Kauniečiai gerokai permokėjo už šilumą

...

... portretas
Gyvatuko mokestis tai lyg turėtume mokėt šaldytuvo mokestį kai parduotuvėj perkam ledus.

Inžinierius

Inžinierius portretas
Gyvatuku mokestis atsirado atkūrus nepriklausomybę Lietuvoje.Tuojau vagys susigaudė kurioje vietoje galima padaryti didelius pinigus.Gyvatuko mokęsčio neturi būti,nes žmonės moja už šiltą vandenį.Šiltas vanduo tiekiamas vamzdynais,kurie isvedžioti per namo butų vonias,tam kad šiltas vanduo neatšaltu.Todėl mokantys už karštą vandenį apmoką už tai ,atskiro mokesčio už gyvatuką negali būti.Tai prektas,sugalvotas inžinierių,kitaip negali būti.Tų vamzdynų iš vonios kambarių nepašalinsi.Dabar butų savininkai moka kelis kartus už šiltą vandenį,nors tai yra tokia šilto vandens pateikimo sistema į butus.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Ne tik nuo 2015 buvo apvogti šilumos pirkėjai Kauno mieste,visoje Lietuvoje.Lietuvos piliečiai apgaudinėjami ir apvagiami buvo ir yra energetiku nuo tada kaip atgavo Lietuva nepriklausomybę .Vagia centralizuoto šildymo pardavėjai,Lietuvos dujos,sugalvojo ”pastovia dujų kainos dalį”,vandenys prisidėjo prie sąskaitos paaiškinama grafą apie 1 m3 vandens mokęstį ,kas į 1m3 įeina.Elektros pardavėjai liko sažiningi,jie parduoda elektrą pagal prietaisų rodmenis,taip kaip yra įteisinta LR C energetikos kodekse.Aukščiau minėtos įmonės ,tai ” ,Lietuvos dujos”,”centralizuotai ”parduodama šiluma nesąžiningai verčiasi.Teko matyti,teko skaičiuoti ,todėl aišku.

Viciunia iš Šančiu

Viciunia iš Šančiu portretas
Ačių,kad yra tikrintojų.O kiek dar permokėtume?Juk JIE daro ką n o r i.O kas dėl gražinimo tai tiek pasakysiu :iš krokodilo nasrų mėsos neišplėši.Varnas varnui akies nekerta.

gimas

gimas portretas
o tai teismas sukciams bus,ar susaudys be teismo?

Tiesos dvelksmas

Tiesos dvelksmas portretas
Ačiū mylimam ir gerbiamam merui milijonieriui valstiečiui -liberalui Matijošaičiui kad rūpinasi Kaunu.Ačiū lenkiuos žemai, žemai ,labai žemai kad rūpinasi Kaunu BET NE KAUNIEČIAIS.Komunaliniai mokesčiai auga,vanduo ,dujos,laidojimo paslaugos ,važiavimas mietso transportu barngiausias visoje Lietuvoje pas Matijošaitį Kaune >O prieš rinkimus žadėjo-pirmas darbas bus mokesčių mažinimas.Išdūrinėja toliau.Toliau įmonės kaups pelnus lupdamos žmones o Matijošaitis girsis ant viso svieto kad yra lėšų 7 tiltams,stadionams,saloms,parkams,gatvėms,dviračio takų dažymui,medžių kirtimui ,paminklų statymui ir kalėdinėms eglėms negrąžiausioms ir propogandai ir agitacijai...

Tadui ir Jūratei

Tadui ir Jūratei portretas
Bet juk vadovauja tai Visvaldas Matijošaitis tai Kauno energijai su Mikaičiu ir kitais koalicijos nariais...negi juos vadinate ,,grobstytojais"...juk jie krištoliniai.

Tadas

Tadas portretas
Ar sugebės atatinkamos institucijos išreikalauti iš grobstytojų nugvelbtus žmonių pinigus?

Jūratė

Jūratė portretas
Klimatas šyla, o gobšuolių apetitas nemenka - čia ir paaiškinimas.

...

... portretas
Krabas: "Juk tie šiluminiai tinklai TOKS nuostabus mūsų auksinis avinėlis, o jūs norit nuo tų Šiluminių tinklų atsijungt, patys dujomis šildytis pradėt... nesulauksit, iš ko MES gyvensim?"

ALKOHOLIKAS

ALKOHOLIKAS portretas
Kaip suprasti - pasaulyje klimatas šyla o Lietuvoje , energetikų teigimu ,būna teigiama , kad ''ši žiema buvo šaltesnė už praėjusią žiemą , todėl ir mokesčiai didesni ''

ALGIS

ALGIS portretas
Kas galėtų paneigti , kad energetikai nėra papirkę orų rognozuotojų ,nes kai skelbiama buvusi paros temperatūra , ji visuomet būna žemesnė už realią , o kainos skaičiuojamos pagal šias paskelbtas temperatūras .

Atsakymas QQ

Atsakymas QQ portretas
Prieš 3 metus po rinkimų Vieningas Kaunas paskyrė į visas savivaldybės įmones į stebėtojų tarybas savo atstovus ir kad turėtų daugumą...o jau tos tarybos skiria vadovus ir prižiūri..3 metai ir Kauno švaroje ir kauno energijoje ir kitur valdo VK

jkjkjkj

jkjkjkj portretas
na tai ar neturėtų meras dabar viešai paaiškinti, kaip taip galėjo atsitikti, gražinti skolas ir aqtsistatydinti iš valdybos pirmininko pareigų.

Markizui

Markizui portretas
Kauno energijos stebėtojų tarybos pirmininkas Visvaldas Matijošaitis...dar ten yra Povilas Mačiulis ir Mikaitis...ar vardinti?

QQ

QQ portretas
Niekaip nesuprantu kur žiūri STT, FNTT. Nu bet dasikasė iki Kauno švaros, duok Dievui, kad ir Kauno energijos generaliniam Bakui eilė ateitų... Juokinga kai Matijošaitis sako ,,NELEISIM VOGTI IŠ KAUNIEČIŲ" Galima pagalvoti,kad nežino kas Bakas per zmogus:D

Markizas

Markizas portretas
O kas ten Kauno energijoje pats gudriausias?

Anonimas

Anonimas portretas
ko cia verkia uz laisva Lietuva kovojot susikabine rankomis buvom .reikia kentet saskaitos geros svarbu mes nuo rusu atsijungeme.laisve sunki

Tomas

Tomas portretas
O kauniečiai už savo meilę merui privalo apsimoketi. Nebuna prostituto už dyką. Jums Žirgas auksinis už 700 000 eurų. Mokslo salos, tiltai, stadionai ir GEROJO MERO ĮVAIZDIS. Viskas turi kainą.

Ojojoi

Ojojoi portretas
O už ką mes nepermokam? Ne naujiena...

Tomas

Tomas portretas
Idomu, kodel šis straipsnis pašalintas iš Kauno Diena facebuko paskyros? Kada pasirodė komentarai nepatogus Kauno merui, straipsnis dingo iš facebuko

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Kauno energiją valdo stebėtojų taryba: Visvaldas Matijošaitis, pirmininkas, Visvaldas Varžinskas, Tomas Bagdonavičius, Povilas Mačiulis, Rimantas Mikaitis, Darius Razmislevičius, Andrius Palionis. Jie skiria valdybą ir prižiūri įmonės veiklą...kaip prižiūrėjo-patys matote ar ne?

To Kaunas

To Kaunas portretas
O žinai, kas jau apie 3 metai yra KAUNO ENERGIJOS valdybos pirmininku buvo dabartiniai valdantys Kauną...nustebsi, ogi dabartinis meras dabr yra KAUNO ENERGIJOS valdybos pirmininkas ir taip sutapo, kad 3 metus permokėjome ar ne keista?

Kaunas

Kaunas portretas
permokejo, bet va surado, isaiskino, atiduos. Prie konservu net nezinotume, kad permokejom

As

As portretas
Milicininkas tvarkosi

Nuomone

Nuomone portretas
Permokejom? Tai turetume dabar moketi maziau, tegul atiduoda Kauno energija, mums nesvarbu, is kur, tegul is savo kiseniu ismoka.

...

... portretas
MOKAM už šilumos nuostolius trasose, MOKAM už auksinį gyvatuką, MOKAM kažkokį 'skaitiklio aptarnavimo' mokestį (tai ATVIRAS plėšikavimas!), ir DAR mus 'Kauno energija' APIPLĖŠINĖJA per ESĄ delspinigius: jų norma nustatyta DIENOMIS, TE sugalvojo: "JEI mums atrodys kad jūs BENT 1 (vieną) dieną pavėlavot sumokėt, mes jums delspinigius paskaičiuosim už visas 31 dieną NORS tai ir vasaris būtų". Taip kad - LAIKAS tai baudžiavai pasakyt 'NE!', vien gyvatuko atsisakymas per pora metų padengtų dujinio šildymo įsirengimą! (o kur dar patogumas kai šildais kada nori ir kiek nori).

mes nusivyle

mes nusivyle portretas
Statė biokūro katilus,bliovė išsijuose,kad bus pigiau,ką matom dar brangiau,ką veikia meras ilindęs i mūsų kišenes,po perkūnais tvarkau Kauną ištraukdamas iš burnos kasnį.,tik nesakyk ,kad tu ne prie ko.,amžinai buožėm mažai jei negali kitaip pavokti,tai kerta per kainas.šitie buožės ir turtėja skurdindami kitus.

Taip taip

Taip taip portretas
Tas pats mylmeras yra valdybos pirmininkas.Deja,jokios ataskaitos kaip dirba Kauno energija neteikia.Kyla klausimas -kodel?Ir kas vyksta Kaune ir is viso ar valstybeje yra tvarka?Ka nori ta daro,o dar gyresi kad kandidatuos naujai kadencijai.Galutinai apvogs miestiecius.Dar negana?Stai jums ,faktai kalba patys uz save.

Jurijus

Jurijus portretas
Idomu kieno kišenėje GALIMAI nusėdo tie milijonai ?Šito niekas nesužinos niekada.Itariu kad prieš rinkimus paskelbs kad mažina šildymo kainą/grąžina permokėjimą/ kokiu centu ar dviem ir labai daug apie tai rašys ir rašys ir kalbės ir kalbės ir kalbės KANDIDATAS Į MERUS.Praeis rinkimai -pusmetis ir išgirsime kad kokia tai kainų komisija pabrangino šildymo kainą del objektyvių priežasčių na kuras mašinoms pabrango ,atlyginimai darbuotojams ir direktoriams padidėjo,.Žodžiu išdurs ir tiek.Kiek jis nori tiek ir pasiima į miesto biudžetą

kaunas tvarkosi

kaunas tvarkosi portretas
gi sunaudojo tuos pinigus per miesto biudžetą miesto grąžinimui,miestiečių labui-gi reikėjo ir Garbės Karį senamiestyje pastatyti ,taigi reikia ir reikia tų pinigų visiems -reikia 7 tiltus mieste pastatyti,sporto rūmus rekonstruoti, futbolo stadioną reikia statyti , gi visus parkas perasfaltuoti ir dviračių takus nuteisti ir žaliai juos nudažyti,reikia gi ir kalėdinę eglę papuošti ir 7 naujus tualetus mieste pastatyti o viskas gi kainuoja šiais laikais niekas nieko uždyką nedaro>juk neišvežė kur nors į ameriką...gi nesušalsim ,nedejuokim...svarbu kad tik karo nėra ir gerai išgyvensim...

Kaunas

Kaunas portretas
Praita sezoną už šildyma kai atėjo saskaita,i mėnesį po 85 eurus,gal čia mero nuopelnas.Litais pavertus virš 300 litu.Mokėjom visus metus,jau neužilgo naujas sezonas,o dar liko nuo praitų metų.Žinot pahalvojau davivalfybė prafės atimomėti būtus,las neišgali susimolėti.Noekafa nei litais nei eurais neteko tokių kainų mokėti.Gal būt meras ir tvarko Kauną pasinaudodamas mūsų kišene.,matai nori būti prezidentu.Kas vagis suvaldys.

viskas su merija suderinta

viskas su merija suderinta portretas
- kadangi biokuro kaina išaugo 30 mln. eurų , tai nubraukus 15 mln. miestiečiai turės mokėti šią žiemą 15 mln. eurų daugiau negu pernai :)

esminis klausimas

esminis klausimas portretas
ar ne meras yra energijos stebėtojų, o gal net valdybos pirmininkas ???

Pasakoriams.

Pasakoriams. portretas
Reikėjo rašyt, kai buo vagiama. Ar dabar pavogtą is vagių atsiimsi.

valio

valio portretas
reiškias minimum porą sezonų galiu išvis nemokėti Kauno energijai :P
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių