Įtariamuoju tapęs A.Puidokas neatleistas ir pinigų negaus

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) suimtas viešosios įstaigos „Automobilių stovėjimo aikštelės“ direktorius Algimantas Puidokas prašė miesto tarybos atleisti jį iš darbo, tačiau tik su šešių mėnesių išeitine kompensacija. Miesto politikai nusprendė, kad pinigų vadovas negaus, tačiau jį ir toliau paliko pareigose.

„Teikiamas sprendimas A.Puidoką atleisti ir išmokėti šešių mėnesių kompensaciją, kadangi gautas toks paties A.Puidoko siūlymas. Taryba, atlikdama darbdavio funkcijas, turi pritarti arba nepritarti šiam siūlymui. Nepritarus, sprendimą galėsime priimti po teismo pabaigos arba jei pats direktorius pasiprašys atleidžiamas be jokių kompensacijų“, – ketvirtadienį per miesto tarybos posėdį sakė klausimą pristatęs savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras.

Klausimo svarstymas sukėlė daug aistrų – tarybos nariai ieškojo būdų, kaip A.Puidoką atleisti be kompensacijos. Nors dauguma jį peikė dėl įžūlumo, atsirado ir gynėjų.

„Kaip galima laukti teismo sprendimo? Neatleidus iš pareigų, jis negali įsidarbinti kitur, tad iš ko jam gyventi?“, – A.Puidoką bandė užtarti tarybos narys Valys Venslovas. Jis buvo „Kauno gatvių apšvietimo“ direktoriaus pavaduotoju, šios įmonės veikla domisi FNTT.

„Ar čia gailestingųjų seselių klubas? Žmogus piktnaudžiavo tarnyba, tai kaip galima jam dar ir mokėti?“, – V.Venslovui prieštaravo tarybos narė Ona Balžekienė.

„Tegu jis atsisako šių pareigų, susiranda kitą darbą ir užsidirba, o tokiu atveju išmokėti kompensaciją nėra etiška“, – V.Venslovui atkirto konservatorius Marijus Panceris.

Nuspręsta, kad A.Puidokas pinigų negaus, o administracijai pavesta derėtis su juo dėl geranoriško pasitraukimo, tad po pusvalandžio diskusijų situacija liko tokia, kokia ir buvo. Šiuo metu A.Puidokas iki liepos 18 dienos yra nušalintas nuo pareigų.

Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjo P.Kero teigimu, pagal pateiktus dokumentus, A.Puidoko atlyginimas iki mokesčių siekia 4800 litų, tad atskaičiavus mokesčius jo alga – apie 3500 litų. Todėl pusės metų išeitinė kompensacija jo kišenę papildytų maždaug 21 tūkst. litų.

Sausio pradžioje STT sulaikė keturis asmenis – tuometinį Kauno vicemerą Kęstutį Kriščiūną, jo patarėją Zitą Zalagėnaitę, buvusį Kauno komunalinio ir butų ūkio vadovą Tomą Pilvinį ir A.Puidoką. Visiems jiems pareikšti įtarimai piktnaudžiavimu tarnyba.NAUJAUSI KOMENTARAI

vytautas

vytautas portretas
idomu,ar ateis tas laikas,kada aferistai,vagys,prisivoge iš mokesčių mokėtojų pinigų,biudžeto,bus nuteisti,turtas konfiskuotas ir sėdės kalėjime ir nr du mėnesius.Juk tokių aferistų pilnas seimas,ministerijos,valdžia ir jei jų nepasotinamas vagystes užrišti,o išvogtus pinigus gražinti į biudžetą,tai ir diržų veržtis nereiktu,ir krizės visos baigtusi.IR,KAIP PASITIKĖTI PREZIDENTE,KURIAI PRIKLAUSO TEISĖSAUGOS STRUKTŪROS,O JI PATI PRIEŠ RINKIMUS PRIŽADĖJO VAGIS IŠGAUDYTI,O MATOM,KAD JAI TIK REITINGAI TERŪPI,O TŲ REITINGŲ,KAIP IR NEMATYT,NES NUSIVYLĖM.

Neaišku

Neaišku portretas
kam reikia daryti cirkus - sulaikyti, pareikšti įtarimus, paskui metų metus "tirti" bylą, o vėliau ją "numarinti". Ponas dabar jaučiasi saugiai ir reikalauja kompensacijos. Gerai, kad dar nepareikalavo per teismą kompensacijos už garbės ir orumo pažeidimą.

1 am asilui

1 am asilui portretas
tai kaip tu isivaizduoji sedi prezidente krumuose maskuojancia uniforma ir tokius asilus kaip tu gaudo
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių