Kaunas – ne tik Laisvės alėja. Kodėl užmiršti rajonai?

Anonimas

Anonimas portretas
Kodel gauni tik minimalu atlyginima? Stenkis uzdirbti daugiau, junkis prie lovio partijos, ismok dalintis grobiu...

Safyrui

Safyrui portretas
Safyrui. Ką siūlai? Verkti visiems ir reikalauti, kad valstybė, meras duotų, ko nori? Ką padarei Pats dėl savo gero? Kodėl gauni tik minimalų atlyginimą? Stenkis uždirbti daugiau....

taip

taip portretas
tik nustok verkti.Tiek Kaunas buvo netvarkomas...ateis eilė visiems kampeliams.Labai daug ir dabar daroma....

nuomone

nuomone portretas
Su p,Labanausku priekyje kibkit i talkas, zmones, p a t y s - jei truksta svaros prie siuksliadeziu nepalikit nerusiuotu maisu, pjaukit zole bent kas menesi aplink savus namus. paisykit grafiti ant nedazytu sienu,(kas labai patinka pastatu prieziuros Uab centro bustui ).. katinams benamiams suteikit savo namus, automobilius nepatingekit parkuoti gatveje. , is seniuniju reikalaukite jog jos dirbtu vietoj sedejimo kedese,,,

Terėsė

Terėsė portretas
Norėčiau prisijungti prie diskusijos apie renginius Kauno mikrorajonuose.Renginiai Laisvės alėjoje matomi,nes tai Kauno širdis,o ar lengva prisikviesti mūsų žiniasklaidą į kitų rajonų renginius? Dėja,pakraštėliai nesimato.Vienas didžiausių Kauno rajonų Dainava.Renginių apstu: Kalėdinės eglės įžiebimas,Užgavėnės,kur mielai dalyvauja ir kiti rajonai,"Sveika vasara" ir daugelis kitų.Būtų malonu,kad žiniasklaidos atstovai pasidairytų toliau Laisvės alėjos.Štai liepos 11d. Dainavoje vyks renginys skirtas Bernardui Brazdžioniui,kviečiame.Mes esame,tik apsidairykite.

komedija

komedija portretas
Ką veikė p. Labanauskas ilgus dešimtmečius? Ramiai sėdėjo savivaldybėje? Tada nereikėjo rūpintis Kauno rajonais? Pradžioje galėtų papasakoti apie Kaune buvusius laivus? Kiek jų buvo? Kur pradingo? Ir panašiai...

Anonimas

Anonimas portretas
Kas jums zmones darosi ?Negi Matijosaicio komanda per pora metu gali sutvarkyti viska kas buvo niokojama 30 metu? Viskam ateis laikas ,Jeigu esate tokie patriotai galetumeti patys pajudinti uzpakalius ir apsitvarkyti nors kiemus.

Anonimas

Anonimas portretas
Tai atves papildomai geros zemes rekonstruotoje Laisves alejos dalyje ar vel viska raus ir is naujo sodins uz tukstancius? Juk uzpylus geros zemes sluoksni ir palaiscius galetu atsigauti pasodinti sliauziantys augalai.

Onutė

Onutė portretas
Kodėl mes matom tik vieną merą ir tik jam reiškiame visas pretenzijas. aš esu už tai, kad pirmiausia būtų sutvarkytas centras, nes čia didžiausi žmonių srautai. Man labai nepatinka seniūnų neveiklumas. Tupi jie savo kabinetukuose, kavytę pageria, valdiška mašina pasivažinėja ir viskas. Jų neveiklumas akis bado. Juk jie turėtų organizuoti švaros ir tvarkos palaikymą, medžių ir gėlių sodinimą, netvarkingų gyventojų sudrausminimą ir kt. Seniūnai turi žinoti savo teritorijos problemas ir jas spręsti, bet tikrovė, deja, visiškai kitokia.Nepalakstys gi meras po visus užkampius.. Peršasi išvada, kad jie nelabai ir reikalingi, tai kam švaistyti pinigus jų atlyginimams. Geriau už juos nupirkti sodinukų ar gėlių daigų.

Safyras

Safyras portretas
Dabar daugelis ,gaudamas minimalią algą ar šiek tiek daugiau, tik gali pasvajoti apie betonines džiungles savo šeimai su visais patogumais, gautas veltui...Todėl ir atlyginimų žirklių niekas nenori mažinti, nes tam reikalingas planas ir didelis noras padėti ne sau ir savo šeimai, bet daugeliui žmonių... . O ir oras tose betoninėse džiunglėse būna švaresnis, jei tik pakankamai žalumos... Nusipirkti sklypą ir pasistatyti namą gali tik stambūs verslininkai su politikais, nes jie groja pirmuoju smuiku...Tik dalintis pelno nenori...

BLONDINE

BLONDINE portretas
VISA TAI TIK ,,PAKAZUXA'',PAZIUREKIT KOKIE LAISVES ALEJOS KIEMAI-TRAGEDIJA,-NE TIK KOJAS GALIMA ISSISUKTI EINANT KAS RYTA I DARBA,BET IR PROTEZUS PAMESTI,-VIEN DUOBES (CIA PRIE GARSAUS PASTATO ,,BESIKISKIAKOPUSTELIAUDAMAS'', O KUR ZALIAKALNIO SKERSTGATVIAI,VEDANTYS LINK KALNO SLAITU,-TEN IRGI ZMONES GYVENA,O NE ATMATOS !!!!!!!!! MERE,ATSIBUSK,MES DAR CIA,DAR NEEMIGRAVE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

autoriui

autoriui portretas
o kiek dabar reikia lenkti nugara, kad butui uzsidirbti?

svarbiausia

svarbiausia portretas
ivaizdis o rajonai tai miegamieji ir gali toliau miegoti.......

O kur Vilijampolė?

 O kur Vilijampolė? portretas
Puiku, kad kauniečiai neabejingi savo miestui, Vardiname tai, dėl ko mums skauda. Visi išvardinti mikrorajonai tikrai nežavi, bet tai nėra patys seniausi Kauno miegamieji. O štai Vilijampolė, anksčiau buvęs priemiestis, - vienas seniausių Kauno mikrorajonų. Individualių namų dalis (ten, kur nėra bakūžių) dar visai neblogai atrodo, o va, su daugiabučiais ir jų kiemais - tikra tragedija. Pati vieta yra labai patraukli: arti senamiestis ir centras. Šalia aptvarkytas Neries parkas. Bet kokia nesutvarkyta Sąjungos aikštė su sudarkytu kalnu, šalia buv. Lozoraičio mokyklos nuo sovietmečio riogso fontano likučiai ir t.t. Jei šis mikrorajonas nebūtų pamirštas Kauno valdžios, čia tikrai atsikeltų gyventi daugiau mažesnes pajamas gaunančių, bet TVARKINGŲ miestelėnų.

kolegai

kolegai portretas
atejo i kauna meras visi tik nori dovanu.kur buvot kai vadovavo //patriota/// juo reikejo prasyt del sviesau rytojau

kaunietis

kaunietis portretas
straipsnis apie nieką...kam jis ir reikalingas toks ???

Lina

Lina portretas
Būtina tvarkyti Eigulių rajone ne tik parką, gatves, bet ir šaligatvius, nes dauguma plytelių iškilę, sulūžę. Eidamas negali akių pakelti nuo grindinio, nes bijai, kad koja neužkliūtų ir nenuvirstum. Apšvietimo daugiau reikia įvažiavimuose į kiemus, taip pat prie pėsčiųjų takų, nes rudens tamsiais vakarais nejauku būna. Medžiai jau seni, šakos nudžiūvę, bet niekas nei genėja, nei naujus sodina. Buvęs Eigulių teatras visas apleistas, vakarais girtuokliai ir jaunimėlis neaiškus renkasi. Kodėl miesto valdžia neįpareigoja savininkus sutvarkyti ne tik objektus, bet ir jų teritoriją. Bendrijas reikia paraginti, kad žalias vejas savo teritorijose susitvarkytų, nes po žiemos, automobilių visos išartos. Eigulių seniūnė bei visas jos kolektyvas nosies iš seniūnijos neiškiša ir nepasidomi seniūnijos infrastruktūra. GĖDA!! GĖDA!!

Anonimas

Anonimas portretas
KAUNIETĖ, CENTRO GYVENTOJA. BLOGAI MIEGAMUOSIUOSE RAJONUOSE, BET PAŽIŪRĖKIT KAS DAROSI LAISVĖS ALĖJOS GĖLYNUOSE NUO MICKEVIČIAUS GATVĖS IKI SOBORO. KLAIKUS VAIZDAS, KAI KUR KRŪMELIAI NUDŽIŪVĘ, STYRO STAGARAI. KAIP NORIT TAIP VERTINKIT, BET NET SOVIETMEČIU GĖLĖS ŽYDĖDAVO VISADA.MUMS REIKIA NE TIK BIURŲ STATYBŲ, BET IR GROŽIO. PRAEINAT PRO ŠALĮ SUGENDA NUOTAIKA, IR NEŽINIA KAS KALTAS? GAL AIŠKINTI NEREIKIA,NES ČIA YRA SMULKMENA IR NAUDOS NENEŠA MANAU SUPRATOT.

Anonimas

Anonimas portretas
Labanauskas man primena tą "gudrų" verslininką, kuris prieš rinkimus dalina pinigus visoms partijoms. Labanauskas gi giria merą ir tuo pačiu jį kritikuoja. Kaip išmintinga. Na, o jei apie gyvenamuosius rajonus tai reikia pasakyti tiesiai šviesiai - Kauno savivaldybės administracija ir, ko gero, miesto taryba laiko save tik Kauno centro vadovais. Nes miegamieji rajonai palikti absoliučiai savieigai. Maža to, gyventojai čia tiesiog reketuojami - mokėkite už kiemo aikštelių įsirengimą, mokėkite už mažesnių gatvelių perasfaltavimą, šaligatvių įrengimą ir pan. Nes autobusų stotelių stoginės kai kur taip ir neįrengiamos. Liūdna.

DAINAVIETIS

DAINAVIETIS portretas
mažiau rašymų, daugiau darbų ir veiksmingesnių aš apie Draugystės parką, kodėl viskas daroma vėžlio greičiu- karštas pavasaris ir vasarą tokią prognozuoja ir nėra kur dingt aplinkiniams gyventojams -vaikams, mamoms su vežimėliais, senjorams, nes išėjus iš daugiabučio, nors ir yra kiek žalios vejos ir kiek tai pavėsio, nerasi kur atsisėsti nes nuo sovietų laiku suoliukai neatnaujinami kaip ir straipsnyje rašoma visų miegamųjų rajonų aplinka ...pvz kelis kart mačiau tą pačią jauna mama paėmus iš vežimėlio pusmetinį kūdikėlį trypinėjo prie namo kampo Krėvės pr.netoli parko , o pro šalį varo srautai mašinų į abi puses...

Nuomone

Nuomone portretas
Nera kur masinu statyti, niekaip nesutvarko sitos problemos, o policija baudas israsineja, jei ant saligatvio pastato masina. O tai kur statyti? Gal savivaldybei reiketu baudas isstatyti, o ne miestieciams? O kiemai kokie duobeti, neimanoma isvaziuoti, lauzom masinas, vel reiketu savivivaldybei uzmoketi uz remonta, uz ka mes mokescius mokam?

taip

taip portretas
Visų rajonų grožis nublės, kai pasklis neblogas kvapelis iš šiukšlių deginimo gamyklos, kuri statoma, netoli Muravos sankryžos. Paputus Rytų vėjeliui kvapelis pasklis ir iki Aleksoto, o pastaruoju metu labai tankiai, kaip tik ir pučia Rytų vėjai. Šioje gamykloje bus deginamos ne tik šiukšlės, bet ir vienintelėje iš nuotekų sausas dumblas, kuriame susikaupia ir visi sunkieji metalai. Tai turės džiaugsmo Kauniečiai. Dabartinis meras net nekovojo, kad šios gamyklos mieste nebūtų, kažin kodėl. Bus padaryta tokia žala miestui, kurios nepadarė, nei vienas buvęs ir net būsimi merai.

ateb

ateb portretas
Šilainiai super rajonas...Namai naujausi statyti ribose sovietmetis - naujieji laikai. Susisiekimas labai patogus. lieka tik sutvarkyti kiemus ir gyvenimas super normalus. kaip visur kitur. Didmiestyje gyvename. O seni rajonai Dainava, 6 -tasis fortas, taip vadinamai Partizanai... nieko geriau. viskas sena, apleista..

nesupratau frazės

nesupratau frazės portretas
"Ačiū Dievui, laikai pasikeitė į gera, ir dabar nebereikia pusę gyvenimo lenkti nugarą, kad gautum galimybę gyventi pilkame ir niūriame betoninių džiunglių narvelyje." - kaip tai nereikia ?! O tai kaip ? Veltui dalina ?! Ima paskolas ir lenkia nugaras dar ne taip ...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių