Kauno autobusų stotis – dukart Lietuvos rekordininkė

stotis tai, ar prekybcentris?!

stotis tai, ar prekybcentris?! portretas
Asilai pamirso pamineti, kad tos autobuso stoties tera koksai 10%, -visa kita rimiakas ir kitokios treninguotu verslininku turgines makles...

Kauno durnystė

Kauno durnystė portretas
Durnystė, kad laukiant autobuso stotyje nėra aiškiai matomo laikrodžio, o tas didžiausias tai nebent kokiems paukščiams aukštai skraidantiems, bet ne žmonėms laukiantiems autobuso.

Blogai

Blogai portretas
Labai mažas ir brangus tualetas. Blogai.

Anonimas

Anonimas portretas
Viskas puiku ,bet dėl tualeto tai tiesa,per didelė kaina.Vilniuje irgi tualetas mokamas.,Tačiau kavinės ir parduotuvė turėtų ,kaip ir visos turėti savo nemokamus tualetus.O ar RIMI jį turi?

>nesvarbu

>nesvarbu portretas
Svarbu RIMI užteko vietos, o pasysiot galite eiti namo.

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Teisingai pasakyta gamtinėms reikmėms jokio kampelio nebent į parką prie medžio nuo 23 val pamisti tik ant sustojimo arba į šiukšlių dėžę . Svečiai nuo pirmos dienos juokesi kad toletui lėšų neužteko įrengti . Čia ne stotis ,čia panašu į isjuoka . Ir man kaip Kaunieciui gėda .

Vika

Vika portretas
Kaunetai. Lietuvos kauniečiams tikrai viskas gerai,o negerai buv.mero pakalikams,kuriems pavydas bamba graužia. Kaunas tvarkomas,gražėja akyse ir tikrai dabar negėda ir svečią pasikviesti. Tikri kauniečiai labai džiaugiasi permainomis ir linki gerb Mero komandai visokeriopos sėkmės grąžinant mūsų miestą,o taip pat kuo geriausios sveikatos. Ačiū!

Ciprijonas

Ciprijonas portretas
Ar skelbiamas 13000 kv. metrų plotas yra prekybos centro, ar autobusų stoties? Keleiviams atrodo, kad yra pastatytas prekybos centras, kuriame autobusų stočiai paskirtas tik mažytis kampelis. Yra ir trečias rekordas - tai autobusų stotis, kuriai nenumatyta perspektyva plėstis, nors apie tai turėtų galvoti kiekvienas projektuotojas.

VLD

VLD portretas
Kad tas laikrodis ir laika teisingai roditu butu labai gerai. Veluoja. Dar pastebejau. kad rytais. kada durys link Rimi uzdaritos. kokia nors rodikle roditu kur eiti.

Mano vardas

Mano vardas portretas
Duhu mieste, valdomam mento, babkes išplautos o stotis vakare uždaryta ir net pašikt dykai negalima, jau nekalbant kad pinigu nenuimsi, nes apsauginis draudzia iki bankomato eit

kauneta

kauneta portretas
lietuvos kauneciai kada jums bus gerai

Akivaizdu,

Akivaizdu, portretas
stotis, lyginant su buvusia -puiki. Bet. Vienintelė, ko gero, tokio lygio stotis pasaulyje, nepateikianti internete jokios informacijos, išskyrus telefono numerį. Nei parkavimo tvarkos ir galimybių, nei tvarkaraščių, nei jokios kitos informacijos.

Anonimas

Anonimas portretas
Stoties laikrodis visiškai negražus. Jo praktiškai nesimato , tik ei stoveti po jo arba priešais.Keleiviams reikalingas labai tikslus laikas , o ne speliuoti iš abstrakcinio apskritimo

kaunietė

kaunietė portretas
kas jus verčia eit maukt į tą ALYNĄ, o po to mokėt už tualetą. O stotis tai superinė. Ne gėda priimt atvykusius svečius, na, ir pačiam smagu, jei tenka palaukt. Ir dabartinis meras čia niekuo dėtas. Kiek žinau, projektuota dar prie ankstesnės valdžios

kovoja

kovoja portretas
ALynas kovoja su alkoholizmu, tuoj tulikus dar labiau pabrangins, kad gėrikai jaustų saiką ir perdaug to alaus nepliauptų, o tik tiek, kiek iki namų 'paneša"...

birute

birute portretas
visi alaus barai turi savo tualetus o ,,ALYNO,, kliientai turi moketi dar 0.5eur uz tualeta !???

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Iš pavydo Kaunui vilniečiai komentatoriai nusišneka – savanoriškai demonstruoja savo protinį neįgalumą.

slykstus lobistai

slykstus lobistai portretas
nu jo pagal iejimo kaina i sikinyka tat tikrai rekordininkai

Anonimas

Anonimas portretas
Nors Kaunui pilnai pakakp ir senosios stoties,bet naujoji tikrai labai patogi

negirdėjau ir nemačiau tokio briedo

negirdėjau ir nemačiau tokio briedo portretas
, kad stoties dydis būtų ne pervežtais keleiviais, ne reisų skaičiumi ar maršrutų įvairove matuojamas. o laikrodžiais ir asfalto plotu :) Ne veltui merą caru pravardžiuoja - rusai savo carystėje irgi turėjo car kolokolą, kurio net pakelt ir pakabint niekur negalėjo ir car puška, kuri nei kart neiššovė :)

Zi

Zi portretas
Biedni Kauno stoties valdytojai:nori pasipelnyti mokamu tualetu???Sarmata!

To HA HA HA

To HA HA HA portretas
Eik į savo prasmirdusią ir numyžtą Vilniaus stotį nusipirkt beliašo su katiniena. Pajausi kokybę.

HA HA HA

HA HA HA portretas
stoties ir laikrodžio DYDIS parodo KOKYBĘ ? juk didžiausias laikrodis gali būti sugedęs, sustojęs ir niekam nereikalingas. Kaip ir stotis :))) kauniečiai garsėja keistomis reklamomis. ;))
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių