis gal namų neturi. Šlykštu kai kabinėjamasi. Skambinkite į redakciją jei prie žmonių kabinėsis, o ne kai miega. Jūs nei nesusimąstote, kad jūs, turintys pinigų gal būt ir susiglemžėte jo dalį. Ar esate tikri, kad ne dėl jūsų gobšumo ir žiaurumo tokie žmonės liko be savo likimo?

anonimas

anonimas portretas
Veryga neudraude nei dekolono , nei kur miegot.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių