Kaunas planuoja statyti tai, ko Lietuvoje dar nebuvo

as,jie ,jos, mes

as,jie ,jos, mes portretas
kaip reikia pakrantes tvarkyti ir upiu dugnus VALYTI ,nes baige jau uzakti,apzelti NEMUNAS,NERIS upes,dar po keleto metu nebeliks musu tevo NEMUNO ir motineles NERIES

ups

ups portretas
na ka gi pazadu vykdymas gal prasides pagaliau. nors jau ivykdyti keli pazadai,bet eileje lauke dar ju nemazai.

Remis

Remis portretas
Kada nors bus parasyta,kad Kaune kazkas pastatyta? Uzkniso jau pazaduku balius.Nors simtaja dali is stadionu,koncertu rumu,mokslo parko ,futbolo maniezo,5 tiltu,apvaziavimo,desimties parku,Kauko laiptu-pabaige? Niekas nepabaigta ir net nepradeta.Pradeti 2 parkai.Jau fantazija pazadu tuoj baigsis.Vasiukai.

Na

Na portretas
Kad tik sala atlaikytų tokius didelius statinius. Gal vis dėlto palikti parką, nes juk netoli centras bei senamiestis.

Kęstas

Kęstas portretas
O kaip su kultūra? Kas gero mūsų mylimam Kaune, lyginant su Vilniumi? "Galimybę pasižiūrėti, kiek 2012-2016 metais darbo užmokestis keitėsi, studijuojant skirtingose studijų kryptyse ir skirtingose institucijose, kokie atlyginimai buvo studijų baigimo metu ir kaip keitėsi pirmaisiais keliais darbo metais, MOSTA sukūrė prieš 3-4 mėnesius." Pasižiūrėti galima čia. Aš jau pasižiūrėjau, štai ką pamačiau. Baigę Vilniaus universitetą vidutiniškai turėjo 2012-2016 metais 841,8 eurų per mėnesį draudžiamųjų pajamų, o baigę Kauno technologijos universitetą - tik 769,1 eurų, kai tuo tarpu baigusieji Vilniaus Gedimino technikos universitetą turėjo net 872,2 eurų tų pajamų.

Kęstas

Kęstas portretas
Jei mes skirsime proporcingai daugiau valstybės finansavimo tiems universitetams, kurių absolventai gauna didesnius atlyginimus, ir proporcingai mažiau valstybės finansavimo tiems universitetams, kurių absolventų tėvai gauna didesnius atlyginimus, tai universitetai ieškos talentų, kurie yra iš vargingų šeimų, bet turi šansų gauti gerus atlyginimus ir stengsis tuos talentus gerai paruošti darbo rinkai. Verslininkai gaus geriau paruoštos ir gabios darbo jėgos. Valstybė gaus gerų mokesčių mokėtojų. Auginantys vaikus gaus geresnes pašalpas. Pensininkai gaus geresnes pensijas. Rojus žemėje. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

It is me mario

It is me mario portretas
Aš maniau kad ten bus mokslo centras koks yra Estijoje būtu labai įdomu ne tik vaikams bet ir suaugusiems o vandens parkų yra ir Druskininkuose be sostinėje

Kaunietis

Kaunietis portretas
Labai geras projektas. Kaunas Lietuvos centre.Atvyks daug turistu is visos salies ir gal net uzsienio. Gerai visuomenei, verslui ir miestui. Musu miestas isikures tarp dvieju upiu ir turi tapti Europos vandens sporto ir pramogu centru.

telikas

telikas portretas
Mero pažadų sąrašas: 1. Nugriausim respublikos viešbutį per 3 mėnesius (tai buvo prie gerus metus) 2. Dariaus ir Girėno komplekso rekonstrukcija 3. Nemuno saloja "Mokslo sala" (turėjo būti 2018) 4. Čiurlionio koncertų centras 5. Maždaug du tiltai per nerį (vienas automobilių, kitas pėsčiūjų) 6. Islandijos plento rekonstrukcija (autostrada vilnius-klaipėda ties Kaunu) 7. Aplinkelis nuo Marijampolės 8. Baseinas nemuno saloje Tai tik dalis grandiozinių projektų, kuriuos žada meras. Tai kada po velnių, nors vienas bus pradėtas vykdyti? Ar miestiečius ir toliau durnins pažadais?

Specas

Specas portretas
Labai puikus projektas, aktyvesniem zmonem uzsiemimai baseine, sportas jaunimui, atvaziuos ir is rajonu , Kaunui tik geriau. Blogai tik konservatoriams nes parodo ju tragiska 8 metu valdyma

nukvake beretnykai vel nepatenkinti...

nukvake beretnykai vel nepatenkinti... portretas
aisku, kam jiem baseinas , jei tie smirdziai net praustis tingi...

Patriots

Patriots portretas
Na,galvoju,gal kosmodroma koki statys. betgi ne,ir vel pramogu centrai,prekybcentriai,bankai,komerciniai centrai-tik zmoniu pinigu melzyklos ir toliau veisiamos!

nu

nu portretas
Kada tie valdžiagyviai nustos patys sau pagyras rašinėti? Reik mažiau kalbėti, daugiau dirbti, o geri darbai daromi tyliai. Loja ir loja, kaip ir kas bus. Kai bus, tai ir krikštysim.

Vika

Vika portretas
Labai dziaugiames, kad Kaunas galu gale tures tarptautinio lygio baseina! Labai laukiame. Dziaugiames,kad Kaunas pagaliau turi mera, o ne konservatoriu pastumdeli. Konservatoriu pyktis ir pavydas liejasi per krastus, bet mus tik juokas ima. Loja sunys, net seiles tyska,o karavanas vis tiek eina i prieki. Labai gerbiame ir palaikome musu mera ir jo komanda,ir linkime jiems sekmes ir sveikatos. Kaune dar daug nepadarytu darbu, bet su tokia komanda,manau, palaipsniui tie darbai bus padaryti.

Edmundas Tulcevicius

Edmundas Tulcevicius portretas
Ka Kaunas nedarytu vis blogai -,,nytyku,, tauta.

Pazadu jau prisiklausiau iki soties...

Pazadu jau prisiklausiau iki soties... portretas
Tikri vasiuku kurejai, manau, kad ieis i istorija:)

apie gamtinius reikalus

apie gamtinius reikalus portretas
Žinote ką, aš net nepykstu dėl tualeto, nes jame galima atlikti gamtinius reikalus, bet šiuometiniai " alia kalėdiniai " renginiai su snegoviku, statybiniais stelažais ir "bolgarke" pranoko savo sąmata 500000 EUR ir tą tualetą, o vertės neliko jokios, tik slogus prisiminimas.

ir kur aš jį mačiau?

ir kur aš jį mačiau? portretas
Ogi pažadukas iš multiplikacinio filmo, vis kartojantis "o bus taip". Pradedantis ir nieko nebaigiantis iki galo.

AR

AR portretas
vystytojai tikri dėl SALOS SAUGUMO nuo HESO potvynio ?juk tai yra100proc užliejama teritorija

Andrejus

Andrejus portretas
Balsuoti už idejas..? Kiekviena diena galima parašyti kažka naujo, bet ka iš tu ideju realizuosit? Buvo Dariaus Girèno stadiono renovacija, koncertu rūmu statyba.. Nebaigta 6 forto kvartalo renovacija, aukštuju šančiu rajonas stovi perkastas, žadėtas kalniečiu rajono renovacija..? Viskas puiku reikia vystyti infrastruktūra. Bet kodel saloj? Taigi jau dabar dėl renginiu arenoj centras buna paraližuotas, eisma turi policija reguliuoti..

Kaunietis

Kaunietis portretas
Man tokie uzmojai labai primena vasiukus:)

KAUNAS PLANUOJA IR...PASTATYS

KAUNAS PLANUOJA IR...PASTATYS portretas
O kada LIETUVA pastatys, teisingiau užbaigs, "baisiais sovietiniais laikais" pradėtą statyti nacionalinį stadioną? Nebent, kai Matijošaitis taps Prezidentu...Ar ne gėda. Greitai švęsime nepriklausomybės atkūrimo 30 - tį....

Šančiokui

Šančiokui portretas
Nebijok mero. Jis Šančių lūšnynų negriaus. Baseinai statomi ne tokiems kaip tu.

Eiguliai

Eiguliai portretas
Daugiaaukštės aikštelės rajonuose-nuostabi idėja.Atsilaisvintu kiemai,net akys prašviesėtų.Nes dabar per automobilius nei žolės nei šaligatvių nesimato.Vaikai ačiu pasakytų.

Kavenskas

Kavenskas portretas
Jei norit padaryti tai,ko Lietuvoje dar nebuvo-padarykit daugiaukštes automobilių aikšteles prie daugiabučių,sukurkit daugiau laisvalaikio praleidimo būdų vaikams,išasvaltuokit gatves ir šaligatvius,sutvarkykit Nemuno ir Kauno marių pliažus,optimizuokit visuomeninį transporta,neuždarinėkit mokyklų,tvarkykit ir kurkit naujus parkus.Ir,po velnių,atleiskit nafik tą Kerą.

šančiokas

šančiokas portretas
Aš jau bijau to mero.

Snūkio ministras

Snūkio ministras portretas
Gražus sumanymas. Ir architektūrinė idėja gera. O lansburginių reakcija nestebina - jie loja kaip kaimo šunys ir gasdina žmones, kad "Kauną uždusins asfalto garai ir prostitučių kvepalai". Prie jų Kaunas merdėjo, o dabar keičiasi tiesiog akyse. Šaunuolis meras !

Andrius

Andrius portretas
Kai buvo Koncervatoriai su Tvarka ir Teisingumas valdžioje tai nieko nereikėjo statyti,viską išvogdavo. Per tokias sventes kaip Advokatės gimtadienis kuris troleibusu parkui kainavo 50 tūkstančių. O ka sugebejo pastatyti tai Auksini tuoleta už 0.5 milijono. Dabar labai abydna,lad negali toliau vogti,tai rašinėja komentarus bandydami vėl sugrįžti i valdžia. Tiktai viena dalyką reikia suprasti,kad MES Kauno žmones nenorime kad korumpuoti parazitai sugristu i valdžia !!!!!!!!!!

Anonimas

Anonimas portretas
Nusileiskit jus ant zemes su savo didybes manijos pilnais projektais. Kada geriau spresit parkavimo problemas daugiabuciu kiemuose? Rupinkites kasdieninemis gyventoju problemomis, o ne kiskit pinigus ten, kur nera butinybes. O Dariaus ir Gireno futbolo stadiona jau renovavot? Hm, kazkaip nesimato.

...

... portretas
OH kokios krabiškojo PROTO aukštumos: "paaiškėjo, kad didžiausiam skaičiui kauniečių būtų patogiausia pasiekti centre esantį objektą" - VIEN už tokią mintį jos kūrėjams reikia auksu atsilygint, pagal jų svorį! Tiesa, su autoparkavimu galimos problemos, bet - 'nusipelniusiems' ferariams ir porše bus įrengtos BBD stovėjimo vietos, o kitiems... ten 'planktono' nereikia. TIK - kiek su reklama pro šalį prašauta: "Kaunas planuoja statyti tai, ko Lietuvoje dar nebuvo"- Lietuvos baseinais nenustebinsi, tad JEI jau statyt tai statyt - KOSMODROMĄ! Nes tuoj Muskas kolonizuos Marsą, ir kauniečiams kažkaip reiks vykt saviškių aplankyt, o kosmodromas miesto centre pats tas, tokiu atveju ir su taksi bus galima atvažiuot.

Nesąmonė

Nesąmonė portretas
bet nieko ir nuostabaus, juk ją sugalvojo meras. Jis jau tiek nesąmonių pridarė, vargšas Kaunas kenčia. Būtina kritikuoti šitą dar neįgyvendintą nesąmonę. Kyla mintis, kad jis nori užvaldyti Nemuno salą, juk mero kadencija artėja į pabaigą. Tiek neužbaigtų darbų, nenugriautų vaiduoklių, o jam vis dar mažai. Užtenka baseinų, yra ir kitų sporto šakų, kurioms reikalingos atviros erdvės. Maudysimės jūroje, upėje, paklauskite kauniečių ar jie nori tokio projekto, tik ne tokiu būdu, pasitikėti tokiu būdu neįmanoma. Sukvieskite kauniečius gyvai padiskutuoti, išreikšti savo nuomonę. Ir nedrįskite užskaityti, kad čia buvo apklausa. Ne, ne ir dar kartą ne tokiam bendravimui, tai neatitinka savivaldos įstatymo.

Volodia

Volodia portretas
tau ir tavo meiluzei reikia baseino romantiskiems vakarams? Prie Magnum centro, vakaram po darbo? Po pasiskraidymo sraigtasparniu? #FUCKOFF

nuomone

nuomone portretas
kaunieciai , dziaukites, nereikes i Druskininku, Birstono sveikatingumo centrus vazineti , o sala ir Nemuno krantines abiejuose upes sonuose bus puiki , urbanizuota miesto traukos dalis

Apacia

Apacia portretas
girdėjau, kad Kaunas yra jau kuris laikas brutaliai daromas. Kaip vienam norėtųsi. Bet ne šiaip sau primityviai ar gašliai, bet pagal visas LR, ES, JTO taisykles. Kaifas daug geresnis, kai viskas vyksta teisėtai. #FUCKOFF

girstutis

girstutis portretas
neperpildytas, kai privatininkai pakėlė kainas ir vaikams, ir suaugusiems, jau reklamos reikia klientams vilioti.

Petrukai

Petrukai portretas
kiek skaisciu mergeliu Pukui uz projekto priemima? Nesilauzyk.

Andriukai

Andriukai portretas
pa kiek kryksciuoniskos vertybes?

Simonai

Simonai portretas
liurberalai nebeturi ka prarasti. Tavo galimybe parduoti sazine uz skatika. Kam tau ji? Vistiek nenaudoji.

Juratele

Juratele portretas
naujos reputacijos nebeuzsisoksi. Tavo sansas prisidurti prie pencijos.

Zidrunai

Zidrunai portretas
tavo sansas uzsidirbti.

kur

kur portretas
kas ir kur išmoka 20 eurų už palankią nuomonę per apklausą dėl tos skubiai stumiamos statybos?

jonis

jonis portretas
super naujiena-dziaugiasi sirdis isgirdus tokia gera zinia,,,,o konservu pakaliku lojimas tik ir liks lojimu

kk

kk portretas
O ar nebūtų galima atvežti gražaus smėlio, išvalyti dalį kranto ir padaryti lauko pliažą? Pasiūlymas pykstantiems automobilistams: dažniau vaikščiokit pėstute, persėskite ant dviračių, važinėkitės riedučiais. Bus naudinga sveikatai,figūrai ir nervų sistemai. Tiesa, nepamirškite dažniau šypsotis ir viskas bus OK .Užsieniečiai seniai taip gyvena, grožisi mūsų miesto erdvėmis ir pavydi mums jų. Pramonė mūsų mieste sužlugdyta, tai gal pradėkime vilioti turistus.

Taip taip

Taip taip portretas
Ir visa tai gerbiami kauniečiai jums dykai. Taip taip, suprantama ir parkavimas nemokamas bus. :)

ALGIS

ALGIS portretas
O KIEK TOJE SALOJE UŽKASTA KENKSMINGŲ ATLIEKŲ , TIKRAI ,KAD TINKA SPA ,ten nereikia statyti , užtenka tik duobių prikasioti ir bus tokie SPA KAD MAŽA NEPASIRODYS .

Lukka

Lukka portretas
Ir asilui aišku kad miestas perspaustas perkištas ir nepravažiuojamas ir kad arenos kišimas į salą buvo klaida , o dabar dar....

senas kaunietis

senas kaunietis portretas
nu jei igyvendins meras si projekta-tai kazkas nerealaus,sekmes MERUI IR KOMANDAI ,,,,,,stai ka reiskia kai protingi zmones dirba kaiuno zmonems

Algiui

Algiui portretas
o kiek metų buvusios valdžios tik registravo griuvėsius ir malė liežuviu?Fufaikiniai negali nurimt,kad miestas tvarkosi.

Anonimas

Anonimas portretas
Šią savaitę buvo žadėta užbaigti derybas dėl mokslo salos? gal realesnius projektus pristatinekim?

uffo

uffo portretas
statom statom kompleksus i sala o masinom vietu neduodam statykit i akoropoli akropolis neleisim daugiau kaip porai valandu.. absurdas

lijopardas

lijopardas portretas
Pastatom saloj mauzoliejų viešpatėliui mūsų,vistiek mūsų saulė amžinai negyvens...

nu

nu portretas
bet rimtai, bele nenusimarintu visi sie uzmojai, nes laikas negailestingas

Mone

Mone portretas
Ar gali kas nors išvardyti ką ši valdžia realiai padarė? Vien pažadai. Netgi keliai pradėti tvarkyti ankščiau (prie šitos vėl atsiranda duobės). Viskas kas padyta tai tik ankčiau. Pagarba šiai valdžiai už viešuosius ryšius. Šviesi ir graži ateitis, ko žmogeliams reikia. P.S. gal kas matė kur dingo žmogėnas su antrankiais bėgiojęs po viči griuvėsius

G

G portretas
Kosmonautai :), kiek galima svaigti. Gal sutvarkytų nors ką nors iki galo. Kažkpkie "naujųjų vasiukų" projektai. Pirma Kauno problema - automobilių parkavimas, ir ne tik centre ! Dar į statomus biurus Mindaugo prospekte kiek važiuojančių prisidės.

Justė

Justė portretas
Labai puikus sumanymas, laukiame.

algutis

algutis portretas
nesamone.Gatves paremontuokit saziningai o nepalopykit.Kokie centrai ubagams?

Anonimas

Anonimas portretas
KO PAMIRŠOTE apie dainų slėnio beverčius suoliukus išmainytus į aukso vertės vietą , miestui padarant didžiulę finansinę žalą .

dalia

dalia portretas
ar nesuprantat kaunieciai kaf Matijosaitis suka tik sau naudingus projektus o ne miestui.Juk salia stoves jo viesbutis juk reikia kazkaip pritraukti zmoniu.O kas is to kaunieciams.Aferistas tas Matijosaitis dumia visiems akis.

KAUNAS

KAUNAS portretas
ne kaunas , nedarykit gėdos miestui rašydami kaunas . Todėl kad Kaunas nesiimtu remti tam tikrų grupių interesų net architekto , aiškiai matosi į kur pinigai nukreipti , taip pat kaunas nesiimtu durnų projektų ( pagal vietą ) kur dirbtinai susidarytu automobilių parkavimo problemos ir spūstys , bet matyt kauno meras su petrausku to ir siekia kad vėliau imtis kitų planų išgrežiant pinigus iš miesto . Tai ko laukiat : kur pėsčiųjų tiltas į kitą pusę kuris naudą duotu kitos pusės žemės savininkams bet padarytų didėlę žalą upės valymui ir laivybai .

Aje

Aje portretas
Nenustebčiau jei parašytų kad Merui triumfo arka jau planuojama. Planų planai, beveik Vasiukai. :)

kaunietė

kaunietė portretas
o kur stovės automobiliai,juk dabar į koncertą eiti pėstute reikia,ar tik išrinktiesiems reikia to parko?

dirbk ir baiki

dirbk ir baiki portretas
kad nors ką pradėję pabaigtų. Griebiasi vieno, - meta, griebiasi kito. O skolos bankams tik auga.

gal pirma bent

gal pirma bent portretas
Švenčionių gatvę išasfaltuokit, o paskiau jau darykit ko Lietuvoj nebuvo---pavyzdžiui stadioną suremontuokit, vaiduoklį baikit griauti , Merkurijų pastatykit, jokeriai vieni :)

neabejingas

neabejingas portretas
o dabar saloje vaiksto tik 1-2 isimylejeliu poreles, tiek pat sunu su seimininkais , gal koks 1 sportuoja...

Myliumukas

Myliumukas portretas
Mylėtoja, nors klaidas pasitaisyk savo sapalionėse, nes dabar tik šikt ir temoki

Kaunietis

Kaunietis portretas
O po to Nemuno saloje bus statomi biurų pastatai ir nuomojamos patalpos.

Algis

Algis portretas
Kada Matjošaičiai nusigriaus Respublikos viešbučio griuvėsius. Kiek dar galima laukti? Ta griuvena nedaro garbės merui ir Kaunui. Gal norima neatsilikti nuo Vilniaus pagal griuvenų skaičių?

atradimas

atradimas portretas
" Niekas taip nepadeda kurti ateities kaip drasios svajones. Siandien -utopija , rytoj - kunas ir kraujas " (Hugo) . Kauno ateiciai sekmes !

MYLINTI KAUNA IR GEREBIANTI MERA

MYLINTI KAUNA IR GEREBIANTI MERA portretas
MAN ATRODO KAD GERB. MERAS NEISEIS I PREZIDENTUS. TURINT TOKIU GRANDIOZINIU IDEJU MESTOA PALIKTI BUTU NESAZININGA IR NEGRAZU,NES ATEIS VEL KOKS GUDRUTIS KAIP BUVO ANKSCIAU IR VEL APKAKOS K A U N A. KAUNAS IR MATIJOSAITIS VIENA JEGA ,IDEJA IR VIENAS TIKSLAS!!!!!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių