Etikos sargė E. Gudišauskienė pati supainiojo interesus?

senelė

senelė portretas
Per protinga, kad būtų savų ir konkurentų mėgiama, Jeigu tik tiek jos nuodėmių, tai ką sakyti apie kitus?

Ignas

Ignas portretas
Tegu čiuožia į prekybos centrą krauti dėžes.

Liudas

Liudas portretas
Puiki, šviesi, skaidri moteris.

Šmėklos

Šmėklos portretas
Partinė mafija siautėja visur, visur giminės ir giminaičiai bei meilužiai. N/X tokią atsiprašant valdžią ir anarchiją!

Savivaldybe - mero UAB

Savivaldybe - mero UAB portretas
Kaip meras gali normaliai ir produktyviai dirbti, jai kas antra diena vaziuoja i medziokle kai buna sezonas? Todel ir neturi sveikatos vesti posedziu, miske su draugais prisiposedziauja.

Konservuokime darzoves

Konservuokime darzoves portretas
Na ir ka, gerb. Konservatoriai? AB darbo birza?? Slykstu....

Dzin

Dzin portretas
Dzin kaip balsavo, svarbu dalyvavo posėdyje, o jei iš vis nebalsavo vadinasi nebuvo darbe - atleisti iš savivaldybės nes nebuvo posėdyje. Tai ir esmė, kad jei "susilaikė" tai ji buvo darbo vietoje ir nuo sprendimo nusišalino. Skaitykite darbo kodeksą LIETUVIŠKAI rašeivos.

Kostia

Kostia portretas
Tikri gyvačių lizdai - tik savi tame gyvatyne gali būti...

Kaunietė

Kaunietė portretas
Jei Gudišauskienės balsas būtų ką nors lėmęs, tada gal ir vertėtų analizuoti, piktintis, įtarinėti, o dabar aiškus "sliekų" ieškojimas. Kitaip tariant, Matijošaičio tarnai, matyt, gavę "zadaniją", puola konservatorius. Gal paskaičiuokim, kiek "Vieningo Kauno" chebros įdarbinta visokiose pareigose. O visiems kitiems uždėtas apynasris: neturi teisės viešai nė žodžio pasakyti nesuderinę su mero chebra. Tai toks SKAIDRUMAS Kauno valdančiųjų.

Anonimas

Anonimas portretas
Nieko tokio valdzioj sedi susipainioje prisidirbe.Kiekviena diena raso per klaida mes esame cempionais.Pabandom is naujo jug seime musu tiek nedaug.Pabandyk isvyt koki rusofoba.Kas valdys.Jie taip isigalejo kad be ju kaip be galvos.Lietuva prapuolus.Paimk jaunima aiskiai mastanti.Iskart prisikabins.Sakys patirties nera.Uztai ir isvaziuoja su patirtim.

Prienų višta

Prienų višta portretas
Lansburginiai, daugiau teigiamų komentarų rašykit. Gal gausit iš partijos obščiako baronkų !

zigmai

zigmai portretas
apie kokia ''tiesa'' rasai ,papasakok mums Kaunieciams

Zigmas

Zigmas portretas
Šaunuolė Edita. Nepasiduokit juodinama ir žeminama. Sunku nešti tiesą, bet būtina tai daryti. Ačiū, kad per posėdžius pasisakote, keliate rimtus klausimus ir nebijote.

ta widra

ta widra portretas
ir daugiau buvo idarbinusi i Kauno savyvaldybe net savo kaimynus, i apsaugos departamenta,reto kvailumo merga, yra Yutubeje irasas...''Kauno miesto specialistai'' ,man atrodo net tos speces ir broliukas dirbo...

Pylnas kulturos

Pylnas kulturos portretas
Kas cia vis raso, kad Kaune duobiu nera? Asfalto daug, duobes tokio dydzio ir pagrindinese gatvese, kad ir buves mers pavydetu. O slabotke tai kaip paveldo objektas, kiaurai vien duobes, bet turbut negauna leidimo tvarkyti :)))

Seubas

Seubas portretas
Sovietmetis Kaune, mero patarėjui įstatymo laikymasis atrodo tik sušikta varnelė, sūnui irgi negalioja įstatymai, visi valdybos nariai saviakai šimtus tūkstančių eurų jau išsunkę iš kauniečių, visur savi, i jei ne savas tai ir katilinės darbuotojus išmes, susidoros su visais. Juokdariai, darykit ką darot, jei esat sovietinio kirpimo ideologai, bet jūsų laikas senka, kauniečiai mato jūsų melą ir propagandą. Švogerynas! Laiptų kalikai! Akcentai saviems! Miesto pinigai šeryklėlė saviems! Meras net negalvoja vesti posėdžių, gal negeba ar nenori, įstatymai nerūpi!

be zodziu

be zodziu portretas
Skaitau ir netikiu savo akimis, kad ,va, žmogus atejo tada dirbti i savivaldybe be konkurso, tik su asmeniniu pakvietimu. Ir tai realu? Taip galejo buti? Kas cia per pakvietimai kaip kokiam privaciam versle atrodo...Viesinkit tokius dalykus kiek tik imanoma!

Šprotas

Šprotas portretas
Kai tik pasirodo straipsnis apie juodus konservatoriu darbelius, iš karto pasipila visų rūšių gynybiniai komentarai. Net nejuokinga. Pats lankausi tos šaikos sueigose ir žinau, kad partijos eiliniai įpareigojami sekti internetinius puslapius ir rašyti komentarus.

nigga

nigga portretas
visa ta supuvusiu koncervu gauja vienoda dar yra bukagalviu kurie uz juos balsuoja....

Stalislovas Moravskis

Stalislovas Moravskis portretas
Ko norėt iš "Tvartelio sąjungos" narės... Toks jos lygis, tokia mužiko moralė.

Už Kauną

Už Kauną portretas
tuoj nauji rinkimai, o žadėti projektai nejuda:) futbulo arena-nepradėta; mokslo salos- nėra; laisvės al. rekonstrukcija-nepradėta; baseino nemuno saloje - nėra ir t.t. Visas centras išraustas- dulkės, netvarka

nesuvokiama

nesuvokiama portretas
Valdžia pasikeitė jau keli metai, nejaugi "uodegų " vis dar tebekyšo? Jau galvojome, kad nebeliko tokių dalykų seniai...

oho

oho portretas
manau, kad kiekvienas jaunuolis galetu pasvajoti apie toki darba kaip dispeceris Kauno energijoje.

gerb. landsbergininkai

gerb. landsbergininkai portretas
apsikakojote eilini karta, tai gal kukliai patylekite? ijunkite nors laseli objektyvumo - APSIKAKOJO toji bobele - pripazinkit

Seneliu taryba

Seneliu taryba portretas
O kada meras pripazins, kad jis jau nebeturi jegu eiti mero pareigas ir jam reikia atostogu, poilsio?, nes akivaizdu, kad neveda tarybos posedziu ne siaip sau, uz ji veda tie kiti, pikti, arsus veikejai. Pries paskutini tarybos posedi net atostogu pasieme, bent si karta istatymo pazeidinejimo isvenge, nes meras privalo vesti tarybos posedzius. Naturalus klausimas, kiek jis laikysis to posto nors tikrai galetu patausoti sveikata, nereiktu dirbtinai sleptis nuo tarybos posedziu ir kitu atsakomybiu. Dabar galvojama, kad yra kazkoks neprakiurantis populiarumo burbulas, bet tai labai trapu ir laikina...

Iš vidaus

Iš vidaus portretas
Brolis dirba Veršvų gimnazijoje. Įdomu laimėjęs konkursą ar be konkurso?

Šeimos reikalai

Šeimos reikalai portretas
Kultūringai pažangūs dalykai vyksta su Kauno akcentais, ten savivaldybės mero pritarėjų liberalų ir socų sūnūs, uošviai ir žmonos laimi konkursus. Kaip sakant #šeimosreikalas

Kaunietis

Kaunietis portretas
E.Gudišauskienė yra viena iš tų, kuri tikrai daug, tyliai ir nuoširdžiai dirba Kaunui. Edita, nesureikšmink smulkmeniškų bandymų juodinti tave.

Kavenskas

Kavenskas portretas
Kas ne su manim, tas prieš mane?? Caras jaučiasi nebaudžiamas ir galintis daryti ką panorėjęs, neduok Dieve, kas nors nepritars vienai jo nuomonei. Gal į viešumą iškeltumėt situaciją apie viešąjį Kauno Vyčio pirkimą? Girdėjome, kad buvo kur kas reikšmingesnių paminklų už 10 kartų mažesnes kainas, tokių atvejų ne vienas kai turi būti tenkinama VIENA nuomonė bet kokiu atveju, jeigu nepaklusi grės susidorojimas ir grasinimai :) Karma carui atlygins.

Sūnelis

Sūnelis portretas
Mero sūnelis reklamuoja circle k benziną, kai Kauno savivaldybė turi daugiau nei 10milijonų kontraktą su circle k, gal kokie barteriniai mainai? Nes irgi niekur nedeklaruota, viskas slepiama, bet mero sūnaus foto kabėjo bene pusę metų visose degalinėse Lietuvoje reklamuojant jį. Girdėjau, kad jis lenktynininkas, bet dabar jis politikas, todėl taip gali būti slepiama politinė reklama.

titas

titas portretas
na jau, tegu caras apsigraibo aplink save pirmiausia, o ne ieško ko nepametęs. Katilinės operatorius mat parūpo, akivaizdžiai neturi prie ko kabinėtis

Lovys

Lovys portretas
Matijošaičio aplinkos žmonės sudarbinti visose savivaldybės įmonių valdybose, pats meras Kauno energijos stebėtojų tarybos pirmininkas, stebėjo kaip kilo šilumos kainos kauniečiams. Valdybose mokami atlyginimai už vieną ar maksimaliai du posėdžius per mėnesį, vieningo kauno statytiniai savivaldybei kainuoja vidutiniškai maždaug 1000 eurų į mėnesį, per du metus jiems jau išmokėti keli šimtai tūkstančių eurų, plius tantjemos. To niekada nebuvo iki vieningo kauno valdymo. Visi mero aplinkos žmonės ir koalicijos pritarėjai yra maitinami iš miesto pinigų. Visur painiojami interesai, mero patarėjas viešiesiems ryšiams dar įdarbintas ir kitos savivaldybės įmonės vadovu, kuri praktiškai nevykdo jokios veiklos, tik vieną nuomos sutartį pasirašo ir viskas. Visi mero aplinkos žmonės šeriami kauniečių pinigais, kad tik uoliai tarnautų jam, slėpdami ryšius su meru ir jo įmonėmis. Milžiniškos sumos išleidžiamos tuščiam pjarui ir tylai laikraščiuose.

Valdovas atsitempė į tarybą sūnelį ir net senutę kaimynę

Valdovas atsitempė į tarybą sūnelį ir net senutę kaimynę portretas
o visų kitų giminės turi emigruoti iš Kauno, nes bus Jedinstvennikų persekiojami visuose darbuose ? Matyt surinkta daug medžiagos apie valdančiųjų įsikerojimą savivaldybės įmonėse, pastatuose, žemėse, tai dabar ruošia dirvą, kad "visi purvini". Gėda ir autorei.

Vikas

Vikas portretas
Čia tik mero kosmonautai pjarčikai tokią whataboutizmo nesąmonę galėjo parašyti.

Anonimas

Anonimas portretas
Stai trolis bematant isdygo.

Katilinės meistras

Katilinės meistras portretas
Dina Gudišauską pažįstu nuo studijų laikų. Sąžiningas, inovatyvus, darbštus. Prieš keletą savaičių gavo apdovanojimą kaip geriausias darbuotojas. Tikra raganų medžioklė...sėkmės Dinai, būdamas toks koks esi pasieksi daug!

Pastebejimas

Pastebejimas portretas
Kas tik kur ka skaitai vis konservatoriai ,vis kazkas ne taip.Nors ivykiai pries pusmeti,metus bet iskyla dabar.Juk matosi ,kad rinkimam artejant purvas liejasi is visu pusiu.Manau yra sugebanciu visa tai suprasti.

konservatlyberastine gauja

konservatlyberastine gauja portretas
tai mafijine svogeriu kriminaline struktura...kuri nebaudziama siauteja lietuvoje jau 28 metus
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių