Kauniečiai: reikia džiaugtis penktąja vieta, nes darėm žioplų klaidų

Pasibaigus krepšinio čempionatui, kauniečiai vis dar junta jo dvasią ir mielai įsijaučia ne tik į trenerio, bet ir į teisėjo vaidmenį.

Daugelis Laisvės alėjoje kalbintų miestiečių džiaugiasi penktąją vieta čempionate, tačiau Lietuvos krepšinio rinktinės pastangas įvertintų ne pačiais aukščiausiais balais.

Justinas, studentas:

Lietuvių krepšininkų žaidimą vertinu vidutiniškai ir skiriu jiems 7 balus. Mūsų krepšininkai iškovojo gan daug reikšmingų pergalių, tačiau tris kartus pralaimėjo. Manau, kad kartais treneris Kęstutis Kemzūra galėjo tvirčiau suspausti komandą, beje, visai nereikėjo, kad Šarūnas Jasikevičius vaidintų antro trenerio. Šis krepšininkas per daug vadovavo komandai, tad nebuvo stabilumo. Manau, kad naudingiausias žaidėjas buvo Simas Jasaitis.

Ispanai ir turėjo laimėti aukso medalius, nes jie yra susižaidę, galima sakyti, kad nuo vaikystės kartu augo.

Gaila, kad pasibaigė čempionatas, tačiau laukiame naujų rungtynių – juk prasidės „Žalgirio“ sezonas. Tačiau šis čempionatas buvo tik graži šventė lietuviams, ji jokios finansinės naudos verslui neatnešė – juk bilietai į krepšinio rungtynes buvo labai pigūs. Manau, kad Lietuvai ateityje šios išlaidos dar atsilieps. Tegu lietuviai ir ypač valdžia mažiau jaudinasi dėl to krepšinio, juk ir taip visas pasaulis žino, kad mes esame krepšinio valstybė, o pinigais švaistytis sunkmečiu nederėtų.

Evelina, studentė:

Nežiūrėjau krepšinio, visas naujienas susižinodavau iš socialinio tinklo „Facebook“. Net neįsivaizduoju, kaip žaidžia ispanai, tačiau lietuviai žaidė gerai ir kad laimėjom penktą  vietą  yra labai šaunu.

Marija, jauna mama:

Sekiau visas su krepšiniu susijusias naujienas, tad džiaugiuosi, kad lietuviai užėmė penktą vietą. Aišku, lietuviai tikėjosi aukštesnės vietos, tad daugelis labai nusivylė ir liūdėjo. Tačiau krepšinis juk yra sportas, čia niekad negali prognozuoti galutinių rezultatų. Rinktinės žaidimą įvertinčiau 8 balais, o labiausiai sužavėjo Jonas Valančiūnas. Jis – kylanti žvaigždė, šaunuolis. Manau, kad reikėjo mažiau lietuvių krepšininkams ir sirgaliams tikėtis pergalės, tuomet ir žaidę būtų stabiliau, o gal ir aukštesnę vietą pelnę.

Jei nebūtume pralošę makedonams, manau, būtume tikrai laimėję bent trečią ar ketvirtą vietą. Lažybų bendrovės juk irgi prognozavo, kad ispanai taps čempionais, tad ir aš tikėjau jų sėkme.

Čempionatas – tai didelė šventė sirgaliams, tačiau tautai jis neturėjo jokios kitokios naudos – sirgalių atvyko nedaug, kavinių ir restoranų jie nesiaubė.

Kristina, aplinkotyros specialistė:

Lietuviai pakankamai gerai žaidė, tačiau sirgaliai per daug iš krepšininkų tikėjosi ir labai jau iškelia krepšinį kaip sporto šaką ant pjedestalo. Juk tai – tik žaidimas, o kamuolys yra apvalus, niekad negali nuspėt, ką jis iškrės. Komandos žaidimą vertinu 7 balais: koks rezultatas, toks ir įvertinimas. Manau, kad mūsų krepšininkai kartais per daug lengvabūdiškai žiūrėjo į priešininkus, nebuvo susižaidę, patyrė per didelį spaudimą iš aplinkinių, o gal labai tikėjo, kad visas nesėkmes padės paslėpti namų sienos. Žaviuosi Jono Valančiūno žaidimu, jis labai simpatiškas ir susikaupęs vaikinas, nesiekiantis šlovės ir kovojantis už Lietuvą.

Manau, kad ispanai verti nugalėtojų titulo, tik norėjosi, kad makedonai praloštų rusams – tai būtų didžiulė staigmena. Patiko, kad tai buvo šventė lietuviams, kol jie tikėjosi pergalės, varė kamuolį per Lietuvą, buvo daug akcijų.

Nerijus, bedarbis:

Krepšinio nežiūrėjau, apie vykstančias rungtynes sužinodavau tik iš rėkaujančių kaimynų. Galėjome užimti ir aukštesnę vietą, tačiau penkta vieta irgi nėra blogai. Džiaugiuosi, kad nuolat nežiūrėjau rungtynių, tuomet sutaupiau nervų ir nereikėjo labai nusivilti.

Marius, moksleivis:

Manau, kad pelnyta penkta vieta yra labai gera: Lietuva – juk maža šalis, o štai Rusija – didžiulė, o laimėjo tik trečią vietą. Maniau, kad rusai kils aukščiau, tad lietuviams neprognozavau aukštesnės vietos. Būtų šaunu, kad makedonai būtų laimėję trečią vietą.

Lietuvos rinktinės žaidimą įvertinčiau 8 - 9 balais, nes jie padarė žioplų klaidų, buvo per mažai susikaupę ir susižaidę. Geriausiai žaidė Šarūnas Jasikevičius – jis nuoširdus, visuomet pasako savo nuomonę, ir man labai patinka  jo veido išraiškos. Lietuviams trūko energijos, daugelis komandos narių – jau vyresnio amžiaus. Manau, kad iš čempionato išpešti naudos nepavyko, daug turistų nepritraukėme.

Daiva, gydytojo padėjėja:

Žiūrėjau visas krepšinio rungtynes ir sirgau beveik taip pat stipriai, kaip ir tuomet, kai mano vaikas serga. Puiku, kad Lietuva laimėjo penktą vietą, džiaugiuosi jais, ir skiriu jiems 10 balų. Juk reikia džiaugtis tuo, ką turi. Man labai patiko Jono Valančiūno žaidimas.

Paulius Guobužis, Čikagoje gyvenantis lietuvis:

„Žalgirio“ arena yra nuostabi, labai džiaugiuosi, kad joje galėjau stebėti krepšinio čempionato finalą. Tai – puikus pastatas, puikiai derantis prie tos vietos ansamblio. Aišku, kad sirgau už Lietuvą, net ir lapelį ant sirgalių sienos priklijavau su užrašu „Visa Čikaga serga už Lietuvą“. Penkta vieta puikiai parodo lietuvių komandos dvasią ir jų pasirengimą. Juk finale žaidusios komandos prikištos NBA žaidėjų. Šis čempionatas – didžiulis džiaugsmas lietuviams, tačiau pelno jis Lietuvai  neatnešė.


Šiame straipsnyje: Eurobasket

NAUJAUSI KOMENTARAI

tai jau taip

tai jau taip portretas
KAUNIECIA TUOJ PRABILS BURATINO. BURATINO

nikas

nikas portretas
galima džiauktis ir dešimta ir penkiolikta vieta

as

as portretas
Kaip lengva komentuoti tai eikit visi ir padarykit pirma vieta, komentatoriai, kaltinkite reklamas su uzrasais "MES LAIMESI" ikale kaip maziems vaikams, o beje paanalizuokite statistika apie Lietuvos laimejimus :)
VISI KOMENTARAI 10
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių