A. Kanapienis: noriu, kad smurto būtų mažiau

- Ar manai, kad smurtavusį žmogų reikia suprasti?

- Taip, manau, kad reikia ir suprasti, ir jam padėti. Kai žmogus pasielgia netinkamai, vėliau jis dažniausiai tai supranta. Jei sveikai mąstantis, tai jam dėl to ir gėda, ir kaltas jaučiasi. Jei tokį žmogų visuomenė atstums, geriau nebus niekam – nei jam, nei visuomenei.

- Ką tokiam žmogui daryti?

- Gal jam reikia kreiptis į specialistus,  keisti elgesį, gal gydytis nervus, gal nebevartoti alkoholio, gal keisti aplinką, kurioje gyvena ar dirba. Suprantama, jei jis labai nusikalto, turi sulaukti ir atitinkamos bausmės už tai, vien supratimas tokiu atveju jau nepadės.

- Ar gali žmogus pasikeisti? Yra labai tuo abejojančių.

- Manau, kad gali, Dovile, jei tikrai nori. Kiekvienas iš savo patirties gali pasakyti, kad norėdamas kažko pasiekti, sugeba elgtis kitaip.

- Arūnai, skirdamas paramą mūsų projektams, tu ir visos įmonės kolektyvas jau prisideda prie problemos sprendimo paieškų. Na, o ką dar galime padaryti kiekvienas iš mūsų, tavo nuomone?

- Kiekvienas turime, kur tobulėti - tiek namuose, tiek darbe. Su metais įgyjame daugiau patirties ir išminties. Negalime būti abejingi kitiems, nes patys šioje visuomenėje ir gyvename.

- Nuoširdus ačiū tau!

Akcijos organizatorius Kauno apskrities vyrų krizių centras

Akcijos rėmėjai: dienraštis „Kauno diena“, UAB „Naujasis šilelis“, Kauno miesto savivaldybė, LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Lietuvis R.B.

Lietuvis R.B. portretas
Tie kurie padeda spresti kitu problemas,kuria sau amzina roju! Visokiariopos jums sekmes,uzsispirimo ir neisblestancio ryzto R.B..

:)

:) portretas
vyrų krizių CENTRAS
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių