Kauno valdininkams smegduobės nerūpi

V.Krėvės pr. 117-ojo namo gyventojai ir jų vaikai kiekvieną dieną rizikuoja gauti traumą – prie jų namo nuo pavasario atsivėrė jau antra smegduobė, tačiau savivaldybės valdininkai problemos neskuba tvarkyti.

Šio namo gyventoja Janina pasakojo, kad visai prie pat takelio, vedančio į gatvę, smegduobė atsivėrė jau senokai, tačiau šia problema tenka rūpintis patiems gyventojams.

"Ypač baisu vakare nešti šiukšles į konteinerį – tamsoje duobės nesimato. Dar baisiau, kai į kiemą išbėga vaikai – jie ne tik laipioja ant šalia esančių neaptvertų nebaigtų statybų statinių, bet ir žaidžia šalia esančioje pievutėje, kurios pakraštyje yra ta smegduobė", – pasakojo moteris.

Smegduobė nėra didelė, tačiau jos gylis siekia apie 1,5 metro. Gyventojai į ją patys prikišo didelių nulūžusių medžio šakų, o šias apvyniojo "Stop" juosta.

Prie smegduobės eilinį kartą susirinkę kaimynai pirštu rodė į kitą namo pusę – ten prie pat pamatų pradėjo vertis dar viena smegduobė. Nors jos skersmuo siekia vos keliolika centimetrų, gyventojai neabejojo, kad žadama lietinga savaitė ją gali dar labiau paplatinti.

Dar vienas gyventojų galvos skausmas – prie namo esančios nebaigtos statybos. Čia, išlaužę paskubomis suręstą tvorą, vietiniai vaikai pasidarė žaidimų aikštelę. Daugiabučio namo gyventojai piktinosi, kad kol neįvyko nelaimė, niekas didelio dėmesio į tokią vietą ir nekreipia.

Dainavos seniūnas Alvydas Malinauskas tvirtino jau seniai informaciją apie pavasarį atsivėrusią smegduobę perdavęs savivaldybės Miesto tvarkymo skyriui.

"Informaciją jau seniai perdavėme savivaldybei, jie ir turėtų tai tvarkyti. Buvo užsukusios "Kauno vandenų", vėliau ir šilumos tinklų avarinės tarnybos, tačiau sakė, kad tai ne jų inžinerinių tinklų sukelta problema", – pokalbius su tarnybomis perpasakojo seniūnas.

Ką apie tai mano miesto savivaldybė, sužinoti nepavyko. Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis, pažadėjęs pasidomėti šia problema, savo telefonu neatsiliepė, o vėliau ir išjungė.

A.Paklniškio pavaduotoja Jolanta Miliauskienė teigė nieko apie smegduobes negirdėjusi, mat tai – ne jos, o kito pavaduotojo, kuris atostogauja, kuravimo sritis. Ir, jos teigimu, pavaduotojai informacija nesikeičia.NAUJAUSI KOMENTARAI

Joana

Joana portretas
Prie gatvės V.Krėvės pr.117 gyvenamojo namo pamatai,tai kaip vaikų atrakciono parkas,tik nemokamas.Niekas šita nebaigta statyba nasirūpina gal jau kokie penki metai.Gal nors po šito straipsnio kažkas susidomės?Kai kurie aplinkinių namų gyventojai net nežino,kad jų vaikai ant šitų pamatų ateina pastrakalioti.O jei,neduok Dieve,atsitiktų kokia nelaimė,įdomu ką tada tėvai kaltintų.O kur dar Dainavos seniūnas,savivaldybė ir kt.?Šitas pastatas vaiduoklis daro gėdą lietuviškam Kaunui.

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Jie dabar turi malonesnių rūpesčių......gavau UAB ,,Būsto valda" sąskaitą už birželį ir...administravimo išlaidos padidėjo kaip manote kiek?...3 kartus ...Rašoma, kad tai padaryta pagal Kauno miesto tarybos nutarimą.ir nesvarbu, kad viešuose konkursuose administravimo bendrovės laimėjo mažomis kainomis.. Taigi, per visą kauną susidaro apie 30 milijonų litukų..kaip juos pasidalinti? Manau tai dabar svarbiausia?

siūlau

siūlau portretas
valdininkams neatidėliojant sutvarkyti ne tik smegduobes, duobes, šiukšlynus, bet ir palikti mikroautobusus su jų maršrutais. Negi Kauno valdžia neturi savo galvos ir viską kopijuoja nuo Vilniaus? Juk mikroautobusų vairuotojams algas moka savininkai, ne valdininkai, tai ko čia dar reikia? Aš, pavyzdžiui. labai patenkintas mikroautobusų paslaugomis ir nė už ką nenoriu važinėti prasmirdusiais nuo bomžų autobusais ar troleibusais.
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių