„Kauno dienos" prenumeratoriams – dovanos ir padėkos

Viena „Kauno dienos" prenumeratos žaidimo nugalėtojų Rima Visockienė – ištikima laikraščio skaitytoja nuo jaunų dienų, nes mylimiausią kauniečių dienraštį skaitė ir jos tėvai.

"Kauno dienos" vasaros prenumeratos akcija baigėsi – ši oficiali žinia ir dovanos, kurias gavo prenumeratos žaidimo nugalėtojai, buvo aplaistytos tikru prancūzišku šampanu. Prie vaišėmis nukrauto stalo prenumeratoriams už ištikimybę "Kauno dienai" dėkojo dienraščio vadovai.

Vertina ištikimybę

Prenumeratos žaidimo dalyviai, pakviesti į redakciją, turėjo pasijusti kaip laukti svečiai – šventiškai papuoštame redakcijos kampelyje jų laukė restoranų tinklo "Bajorkiemis city" padengtas vaišių stalas, išmoningai, primenant "Kauno dieną", supakuotos įvairaus dydžio ir vertės dovanos. Šią šventinę nuotaiką žaidimo laimėtojams sukūrė "Kauno dienos" rinkodaros projektų vadovė Dovilė Miknevičiūtė.

Bendrovės "Diena Media News" generalinis direktorius Laimutis Genys, sveikindamas nugalėtojus, padėkojo, kad jie prenumeravo dienraštį kitiems metams pačiame vasaros įkarštyje, nelaukdami metų pabaigos.

"Vadinasi, jūs randate mūsų dienraštyje tai, kas jums rūpi, svarbu, aktualu. Tai mus džiugina ir liudija, kad esame pasirinkę teisingą kryptį, kad esame jūsų gyvenimo dalimi", – sakė L.Genys.

Tarsi pratęsdama L.Genio mintį, "Kauno dienos" vyriausioji redaktorė Žilvinė Petrauskaitė patikino: "Jūs esate svarbūs mums ne tik šiandien, kai pakvietėme jus į redakciją, bet ir kiekvieną dieną – rengdami laikraštį galvojame apie tai, kas jums būtų svarbu, naudinga, įdomu skaityti."

Labiausiai patinka komentarai

Viena prenumeratos žaidimo nugalėtojų Danutė Zigmantienė, atsiimdama dovaną, pasakojo, kad pirmiausia šią žinią sužinojo iš redakcijos darbuotojo, paskambinusio telefonu ir pakvietusio į prenumeratos žaidimo nugalėtojams surengtą šventę.

"Iš pradžių nepatikėjau – juk žinote, kokių dabar skambučių pasitaiko, – šyptelėjo D.Zigmantienė. – Vis dėlto netrukus įsitikinau, kad tai ne apgavystė, o pirmasis mano laimėjimas redakcijos ne pirmus metus rengiamuose žaidimuose."

Ištikimos laikraščio skaitytojos namuose – dienraštis nuo pat vaikystės, nes jį prenumeruodavo tėvai. D.Zigmantienė ir dabar kasmet užsako "Kauno dieną" ne tik savo šeimai, bet ir mamai.

Prenumeratorė neslėpė džiaugsmo gavusi dovanų televizorių: "Kaip tik namuose baigėme remontą ir nusprendėme keisti televizorių. Štai kodėl negalėjau patikėti, kad laimėjau televizorių", – aiškino pašnekovė.

D.Zigmantienė teigė, kad laikraštyje ją domina viskas, tačiau pirmiausia skaito "Žvilgsnį" ir visuomet laukia Sauliaus Pociaus komentaro. Kalbinta prenumeratorė pabrėžė, kad "Kauno dieną" laiko vienu objektyviausių laikraščių Lietuvoje ir linki tokiam išlikti ateityje.

Užsisakė daugiau nei pernai

Kita "Kauno dienos" prenumeratos žaidimo nugalėtojų Rima Visockienė – taip pat ištikima laikraščio skaitytoja nuo jaunų dienų, nes mylimiausią kauniečių dienraštį skaitė ir tėvai.

"Aš niekada nesu nugalėjusi jokiame "Kauno dienos" žaidime, nesu buvusi ir redakcijoje. Todėl buvo įdomu pasmalsauti. Juolab kad kartu ir elektrinį virdulį atsiėmiau – tikrai pravers buityje", – šypsojosi kaunietė R.Visockienė. Jai labiausiai patinka šeštadieninis dienraščio numeris, o paprastomis savaitėms dienomis moteris labiausiai laukia priedo "Sveikata".

Kaunietis Juozas Vocelka, rankose laikydamas gautą dovaną – dulkių siurblį, jau žinojo, kur jį panaudos: "Išvešiu į sodą – tikrai bus naudingas." Prenumeratorius, skaitąs dienraštį nuo mokyklos laikų, ima jį į rankas gerdamas rytinę kavą. "Labiausiai mane domina miesto gyvenimas, nes visa kita galima rasti internete. Manau, kad valdžia ne taip bijo spaudos kaip anksčiau, nes dienraščiuose retai aptiksi valdininkų atsakymų į žurnalistų iškeltas negeroves. Kaip ir kiti prenumeratoriai, "Kauno dieną" laikau objektyviu laikraščiu, tačiau žurnalistai kartais neslepia savo pozicijos, gvildendami vieną ar kitą temą, – mano nuomone, šito neturėtų būti", – pastebėjo J.Vocelka.

"Diena Media News" platinimo tarnybos direktorė Rima Jurgaitienė, teikdama dovanas geriausiems platintojams, pasidžiaugė, kad per šią akciją "Kauno dieną" užsisakė daugiau kauniečių nei pernai. Vienas geriausiai prenumeratos akcijoje padirbėjusių spaudos platintojų – Algirdas Abraitis.

"Man džiugu šiandien pasakyti, kad Žaliakalnio gyventojai yra ištikimi "Kauno dienai", ir prenumeratorių čia nemažėja – kasryt išnešioju laikraštį beveik pusei tūkstančio žmonių", – teigė besišypsantis Algirdas.

Anot jo, prenumeratoriai pastebi, kad laikraštis labai pagerėjo, tapo gyvesnis, daugiau rašo apie įvykius mieste, skiria dėmesio ir paprastiems kauniečiams, jų gyvenimui.NAUJAUSI KOMENTARAI

Francesco Sinibaldi

Francesco Sinibaldi portretas
A smile in the morning. The solemn desire is a beautiful sadness that often returns when a fine thought appears. Francesco Sinibaldi

info LIETUVOS ŽEMĖ

info LIETUVOS ŽEMĖ portretas
Visiems visiems visiems Vengrijos įstatymų leidėjai gruodžio 17 dieną didele persvara nubalsavo už konstitucijos pataisą, uždrausiančią užsieniečiams pirkti Vengrijos žemės ūkio sklypus. Tačiau Lietuvos įstatymų leidėjams vengriškas pavyzdys yra nereikalingas. Todėl mes patys išsaugokim protėvių palikimą Lietuvą savo vaikams. Burkimės ir organizuokim referendumą. Nes Lietuvos žemių išpardavinėjimas užsieniečiams yra sukčių sumanytas Lietuvos naikinimas. Lietuvos žemės referendumo savanorių grupė didėja, bet nėra pakankamai didelė pradėti parašų rinkimą. Labai trūksta žmonių, kurie galėtų padėti organizuotis ir platinti žinią. Reikalinga suburti bent 3000 žmonių savanorių grupę daugiau nei 300000 parašų surinkimui. **************************************************** Registracija: tel. 8 698 02118 pranciskus.sliuzas@kaisiadorys.lt **************************************************** Šie metai yra lemtingi Lietuvai. S a v a n o r i ų paieškai liko 47 dienos.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių