Kauno žydai piktinasi: išniekinti mūsų jausmai

Anonimas

Anonimas portretas
Jei tokios problemos iškilo perlaidokit tuos palaikus.Sovietiniais laikais buvo padaryta didelė žala žydų tautybės žmonėms,kapinės išardytos,paminklai sunaikinti.Ar ne per daug sau leidžiam?

...

... portretas
Reikia priimt nutarimą: "ARBA per 3 mėn. susitvarkot savo kapus, arba buldozeriai juos su žemėmis sulygins: AR turit kvitus su žemės mokesčiais?

Uj j j

Uj j j portretas
Kazko paskutiniu metu lietuviski chaimes ir saros vis nepatenkinti,pykstasi tarp saves...nepasidalina.. tikri uj ir uj problemos..euras per trumpas ...in LT..

Arnas

Arnas portretas
Kapinese ant kalno kad nereiktu tiek daug sienauti, jie tiesiog su chemikalais nupurskia zole, matosi ir.nuotraukose tai, kad zole isgrauzta.

ui, kvaili lėtuvei

ui, kvaili lėtuvei portretas
jus turėtumėt ne tik tvarkyt mūsų savartyną, bet dar ir sumokėt mum už tai, va tada būtų gešeftas, a dabar , kokia mum naūda iš to?

nieko

nieko portretas
nieko zydu kapinese negalima judint tai zydu paveldas nei vamzdziu nei saku nei siuksliu uz automatiniu vartu irengima bauda butina uz saku zoles sienavima bauda nes tai zydu o ar zydai turi dokumenta kieno tai zeme kas uz ja pinigus mokejo kada ir kiek jei neturi 25 metams praejus po paskutinio laidojimo kapines gali buti iskeltos i kita nupirkta zeme kuri bus patvirtinta atitikima kapinems irengti lietuvos respublikos istatymai jos teritorijoje galioja visiems vienodai nesvarbu jo rasei kas jie tokie valstybe valdo istatymas ir niekam nevalia jo perzengti niekam

Nuomone

Nuomone portretas
Tikras skandalas. Gatantuotai perzengsiantis Kauno ir Lietuvos ribas. Nejaugi kaunieciai tokie buki, kad nesupranta jog kalba eina apie amzinojo poilsio vieta, is ko visiems ir turetu buti suprantama ir aisku, kad cia ne vieta privatiems sodams, medziams, vamzdziams, konteineriams, sunims vedzioti, juos myzdyti ir sikdinti. Ir cia jokie argumentai negalioja. Miesto savivaldybes imones atsakingos uz prieziura - ka jos veikia, kuo uzsiima? Lietuva Europos Sajungos narys, su tokiu mentalitetu ir supratimu? Geda merui, geda Kauno miesto Tarybai.

...

... portretas
Žydai, raminkitės: "Kalaviją pakėlęs nuo jo ir žus" (Biblija); pamirštat kaip elgėtės su jus priėmusia tauta... va ir savo šaly be karo nesugebat, ko čia dar ir pas mus lendat?

Aha

Aha portretas
tai jei savivaldybė automatinius vartus įrengė, kodėl aplinkosaugininkai neliepia viską nuimti (t.p. ir kameras) juk tvora - paveldas, o dėl kažkokių skylučių triukšmas. Gal vieną kartą netaikykit dvigubų standartų .

Lietuvis

Lietuvis portretas
Jūs įsivaizduokite tie 5 žydai Kaune tokia sumaištį kelia o jei jų būtų 500 kas tada? deportuoti juos reiktų į jų gimtasias vietas.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Žydai turtingiausia tauta pasaulyje, valdo pasaulio pinigus, tačiau jų bažnyčios, kapai bent jau Lietuvoj apleisti labiausia, ar negėda Barakai? Lietuviai juk neprašo valdžios, kad jų kapines prižiūrėtų. Ačiū pasakytumėt, kad šabakštyną sutvarkė. Gal pirma išsiaiškinkit kur iš tikro jūsų tautiečiai buvo laidojami.

Jonė

Jonė portretas
Kai kurie rtašo, kad lietuviai net į Sibirą važiuoja kapų tvarkyti. Kodėl nevažiuoti kai veža už dyką mokesčių mokėtojų lėšomis. Tegul patys susimoka už kelionę, tai dings visas patriotizmas

Netoli gyvenantis kaunietis

Netoli gyvenantis kaunietis portretas
"Kauno miesto savivaldybė pernai inicijavo jų sutvarkymo projektą. Kapinėse (Radvilėnų plente, Kaune - aut. pastaba) suremontuota tvora, įrengti automatiniai vartai, aplink visą perimetrą įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, nuolat pjaunama žolė, naikinami atželiantys krūmynai, tikslinamos masinių kapaviečių vietos." (Kauno diena > Kaunas / Miesto pulsas / Užsieniečių komanda Kaune ėmėsi svarbios misijos). Taigi, mieli žydai, apsispręskit: kai Kauno savivaldybė už mūsų visų kauniečių pinigus Jūsų kapus tvarko - gerai, o jei keli šalia gyvenantys iniciatyvūs piliečiai savo sąskaita - jau blogai? Tai susitvarkykit savo kapus už savo pinigus patys!!! Aš, kaip netoli gyvenantis, visai nenoriu, kad mano dukra, eidama į prie pat kapinių esančią mokyklą, būtų užpulta iš kapinių bruzgynų išlindusių valkatų, o man nuolatos tektų "auklėti" žydų kapinių narkomanus!

Racionaliai

Racionaliai portretas
Vėl ta pati istorija... - kai tik koks tvarkingas lietuvis sutvarko apleistą vietą ar griūvantį pastatą, tuoj prisistato visokie paveldosaugininkai ir kitokie asmenys (šiuo atveju žydai) ir pradeda reikšti pretenzijas su grasinimais.O turėtų būti taip: jeigu ten buvo žydų kapinės, tai ta vieta turėjo būti senų seniausiai sutvarkyta, o ant saugotinos tvoros kabėti lentelė su aiškia informacija, kas tai per vieta ir tvora.Žydams turėtų būti gėda už apleistas netvarkomas jų tautiečių kapines.

aš portretas
o kodėl žydai tyli apie Vokietijoj gyvenusius žydus, Ten kapai nelaikomi amžinybe, išsipirkai kapuose žemę pasilaidojei 25m ir jei nenusiperki to gabaliuko žemės toliau, tavo kapas nuskutamas, paminklas nukeliamas ir išvežamas, laidojasi kitas žmogus toj vietoj, ir jokios tragedijos niekas nedaro.Žemės gabalas kuriame išnyko žmogus , lieka žemės gabalu, svarbu yra žmogaus atmintis, laiku pasimelsti , uždegti žvakę, nesvarbu kurioj vietoj.Tokių kapo ploto kokie yra Lietuvoj, nedaug kur rasi, visur yra kukliau.

Smyrdelis

Smyrdelis portretas
zydas ptivalo pats sutvarkyti savo kapines,o ne reikalauti,kad lietuvis grazintu ,puoseletu ju laidojimo vietas!

galetu

galetu portretas
zydai simtmecius svajojo tureti savo. valstybe tie mirusieji nesulauke tos dienos bet jeigu gerbiat savo proteviu atminima tai sudekit iskase tuos kaulelius i osarijus parveskit namo i zydu valstybe ir su savo tradicijom palaidokit juk visi nori namo pas savus o apie zydu laidojimu tradicijas pasiskaitykit simcha jacobovici knygoje jezaus seimos kapas ten aprasyta kartu su nuotraukomis kaip zydai izrailyje gerbia savo proteviu kapus ir palaidojimus sekmes jums ir toliau kelti erzeli valstybeje juk nieko kito nemokat nei padainuoti nei pasokti niekada nematom jusu televizijoje ir visai nenorit integruotis i lietuviu bendruomene sekmes jums

"sąžiningiems sionistams"

"sąžiningiems sionistams" portretas
atsiverskit žodyną, pasžiūrėkit, ką reiškia žodis "semitas" po to jį savinkitės.o vokiečiai yra "humaniški" ir savo kalte prieš žudus mielai dalijasi su litvinais. reik suprast 1937m atlėkė lietuviai(blogi), suvarė "sąžiningus" žydus į konclagerius, da ir dujų iš SGD atvežė...Taip, mūsiškiai šaudė juos, bet ar girdėjom, kad joškės pripažintų taip pat darę prie burlioko su lietuviais?Neteisinu nei vienos pusės žudikų, bet kai aš visą savo gyvenimą esu vadinamas žydšaudžiu--pradedu gailėtis, kad neturėjau galimybės to daryt.Mūsų įstaiga turėjo reikalų su" sąžininga" žyde iš žydijos,Vadovas sako-pervesim pinigų likutį jums į sąskaitą,pradėjo boba isterikuot, kad žydų valdžia atims iš jos pašalpas...jeigu marmūzė kreiva, ar nosisi ar nosis per ilga--žydai, nekaltinkit veidrodžio. Beje, turit vilniuje labai rimtą užtarėją (ir visai ne aferistą) kirkilą,gal pakalbėkit su juo žydiškai.

sinagoga

sinagoga portretas
lietuviai net i sibira vaziuoja tvarkyt kapu, kas trukdo zydams susitvarkyt savu tautieciu kapus, nera cia ko pyktintis, o reikia tik tlikti savo pareiga, sutvarkyt ir padet atminties akmeneli.P.S. Sanciuose stukso apleista griuvanti zydu sinagoga, tsrs laiku buvusi kepykla, pasiimkit renovuokit, atstatykit, grazus pastatas.

as

as portretas
norisi tikėti, kad čia komentuoja kacapų kilmės padugnės. Nes jeigu lietuviai, tai tada tai tok parodo visiška moralinių vargšų tauta...gėda būti lietuviu...

žydui, ten kažkur žemiau-

žydui, ten kažkur žemiau- portretas
tu svolociau, prisimink kai tavo suknisti tautiečiai, pragyvenę Lietuvoj 600 metu, o atėjus kacapam 1939siais, masiškai keitėsi pavardes į burliokiskas, išdavinėjo, skunde, kankino ir trėme į suknista SIBERIJA lietuvaičius. Tu žyde negalvok, kad mes viską pamiršom, ypač kai dauguma jūsų padermės tapo NKVDistais/bolševikais, suknistas niekšeli.

Anonimas

Anonimas portretas
Ar kas matet zyda su kastuvu??? Taigi jis savo koseriniu ranku kist i zeme negali.... Tada,manyciau atsiklaupes,nosim ir liezuviu galetu israut zoles ir susitvarkyt savo kapus!!!!

gal ponai zydai pasakys

gal ponai zydai pasakys portretas
kodel zydu kapines tvarko prievarta suvaryti lietuviu vaikai?

Tai kad tų žydų Kaune liko tik 5

Tai kad tų žydų Kaune liko tik 5 portretas
Bairakas, Žakas, Šlagbaumas, Kronšteinas ir Bankuchenas.

Antisemitas

Antisemitas portretas
Išsigimėliai,pinigais pakvipo,tai sukruto.

ישראלי

ישראלי portretas
Lietuviai visada buvo antisemitais ir rasistais.Kaip tik atsirado galimybe,išpjovė savo kaimynus žydus,parodė savo tikra veidą.Kaip man pasake Berlyno holokausto muziejaus darbuotojas,-tai buvo vietiniu gyventojų iniciatyva ir darbas.Si darbą jie vykdė net Lenkijos ir Baltarusijos teritorijoje.Lituviai-komunistai taip pat nusikalte prieš žydus:uždarė Žydų mokyklas ir sinagogas,uždraudė Hebrajų kalba ir išvažiavimą iš kruvinos ir prakeiktos žemės į Izraelį.Siandien dar yra tarp žydų kvailiu-išdaviku ,kurie dar gyvena Lietuvoje,arba važiuoja atostogauti į Lietuva,arba perka lietuviška produkcija.

Anonimas

Anonimas portretas
Adolfas kaip visada buvo teisus.

Anonimas

Anonimas portretas
Tai kad jie patys niekina savo kapines, jų netvarkydami.

Žydai

Žydai portretas
Žydais,bet Pranevičiai visiems aiškina,kad ten sunūi namą statys..?

...

... portretas
Tai JŪS čia mus įžeidinėjat! Nes ten buvo šabakštynai - nesugebat savo kapų susitvarkyt, tai nekaltinkit kitų. KADA tą jums atiduotą ligoninę susitvarkysit? Nes - irgi nugriausim, ir dar sąskaitą pateiksim.

kodėl

kodėl portretas
aš galvojau, kad žydai" jausmus" "jaučia" tik valiutai ir auksui , o dabar pasirodo--ir buvusiems bruzgynams. Na, kaip šuo ant šieno--nei pats, nei kitam. Be abejo, smagiausia ant svetimo sprando nujot į žydišką rojų, nes bent minimaliai aptvarkyt tą savartyna joškių "jausmai" neleidžia.

Is mamos pasakojim .Nuomone tokia mano.

Is mamos pasakojim .Nuomone tokia mano. portretas
Kom.zydam pritariu.Daug jusu buvo KGB dirbanciu.Gaila ,kad neuzrasiau mamos A.A.paskojimo ir pavardes zydo dirbusio NKVD ,o naktimis miskiniu vardu plesusiu zmones.Ir dabar manau galima pakelus galimai dar esancius dokumentus rasti kas toks.Is vaikisko prisiminimo dar pamenu kresnas su usiukais.Mama bijojo kam tais laikais prasitarti.Butu nuzude.

Neapsakomai

Neapsakomai portretas
keista. Patys nieko nedaro ir dar piktinasi. Apie kokius jausmus jie šneka, jei palieka savo tautiečių kapus tokioje būklėje? Kokie yra mūsų, lietuvių jausmai, kai matome savo tautiečių nykstančius kapus Sibire? Bet mes ten važiuojame ir kas įmanoma, darome. Kokie būtų mano jausmai, jei žinočiau, kad mano artimųjų kapai tokie siaubingi? Niekaip nesuprantu, kodėl jie dėl savo kapų piršto nepajudina? Kokie jausmai neleidžia? Laukia, kol kiti kažką padarys. Bet juk mes jų neprašome, kad jie tvarkytų mūsų kapus. Kita vertus, tų žmonių, kurie ten kažką įsirengė, vietoje nenorėčiau nieko įsirenginėti kapinėse. Na, o parko ir vieno paminklo idėja - labai gera.

Manau

Manau portretas
Kas tvarko musu artimuju kapus? Juk jei tu getrbi mirusi savo artima ,savo priderme tai rupiniesi ir kapais.O kodel jus zydai norite ,kad mes jusu proteviu,artimuju kapus tvarkytume.Samdykit firmas ,susitarkit su valdzia ir...Nereikia ant kitu gero ....

Jonė

Jonė portretas
Čia norėjo padaryti gražų parką, bet žydai nedavė. Kam reikia galėjo0išsikasti kaip kad padarė su Ramybės parku. Kamreikalingi tie griūvantys paminklai. Atminimui galėtų pastatyti vieną paminklą

žydams-

žydams- portretas
Kur jūsų "jausmai" buvo, kai po geru 600 metu gyvenimo Lietuvoj, (kažkada turėję paties LDK Kunigaikščio apsauga), atėjus kacapam 1939 m., masiškai stojot į NKVD struktūras, skundėt, išdavinėjot kaimynus lietuvius, masiškai keitet pavardes į burliokiskas, padejot tremtį ar netgi tremet lietuvaičius į siberija? Kažkaip užmarštim sergat žydeliai...

pikta

pikta portretas
Kaip zydas , taip suktas ir vargstantis . Ko jie vis verkia del tu kapu nei patys tvarko nei kitiem leidzia tvarka padaryti. Pilietyves gauna po dvi , tris. Turta atsiimineja pesdamiesi tarpusavyje. Dabar dar kapai. Turtinki lai vaziuoja cia ir tvarko tuos kapus. Tvoros sugriuve, sabakstyvais pavirtusi visa teritrija, erkiu veisykla vis jiems blogai ir blogai. Idomu kur ju tu kapu ner ir ka jie padare , kad tai butu sutvarkyta. Atvaziuoja pavaiksto su virgulem ir duoda nurodymus ka daryti, ko nedaryti.Gana lietuviams jiems subines laizyti.

ko čia piktintis

ko čia piktintis portretas
savo artimųjų kapus reikia tvarkyti, o ne apleisti šabakštynais. Esat turtinga tauta, tai pasamdykit

kad nebutu geda

kad nebutu geda portretas
tyliai bukim,nenuzmogekim-negi mes tokie ,kurie gali trypti kitu kapus?...netikiu...mes ne tokie...atsiprasykim ir daugiau taip nesielkim....juk esam garbingu zmoniu tauta...

Mausha B.

Mausha B. portretas
Idomu jei zydai taip pasielgtu su lietkapiais koks kyltu triuksmas?

NA NA

NA  NA portretas
žydai žymi teritoriją ,________prieš antrąjį pasaulinį karą, žydai Kaune tvarkėsi ,kaip savo teritorijoje ir Kauną laikė mažąją Jeruzale ,sėkmingai su rusų komunistais , naikino Lietuvius ,grūzdami į Sibirą į kalėjimus ,šaudydami ,,,,,,sėkmės ,žydai po karo išsipirko sau žemes ,laikas baigti klajoti ir nešti savo komunizmą ,,,,

minde

minde portretas
tegu tingimaiai savo kapus isiveza nereik tu zydu nei ruskiu ka jie cia gero padare kad putojas .vaziuoja i izraely mes ten jiem neaskinam kaip gyvent tai nesikiskit i kitu gyvenm.

we

we portretas
Klausykit tik Lietuvoje galima pamatyti policininke tarnybos metu su rankinuku. Nu niekur neteko matyt tokio juoko. Gerai, kad vyrai su tom tasem dar nevaiksto

Anonimas

Anonimas portretas
Adolfo jiems reikia tada nesipiktinso siap tai žydai vaziuokite namo ir piktintis nereiks

komentatoriams

komentatoriams portretas
o tai jusu manymu zydai turi isirengti kaip lietuviai ant kapu darzus? Tai ko juokiates is rusu , kad visada visiems nori ipirsti savo kultura , jei jus norite ipirsti zydams savo kapu tvarkymo tradicijas? O nelegaliai isirengti darzus galima? Tai kodel kokiu varguoliu nelegalias kibaras nugriauna? O tas sodas jums grazus ant kapu delto,kad jis kazkokio tai ten asabos,artimo ''caru''aplinkai?

Gedas

Gedas portretas
Tikrai, kai žolėm tie jų kapai apaugę, tai tada jų jausmų nežeidžia, patys nei piršto nepajudina dėl saviškių kapų, viską turi padaryti savivaldybė. O kai žmonės susitvarkė, padarė gražią aplinką, tai jiems jau vietos matai po saule pritrūko. Susitvarkykit patys savo kapines, o neužkarkite kitiems tos pareigos, o tada reikškite pretenzijas !!!!

Jonas

Jonas portretas
tai tie Kauno žydai ir tvarkosi savo tėvynainių kapus, nuo1967m. nei aš nei mano tėvai nematė , jog žydas tvarkytu kapus.

Draugelis

Draugelis portretas
Zeme yra lietuvos one zydu

zydam

zydam portretas
tai ir tvarkykites tas kapines, nes baisus apleistas kemsynas ten
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių