Kaunas nestabdo: už 3 mln. eurų rekonstruos Vilniaus gatvę

Radvilė

Radvilė portretas
Grindinį perklot reikėjo seniai, medžių ten visiškai netrūksta (ten kur jie yra jums kažkodėl reikia išpjauti, o kur nėra ir nereikia, - niežti sodinti...), bet nebandykit pjauti ir medžių prie Katedros. Dviračių takui ten visai ne vieta, ta gatvė savaitgaliais knibžda žmonių per visą plotį, - ar jie turės vaikščiot vorele? Apie ką įspės tie šviečiantys taškai grindinyje?

Kotryna

Kotryna portretas
Koks dar dviračių takas? Čia taip pat kaip komkę norėjo grąžinti ar automobilius paleisti Laisvės alėjoj? Neleiskim, protestuokim!

Rasa

Rasa portretas
Aš gyvenu Vilniaus gatvėje.Jau esu ne kartą kalbėjus su policija,kad šioje gatvėje turi būti uždraustas dviračių eismas.Nes mūsų žmonės dar nėra tokie kultūringi- važiuoja per greitai, nesaugiai.Tai juk pėsčiųjų gatvė,bėgioja vaikai ir šiaip visi atsipalaidavę.AŠ PATI važinėju dviračiu ir Vilniaus gatve dviratį varausi.

Anonimas

Anonimas portretas
Didžiausia nesąmonė - dviračiu takas Vilniaus gatvėje. Per vidurį išbetonuotos dviratininkams taką, iš kraštų bus lauko kavinės, o pėstieji galės sienomis lipti. Tegu dviratininkai laksto krantine, o ne senamiestyje turistus numušinėja...

Tokiems kaip www

Tokiems kaip www portretas
Man keista - kodėl daugelis "įsikando" Kupčinską. Lyg be jo kitų merų Kaune nebuvo. Tikri kauniečiai kritikavo ir kritikuos Kauno miesto valdžią. Juk normalu, kad gyventojai atidžiai seka, kas vyksta mieste. Reikia pripažinti, kad dabartinė valdžia padarė ne vieną abejotiną sprendimą (visas miestas primena apkasus). Ko gero, visiems būtų geriau ir ramiau, jog pirmiausiai būtų užbaigiami vieni darbai, o tik tada pradedami kiti. Jeigu nebaigus Laisvės alėjos "kasinėjimų" bus išraustas dar ir senamiestis, bus tikrai apmaudu. P.S. Tiems, kas primiršo: iki Matijošaičio buvimo meru, Kaune kažkaip atsirado Žalgirio arena, amfiteatras prie Nemuno, buvo sutvarkyti Santakos bruzgynai, suorganizuotos grandiozinės Tarptautinės Hanza dienos, pradėtas tvarkyti Panemunės tiltas. Būkim labiau pakantūs vieni kitiems ir mylėkim savo miestą.

Dviratininkas

Dviratininkas portretas
Pats esu aktyvus dviratininkas. važinėju tiek Lietuvoje, tiek ir kitur Europoje. Centrinėse senamiesčių dalyse dviračių takai nedaromi, o senamiesčiuose kur siauros gatvės dažnai netik draudžiama važiuoti dviračiu, bet net esu matęs, kad draudžiama net jį įsivesti. Kaune tas dviračių takas per vidurį senamiesčio gatvės, būtų visiškas svetimkūnis. Tikrai nesudaro problemos per Vilniuas gatvę ar Rotušęs aikštę dviratį prasivesti. Taigi, griežtai nepritariu dviračių juostos įrengimui

anupras

anupras portretas
Neblogai būtų, jei rekonstruojant gatvės grindinį nebūtų išvogti tašyti senieji grindinio akmenys. Daugelyje gatvių buvę tašyti grindinio akmenys kažkur po gatvių remonto prašapo. Savanorių prospekte šalia buvusio "Dainos" kino teatro esančio sklypo tvoroje tokie akmenys ir panaudoti.

...

... portretas
O ką Krabas gali jei jam ultimatumas paskelbtas: 'ARBA mums leidi visą Kauną išgriaut, arba irgi nuo laiptų nukrisi".

tam www

tam www portretas
jau bloga nuo tokių kaip tu nemastančių savo smegenimis- jei jau kažkada buvo Kupčinskas, tai dabar jau esamai valdžiai viskas atleidžiama - tegul daro ką nori ir kaip nori , nesitaria su gyventojais.. tik pirmyn, kad kuo daugiau išardyt, nepabaigt ir rodyt kuo daugiau užsiimtų darbų frontų iki mero rinkimų?

Kaunietė

Kaunietė portretas
Eilinis debilizmas su tais dviračiais - tai klokit marmuro juostą, ką ten granitas, taip ar taip brangu. Patys kada nors vaikščiojote pėsti ar važiavote su dviračiu, jūs, sėdintys savivaldybėje? Vasarą Vilniaus gatvė nustatyta lauko kavinių stalais, žmonių daug, gatvė lieka siaura praėjimui. O dabar jeigu bus viduryje dviračių juosta, kur eis pėstieji, kas pasirūpins jų saugumu? 1,20cm dviračių juosta yra per siaura prasilenkimui, teks išvažiuoti į pėsčiųjų zoną Greitis dviratininkų būna tikrai didelis, kvailių pakanka, apsiginklavę šalmais mina iš visų jėgų. Su vaikais bus pavojinga eiti, senukams irgi. Jeigu dviračių takas būtų šone, dar liktų viena saugi pusė, o toks siauras viduryje - kvailystė.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
o kur konkretumas ? kvadratūra ? ar eilinį kart ; ai trys milijonai

www

www portretas
Butu gerai,kad jus dingtumete is Kauno, nes mokate tik verkslenti. Ka nedaro naujoji valdzia - vis negerai. O kaip buvo gerai prie Kupcinsko,kuris is viso nieko nedare. Bjauru skaityti tuos jusu verkslenimus!

ALGIS

ALGIS portretas
Vėl kažkam prireikė akmeninio grindinio , taip po truputį jis dings iš Kauno .

Arnas Funkas

Arnas Funkas portretas
Nevalos ir tamsuoliai, kaip visada, nepatenkinti. Jiems viską iš karto paduok. Kaip per akciją "Jamam" Akropolyje. Didžioji jų dalis priklauso arba balsuoja už konservatorius.

pedagogas

pedagogas portretas
Puikus pasiūlymas popamokinei veiklai. Gatvės pakraščiuose, neturėdami ką veikt, slankioja vaikai, pasiėmę pagalius, ir žaidžia naują žaidimą- kas šiandien daugiau pataikys į priekinį ratą. Va, ir dviračiai važinės kaip važiavo iki šiol nuo neatmenamų laikų, o ne pagal visvaldybės kompasą.

Milicininkas

Milicininkas portretas
tegu pirma sutvarko ka iskniso isarde. Vokieciu gatveje duobes ismuke kanalizacijos suliniai - vos ne vis autobusas pravaziuoja.Neseniai rekonstravo sita gatve - kur darbu kokybe?

...

... portretas
Dar pavasarį IŠKNISO Kauko laiptus, laukė liūčių kad viską išplautų... laukia ir toliau; KOKIO velnio TIK griaut viską siekiat, KADA nors ką pabaigsit?.. kas čia per griovimų PIRAMIDĖ?..

A. Enšteinas

A. Enšteinas portretas
Ir vėl Kauno visvaldybės darbo metodai tie patys: pakeisim grindinį, o po to pradėsim knisti grindinį, nes reikia keisti komunikacijas... O tuo metu... šinjoninės Kauno ponios vėl drėgsta... ir toliau ploja katutėmis mylimam Kauno merui už brangiausią viešąjį transportą, už pabrangusias šildymo paslaugas, už įkurtas bukinančias anūkus mokyklas, už mokamą mašinos stovėjimą šalia namų, už smirdančią šalia miesto šiukšlių elektrinę ir t.t.... "Yra du beribiai dalykai, visata ir žmonių kvailumas. Bet dėl visatos aš abejoju." A. E.

Anonimas

Anonimas portretas
Galiu tik pritarti anksciau issakytoms mintims: 1. Pabaikit jau pradetus darbus (LA, likusios pradetos gatves ir saligatviai) 2. Granitinis dviraciu takas toje lauko kaviniu pristatytoje kamsalyneje? Rimtai? 3. Kyla klausimas is kur tiek viskam imama pinigu? Zinoma, kad biudzetas renkamas gerai, ir geriau nei prie kupcinsko, bet cia sumos jau gali siekti 100 mln, tai is kur visa tai? Imamos paskolos? Jei taip, tai butu saunu suzinoti issamiau apie salygas...

Andrius

Andrius portretas
Šaunuoliai !!

Kęstas

Kęstas portretas
Ačiū Kauno merui ir savivaldybei už tokį priimtą sprendimą,jau tikrai reikia rekonstruoti ir atnaujinti.Ačiū už gerus darbus.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Tai Vilniaus gatvėje vasarą pėstiesiems vietos neliks. Bus tik kavinių staliukai ir pora metrų dviračiams, o pėstieji oru turės skraidyti. Nu nieko sau.....

Aha

Aha portretas
Pasipleš chebra pinigeliu...vien tik is gatviu remonto...

kaunietis dviratininkas

kaunietis dviratininkas portretas
ir Laisvės al., ir tuo labiau Vilniaus g. dviračius turi būti galima tik vestis, o ne jais važiuoti. Nesaugu nei pėstiesiems, nei dviratininkams. Atsipeikėkit! Transporto priemonėms yra skirtos gatvės, jas ir dalinkit.

Ne valstybiniam smurtui

Ne valstybiniam smurtui portretas
Laisves aleja - remontuoja statybininkai verti Kauno garbes statybininko vardo, bet kodel nesudeda medinio pakloto ant grunto smailu akmenu kurie einant y savivalybe, sudrasko batu padus

Žaliakalnio pelėda

Žaliakalnio pelėda portretas
Negaliu atsižavėti Kauno meru. Iš kur tiek išmanumo ir energijos. Į Rusijos užkampio miesteliukštį buvęs panašus Kaunas po 3-4 metu taps normaliu Europos miestu. Kai bus renovuota Laisvės al., Vienybės a., Daukanto, Vilniaus g., išnyks Merkurijaus duobė, kauniečiai atsidžiaugti negalės.

Koks asilas

Koks asilas portretas
sugalvojo siauroje pėsčiųjų gatvėje tarp kavinių staliukų dar dviračių taką įprūdyt?? Jau nervai nelaiko, nėr blogiau nei iniciatyvūs kvaliai

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Kauniete , aš Jus myliu , nei pridėti nei atimti labai šaunu , kad mieste dar yra protingų , mąstančių žmonių .

blogas pranašas

blogas pranašas portretas
Pastarąjį pusmetį vis kirba mintis, kad kažkas gali gaut į snukį :D

sanciu,,kibiras,,

sanciu,,kibiras,, portretas
O gal ka nors pabaikite pirma,ka? P.S.Ne koncervas

Kauniete

Kauniete portretas
Baikit jus zodziuotis. Vis jums negerai. Tegul tik kasa tegul tik tvarkosi. Kur tik ne pasižiūri tai visur kažkas daroma, tai namas nudažytas, tai gatve sutvarkyta, tai kažkoks naujas puošybos akcentas atsiradęs. Tiesiog džiaugiasi širdis visa tai matant. Džiaukimės ir palinkėkime sėkmės Matijosaiciui ir jo komandai. Turim puiku merą!

Camel

Camel portretas
...istoronį šimtus metų paveldą ardo ir kloja laikinu kartoniniu kokybe, tai jug yra šimtai projektų reikalaujančių lėšų, čia tas pats sostinėja plauna lėšas su tomis tinkelėmis...kai kiti skursta ir vargsta...LOL

Aš portretas
beveik visiem surašiau minusus,ištisas bambėjimas,viskas negerai.Pats faktas,kad yra kažkas daroma,jau yra gerai,galima tik kritikuoti,esant tų darbų specialistu,kaip ta turi būt daroma.Ir per vieną dieną nieko neatsiranda,be abejo būna nepatogumai kurį laiką,bet kiek jau nemažai yra vietų,kurios yra sutvarkytos,bet to,kažkodėl,niekas nemato.Daugiau optimizmo,kauniečiai!

kunservo budulei

kunservo budulei portretas
nepatenkinti kad vyksta darbai

mhm

mhm portretas
kiek girdėjau toje gatvėje gyvena Pakalniškis

Kurmiai nestabdo

Kurmiai nestabdo portretas
Kurmiarausi Laisves alejoje palike imsis krapstyti ir ardyti senamiesti, kol susizavejusiu miesto kurmiu balsais prisiraus iki kitos kadencijos

s

s portretas
Nusibodo gyventi nuolatinėj remonto būsenoj. Kur beeitum, ten vis išversta ir nebaigta. pabaikit vieną darbą o tada pradėkit kitą.

kaimynas

kaimynas portretas
aha pradėkit ir Vilniaus gatvę, Laisvės al. nepabaigę, tai kauniečiams ir svečiams rekomenduokit skraidykles, nes pėsčiomis nebus kur vaikščiot..

samea

samea portretas
Nieko nedarykit! Būsim laimingi. Ane?

VILNIAUS g. gyventojas tęsinys

VILNIAUS g. gyventojas tęsinys portretas
Pritariu visiems, pirmiausia užbaikit Lasvės alėją! Nors pats esu dviratininkas, kyla didelių abejonių kokį ten ruošiatės taką tiest. Žinant koks Lietuvoj prastas išmanymas apie dangų tiesimo technologijas ir kokios jos turmpaamžės manau kad tik sugadinsit autentišką Senamiesčio grindinį, nebent sugebėsit įrodyt kitaip. Bet žinant, kad su žmonėm šita valdžia nesitaria, labai tuo abejoju

VILNIAUS g. gyventojas

VILNIAUS g. gyventojas portretas
Nekurkit pasakų, ne žiemos čia kaltos. Anksčiau grindinys nebuvo toks tragiškas. Kas gi pasikeitė? O gi atsirado daug kaivinių ir kiekvieną rytą zuja sunkvežimiukai tiekiantys produktus. Išjudinus akmenį dėl kūginės formos birus gruntas slenkasi žemyn po akmeniu ir tas labai greit kyla į viršų. Kitas momentas, kad visiškai susidėvėjusi lietaus, jei ji ten yra, bei paprasta kanalizacija, kavinės pila riebalus į kanalizaciją ir šuliniai užsipildo iki viršaus, pakilęs vanduo veržaisi pro šulinių nesandarumus, išplauna gruntą ir formuojasi smegduobės. Atkreipkit dėmėsį, dėl to pats grindinys atrodo kaip banguojanti jūra. Aš čia ne prieš kavines, bet rekostrukciją reikia daryti apgalvotai ir racionaliai. Faktas, kad būtina kapitaliai pakeisti visus vamzdynus bei šulinius. Toliau reikia gerai ištirti kokia technologiją taikyti, kad kūginiai akmenys taip lengvai neišsijundintų nuo transporto. Protingas šeimininkas nepasitikėtų rangovais, o pirmiausia atliktų rimtus testus...

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
jooo tvarkom tvarkom kišam milijonus,atrodo kad jie iš dangaus krenta...Ir niekam nerūpi kada ir kas grąžins paskolas???Kai prasidės krizė ir kai į valdžią ateis kiti Kupčinskai,Šustauskai???

KAIMYNAS

KAIMYNAS portretas
pabaikit LAISVES ALEJA O DABAR GALITE APKLAUSINETI SENAMIESCIO GIVENTOJUS IR VERSLA kokios gatves jiems reikia ar tikrai reikalingas dviraciu takas ir t.t.tik po to pradekite darbus

Pradeda uzknisti

Pradeda uzknisti portretas
As ne pries tvarkymasi, bet daug kur Kauno centre saligatvius isarde dar pavasari ir vis nepabaigiama. O pykstu Labai del Nemuno krantines - visa vasara kai buvo galima vazineti dviraciais ar vaikscioti prarasta... isarde, uzdejo draudziancius zenklus ir nei gyvos dvasios :(

Vėl giriasi nepadarytais darbais

Vėl giriasi nepadarytais darbais portretas
jau statė Mokslo rūmus Nemuno saloj, Koncertų salę, dar vienas tiltas per Nemuną, ir taip toliau. Išskalambijo visais varpais, visi pasidžiaugė kaip nauja valdžia daug daro, o toliau - šnipštas. Dabar gi kažkoks asilas sugalvojo SUBJAUROTI Vilniaus gatvę kažkokia juosta dviratininkams. ATSIPEIKĖKIT asilagalviai.

kaunietis

kaunietis portretas
puiki zinia--miestas tvarkomas fantastiskai----aciu merijai uz puiku darba

jo

jo portretas
Jofana, kada Šiaurės pr. kalno šaligatvį rekonstruosit - sprandą nusisukti galima...

Būkite žmonės,

Būkite žmonės, portretas
pabaikite pirmiausia Laisvės alėją, o tada jau griaukite. Niekur nebeįmanoma vaikščioti. Paskutinį lopinėlį išgriausite. Visas miestas kaip po karo...

valdas

valdas portretas
Ar jums vagys neužtenka, jau ir vėl nusitaikėte į bruką(akmenim grįstos gatvės)? Kas užsakovas? Kieno namus praturtins neįkainojami istoriniai akmenys?

Aiste

Aiste portretas
O tevams su vezimeliais kaip praeiti senamiesciu? Kodel ziurima taip siaurai ir tik dviratininku interesu?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių