Kaunietis piktinasi: ar taip turi atrodyti neseniai tvarkyta gatvė?

rs

rs portretas
kaip buvo gera kada Kaunui vadovavo konservatoriai,tiesiog pasaka.Kaunas buvo pelkė,palopydavo pavasarį gatves iki rudens,su nostalgija prisimenu tuos laikus.rinkim konservatorius ir ateis mums palaima.

ANGELE

ANGELE portretas
Pirmiausia,tai spausdinkit VISUS atsiliepimus,komentarus. Na,o kaip dirigentas diriguoja,taip savivaldybes klerkai groja-"dirba". Tada ir nereikes tersti "GARO" mero vardo. Neziurint visu vadovu partiju,praeities jie turetu buti saziningi !!! (o dabar, kur tokie esti-yra ?). Turetu susiburti ir dirbti ranka rankon,saziningai,nesmeizti vieni kitu,teisintis: "paremontuosim,pataisysim". O dabar???... Dziaugiasi savo neteisetais darbais,"nekaltumu", gerisi kits kito "grazuolemis-draugemis". Kur ju sazine,dorove ? Kur ???. Dirbkit,visi vadai,saziningai,ir Lietuva klestes.

NERA SAVIVALDYBES KLERKU KONTROLES

NERA SAVIVALDYBES KLERKU KONTROLES portretas
KOL NEPAKEIS SENUJU SAVIVALDYBES DARBUOTOJU,KAD NAUJAI ATEJE DIRBTU NE TIK 8 VALANDAS UZ STALO IR PRIE KAVOS PUODELIO,O FAKTISKAI DOMETUSI,KAIP ATLIEKAMI DARBAII,AR TIKSLIAI VYKDOMOS SALYGOS PAGAL LAIMETA KONKURSA,TADA IR DARBU KOKYBE ATSIRAS IR DARBAI LAIKU BUS PADARYTI, IR MERO GARAS VARDAS NEBUS TERSIAMAS.

>DĖL SNORO AFEROS

>DĖL SNORO AFEROS portretas
Asile, dėl Snoro aferos kreipkis pas striukį Putiną. Tai jis paslėpė Antonovą su Baranausku nuo Lietuvos teisėsaugos. Rusų mafijos bosas striukis Putinas saugo savo bendrus, apvogusius Lietuvos žmones.

G E D A

G E D A portretas
Kokie viesieji pirkimai tokia ir K O K Y B E. Kodel nera ipareigojimo imonei, laimejusiai konkursa ipareigojimo S A V O lesomis 5 metus taisyti atkiltu darbu broka. Tik tada imone atliks darbus K O K Y B I S K AI, nes kitu atveju subankrutuos. Ka veikia Miesto tvarkymo skyriaus vadovas, jei kalba tik apie pakartotina remonta uz papildomas lesas.G E D A valdininkams, kurie svaisto kaunieciu pinigus.

do re mi

do re mi portretas
Ko jūs stebitės kokybe? Gi dangų atnaujinimo darbus patikėjo ne kelininkams iš Kauno keliai, o handėliams iš "Kauno šiukšlės".

uola

uola portretas
Keras, Pakalniškis... tai užsimaskavę mero autoriteto menkintojai

Danute

Danute portretas
reikia tokioms firmoms nedamoketi visu pinigu uz darbus , tai jau kazkokia atsakomybe , o dabar gauna pinigus ir viso gero

skaitytoja

skaitytoja portretas
o ka kitur kitaip Partizanu gatve panasiai atrodo ,gal but be kontroles niekas nebemoka dirbti , visi saligatviai nesutvarkyti, be to teko ne karta eiti kai buvo tvarkoma Partizanu gatve, tai daugiau stovinciu nei dirbanciu , be to juk dar reikia saviems namams resursu... tokia mano nuomone

Apgailėtinas Valdas

Apgailėtinas Valdas portretas
apgailėtina yra ne prospekto nauja danga, o tas Valdas yra apgailėtinas. Matyt Kauno konservatorių likučiai bando sumenkinti miesto tvarkymo pastangas. Ir aklas mato nuotraukose, kad čia sena įvažiavimo danga duobėta, o ne nauja prospekto danga.

Nuomone

Nuomone portretas
Ant durniaus padare tuos kelius, tam kartui, prie ivaziavimu i kiemus, nuolydis, kaupiasi vanduo, balos nepraeinamos, kai palyja, jau vel darosi duobes, o pinigu tai nera, liudna, kas tik daeina, tas vagia, kas bus is sitos salies, jau nebezinau.

kas per mada

kas per mada portretas
savivaldybej dirbti seimomis ir kvailinti kauno gyventojus

meras ankciau dirbo su zmona savivaldybeje

meras ankciau dirbo su zmona savivaldybeje portretas
dabar liko tik su suneliu- SEIMOS RANGA KAUNAS TVARKOSI

Sutvarkys viska greitai

Sutvarkys viska greitai portretas
Matijosaitis ne Kupcia ,Kaunas realiai tvarkosi

Ir sklaidosi mitas

Ir sklaidosi mitas portretas
kad Kaunas tvarkosi. Gatvės tvarkytos bele kaip : Šiaurės prospekte liejo asfaltą, lietui lyjant ir rudenį ant lapų pylė. Priešais 29 namą visą vasara buvo iškasta duobė, o užtaisinėjo jau šąlant ir betonavo taip pat. Sunkios mašinos dirbo ant ką tik išlietų naujų šaligatvių ir ar kam tai rūpi. Šiemet vėl, už 15 m iškasė ant tos pačios šiluminės trasos duobę ir matyt taisys, kai šalčiai užeis, visą naują šaligatvį purvais užliejo.

oi

oi portretas
oi plaunam plaunam pinigėlius plaunam

ir taip

ir taip portretas
Kur pirštu dursi, visur brokas už didelius pinigus. Ar parkas, ar gatvė, ar Laisvės al. susidaro įspūdis, kad konkursus laimi iš anksto žinomos įmonės ir darbai daromi tik tam, kad daryt. Jeigu kažkas replikuos, kad yra garantija, tai atsakau, dažnai tų įmonių, kurios turėtų vykdyti garantinį remontą, būna pėdos atšalę-likviduojasi arba bankrutuoja.

hmmmm

hmmmm portretas
ar tikrai meras sakė, kad žino, kur dabar plaukia pinigai....???

Klerkai užkniso juodai

Klerkai užkniso juodai portretas
Tuoj tas mūsų ''geras meras'' ir zoologijos sodą kotedžais užstatys.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Turėjom vieną merą-tas nieko nedarė,turim kitą-tas daro,bet tik kur jam naudinga.Kada turėsim merą-kaunietį,mylinti savo miestą ,žalią,gražų,saugų ?

Anonimas

Anonimas portretas
čia niekis reikėtų Pakalniškiui pažiūrėt kaip atrodo Jurbarko g. po kapitalinio remonto, bet kiek suprantu jiems ten visiems dzin

Algis

Algis portretas
Kai savivaldybėje neims iš kelininkų otkatus, reikalai pageres

anupras

anupras portretas
Daryti galima bet kaip, nesvarbu kokybė- svarbu propaganda "KAUNAS TVARKOSI".

oj oj

oj oj portretas
koks geeeras savivaldybės klerkutis-pažadėjo kad viskas bus sutvarkyta.. Po velnių!!! Gi tik pernai čia buvo kapitaliai tvarkoma, pats mačiau. O prabėgus bos pusmečiui vėl tas pats? Tai kiek laiko duoda garantijos darbams? Du mėnesius? Graudu.

Anonimas

Anonimas portretas
Taip plaunami pinigeliai.Viskas daroma pigiai,o sumokama brangiai.Kur keliauja pinigai?

Danute

Danute portretas
Taip labai neatsakingai tai dirba pav.asfaltavo įvažiavimus į kiemus ,prie senijunijos nr.41 namo ,o paliko pesčiasiems dideles duobes tai mato ir seniunas tikriausiai neaisku kas primineja kelininkų darbus kreves pr.41 n.

Be kontroles Lt keliu tvarkymas

Be kontroles Lt keliu tvarkymas portretas
Tegu paskelbia konkursus EU del keliu ir gatviu tvarkymo. Konkursas turi buti skelbiamas visoje EU. Manome konkursa laimetu austrai ar vokeciai , kurie istiese tukstancius km greitkeliu ir tiltu Lenkijoje. Ateitu normalios kainos ir normalus laikas ir geriausia kokybe I LT keliu tvarkyma Lietuvoje. PM dar negirdejom , kad butu skelbes konkursa , o KODEL neskelbia?

Kelininkas

Kelininkas portretas
Visada taip būna, kai neįrengiamas vandens surinkimas. Po žiemos afsaltas "išsprogdinamas", ten kur laikosi vanduo, būna balos. Deja taip Kaune tvarkomi keliai...

thom

thom portretas
Kam daryti bile daryti, o tada vel deti pinigus.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių