Kaune „Maisto bankas“ surinko daugiau nei 46 tūkst. produktų

Penktadienį ir šeštadienį Kauno mieste nepasiturintiesiems surinkta virš 46 tūkst. vienetų įvairių maisto produktų. Dažniausiai geradariai nešė makaronus.

Galutiniai rudeninės „Maisto banko“ akcijos rezultatai dar nėra žinomi, tačiau „Maisto banko“ Kauno regiono padalinio vadovė Karolina Puidaitė jau apytiksliai suskaičiavo, kad per penktadienį ir šeštadienį Kauno mieste ir regione maisto produktų surinkta šiek tiek daugiau nei per pavasarinę akciją, tačiau mažiau nei pernykštę rudeninę.

„Gal todėl, kad pernai akcija vyko vėliau, kai buvo mažiau likę laiko iki Kalėdų. Pamanėme, kad gali būti geriau akciją rengti, kai dar neprasidėjęs šildymo sezonas. Be to, šiais metais akcija sutapo su Pasaulinėmis maisto ir Tarptautinėmis kovos su skurdu dienomis“, – sakė  K.Puidaitė.

Jau suskaičiuota, kad Kauno mieste surinkta 46 tūkstančiai vienetų ilgai negendančių įvairių produktų. Pavasarį surinkta 40 tūkst. vienetų, pernai rudenį – 52 tūkst. vienetų.

Per šią akciją Kaune surinkta po tris tūkstančius butelių aliejaus ir pakuočių cukraus. 8 tūkst. pakuočių įvairių kruopų, 12 tūkst. – makaronų. Mažiausiai „Maisto banko" akcijos dalyviai nuperka saldumynų, kondensuoto pieno, džiovintų vaisių ir riešutų.

„Mes visada akcentuojame, kad mums labiausiai reikalingi aliejus, cukrus, ir miltai, todėl šių produktų surenkame vis daugiau, tačiau makaronai visada buvo patys populiariausi“, – kalbėjo K.Puidaitė.

Surinktų produktų vertę bus bandoma apskaičiuoti kitą savaitę. Pavasarį vykusios „Maisto banko“ akcijos metu Lietuvos žmonės paaukojo 167 tonas maisto už 870 tūkst. litų.

„Maisto banko“ akcijos rengiamos daugelyje Europos šalių. Lietuvoje maistas nepasiturintiesiems parduotuvėse renkamas nuo 2003 metų.


Šiame straipsnyje: Maisto bankas

NAUJAUSI KOMENTARAI

gerda

gerda portretas
o as manau, kad cia daug aferizmo ir netiesos nesu girdejusi, kad kazkas butu is to banko ka nors gaves

darius

darius portretas
Delfius daugiau skaitykit, tai apskritai nieko gyvenime neišgirsit apart skandalų, kam suknelė suplyšo, batų kulniukas nulūžo ar šiaip nuogą šikną apnuogino. Juk kai neturi ko parodyti tai tada durnumu, šiuo atveju nuoga šikna save parodai. Domėkitės žmonės!!!! Išeikit iš buto į gatvę, pakalbėkit su kaimynu, kurio net nepažįstat, pamatysit kiek daug naujo sužinosit. Nebekils tada tokie klausimai. O šiaip, tai kai nori žinoti šiame interneto amžiuje labai greitai sužinai, tik kad jau pripratom, jog viską už mus surastų, sukramtytų ir įdėtų į burną. Daugiau savo subines judinkit. Gero vakaro :)

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Kad gyventi oriai Lietuvoje, reikia atsikratyti visų štai šių partinių gaujų kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi: - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partijos) ir gaujos vadeivos Algirdo Butkevičiaus; - TS LKD (Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų) ir gaujos vadeivos Andriaus Kubiliaus; - Partijos Tvarka ir teisingumas su gaujos vadeiva Valentinu Mazuroniu; - Liberalų ir centro sąjungos su gaujos vadeiva Algiu Čapliku; - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio ir gaujos vadeivos Eligijaus Masiulio. Taip pat Lietuvai yra pavojingi Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, gaujos vadeiva rusas Viktor Uspaskich su darbo partija ir kiti į juos panašūs. Vienykimės ir padarykim taip, kad visiems laikams išnyktų šios partinės gaujos - Lietuvos žmonių kankintojai, Lietuvos niekintojai ir naikintojai.
VISI KOMENTARAI 16
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių