Kauno valdininkus kontroliuos moteris

Nurungusi aštuonis kandidatus, kurių daugumą siejo glaudūs ryšiai su įvairiomis partijomis, Kontrolės ir audito skyriui vadovaus nepartinė  Žana Gasparavičienė.

Nurungusi aštuonis kandidatus, kurių daugumą siejo glaudūs ryšiai su įvairiomis partijomis, Kontrolės ir audito skyriui vadovaus nepartinė  Žana Gasparavičienė.

Laimėjo nepartinė

Šiame konkurse veržėsi dalyvauti 13 kandidatų, tačiau keletas jų vėliau atsiėmė paraiškas. Dauguma kandidatų buvo siejami su įvairiomis partijomis, tačiau jiems tai laimėti nepadėjo. Konkurso nugalėtoja vakar paskelbta nepartinė Ž.Gasparavičienė, iki šiol dirbusi savivaldybės Turto skyriaus, Turto valdymo poskyrio vyriausiaja specialiste.

"Kad oficialiai galėtų pradėti eiti pareigas, jos kandidatūrą dar turėtų patvirtinti miesto taryba. Tai turėtų įvykti per rugsėjo 12 d. vyksiantį posėdį", – sakė atrankos komisijai vadovavęs savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Steponas Vaičikauskas.

Tiesa, ši procedūra – daugiau formalumas, nes, miesto tarybai neaptvirtinus konkurso laimėtojos kandidatūros, grėstų teisminiai ginčai.
Kauno politikai ilgametį savivaldybės kontrolierių Gediminą Raudonį iš pareigų atleido dar metų pradžioje, laikinai pareigas ėjo šios tarnybos vyriausiasis specialistas Kornelijus Kleinauskas.

Rengėsi konkursui

"Ar tikėjausi laimėti? Taip, žinoma. Esu dalyvavusi nemažai konkursų, teko patirti ir ne vieną pralaimėjimą. Bet jeigu nusprendi dalyvauti konkurse, turi tikėtis geriausio", – "Kauno dienai" sakė Ž.Gasparavičienė.

Ji Vilniaus universiteto Kauno humanitariniame fakultete baigė filologijos studijas. Vėliau dirbo įvairiose įstaigose ir bendrovėse, turėjo savo verslą. Savivaldybėje ji dirba nuo 2011 m.
Ž.Gasparavičienė pasakojo, kad pastaruoju met atidžiai stebėjo Kontrolės ir audito tarnybos veiklą.

"Nenoriu įžeisti buvusių kontrolierių, bet šiuo metu savivaldybėje daugiau girdime apie iškirptes, o ne apie kontrolieriaus veiklą. Ar nebijau stiprių politinių vėjų šioje tarnyboje? Yra tokia frazė: jei bijai – nepradėk, jei pradėjai – nebebijok. Aš jau pradėjau", – sakė ji.

Senoji gvardija

"Kauno diena" rašė, kad Kontrolės ir audito tarnybos vadovo konkurso kandidatų sąraše išsiskyrė kontroversiškai vertinama konservatorė Virginija Žuromskaitė. Buvusiam savivaldybės Turto valdymo departamentui vadovavusios V.Žuromskaitės pavardė buvo minima ne vienoje įtartinoje istorijoje.

Politikai ne kartą viešai šaukė, kad ji proteguoja tam tikras kompanijas ir prisideda prie savivaldybei nepalankių sandorių organizavimo, tačiau tokie vieši pareiškimai oficialiais kaltinimais niekada nevirto.

Kalbama, kad faktas, jog konkursą laimėjo jokiai partijai nepriklausanti Ž.Gasparavičienė, ne itin patiko kai kuriems valdančiosios koalicijos nariams.
Steigs naują etatą?

"Kauno dienos" žiniomis, savivaldybėje svarstoma galimybė artimiausiu metu Kontrolės ir audito tarnyboje įsteigti pavaduotojo etatą. Įtakingi miesto politikai neslėpė, kad į šią vietą bus bandoma pasodinti konservatorę V.Žuromskaitę.

S.Vaičikauskas, paklaustas apie tokią savivaldybės kontrolieriaus tarnybos plėtrą, tvirtino nieko nežinantis.

"Su manimi asmeniškai apie tai niekas nekalbėjo", – tikino jis.NAUJAUSI KOMENTARAI

nepartinė garbarinė

nepartinė garbarinė portretas
laimėjo. Žinoma, libcentro partijos, kuri kūlvirsčia ritasi žemyn nuo politikos olimpo,žmonėms geriau būti "nepartiniais". Geriau būti asmeniškais labai artimais pažįstamais. Po to lengviau peršokti į kitą bliūdą. Ką ana jau ne kartą padarė. Kartu su laikraščio turėtoju žaviuosi, kad laimėjo moteris, o ne kažkas iš seksualinės mažumos. Nors tai ir ne toks darbas, kur labai turi pasireikšti moteriškumas. Indomu yra tai, kad liūto dalis straipsnyje skirta ne laimėtojos sugebėjimams būsimam darbe (jei tokių yra), bet kažkokiai kitai personai, kuri į konkursą išvis nėjo. Ką tai reikštų? ...............Ir sukilo visi vagys, ėmė vienytis staiga. Spjaudo, kaip akis išdegę. Ir tai dar - ne pabaiga.

Medė

Medė portretas
Konservatoriai globoja kiekvieną savo kūtvėlą, tegu ir kvailą ar prasikaltusį - svarbu, kad nekeltų balso prieš, vykdytų visas komandas ir duotų materialinės naudos, o tokia ir yra Minimoji asaba.Būtų visai gražu, jei ji vėl būrų patupdyta ant konservatorių kiaušinių savivaldybėje.Dar Kaulakytę tegu prideda - bus vėl rūkalių kavomanų pletkofonų kyšiofilų rinkinėlis.

siaip tai

siaip tai portretas
valdininkus ir seimo narius turetu kontroliuoti iki ausu apsiginklave Aro pareigunai...kiekviena diena matant i save nukreipta ginkla,praeis noras dirbti tik sau ir bus pagalvota apie visos salies ir ju zmoniu interesus.
VISI KOMENTARAI 14
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių