E.Zurrofas: eitynės Kaune Vasario 16-ąją kelia šiurpą

Simono Wiesenthalio biuro Jeruzalėje direktorius, nacių medžiotoju vadinamas Efraimas Zuroffas pasmerkė ketvirtadienį Kaune surengtas eitynes, kuriose kai kurie dalyviai ryšėjo baltus raiščius su panašiais į nacių simboliais.

E.Zuroffas pavadino renginį „gėdingu būdu“ minėti Valstybės atkūrimo dieną ir kritikavo Lietuvos vadovus bei čia reziduojančius užsienio valstybių ambasadorius, kad šie viešai nepasmerkė jo.

„Kurtinanti tyla iš Lietuvos lyderių pusės tik paskatins daugiau tokių eitynių ir mes numanome, kad kovo 11-ąją, šeštadienį, numatytos eitynės sostinėje Vilniuje bus gerokai didesnės“, – sekmadienį išplatintame pranešime teigia E.Zuroffas.

Tai esą, be kita ko, lems reakcijos trūkumas iš Europos Sąjungos ir apskritai tarptautinės bendruomenės.

„Kelių šimtų daugiausia jaunų žmonių eitynės ryšint baltus raiščius su lietuviškomis svastikomis ir kita fašistinė simbolika sukelia šiurpą negausiai Kauno žydų bendruomenei, kuri kažkada čia buvo klestinti ir kuri buvo visiškai sunaikinta per Holokaustą“, – teigia E.Zuroffas.

Minint Valstybės atkūrimo dieną patriotais save vadinanti jaunų žmonių minia Kaune surengė eitynes nuo Ramybės parko iki Rotušės. Laisvės alėjoje, senamiestyje skambėjo šūkiai „Lietuva - lietuviams“, „Lietuva - Lietuvos vaikams“.

Šimtai tautiniais drabužiais, juostomis pasipuošusių vaikinų ir merginų rankose nešė tautines vėliavas, plakatus. Minioje buvo ir tautiškais drabužiais pasipuošusių jaunuolių, ir Lietuvos vėliavas nešančių vadinamųjų skustagalvių. Prie jaunimo eitynių prisijungė tautine atributika pasipuošusių vyresnio ar net senyvo amžiaus žmonių.

Eiseną atidžiai stebėjo eiseną lydintys policijos pareigūnai.

Vasario 16-ajai skirtą eiseną Kaune kaip ir kasmet organizavo Lietuvos tautinio jaunimo sąjunga (LTJS).

Ketvirtadienį, nors neturėjo leidimo, žygiavo ir tolerantiško jaunimo atstovai. „Už solidarią ir įvairią Lietuvą“ jose agitavo apie trys dešimtys jaunuolių.


Šiame straipsnyje: Vasario 16-ojiVasario 16

NAUJAUSI KOMENTARAI

valdas

valdas portretas
o baisiausia tai korumpuotiems ponams ir oligarhams kurie net per tris metrus nuo lovio nenueina.

Petras IX

Petras IX portretas
Tegu p. Zurofas geriau pasidomi,kodėl jo broliai tautiečiai prieš karą Lietuvoje sudarė apie pusę lietuvos koministų partijos narių.Kurie su Stalino saule atnešė krašto ir žmonių naikinimą ,trėmimus ir žudynes.Juk komunistinė ideologija skelbė ir vykdė klasių naikinimo šventą karą...Lietuva turi genetinę atmintį,kurios niekas negali ištrinti.Nepaisant žydšaudžių,kurių dauguma buvo kriminalas,lietuviai namažai žydų slėpė ir gelbėjo.Žydų tautos pašaukimas yra Dievo karalystės skelbimas ir Jo apreiškimas kitoms tautoms per artimą bendravimą ir Dievo pažinimą.O kokį Dievą žydų tauta apreiškė pasauliui? Ar ne komunizmo užkratą visam pasauliui,nusinešusį šimtus milijonų gyvybių?Ar ne liberalizmo marą,skurdinantį ir išnaudojantį tautas?Ir kieno rankose yra pasaulinė bankų sistema ? Nors Senajame Testamente aiškiai parašyta,kad niekas neskolintų už palūkanas,o prasiskolinusiems kas 7 metai skolos būtų pilnai nurašomos...Šita tauta,turėdama Dievo pažinimo pagrindus taip toli nuo Jo,tai ką kalbėti apie kitas tautas,kur meluoti,apgauti yra pasididžiavimas...

zurofai

zurofai portretas
laizyk fasistu genitalijas, idijote.
VISI KOMENTARAI 64
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių