Kaune naktį apiplėštas DNB bankas, nuostoliai neįvardijami

Kaune antradienio naktį apiplėštas DNB bankas. Apiplėšimas įvykdytas apie 2.30 val., kai nusikaltėliai automobiliu „Seat Toledo" taranavo Veiverių plente esančios „Maxima bazės“ įėjimą.

Pirminiais Kauno policijos duomenimis, apiplėšime dalyvavo keturi kaukėti plėšikai.

Policijos duomenimis, plėšikai iš banko filialo patalpų pagrobė dvi metalines dėžes, kuriose buvo banko dokumentai.

Banko atstovas spaudai Andrius Vilkancas teigė, kad plėšikai į prekybos centre įsikūrusį banko padalinį įsibrovė išdaužę stiklines jo duris, prieš tai automobiliu įvažiavę į prekybos centrą.

„Seat Toledo“ plėšikai paliko prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje, o iš įvykio vietos pasišalino nenustatytu automobiliu. Vėliau paaiškėjo, kad „Seat Toledo“ tą pačią naktį buvo pavogtas Garliavoje.

„Įsilaužėliai išsinešė mažąjį seifą. Pagal banke galiojančias taisykles, grynieji pinigai yra inkasuojami, todėl seife pinigų nebuvo“, – tikino A.Vilkancas.

Jis nenorėjo atskleisti, kas buvo seife. „Šito nenorėčiau detalizuoti“, – kalbėjo banko atstovas.

Patirtų nuostolių jis taip pat neįvardijo. Apie juos paklaustas, A.Vilkancas tepasakė, kad džiaugiasi, jog nenukentėjo nei banko, nei prekybos centro darbuotojai ir lankytojai.

Banko padalinys darbą antradienį pradėjo įprastu laiku.

Kaip portalui 1kaunodiena.lt teigė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovas žiniasklaidai Kęstutis Kasciukevičius, prekybos centras naktį nebuvo tuščias. Jame budėjo apsaugos darbuotojas.

„Apsaugos darbuotojas, išgirdęs triukšmą ir pamatęs įsilaužimą, paspaudė pavojaus mygtuką ir iškvietė apsaugos ekipažą“, – informavo K.Kasciukevičius.

Ikiteisminį tyrimą dėl vagystės atlieka Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus pareigūnai.

Policija prašo žmonių, ką nors žinančių apie minėtą įvykį, apie tai pranešti telefonais: (8 37) 30 34 08, 30 31 40, 30 34 81 arba 112.

„Maximos“ atstovė ryšiams su visuomene Olga Malaškevičienė teigė, kad dėl plėšikų sudaužytų durų prekybos centras darbo pradžios neatidėjo. Jis antradienį atsidarė įprastu laiku. Durys iki pietų dar nebuvo nepakeistos.

Kaune per praėjusius ir šiuos metus įvykdyti keli bankomatų apiplėšimai, kai automobiliu įvažiuojama į prekybos centro vitriną ir pagrobiamas bankomatas.

Trimis atvejais į parduotuves įvažiavusios mašinos buvo paliktos ir padegtos, siekiant sunaikinti bet kokius joje likusius pėdsakus.

Naudodamiesi kitu automobiliu, plėšikai skubiai pasikraudavo bankomatą ir nurūkdavo jiems reikiama kryptimi.

Po paskutinio apiplėšimo bankas išplatino nuotraukas ir pranešimą apie tai, kad atidarinėjant pagrobtą bankomatą pinigai būna suliejami specialiu rašalu. Apyvartoje pasirodę tokie pinigai turėtų iš karto sukelti įtarimą.

Tačiau tiriant apiplėšimus nei karto neužsiminta apie tokių pinigų išėjimą apyvarton.

Nei vienas iš ankstesnių apiplėšimų neišaiškintas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jadvyga

Jadvyga portretas
o tai gi maxima bazeke per nakti budi apsaugininkas,kazkas cia neaisku...

Silva

Silva portretas
Tik nekaltinkite policininkų, nes jie labai užsiėmę vaikais, parašiusiais žodį "TIE SOS" o sekliai morkos seka grėsmes panelei Stankūnaitei. Taigi : policija - ne prie ko, kalta Venskienė - Valys dar kartą kreipsis į Seimą...

Balys

Balys portretas
Reiškia reikia keisti bankomatų statymo sąlygas ir tobulinti signalizaciją. Techniškai viskas yra įmanoma.
VISI KOMENTARAI 15
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių