Kauniečiai džiaugiasi: pagaliau nušvito Kalniečių parkas

Kalniečių parko rekonstrukcija artėja į pabaigą, šalia parko gyvenantys kauniečiai šios savaitės pabaigoje nudžiugo: 21,1 ha ploto teritorijoje iš pagrindų atnaujintas apšvietimas.

„Ketvirtadienio vakarą žvilgterėjau pro langą ir pamačiau gražų vaizdą – švietė šalia tvenkinio naujai pastatyti apšvietimo stulpai. Jie gražiai nušviečia Kalniečių tvenkinio pakrantę, vakare bus smagu išeiti pasivaikščioti po parką“, - susisiekęs su portalu kauno.diena.lt pasakojo šalia tvenkinio stovinčiame name gyvenantis vyras.

Pasak jo, iki tol vakarais teritorija prie tvenkinio skendėjo tamsoje, net šunis vedžioti buvo nejauku. „Dabar visas parkas apšviestas moderniu LED apšvietimu“, - džiaugėsi vyras.

(Valdo Kasperavičiaus nuotr.)

Netoli parko gyvenančius kauniečius džiugina ir kitos malonios permainos. Baigiamos įrengti vaikų žaidimo aikštelės, poilsio ir pramogų zonos, nuotykių trasa, turizmo paviljonas, išasfaltuoti pėsčiųjų ir dviračių takai, iškuoptas tvenkinys.

Arčiau Savanorių prospekto yra įrengta BMX dviračių ir riedlenčių trasa. Joje netrūksta aktyvaus poilsio mėgėjų.

Parke pastatyta labai daug suolelių, šiukšliadėžių. Šeštadienį pasivaikščiojau po Kalniečių parką – naujų suolelių yra gerokai daugiau nei šimtas, šiukšliadėžių – per 50.

Dabar lauke šaltoka, todėl sėdinčiųjų ant suolelių šeštadienį buvo nedaug. Kai kurie parke kalbinti žmonės teigė, kad suolelių yra net per daug. „Kažin, ar atsiras tiek mėgstančių prisėsti ant suolelių. Labiau džiaugiuosi, kad pastatyta daug šiukšliadėžių. Tikiuosi, žmonės smulkias atliekas mes į jas ir neterš aplinkos“, - sakė prie tvenkinio vaikštinėjanti pagyvenusi moteris.

Su fotografu po Kalniečių parką vaikščiojome ir vėlų šeštadienio vakarą. Kadangi parkas apšviestas, matėme bent kelis žmones, vedžiojančius šunis. 

Iki  rekonstrukcijos darbų asfaltuotuose parko takeliuose buvo keletas vietų, kurias nuolat  semdavo vanduo. Dabar tais takeliais galima žengti drąsiai, nesibaiminant, kad prisemsi batus.

Kalniečių parko rekonstrukcijos  darbai  buvo pradėti praėjusį rudenį.


Šiame straipsnyje: skaitytojo naujienaKalniečių parkasnaujas apšvietimasKalniečių parko rekontrukcijanauji suoleliai

NAUJAUSI KOMENTARAI

KaunietePrie

KaunietePrie portretas
Parkas tai parkas..bet jus paziurekit.kokios duobes netiketos.gali ikristi.ir vaikas.ir suauges.Parke buti tikrai dar nera saugu..Butki atidus.kur dedate koja....Prie pasodintu medziu.yra kaip supratau kaskokiu kanlizacijos atviru erdviu...

Rimas

Rimas portretas
Pagaliau Kalniečių parkas tampa tikrai panašus į parką, o tai liūdna ir graudu budavo vaikščioti po apleistą pelkyną su kažkokiais tai kupčinsko kreivais žibintais.....Šaunu , štai ką teiškia tikro miesto šeimininko ranka...Pagarba Visvaldui, ir nesugalvokit mere iškeist Kauno i kažkokias prezidentūras...

Vargšas Kaunas

Vargšas Kaunas portretas
Griebė daug, bet kokybės nėra, tvenkinys nesutvarkytas, keliukai neišasfaltuoti, po lietaus batai bus nešvarūs. Tikrai, kodėl plyteles išardė, kur jos? Vieningo Kauno politikai nekompetentingi, o gal komandos narių neatsiklausia, sprendžia vienas meras. Panemunės miško keliukus išasfaltavo, o parko ne. Išeina nesupranta ką galima daryti miške ir ką parke. Už miško sudarkymą, šitas meras, manau , Kauno miesto tvarkymo istorijoje, turės natūralios gamtos naikintojo pravardę.
VISI KOMENTARAI 51
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių