Kalbos apie naują tiltą per Nemuną virs realybe?

RE

RE portretas
Pirmiausiai pabaikit jau metus laiko taisomą 20 metrų ilgio Jiesios tiltelį. Marijampolės plentas jau kada gražiai išasfaltuotas, o visas automobilių srautas nuo HES-o į Garliavą turi apvažiuoti siaura Vaidoto gatve ir ypač piko metu čia pastovūs kamščiai. Jeigu tokiais tempais dirbama, tai geriau nepradėti.

vėl susėdo

vėl susėdo portretas
dvi bobutės prie kiauros geldos ............. išasfaltavo kelias gatves, medžius išpjovė , dabar krapšto dantenas ir vis nesulaukia globalinio tvano kada Kauno Marios visus tiltus nušluos ...............

Anonimas

Anonimas portretas
Tiltų,kaunas turi ir taip nemažai...Bet vieną projektą pamiršome...Tai tunelis iš gimnazijos gt.į Vilijampolės tiltą.Čia tai būtų Kauno puošmena...ir patogumas...

patriot

patriot portretas
SALIN RANKAS NUO SANTAKOS!!!Daznai einam su vaikais pasivaiksciot po Santakos parka,tai to betruo ,kad furos salia dundetu,sioje vietoje geriausia tiktu grazus pesciuju-dviratininku tilciukas..............

gandras

gandras portretas
Po visų tų ''Kaunas tvarkosi'' nors viena gera žinia.Galima tik įsivaizduoti,kokie transporto srautai nusiimtu nuo centro.Senamiestis bent jau atsipūstų,apsitvarkytu,miesto įvaizdis pagerėtu napamatuojamai.

Turbūt

Turbūt portretas
Gal kas namus stato ant Neries kranto, tai ir tilto užsigeidė grandioziniam biznio planui pagerinti iš mokesčių mokėtojų kišenės? O "Kauno autobusus" kur iškels, juk visą vaizdelį sugadins? Ne problema? Bus kaip reikės? Makaronų kabinimas jau prasideda?

Taigi

Taigi portretas
Tai vargšeliai pabrangino pravažiavimo bilietus, nes pinigėlių pritrūko, o fantazijų tilto įsigeidė ?Seniau vieni " projektų vystytojai" Minkovskių g rojų žadėjo padaryti, tiltų visokių pristatyti, o dabar kiti fantazijų rajoną Vilijampolėje sugalvojo sukurti ir visokių nesąmonių už mokesčių mokėtojų pinigus prisiplanuoja? Plačių užmojų.....bet gal gana kauniečius mulkinti? Ar jiems vietos aplink Kauną mažai, kad jie Santaką subjauroti užsimanė?

alvydas steponavičius

alvydas steponavičius portretas
Tiltas per Nemuną, sujungsiantis Brastos gatvę ir Užnemunės g. yra urbanistinis absurdas. Niekuo neįtakojantis Kauno centro transporto skaudulių. Kad paversti jį reikšminga miesto ryšių dalimi – reikia brangių investicijų, griovimų. Kai kurios galimybės (ryšiai su Varnių - Tvirtovės al. traktu ir su Šilainių magistralėmis) nebeįmanomos. Tarnaus tik kaip Senamiesčio apžvalgos aikštelė (80 m. nuo Santakos parko smaigalio). Ir sugadins Kauno , 500 metų buvusio jūrų uostu vizualinį ryšį su Nemuno erdve. Tai eilinis savivaldybės energingosios jaunuomenės ,,efektyvus“ ir nesunkus darbelis, kaip ir žaliai nudažyti dviračių takai, beatodairiškas verslininkų toleravimas miesto šventvietėse, perdirbti į sportinius ramaus poilsio parkai, numatomas apžvalgos bokštas Pažaislio vienuolyne. Tuo tarpu sunkūs darbai : Baltų pr. tiltas per Nėrį, nukrausiantis Kleboniškio tilto srautus, Amalių g. gelžkelio pervažos rekonstrukcija paliekama ateičiai.

perdarys

perdarys portretas
kad butu be sviesoforo . ta sanktyza

Kaunas

Kaunas portretas
Tai apsidžiaugs Marveles gyventojai. O eilės prie Veiveriu-Minkovskiu g..sviesoforu? Fantastika

ir

ir portretas
kuo maziau sviesaforu.

nuimti

nuimti portretas
transporta nuo senamiescio butina kuo greiciau. Manau tunelis geriau ,bet grazus tiltas irgi gerai ,jeigu juo praeitu ir pestieji ir butu su apzvalgos aikstele.Paciame senamiestyje vaizda gadina ,,Lituanikos,,pastatai ,atima daug teritorijos ir nesiziuri ,sakyciau net nervina . Visa ta kampa su ,,IKI,,parduotuve reiketu perstatyti . Noretusi ,kad viskas vyktu greiciau.

...

... portretas
Tai negi 'nykštys' nori kažką konkretaus padaryt? Nes kol kas - tik kosmetika: kažkur naujas asfaltas (kad BBD lengviau riedėtų) ir medžiai iškirsti (kad netyčia į kokį neatsitrenktų).

nepasitikim mankurtų valdžia

nepasitikim mankurtų valdžia portretas
Kauno vertybių naikinimas, plovykla ir makaronai lengvatikiams

hm

hm portretas
Jei Silainiai, dalis Vilijampoles judetu siuo tiltu link centro, tai kokiu tuomet galima butu laukti transporto eiliu piko metu dabartinio tilto papedeje esancio sviesoforo?

marija

marija portretas
Mielieji ,reikia būtinai TUNELIO . Na kodėl vieną kart negalite išdrįsti ir įgyvendinti senai laukiamą svajonę ,iškasti tunelį ,kuris nuimtų triukšmą ,smarvę ir nepaprastai didelius srautus miesto centre ir būtent Gertrūdos ,Birštono ir Gimnazijos gatvėse . Spręskite tai ,o jūsų pavardės bus įrašytos į Kauno istoriją aukso raidėmis .

,,,

,,, portretas
Tyg reik tilto iš buržujų kvartalo į Kauno pilį, vardan to krabo...

Anonimas

Anonimas portretas
Geraiu jau meskit jėgas Kleboniškio tilto problemai. Va tan kai tikrai bis ką veikti.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Pinigus plaus juodus

to Artis

to Artis portretas
taip, idealiu atveju reikia ir tavo apibudinamo tilto, bet jeigu butu galima pasirinkti tik viena, kuris butu svarbesnis? Sito planuojamo tilto pliusas tame, kad jis daug srauto nuimtu nuo miesto centro, kas pakankamai zenkliai pasijustu. Tavo tiltas neitakotu miesto centro, o tik palengvintu dvieju tiltu apkrovima, kas butu gerai, bet nera dar butinybe, ir vis tiek darytu mazesni teigiama pokyti, nei tiltas tarp Aleksoto(ir Garliavos) ir Vilijampoles(ir Silainiu).

to Barankos sukiotojas

to Barankos sukiotojas portretas
sitas tiltas is principo sujungia visa Aleksota(iki Garliavos, ir dali Sanciu, kuriems sis tiltas bus patogesnis nei Vytauto) su Vilijampole ir Silainiais. Plius dalinai nuimtu srauto ir nuo Radzinausko tilto. Is principo Garliavos(Aleksoto) --- Vilijampoles(ir Silainiu) transporto srautas yra pakankamai intensyvus, ir butent visas sis srautas butu nuimtas nuo miesto centro ir Vytauto tilto. Pakankamai logiskas tiltas.

Artis

Artis portretas
tiltą per Nerį reik statyti tarp Šilainių (nusileidus į Neries kr.) ir Žeimenos g. (maždaug kur buvęs laidojimo biuras Jonavos g.). Tada nusikrauptų ir Kleboniškio tiltas ir Varnių.

Barankos sukiotojas

Barankos sukiotojas portretas
Numatyta Brastos gatvės jungtis su Marvelės gatve – aiškino J.R.Palys. Tai kas norės nauju tiltu važiuoti? Marvelės gyventojai į Ermitažą apsipirkti? O vilijampoliečiai iš Raudondvario pl. ką veiks Marvelėje? Nebent toliau į Aleksoto kalną Veiverių gatvele. Minkovskių ir Piliakalnio g. netinkamos didesniam automobilių srautui. Kitiems vilijampoliečiams patekti į naują tiltą bus nepatogu. Reikia išspręsti tolimesnius maršrutus su rimtesnėmis gatvių rekonstrukcijomis.

Nuomone

Nuomone portretas
Per slėnį statyti tiltą-tikrai kriminalas. Į Šilainius tiltas yra, iš Marvelės, tik reiktų paplatinti.Tiltą svarbiau statyti Europos pr. tęsinyje, nes prospektas EUROPOS veda į niekur. O Kedainių tilto projektas tikras svaičiojimas, jis bjaurotų Nemuno ir Neries santaką !

Expert-strategas

Expert-strategas portretas
Kategoriskai PRIES tokio tilto statybos prie Santakos,nebent ji patraukus keliais simtais metru toliau.Santakoje turetu buti grazus pesciuju dviratininku tiltas jungiantis Marvele-Santaka-Vilijampole ,ties Brastos kvartalu.Tas tiltas butu visu Kauno miesto pagrindiniu dviracio taku asis.Senamiescio transporto problemas galima issprest kitais budais,tunelis manau geriausia iseitis.Norvegai kasa masiskai tunelius po jura,fjordais,o cia negali iskast po Nemuno upeliuku 100metru.,be to siuo metu yra svarbesniu reikalu ties mega,matyt labai jau kazkam niezti isisavint babkikes,kaip buvo padaryta su Marveles ale upiu uostu,sukisti milijonai,o rezultatas snipstas ir kaltu nera..............bld

algis

algis portretas
Matosi dvieju meru protavimas .Vienas lemputes visam mieste keis kitas, uz tokius pat pinigus tilta pastatys kad sumazintu kamscius ir senamiesti atlaisvintu .

...

... portretas
Reikia Šiaurės prospektą su Šilainiais sujungt.

Prieplauka ir Nemuno laivinikystė

Prieplauka ir Nemuno laivinikystė portretas
SAF koncernui leista "praryti"("išsiplauti juodus" pinigus,kaip ir kitas šio kocerno "prichvatizuotas" įmones,su tyliu tuometinės vyriausybės pritarimu,nors valstybė tuomet turėjo 27 %akcijų įmonėje.Iš įmonės tuo metu buvo priversti pasitraukti visi darbuotojai,kurie nepritarė įmonės naikinimui.Tuometinė vyriausybė atsakinga už Lietuvos ekonomikos sužlugdymą,tenkinant kai kurių asmenų ir grupuočių interesus.Tik visi,kurie tai pradeda viešinti,atsiduria anapilyje.

Kaunas valdo

Kaunas valdo portretas
Svarbiausia daryti taip kad butu tiek gražu tiek pigu tiek gamtai geriau

Nemuno ir Neries santaka-nacionalinė vertybė

Nemuno ir Neries santaka-nacionalinė vertybė portretas
Taip-tai nacionalinė vertybė.Tik noriu paklausti,kas šios vertybės sakralinėse erdvėse leido statyti daugiabučius,pakreipti Neries vagą satakos parko sąskaita?Čia dabar pastoviai užlieta dvokianti bala.Už tai daugiabučių gyventojai turi asmenines terasas,kurios įrengtos už visų mokesčių mokėtojų pinigus(Valstybinė įmonė supylė pylimą,kuris pakeitė upės vagą.Ant pylimo ir įrengtos terasos).

Anonimas

Anonimas portretas
Jo dar labiau i skolas

vos ne

vos ne portretas
realybė .............. dvi etatinės bobutės prie šventoriaus prisiminė jaunystę kai valtele plaukiojo ir vėl užsisvajojo - kur čia pigesnius dantų protezus susikombinuot

realiai

realiai portretas
realiai tai tarp visu esamu tiltu reiketu po tilta pastatyt, tada ir kazkuri tilta uzdarius niekas nepajaustu problemos, jokia avarija neisbalansuotu eismo, beto per sventes kazkuris arba bet kuris tiltas galetu but naudojamas tik pestiesiems, mitingam ir pan

Gintautas

Gintautas portretas
Muskui virtualu fabrika pastate, gal kas pastatys ir virtualu tilta - tada visi aiskiau matrytume jo privalumus ir trukumus. Dabar gi viskas kaip is tuscio i kiaura, sunku suprasti siulomu variantu isvaizda ir galimas ipatybes.

kaunietė

kaunietė portretas
Palaikau architekto Palio siūlymą .Nors būtų labai gerai kažką sugalvoti ,kad ir Birštono ir Gimnazijos gatvėse mašinų srautas sumažėtų ,nes neužmirškite ,kad ten yra mokykla ir kasdien kenčia nuo triukšmo ir oro užterštumo .Mieli Ponai ,galvokite ir darykite taip ,kad ir ši vieta taptų kuo mažiau smirdanti nuo mašinų išmetamų teršalų .

n...

n... portretas
įdomu, koks gudrutis iš Kauno savivaldybės leido privatizuoti Kauno prieplauką, kuri puikuojasi nuotraukoje?... kas padarė žymią žalą Kauno miestui?... ka atsakys?... tikriausiai tik vėjas...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių