Kančių Kauno klinikose neištvėrusi moteris mirė – artimieji šokiruoti

kiek galima

kiek galima portretas
pusę metų tą patį atvejį nagrinėti,tam yra komisijos,institucijos ir pan.čia ką laikraščio redakcijos giminaičiai ar kaip?

Anonimas

Anonimas portretas
GERIAU SENAM ZMOGUI NEPAKLIUTI MEDIKAM I RANKAS ,NES JIE JIEMS NEIDOMUS ,VIENU DAUGIAU AR MAZIAU ,SAVO KLAIDU NEMATO.

Žiežula

Žiežula portretas
Komentaruose klinikas gina akivaizdžiai medikai. Klaida, mielieji. Šiaip sau purvo niekas nepila. Jeigu žmonės (geri ar blogi) pyksta, reiškia blogai yra Danijos karalystėje, pasak Šekspyro. Gal dorovingiau ir protingiau būtų pagalvoti: "Ką aš pats ne taip darau ir ką galėčiau daryti geriau?"

gal

gal portretas
jau laikas tos vargšės senutės nuotraukas pašalint iš laikraščio puslapių. Lai ilsisi ramybėje

klinikų pac.

klinikų pac. portretas
dėl savo elgesio tikrai medikai turėtų sunerimti. didžioji dauguma. Tikrai ne visi, o kokie pusė. Trūksta elementaraus mandagumo, šneka kai kada kas ant seilės užeina, geriau jau tylėti, jei neturi kompetencijų.

Anonimas

Anonimas portretas
turejau labai bloga patirti su sios istaigos gydytoja, kuri sauke ant mamos. Po to ieskojome alternatyvos privaciai. Radome kur niekas nesaukia . Tiesa,padetis jau buvo tragiska. Teko kreiptis paciai pas kitos srities gytoja geguze .Buvau suzaveta jo profesionalumo ir poziurio i pacienta.

antanas

antanas portretas
problemu su ligone buvo, bet panasu, kad mediku darbas buvo aplaidus, nes tokios komplikacijos turi buti numatomos ir kazin ar vaistai buvo leidžiami tinkamai ir ar ju reikejo. Turi buti atliktas patikrintimas ir tai turi daryti ne Kauno kliniku administracija, o ministerija

Nuomone

Nuomone portretas
Manau, kad moteris turejo daug sveikatos problemu, nebejauna, todel taip ir daresi, ziurek, neziurejes, nieko nebus.

o

o portretas
Kritikuotojai, ar patys labai sąžiningi, dori, paslaugūs, jei taip lengva ranka ir burna kalbate nepagarbos žodžius tiems, kurie Jums padeda.Reikėjo patiems prižiūrėti, budėti prie senolės...bet, ne, Jums geriau kritikuoti kitus...

taip

taip portretas
Niekas neverčia duoti pinigus, o paskui piktintis, kaip taip galima imti. Jeigu duodi, tai matyt žinai dėl ko ir tylėk.Susidūriau tik su garbingais gydytojais Klinikose, ačiū Jiems.

kamile

kamile portretas
kiekvienoje valdiškoje įmonėje yra labai didelė betvarkė, dar užsilikusi nuo anų laikų,ir kyšio ėmimas , ir nešimas namo ,kas ką tik gali.Tik niekas nieko su tuo nedaro, nes užsisedėjusiems yra tai normalu,imu pats ir viršesniam duodu,taip kad čia ,yra norma.

Vidmantas

Vidmantas portretas
Visi puikiai zino, kad jei neturi storos pinigines, geriau i Kauno klinikas net neik gydytis. Slykstu, kai atvirai tave reketuoja. ten isvis nesuprantama kokios morales gydytojai dirba.Jeigu net sugebama is savu, kliniku darbuotoju atvirai kysius imti, tai ka bekalbeti apie zmones is gatves.Yra nustatytos vadinamos 'stavkes". Ir tai zino absoliuciai visi: tiek kliniku vadovai, tiek ministerijos atstovai. Ir nereikia cia zaisti zaidimus.

prieziura

prieziura portretas
Kai gydesi mano mama, isitikinau, kad klinikose, reikia visiems ideti i kisene, pradedant vedejais ir baigiant slaugtoja ir valytoja, kad ramiau valytu grindis aplink sunkiai sergancia ligone, kai nuo kiekvieno lovos trinktelejimo, jam sukeliami skausmai, nekalbant jau seselemis, kurios leidzia vaistus. Palikt vieno ligonio negalima, reikia buti kartu kuo dazniau ir stebeti patiems. Tikiu gerais gydytojais, rupestingom slaugytojom, mielom seselems, taip irgi buvo, kai perkelem ligone kitur.Kai is iprocio buvo pabandyta i kisene idet, buvau griezta ispeta. Aciu Jiems

Negi klinikose

Negi klinikose portretas
žmonės miršta ir dar nuo tokios smulkmenos kaip vėžys?:)))) Ir dar tokioje jaunystėje, tik 82 metai?

Nuomonė 2

Nuomonė 2 portretas
Antra, Kauno klinikose visada su medikais galima susitarti, kad kažkas iš artimųjų skyriuje galėtų būti šalia ligonio nors ir 24 val. per parą ir taip personalui padėtų geriau rūpintis jų artimuoju. Juk slaugutė neprisėdės akių nenuleisdama nuo 30 pacientų vienu metu ir seselės po pusvalandį neprilaikys tamponų po adatos dūrio žmogui su itin prastu kraujo krešumu kai jų laukia kiti ligoniai. Antra, tokiu atveju niekam nereikia ir daktarams kvaršinti galvų su skambučiais, tarsi jie neturėtų darbo, nes pats matai kaip tavo šeimos nariui sekas ir kasdien gali bendradarbiauti su daktarais arba tą gali daryti kitas giminaitis, kuris kartu padeda ligoniui.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Šioj situacijoj matau tik viena: kauno klinikų medikai stengėsi padėti kuo galėjo. Jie ne šiaip sau sakė, kad kepenų biopsijos tokios būklės žmogui negalima daryti. Garantuotai medikai artimiesiems yra paasakę ir apie tai, kad neverta statyti močiutės gyvybės į pavojų kai jos bendra sveikatos būklė tokia, kokia buvo iki paguldant ją ligoninėn. Juk kepenų biopsija - tai ne kokio raumens gabalėlio paėmimas iš blauzdos. Tai yra normali operacija po kurios ir jaunam žmogui reikia atsipaipaliot bei kurį laiką būt atsargiam. Tas pats yra su inkstų biopsija kurią mano senelei šiaip reikėjo atlikti dėl vėžio piktybiškumo ir stadijos nustatymo, bet daktarai pasakė, kad tyrimas ją greičiau pribaigtų nei pati liga. Taigi, kaži ar galima kaltinti medikus dėl to dėl ko jie nėra kalti? Juk ne jie reikalavo, kad toks tyrimas būtų atliktas senam ir silpnos sveikatos žmogui, kurio kraujo krešumas buvo visai suvarytas.

nera didesniu kysininku

nera didesniu kysininku portretas
uz kliniku gastro skyriu

to Vida

to Vida portretas
jeigu kraujas nekreša, mėlynės atsiranda greitai. Aš tuo laikotarpiu, kai turėjau trombopeniją, vaikščiodavau melyna nuo sūnėno (2 metų) pirštukų ir padūkimų - tai įspyrė, tai krisdamas įsikabino pirštukais....

astra

astra portretas
Nesuprantu kam sveiką zmogų,vešti į įstaigą,kur nualina ir numarina.

Vida

Vida portretas
Kam skauda, tas ir rėkia. Visiškai aišku, kad buvo netinkamai leisti vaistai. Tik aklas to nemato iš nuotraukos. O kad yra visokių medikų, kaip, beje, ir pacientų taip pat aišku. Tiesiog gaila žmogaus, kuris (galbūt) galėjo be medikų įsikišimo dar pagyventi.

Genutė

 Genutė portretas
susidūriau su daug medikų. Visi buvo labai puikūs med. personalas taip pat. Bet kaip teko atvykti y skubios pagalbos skyrių su sunkiu ligoniu ,buvau šokiruota. Tokio abejingumo iš gydytojos pusės dar neteko sutikti. Atvežiau onkologiny ligony kuriam reikėjo skubiai sulašinti lašelinę. Gydytoja atsisakė tai daryti ,kadangi ligonis neturi temperatūros. Iš poliklinikos ligony tiesiog vilkau vos ne ant pečių. o ten mums atsisakė padėti. Aš griežtai pasakiau ,kad neisim iš čia kol negausim pagalbos. Tada daktarė pasiūlē mums važiuoti y Šakius kur ji registruota. Nors visą gyvenimą gydėsi Kaune. Jeigu ne xemoterapijos gydytoja ir sesutė ,mes būtume likę be pagalbos. Netaikau visiems gydytojams ,nes žinau labai daug gerų. Ir dėkoju už jų gerumą. O jeigu gydytojas turi diplomą ,bet neturi atsakomybės ir širdies jam negalima gydyti ligonių.

Anonimas

Anonimas portretas
Kyla įtarimas,kad tie artimieji nori prisiteisti pinigų.Ta anūkė iš Vilniaus,be galo mylėdama močiutę,kažkodėl nesivežė jos į Vilnių kvalifikuotai medicininei pagalbai.Kaunas per prastas tokiai protinguolei iš Suvalkijos,ar ne?

tokia kaip visi

tokia kaip visi portretas
nustokit derge medikus kai blogai ne kur kitur einame kaip pas juos jie ne dievai tokie patys kaip ir visa visuomene ,kas nori ypatingo demesio ir stebuklo turetu kreiptis i AUKSCIAUSIAJI VISAGALI,deje...

xriste

xriste portretas
Pries 5 metus tris menesius praleidau gastro skyriuj salia savo tecio. Teko but ir nakti. Jei yra kur tobulas medicinos personalas, tai tik cia! Nemaciau nei vieno ruskano mediko veido, nors atvezdavo ir beviltiskus alkoholikus. Tobula svara palatose, wc. Tecio isgydyt nepavyko, onkologine liga islindo, bet argi medikai del to kalti?! Man keista, kaip zmogus, kuris tik retkarciais uzsukdavo mociutes aplankyti, drista sitaip juodinti visa skyriu!

Ruta

Ruta portretas
Uzuojauta artimiesiems, ypac del to, kad nerado laiko pabuti kartu. Dabar iesko kaltu... Kodel sveikas zmogus atsidure ligonineje? Butu moteriske gyvenusi dar 82 metus...

Zilvinas

Zilvinas portretas
Visose įstaigose visokių daktaru ir seseliu yra:)

oho kiek kritikos

oho kiek kritikos portretas
turbūt rašo be galo punktualūs ir negeriantys statybininkai bei jų bobos? VISUS mokesčius sumokantys smulkieji verslinykai? žmogui iki pažaliavimo veltui dirbandys valdininkėliai? kaip matau, nenusipelnote jūs Lt medikų lygio, užuojautos. esate primityvų primityvai, sukčiai, plėšikai ir vistiek ubagai suragėjusiais kulnais. nuvažiuokit pasigydyti į užsienį - keliais paršliaušit pas Lt "nemokšas"

to as kazkada ir tamsta toks busi irgi galesi ciuost i ana p

to as kazkada ir tamsta toks busi irgi galesi ciuost i ana p portretas
kazkada ir tamsta toks busi irgi galesi ciuozt i ana pasauli ir visiem bus dzin tik kazin ar lbai to lauki kiaiule tu

Kaka

Kaka portretas
Yra puikiu gydytoju Lietuvoje - bet tai labai mazos isimtys. Kalbekime apie dauguma. Ju profesionalios zinios yra labai menkos, nelabai pasikeitusios nuo sovietiniu vadoveliu, bendravimas su pacientais - neprofesionalus, neinformatyvus, skurdus, nepripazistantys klaidu ir manantys kad jei pacientas mirsta, tai cia tik jo asmeniska kalte (ir artimuju kalte). Ligoniniu, operaciniu bukle yra tragiska - Vakaru pasaulyje tokias "skerdyklas" uzdarytu. Teko susidurti su artimuju mirtimis Lietuvoje, skaityti nesibaigiancias istorijas spaudoje - visos neitiketinai panasios, tragiski ligoniniu ir juose dirbanciu neprofesionalumo, aplaidumo, abejingumo, skurdo pavyzdziai. Uzuojauta sios mociutes artimiesiems - skaudus praradimas. O kiek siu nuostabiu zmoniu gyvybiu butu pratesta - jei jie nebutu izenge i sias baisias mirties zonas - Lietuvos ligonines....

As

As portretas
Tai ka? Norit kad sene amzinai gyventu, atejo laikas ir padejo sauksta o anuke tegu dziaugias palikimu

Nuomone

Nuomone portretas
Dabar visi tokie daktarai,tad kam vezat i ligonines. Patys nustatot diagnozes,ligonio busena,tai patys ir gydikite namuose. O kiek teko gydytis ar gydyti artimuosius ligoninese ir poliklinikose,nesutikau nei vieno blogo gydytojo. Aciu sios profesijos atstovams,tiek gydytojams,tiek slaugytojama ir visam aptarnaujanciam personalui. AC IU.

klausimas

klausimas portretas
argi žiniasklaida neturėtų pasidomėti masiškai mirštančių kardioligonių skaičiumi , jų ''gydymu'' bei maitinimu Kauno Universitetinių klinikų Kardiologijos skyriuje ?

negerai

negerai portretas
vietoje kad mociute nuraminti prie mirti tai jaudino, ismete krpesius palatoje, fotografavo , isivaziuoju ka ten gal kalbejo.,Negalima taip elgtis su ligoniu .Juk onkologinis ligonis, visas organizmas plystantis, kraujagysles trapios.

nejuokinkite

nejuokinkite portretas
Prieširdžių virpėjimas chroniškas,vėžio liga,82 metai amžiaus,bet juk žmonės nėra nemirtingi,o ligoninė tegali suteikti medicininės srities paslaugas o ne padaryti stebuklus kaip kad darė Jėzus Kristus...Kai pastoviai vartojamas varfarinas kad nesusidarytų kraujo krešuliai,aplamai tik nevilties apimti daktarai gali bandyti daryti kepenų biopsiją. Mielieji padėkokite už tai ka jie stengėsi padaryti jūsų mamai,o nekeikite jų ir neieškokite priekabių dėl to kad jie nemoka daryti stebuklų...

Zita

Zita portretas
Ką jūs kalbat skaitai skaitai ir juokas ima ir nervas ir piktumas ima už tokias nesąmones.mano artimi žmonės gydėsi.diedukas amžina atelsi.o mociute gyvą sveika.kiek gydėsi ne vienas daktaras neėmė kyšio.abu buvo prižiūrėti.labai didelis ačiū Kauno klinikų personalui.

aš portretas
Daug reikalų turim šiuo metu Klinikose. Žemai lenkiuosi ir dėkoju visiems gydytojams, slaugytojoms, kurie tikrai verti pačių gražiausių žodžių. Baisu, kai žmonės bėdos ištikti ieško pagalbos, o po to šmeižia medikus. Blogasi, kai tokių metų močiutę tąso po ligonines, o ne patys artimieji leidžia jai ramiai gyventi savo namuose, artimųjų apsuptai. Na, o klinikose medikai tikrai NEIMA ir Labanauskas sako tiesą.

Artūras

Artūras portretas
Mane prajuokino Labanauskas, kai per teliką rimtu veidu dievagojosi, kad klinikose daktarai neima kyšių :))))))

,,,

,,, portretas
Klinikų gastroenterologijos skyrių išvaikyti reikia. Ten gydytojų reikia su žiburiu ieškoti, gydo slaugytojos. O kažkada buvo prestižinis skyrius.

Būna ir taip

Būna ir taip portretas
Kauno klinikose seni žmonės nurašomi "mokslo vardan:". Taip atsitiko su vyro mama., kai rezidentams buvo pavesta pareguliuoti tulžies kanalą. Deja...

Na

Na portretas
Jei i ligonine paguldytumete sveika zmogu- tuomet dejuokit , kad gydytojai nugyde, numarino . Atvezet rimya onko ligoni , su salutinem ligom . Gydytojai skiria vaistus, atlieka chirurgines proceduras ,gydo. Bet ligonio prieziura , jo psichologine bukle , grrove viskas tik srtimuju rankose. Seseles negali ( ir neturi) buti prie vieno ligonio , jos duzgia kaip bites tarp galybes serganciu . Siuo konkreciu atveju- nebudama medike supeantu , kad turint bedu su kraujo kresumu jokiu chirurginiu veiklu negali daryt. Mazi priekaistai artimiesiems- reikejo budeti prie mociutes, jai pagelbeti savo buvimu , apkabinimu - tikrai dar but gyvenus . Dg nei 50% sveikatos pagerejimui turi artimuju buvimas salia. Palikit tuos medikus ramybeje.

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip jus nesuprantate ,kad mociutes ir seneliai seniai nurasyti,jie per ilgai gyvena ir kam juos islaikyti.Man baisu prisiminti ,kaip mire mano mama taip pat ligonineje ir kai suleido vaistus ji atsikosino kraujais ir mire .Ir nieko negali irodyti ,nes ji per ilgai ligonineje gulejo ,o israsyti tai negali.Pas juos taip pat yra planai.

nuomonė

nuomonė portretas
Negaliu komentuoti šio atvejo tik vienareikšmiškai, iš vienos pusės, močiutės amžius ir ligų bagažas jau prognozavo tokią išeitį, biopsijos būčiau tikrai nedariusi, pati turėjau tėtį, kuriam 74m. amžiuje nustatytas kepenų vėžys ir onkologo patarimu pasinaudojau, nevarginau biopsijomis, chemoterapija, spinduliniu gydymu, tai leido pratęsti jo gyvenimą visu pusmečiu, išėjo ramiai, iš kitos pusės, čia matosi etikos spragos, ne paslaptis, jog yra medicinos slaugytojų, gydytojų, kurie tiesiog nemyli žmonių, neužjaučia ligonių ir jų artimųjų, juk pastariesiems taipogi skauda i sunku matyti savo artimo kančias, todėl būtina būti jautriems kito kančiai, tuo ši specialybė ir išsiskirianti.Artimieji kartais irgi vargina savo perdėtu lindimu, skambinimais be reikalo, šiuo atveju reikėjo dažniau patiems apsilankyti arba pasirūpinti gydymo įstaiga Vilniuje, kad galėtų aplankyti savo močiutę, juk personalo trūksta .Dabar jau nieko nesugražinsi, tegul ilsisi Močiutė ramybėje.

Vilma Omilijonaite.

Vilma Omilijonaite. portretas
Tai pats geriausias medikas! Tiesiok esame be galo dekingi J.Kupcinskui ir labai nuostabi sesele. Zmones, jei kazkas nepavyko neliekite pykcio ant siu puikiu mediku! Mes jau keturi metai su jais bendraujam tai be galo demesingas ir tikras savo sritities specialistas. Mano vyrui pries ketverius metus sake kad beliko gyventi tris menesius!.Vien tik Juozo Kupcinsko deka jis gyvas ! Pagarba siam medikui ir sesutei!

Aldona cepukaitiene

Aldona cepukaitiene portretas
Nieko blogo negaliu pasakyti apie Kauno klinikų gydytojus ir personalo priežiūra tiktai labai gera priežiūra ačiū visiems už gydyma

NAŠLĖ

NAŠLĖ portretas
TEKO SUSIDURTI SU KAUNO KLINIKŲ MEDIKAIS NE VIENĄ KARTĄ. BAISU...JEI NETURI PINIGŲ KYŠIAMS, TAI NELĮSK Į AKIS ... IŠVADA ; DUOSI AR NEDUOSI VISTIEK NUMARINS.

Vika

Vika portretas
Taip, mylėjau savo močiutę, kad užuot ją rūpinusi ir globojusi - lakstau po ligoninę ir ieškau teisybės.... Pinigų reikėjo ir intrigų, o ne meilės močiutei

Antanas

Antanas portretas
Reikejo vestis i Vilniu ko cia vaziavot nepatiko reikejo persivezt kas trukde. Jai taip visur blogai patys gydykit!!!! Stebuklu nebuna! Jauni krenta kaip lapai,o senam tiek tereik tik priliesk ir bus beda!!!! Ne visiem suprast!!! ir negalvokit kad kitur geriau!!!!!

.....

..... portretas
Labai zinoma ir isgyventa situacija. Taip pat netekau mamos. Ir lygiai tokie patys klausimai, o atsakymu nulis. Poziuris, slauga ir gydymas baisus tiek RITS tiek kituose skyriuose. Jei norit numarinti artima zmogu- vezkit i Klinikas, patikkrinta....

Galvokit ką rašinėjat

Galvokit ką rašinėjat portretas
Nesąmonių nesąmonė - "Kančių neištvėrusi moteris mirė", panašu, kad mirė nuo vėžio ir senatvės, o ne nuo kančių. Pavadinimas - aiškus melas. Aš vietoje Klinikų pasibylinėčiau su tuo laikraštuku ir manau kad laimėčiau. Gal tada baigs pigiai reitingus krautis rašant tokias nesąmones.

telikas

telikas portretas
Klinikos yra dideles su daugybe atskiru padaliniu. Todel vertinti visu kliniku darba pagal atskirus atvejus yra absurdiska. Esu susidures ir su gerais ir su blogais pavyzdziais. Pvz apie gimdymo klinika galiu atsiliepti tik geriausiais zodziais. Naujai pastatytas intensyvios terapijos terapijos padalinys taip pat paliko tik geriausius ispudzius. Kaip buni iprates nuperki ir atnesi sauskelnes ir medicinos personalas sako kam to reikia? Taigi viska duodame is klinikos atsargu. Kas kita su traumpunktu ar kaip jis ten vadinasi, kur salia poliklinikos... Ten tai kosmaras. Atvaziuoji su trauma ir jeigu dar gali kvepuoti tai sedesi, kad ir visa para ir niekas i tave demesio neatkreips. Pamainos keiciasi, o tu vis sedi ir lauki....

hm

hm portretas
Kauno klinikose tik per pazintis ir uz pinigus,kitaip nerizikuociau,kad rezidentams neperleistu

pilietis

pilietis portretas
visiem kam kazkas nepasiseke visas srutas supils ant kliniku, bet tokiu vienetai kiek zmoniu yra gydomi labai gerai esu patenkytas kliniku darbuotoju, daktaru, seseliu darbu tikrai gal kai kurios grubokai atrodo bet jos parom dirba ir patiria didziulius kruvius su pacientais kurie visokiu nesamoniu prisigalvoja ypas sunku su pagyvenusiais, dirba jos parom kartais ir pusantros ajsku priklauso nuo skyriaus, negalima kaltint jai istiko kazkokia komplikacija, nea buna zmogus mirsta net nosies pertvara operuodamasis kai atrodo kas cia tokio, o va atsitinka komplikacija ima nukraujuoja ir tada visi bega i ziniasklaida klinikos visus zudo. zmogus is prigimties amzinai skusis viskuo

Aukščiau

Aukščiau portretas
Reikia visus išgydyt, niekas negali mirti. Jei mirė, GYDYTOJAI KALTI.

Žiežula

Žiežula portretas
Kauno klinikas vertinti sudėtinga. Mane gydė gerai, kyšių nedaviau, buvo labai mandagūs. Taip buvo ne vieną kartą. Kita kalba, kad mano profesija, na...pavojinga.... Tačiau artimiausią draugę, praeityje plačiai žinomą architektę, skubios pagalbos, o po to traumatologijos skyriuje per 4 val nužudė. Kaip kitaip pavadinsi, kai po operacijos žmogų ištinka ūmus pilvas, o traumatologai nesugeba iškviesti abdominalinio chirurgo, gi paskui kviečia reanimaciją. Iš ten paskambinęs grubus balsas po kelių valandų išgargia: "Jūsų globojama moteris mirė. Rytoj pasiimkit mirties liudijimą pas traumatologus ir palaikus!" Taškas.

Senutė Ona to Aš pats

Senutė Ona to Aš pats portretas
Aš visai nieko prieš,bet sprendžia ne artimieji ar gydytojai,o Dievas.Kai miršta senas žmogus,kaltinti viso pasaulio nereikia.

ALIO VERYGA, MATIJOSAITI...

ALIO VERYGA, MATIJOSAITI... portretas
ALIO VALDZIA, VERYGA KUKU KUR TU AR JUS NEMATOTE KAS DAROSI KAUNO KLINIKOSE??? TEN ZMONES KRENTA KAIP LAPAI NET NUO MENKIAUSIU OPERACIJU DIDZIULES KOMPLIKACIJOS, KUKU AR JUS TEN VERSLO MOKYKLA ATIDARETE AR TEN LIGONINE? KAD TIK PINIGUS SKAICIUOJATE LIGONIU GIVYBEMIS, AS PER JUS PRIES GERA DESIMTMETI PRARADAU SVEIKATA KAI NUGYDETE SU SAVO SPECIALISTAIS , KAD VOS KOJU NEPAKRACIAU, BET MATAU KAD IR DABAR NEKA GERIAU TEN PAS JUS GEDA GEDA GEDA ...

Kaunietė

Kaunietė portretas
Medikai rėkia, kad algas reikia kelti, o kad dirbti turi, tai pamiršta

Antanas

Antanas portretas
Neduok Dieve operuotis pas Kiudelį, išoperavo žmoną ir "išdūmė" atostogų. Paliktos internės "su žiburiu" ieškojome hirurgijos skyriuje, sužinoti apie pacientės sveikatą. Internė stengėsi greičiau išrašyti. Namuose dėl prasidėjusių skausmų teko kviesti greitąją pagalbą, apžiūrėję priėmė sprendimą vežti į ligoninę apžiūrai. "Išmaldavom" nevežti į Klinikas, Kiudelis dar atostogose ir likome nusuvylę pooperacine priežiūra. 3 - ioje respublikinėje ligoninėje po tyrimų apžiūrėjęs hirurgas skyrė dvieju dienų bandyti vaistais valyti prasidėjusį pūliavimą. Pacientės būklei nepagerėjus, po pakartotinio tyrimo iš karto padaryta pakartotinė išvaržos operacija. ligonė iš karto atvežta į palatą kalba, rūpestingai personalo prižiūrima ir nepraėjus savaitei keliaus namo. Didelė pagarba šios ligoniniė personalui. Pagarbiai Antanas

kokia negirdėta liga

kokia negirdėta liga portretas
lėtinis paširdžių virpėjimas....

NA NA

NA NA portretas
medikai puikiai supranta ,kad padarė sepsį ir gavosi kraujo užkrėtimas ,_______aišku moteriškė sirgo vėžių ,na paspartino jos mirtį ,,,sėkmės galėjo ir be skausmų mirtį ,,,,

Nu jo

Nu jo portretas
Atvežu į nemokamą ligoninę ir noriu geriausių paslaugų??? Vež į mokamą... Visam pasaulyje nemokamose tik juodukai guli.

NNN

NNN portretas
Mažai tepět,tai tik taip ir žiūrějo

ir jūs pasensit

ir jūs pasensit portretas
ne jums spręsti, kam ir kada mirti, gydytojų ir artimųjų oareiga išgydyti susirgusį šeimos narį , nepriklausomai nuo amžiaus.jei jūs neturit pagyvenusiu artimuju, todėl ir tokie komentarai baisūs ir medikų požiūris į garbaus amžiaus pacientus yra nepriimtinas, jei neduodami pinigai , o šis atvejis, kada artimieji Vilniuje , dažnai nelankė ir matomai pinigų nedavė, todėl ir toks požiūris viso personalo, pradedant sesele ..iir kai tik pakilo triukšmas, tada pasikeitė viskas, bet matomai buvo jau vėlu..tegul gula ant medikų sąžinės, bet jie pripratę ir nesapnuoja iškeliavusių žmonių..ir dar vis jie nori kad pakeltų algas..o kad atsakingai dirbt reikia, tai jau ne fasonas pasirodo, jei nepatepi.. užuojauta artimiesiems

Lukaa

Lukaa portretas
Galvoju yra amžiaus riba, kada pakaktų palaikyti gyvybę iki kol savaime ateis laikas iškeliuoti, o ne bandyti 82 metų gydyti operuoti ar pan. Skausmui malšinti nuo begalybės senatvinių ligų yra morfijus.

Chirurgas

Chirurgas portretas
Musu salies problema, kad kiekvienas durnius turi savi nuomone, o ziniasklaidai smagu kiekvieno durniaus nuomone dar ir aprasyti. Garantuoju, kad mociute cia artimiesiems rupi tiek pat kiek gegutem savi vaikai. O kompensacija visai kas kita. Zvelgiant is medicinines puses, nu cia labiau absurdas, nes cia nieko neivyko., apart isterijos ir noro pasipelnyt is mociutes lavono anukej.

Nestebina

Nestebina portretas
Dabar patys gydytojai turbut komentuoja

Anonimas

Anonimas portretas
Su visa pagarba šeimai.. Aiškiai parašyta močiutė turėjo krešumo pakitimus, tai todėl ir išsivystyto hematomos. Skausmą gali sukelti ne tik mėlinės, juk ten galėjo būti ir metastazės.. Kita vertus močiutė buvo labai ligota, nesvarbu, kad vaikščiojo, bet jos ligų bagažas sunkiai suderinama su ilgesniu gyvenimu.. Atsiprašau, bet jūsų situacijoje įželgiu daug emocijų, bet ne objektyvumą..

Vila

Vila portretas
Manau,kad del senyvo amziaus biopsijos tikrai niekas nedaro. Daro,jeigu yra koks nors auglys ar dar kas nors. Prie ko cia biopsija del senyvo amziaus? Nesupratau,kam mociute buvo paguldyta, jeigu jautesi gerai ir atejo savomis kojomis. O kad darant biopsija klausiama,ar nenaudojate krauja skystinanciu vaistu, visai suprantama, nes tada kraujavima butu labai sunku,o gal ir neimanoma sustabdyti. Gulde i ligonine tik daryti biopsija? Gal reikejo zmogaus nekankinti ir leisti toliau gyventi,kiek Dievulio duota. Didziausia uzuojauta artimiesiems! Tegul mociute ilsisi ramybeje!

nekaltinkime gydytojų

nekaltinkime gydytojų portretas
jie galingi, bet ne visągaliai. O vežti sveiką senelę į ligoninę kad kažką rast tai ką aš žinau... Amžiną atilsį jai, lai ilsisi ramybėje. Amen. O artimiesiems siūlau pagalvot prieš kaltinant medikus. Jie daro viską, kad padėt ligoniui. Mano tėtis, amžiną atilsį jam, atgulė su insultu, o po 2 mėn mirė nuo plaučių vėžio kurio dar prieš metus nė būt nebuvo. Gydytojai darė viską ką galėjo,deja... Patikėkit, skaudu iki šiol, net po kelių šimtmečių, bet gydytojų tikrai nekaltinu. Jie darė viską ką galėjo, ne visuomet pavyksta padėt. Susitaikykit su netektim ir ramiai palydėkit močiūtę į geresnį pasaulį

taip

taip portretas
visur /dirbama/ pagal briuselio uzsakyma mazinant zmoniu skaiciu.....

Kur dingo zmogiskumas

Kur dingo zmogiskumas portretas
Gydimo metodai tarybiniai, nekas nepasikeite nuo tu laiku- tas pats,kol ne idesi i kisene. tol tave ne apziuries, Matomai Vilniaus ir Kauno klinikas nekas netikrina - ten toks bardakas - su ligoniais elgesi kaip su gyvuleis Dar stato save aukstos klases - vakarietiskos - bet liko rusiskos. Visur tik pinigai ,pinigai visais laikais. Ir dar su rame sazine daktarai eina i baznycia Dievas Jums - ne atleis

Verslo planas

Verslo planas portretas
zmones visam pasauly mire ir mirsta nuo vezio, o cia sugalvojo artimieji ir zurnalistai is naturalaus garbingo amziaus senoles gyvenimo saulelydzio bizni pasidaryt. liudna ne del musu mediku, kuriais turetume dziaugtis ir gerbti bent dvigubai daugiau, o del jusu, sazine seniai pamete anukeliai ir zurnaliugos.

cccp to anonimas, kuris nusprenžia kam reik mirti

cccp to anonimas, kuris nusprenžia kam reik mirti portretas
ne tau spręsti, kam ir kada mirti, gydytojų ir artimųjų oareiga išgydyti susirgusį šeimos narį , o ne padaryti mirties nuosprendį, kaip ir visuose darbuose, gydytojai turi būti atsakingi už rezultatus

Skeletas

Skeletas portretas
Gerb. E. Audickaite, jau ir taip aišku, ką nustatys Kauno klinikų sudaryta "kompetetinga komisija", kad viskas buvo padaryta laiku ir tinkamai, kad močiutė sirgo begale ligų todėl taip ir išėjo. Taip buvo su mano mama...Kreipkitės į Akreditavimo tarnybą Vilniuje. Kai gausite iš klinikų atsakymą į savo skundą, šitą atsakymą klinikų turėtumėte nusiųsti į Akreditavimo tarnybą, ši tarnyba taip pat gins klinikas, bet nors kai ką iš klinikų grietinėlės truputį gal ir pajudins. Netylėkite...

Anonimas

Anonimas portretas
Nei vienas su saule negyvena, priekabiu ieskojimas ir bereikalingi priekaistai medikams. Atejo laikas ir turejo iseiti, susitaikykit ir gyvenkit toliau.

paciente

paciente portretas
uzuojauta artimiesiems.tik ar jums neatrodo kad medziojat ragana ,esu gulejusi sitame skyriuje ,skyrius ir personalas kaip ir visur,kiekvienas dirba savo darba ir manau kad stengiasi atlikti kuo geriau, juk ligone ir yra tokia vieta ,kur kovojama del gyvybes.mociutes buvo toks likimas ir mes kiekvienas ji turime deja- ne musu jegomos ji pakeiti.patarciau kreiptis pas psichologus, nes gyvenime oi susidursite su skausmu ir nesekmem ir niekur nedingsit, gyvenimas nestovi vietoje

J.

J. portretas
Deja,ten ir kituose skyriuose toks pats košmaras:triuksmas,rėkavimai personalo,ramybes ligoniams nėra nei diena,nei naktį.pasakyti ligoniai bijo-tada negydys..

kaunietis

kaunietis portretas
eilinis zmogus todel ir taip gydo. Juk ne Landsbergis ir ne Adamkus kad gydytu

Aš pats

Aš pats portretas
Senute Ona ,tau jau laikas, tenai!!!!! ☠

Anonimas

Anonimas portretas
Ar taip svarbu buvo patvirtinti spėjamą kepenų vėžį biopsiniu tyrimu? 82 m. amžiaus,tai gal dar ir kepenis persodinti norėjo?Tie artimieji patys ir nukankino,bestumdydami po Kauno klinikas.Hematomos dažnai susidaro,bet dėl to nemirštama.O slaugai yra slaugos ligoninė,jei artimieji atsisako prižiūreti seną ligotą žmogų.

As

As portretas
Tai onkologine liga cia ne prie ko? Manau,liga jau senokai ede mociute,o ligonineje liga paeme virsu. Labai daznai buna,kad sakoma- atejo savomis kojomis,o ligonineje numarino. Bet buna,mielieji, kad liga progresuoja,nepasiduoda gydymui,del salutiniu ligu, amziaus ir komplikaciju. Nemanau,kad sesele padare kazka netinkamo, nes ,duriant i raumenis, gilesniu kraujagysliu nesimato,o jei pas senole buvo sutrikes kraujo kresumas,tai ir hematomai atsirasti buvo labai lengva. Uzuojauta.....

Tomas

Tomas portretas
Nelinkiu niekam, ten patekti, ypac i centriniu rumu palatas vasaros metu per karscius, zmones gyvi kepa , nenoriu prisiminti

Anonimas

Anonimas portretas
mielieji, turėkit galvoje, kad dabar geriau kuo mažiau turėti reikalų su gydytojais,na jie gi neatsako už savo darbą, kaip ir šiuo atveju

cccp

cccp portretas
blogi, kai esi senas ir už tave kažkas nusprendžia, kad jau laikas mirti....

Violeta

Violeta portretas
Mano vyras gydėsi gelta tame pačiame skyriuje ir po 3 mėnesių iškeliavo anapilin. Apie gydymą šiame skyriuje tik blogi atsiliepimai.

zodziu.--- Kauno Kliniku mPedikai

zodziu.--- Kauno Kliniku mPedikai portretas
sadistiskai nuzude senole...

cccp

cccp portretas
nesuprantu, ką tai reiškia "atlikti biopsiją dėl senyvo amžiaus", ką tie giminaičiqi sugalvojo?

Onai

Onai portretas
Juk raso, kad siunte seimos gydytoja.

Senutė Ona

Senutė Ona portretas
Keista.Tai gal dukra gydytoja,kad pati nustatė,jog motinai reikia atlikti biopsiją?Skaitau ir gėda už žmones,kurie be reikalo atvežė sveiką senutę į ligoninę,o paskui kaltina visus,kad ją numarino.Beje,senutės amžius jau gražus,todėl tokiuose metuose mirti,yra normalu.Man jau beveik septyniasdešimt ir manau,kad nedidelis nuostolis būtų artimiesiems ir valstybei,jei numirčiau.Manau,kad pacientų artimieji,be reikalo kaltina visus,tik ne save ir senutės nugyventus metus.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių