Kaune įvyko Lietuvos žmonių partijos steigiamasis suvažiavimas

„Žalgirio“ arenoje sekmadienio popietę rinkosi naujos Lietuvos politinės jėgos įkūrėjai. Atskleistas naujosios partijos pavadinimas – Lietuvos žmonių partija. Jos pirmininke išrinkta bendrijos „Viltis“ vadovė Joana Šimanauskienė.

Verslininko Vladimiro Romanovo kuriama politinė partija kovos už šalies meną, kultūrą ir sportą. Į steigiamąjį partijos suvažiavimą gausiai rinkosi norintieji tapti naujos politinės partijos nariais. Jiems išdalinti partijos įstatai ir balsavimo biuleteniai. Apie 16 valandą prasidėjo oficialioji suvažiavimo dalis.

Iš viso steigiamajame suvažiavime užsiregistravo 1393 dalyviai. Pagal įstatymus, naują partiją įsteigti gali ne mažiau negu 1 tūkst. steigėjų.

Papildyta 20.40 val. Suvažiavime dalyvavo ir pats V.Romanovas. Taip pat – Kauno „Žalgirio“ komandos sporto direktorius Vitoldas Masalskis, buvusi Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovė Tatjana Sedunova, kiti žymūs žmonės. V.Romanovas buvo pasiūlytas į partijos pirmininko postą, tačiau mandagiai atsisakė, tikindamas, kad ir taip visa širdimi bus su partija.

„Aš neatsisakau padėti, bet manau, kad geriausia kandidatūra bus J.Šimanauskienės“, – džentelmeniškai pasiūlė V.Romanovas. Kauno bendrijai „Viltis“ vadovavusi moteris prisistatė kaip turinti daug patirties visuomeninėje, socialinėje veikloje, 23 metus auginusi neįgalų sūnų.

„Lietuvos žmonių partija patvirtina savo įsipareigojimą siekti laisvės, teisingumo, demokratijos, kultūros ir valstybės gerovės“, – pristatydama programą paskelbė partijos pirmininkė J.Šimanauskienė. Ji neslėpė, kad galvojant pavadinimą buvo remtasi šalies prezidentų kreipiniu į tautą: „Mieli Lietuvos žmonės.“

Suvažiavime akcentuotos pagrindinės partijos programos sritys – kultūra, švietimas, sportas, socialinė politika, valstybės ūkis.

Lietuvos žmonių partijos programa skelbia – nepasiduoti globalinių valdininkų propagandai „skaldyk ir valdyk“, bet gerinti santykius su mūsų artimiausiais kaimynais. Naujoji politinė jėga pritaria, kad šaliai reikia tiesioginių merų rinkimų.

Suvažiavimas išrinko partijos valdybą. Joje dominuoja vyriška kompanija.

„Tikiuosi, kad šią partiją Lietuvos žmonės priims. Tikiu, kad ji gali tapti parlamentine partija. Tapusi parlamentine partija ji galėtų daug padirbėti Lietuvos žmonių labui“, – nedaugžodžiavo naujosios partijos valdybos nariu išrinktas žinomas šalies sporto veteranas Anatolijus Čupkovas.

Valdybos nariu išrinktas ir V.Masalskis. „Partijos skelbiami prioritetai palankūs mano asmenybei, sritims, kurias aš geriau suprantu. Sportas, kultūra, mokesčiai – tai klausimai, kuriuos pamėginsiu kuruoti ar padėti spręsti“, – žadėjo V.Masalskis.NAUJAUSI KOMENTARAI

supratom

supratom portretas
ar kaliniai gali dalyvauti?Jie irgi zmones.

dsieve dsieve

dsieve dsieve portretas
jezau jezau

Pikasas

Pikasas portretas
Neteko girdėti, kad Lietuvoje kurią nors partiją būtų įkūrę ne žmonės. Gal būtent ši partija yra šiek tiek išskirtinė, prisiminus steigėjo "slapyvardį". Jis televizijos ekrane gyrėsi, kad turi "auksinį raktelį", kuris į Seimą jam duris atvers. Žinoma, jei konkurentai už kojų pakabinę to raktelio neiškratys. Gyvenime, kaip ir pasakose - visko būna... Šiuo atveju gal kalčiausias - Dėdė Karlas. Negalima buvo su tokia ilga nosimi medinuką į gyvenimą paleisti... Kaišioja ją ir į židinį ir visur. Medinė ji, tad ir užsidegti lengvai gali, nes būna ne tik nupieštų židinių...
VISI KOMENTARAI 118
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių