Iš emigracijos į Kauną grįžusi moteris pasijuto apgauta

Užkniso žiurkės

Užkniso žiurkės portretas
Pas arabus paklausa praradai?Iš ten pensijos negausi.Šiukšlė visur šiukšlė.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Pamačius šių metų lietuvių kalbos egzamino rezultatus, jos vietoje pasiimčiau vaiką ir važiuočiau iš Lietuvos atgal į Angliją. Jeigu to egzamino negali normaliai išlaikyti geriausi mokiniai (anglų 100, matematikos 100, o lietuvių 40), pažiūrėkite "lrytą", tai ta mergaitė praktiškai neturi jokių šansų. Vaikai puikiai mokėdami kalbą nesugeba, tai ką bekalbėti.

telikas

telikas portretas
jeigu mano vaikas nemoketu mano kalbos, jausciausi savo gyvenima praleides tusciai. zmogus gyvenime turi ne tik palikti palikuoniu, bet ir perduoti jam savo ir savo proteviu gyvenimo buda, kultura ir kalba. neusprantu tokiu zmoniu, kurie savo vaiku neismoko savo kalbos

Aitvaras

Aitvaras portretas
jinai is veido nelietuve,o zyde,to del ir vaiku neismoke lietuviskai,new pati gyvendama Lietuvoje ,rusiskai kalbejo.As savo Abu anukus Amerikoje lietuviskai ismokiau,Nora I Nokia mokykla nejo.Or ko Jim nelietuve CIA gryzo,mes jobs nepageidaujame,o til lietuviu gryztanciu laukiame.

cha cha cha

cha cha cha portretas
Neatlaikė Putino subinlaižių galvelės intensyvios terapijos seansų Kremliaus propaganda: vienas, kaip katė su pūsle, jau pusę metų laksto po visus komentarus su APKALTA, o anonimas-RUSAS, apart šlapimo nelaikymo bėdų, dar ir čiulpiku tapo.

Anonimas

Anonimas portretas
kažin kokia kalba mokedi dubajuje ar anglijoje? turbut tos valstybes kalba kaip savaime suprantama....... ir ten ne kilp toks klausimas. o vat lietuvoje mat turi buti mokyklos kitakalbiams......važiuodami i anglija supranta kad reik suprast angliškai, i vokietija- vokiškai ir t.t.

FAKTAS

FAKTAS portretas
NENUGINČYTAS FAKTAS: Kuo mažiau žmogus reiškia gyvenime - tuo daugiau reiškiasi Interneto komentaruose. KREIPIUOSI į visus pagiežingus komentatorius: PARAŠYKITE SAVO VARDĄ IR PAVARDĘ, ĮDĖKITE SAVO NUOTRAUKĄ PUSPROČIAI, va tuomet apie jus paskaitysime komentarus... P.S. Kad nereikėtų naudoti "būtinosios ginties" rašau taip pat anonimiškai :-D

Gretai

Gretai portretas
O kuo sudėtinga ta situacija? Arba mokaisi Anglijoje angliškai, arba Lietuvoje lietuviškai. Laisvai ir nemokamai prieinama. Bet bėda ta, kad norima Lietuvoje - angliškai. Deja, čia jau galimybių nedaug. Dažniausiai ir už nemažus pinigus (Dubajuje turbūt kelis kartus daugiau). Viena klasė mieste (Vilniuje daugiau), o norinčių daug. Nepraėjai konkurso ir viskas. Kaži kodėl apie kitus, vietinius lietuvius, nepatekusius į jėzuitų gimnaziją ar KTU gimnaziją spauda nerašo? Tiesą sakant, taip ir nesupratau, kas ir ką apgavo? Gavo mokyklą - viskas tvarkoje. O į jėzuitų gimnaziją daug kas nepatenka, nedidelė čia naujiena.

To Morales isikunijimui

To Morales isikunijimui portretas
Proto vargenai nuo kada kultura tapo morale apgailetina - as esi

Greta

Greta portretas
Gėda jėzuitams. Dar katalikais vadinasi... Juk jie puikiai žino, kokia sudėtinga tokių vaikų situaciją, tai atsukti nugarą... Gėda.

Povilas

Povilas portretas
Pirmiausia tai sveikinu pargrįžus namo. Situacija dviprasmiška. Man nesmagu , paskaičius straipsnį,kad nepasisekė įstoti į pirmąją gimnaziją. Tačiau yra tiesos ir protinguose komentaruose [ tik ne ligonių, persekiojamų babajų, ar "mamyčių-emigrančių", juodinančių visus gyvenančius ,o ir komentuojančius čia bei mūsų atsigaunantį fainą miestą ], ypač paaiškinamąjame " situacija "mūsų carui..." " ar gražiuose patarimuose , kaip kaunietė komentavo, - stiprybės, mažiau kreipti dėmesį į nešvankius juodinimus...ar visai neskaityti... ir kad grįžtų kuo daugiau. Sėkmės jums ir jūsų dukrai įsitvirtinant namuose.

Reikejo mamai ruosti dukra gyvenimui Kaune

Reikejo mamai ruosti dukra gyvenimui Kaune portretas
Sutinku su kitu skaitytoju nuomone, kokius sunkumus patiria Lietuvoje negimusi jos atzala ir lietuviskai neismokinta kalbeti kalta tik jos mama. Lietuvoje valstybine kalba yra lietuviu todel dukra reikejo daug anksciau ruosti gyvenimui Lietuvoje ir sneketis buityje ne tik apie batona gal galejo ir ismokyti rasyti daugiau skaityti. As gyvenu Vokietijoje manote cia pilna visokiu mokyklu kitatauciams vaikams ? Cia viso pasaulio tautybiu zmoniu gali sutikti ir dauguma eina i vokiskas mokyklas ir manot jose su jais kalba afrikietiskai, italiskai, angliskai, ispaniskai, lenkiskai, graikiskai, turkiskai, indiskai, lietuviskai, estiskai, latviskai,portugaliskai ....????

va kaip

va kaip portretas
Lietuvoj didžiają darbingo amžiaus dalį negyveno ir mokesčių nemokėjo, tačiau dabar už kitų sumokėtus mokesčius nemokamai jos vaikai bus mokomi. To negana, ji dar turi įžūlumo reikšti pretenzijas, kad mokymo įstaigos neprisitaiko prie išskirtinių jos vaiko poreikių. Džiaukis galimybe naudotis kitų uždirbtais pinigais, o jei nori išskirtinių sąlygų savo nelabai ką bendro su Lietuva turinčiai atžalai, tai už tokias sąlygas susimokėk.

ne

ne portretas
Mama , kuri nemokė dukros gimtosios kalbos, manau, negali reikšti mums pretenzijų.

Ištikimybė

Ištikimybė portretas
Anu greit atgal i Čiurkistaną, arabams bybių čiulpti !

KRC

KRC portretas
vieshalka ir tiek

tom

tom portretas
Vokietijoje prieme visiskai kalbos nemokanti sunu i antra klase (LTU baige pirma) per mazdaug pusvalandi. Pasakiau vaiko duomenis, palaukiau kelias minutes ir ... vualia. Metus laiko su juo vienu dirbo labai maloni (patiko vaikui) mokytoja, kuri net uz savo pinigus pirko jam skanestus ir kartu zaidziant, vaiksciojant po miesteli, mokydavo kalbos. As iki siol nelabai galiu suprast, kad tai imanoma. Mergaite po 8 klases LTU visgi turejo kartot kursa, nes egzaminai ant nosies, o ir su kalba problemos (LTU mokesi, bet toks ten ir lygis). Miestelyje su 10k gyventoju apejau del jos 3 mokyklas, is kuriu viena gimnazija. 3 prieme. Uztrukau - pusdieni. Ir tai ne tik su mokyklom! Tvarkyt "popierinius reikalus" -PAPRASTA! Visi malonus, visi mandagus, sypsosi (net jei tuo metu ir blogai jauciasi - buvo toks atvejis , kai atsiprase uz surugusia mina!) ir padeda. Stai ko reikia LTU. Tada ir bus gera gyvent. Tvarka daug ka reiskia.

to Aušra

to Aušra portretas
ką norėti, kad ta mergaitė gerai mokėtų lietuviškai, kai tamsta pati su klaidom rašot

gryn lietuviški komentarai

gryn lietuviški komentarai portretas
Lietuva kviečia grįžti migrantus, grįžo, moteris nori į mokyklą išleisti savo vaiką, suprantu, kad vaikas moka lietuviškai, bet ne tik, kad galėtų mokytis su visais vienu lygiu, logiška kai iki 10 kl. mokėsi tik anglu kalba, ten kur gyveno - irgi visur tik angliškai, tik tiek kiek su mama lietuviškai, na ir komentatoriai asilai

Kasparovas

Kasparovas portretas
Jazuitų gimazijoje mokslas mokamas? Nesupratau kažko, juk Valstybinė mokykla??

Aušra

Aušra portretas
O, kas, miela Ponia, trukdė dukrą mokyti lietuviškai, paradoksas - Jūs tiesiog galvojote į šitą neturtingą kraštą negrįšti, deja deja...nustokit skųstus, suglauskit ausis ir adaptuokitės...ar ir vėl bėksit

Retorinis klausimas

Retorinis klausimas portretas
Man keistas vienas niuansas.Daug jaunų, gražių,bet intelektu ir išsilavinimu neapdovanotų merginų išsiskiria,lieka be pinigų,be namų,tada joms kažkas pasiulo darba Dubajuje,jos išvažiuoja ir t.t.Ir tokių pavyzdžių lietuvoje šimtai.Kodėl negražios ar pagyvenusios darba gauna tik Europoje ir tai per savo vargus,o jaunoms ir gražios darba siūlo ir ne bet kur,o Dubajuje?

Ko nepatenkintos sliuchos

Ko nepatenkintos sliuchos portretas
Jo jus durneliai cia like dirbkit o mes pagyvensim prabangiai arabuose, angluose, dar kazkur, kai Lietuvoj bus gerai tai grisim ir sudarykit mums geras salygas. Tokia sitos ir panasiu Tevynes isdavikiu(isdaviku) ir panasiu ruberoidiniu paklodziu logika. Nepatinka-pyzdink is kur atsibastei, ir toliau negroidam ciul-k, ir gali dar visas nepatenkintas teisingais komentarais susirinkti,ten galesit net savo nuosava kvartala isteigi su savo "teisybe", be jusu cia tikrai geriau bus, mes prasimusim, uzsienyj kiekvienas durnius dirbdamas paklode ar juodadarbiu isgyvens,ka jau kalbet apie normalius, o cia zmones tik sumanus sugeba gyvent, ir neverkslena, o siekia ir veikia. Kokia siuksle reikia buti, kad net Anglijoje nesugebeti gyventi, ir net vaiko nesugebet lietuviskai ismokyt. O gal jie protiskai neigalus? Tokiems niekur nebus gerai, nes sugeba tik islaikytiniais gyvenime buti. Pyksit ar ne, bet realybe yra tokia ir nuo jusu nuomoniu nieks nepasikeis.

tikinti

tikinti portretas
smirdanti ta rotušės gimnazija,labai jau susireikšminusi,tik turtingų vaikams,visų smegenėlės vienodai sveria ,tik piniginių svoris skiriasi

Anonimas

Anonimas portretas
Gėda ir dar drįsta reikštis.

NUOMONĖ

NUOMONĖ portretas
Labai blogai , kai mama lietuvė , o vaikas nekalba lietuviškai . Mano sesuo 16 metų negyvena Lietuvoje , bet jos vaikai pilnai susikalba lietuviškai . Su tėčiu vaikai kalba angliškai , o su mama lietuviškai . Reikia tik noro turėti

kodel

kodel portretas
Ponia sugryzo su pretenzijomis,Sitiek metu mokejo kazkur mokescius ,o dabar jos vaikai eis i nemokama mokykla

taip

taip portretas
Sibiro vaikai mokejo lietuviu kalba

Vladas

Vladas portretas
Na ir duoda ta buvusi lietuvaite.Susirado babaju,priveise babajuku ir sumane lietuvon ir dar reiskia nepasitenkinima.Su tokiais lietuvybes nepakelsi

to

to portretas
Nereikia brautis į katalikišką gimnazija. Mergaitė gal but ir tikėjimą pakeitus, tai kokios čia nuoskaudos. Niekas varu laukan iš Lietuvos nevarė, o grįžus reikia ramiai, neskubant prisitaikyti, o neieškoti kažin kokių ypatingų lengvatų. Visiems čia nelabai saldu, kadangi reikia išgyventi visas mūsų valdžios daromas kvailystes, kuriai paprasti žmogeliai nelabai ir rūpi.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Džiaugiuosi kiekvienu lietuviu grįžusiu namo. Apgailestauju dėl rasistinių komentarų. Deja, tokių žmonių mūsų tarpe yra nemažai. Kita vertus pykti, kad vaikas nepateko į vieną iš mūsų TOP mokyklų nederėtų. Nereiktų pamiršti, kad yra toks dalykas kaip konkursas. Mandagus mokyklos administracijos bendravimas nėra pažadas priimti. Mačius "svieto" manau tai galima suprasti. Tai civilizuoto pasaulio požymis. Toje pačioje UK labai maloniai tavęs nepriima į darbą :) Bet kokiu atveju sėkmės ir p. Ingai ir jos dukrai.

Fff

Fff portretas
Patariu poniai Ingai neskaityti komentaru, nes yra nemazai psichiniu ligoniu, kurie ten reiskias. Bet atminkit, jie totali mazuma. Sveikinu sugrizus! :)

tiesiog

tiesiog portretas
Problema tame, kad lietuvaitės pamiršę savo prigimtinę prievolę - bent jau nesidauginti su užsieniečiais. Nebėra tautinės savimonės, kodėl jomis turi rūpintis Lietuvos valstybė?

Situacija "mūsų carui špygą parodė"..

Situacija "mūsų carui špygą parodė".. portretas
8."trijų vaikų motina apgailestavo, kad, skirtingai nei Artimieji Rytai, Lietuva kitakalbius priimti į vidurines mokyklas visai nepasiruošusi" - trijų vaikų, iš kurių tik viena nepilnametė. Kokį svorį sitoje istorijoje turi kiti du suaugę vaikai? 9. "virtualioje erdvėje, Klaipėdoje ir Šiauliuose moteris rado po vieną, Vilniuje – keturias mokyklas, pritaikytas lietuviškai nekalbantiems vaikams. Kaune – nė vienos." - faktas tas, kad vistik yra mažiausiai 6 mokyklos, pritaikytos lietuviškai nekalbantiems vaikams. Ar jūs norėtumete, kad ir Zapyškyje būtų tokia mokykla? 10."Žinote, kas liūdniausia? Politikai emigrantus kviečia grįžti atgal į Lietuvą" - ar tikrai grįžote dėl to, kad politikai pakvietė??? 11."Baigdama pokalbį I.Bechara džiaugėsi ne tik nemokamu dukros mokslu J.Jablonskio gimnazijoje" - TAIGI, DAR NEPRADĖJO MOKYTIS, KUO DŽIAUGIATĖS?. P.s. neabejoju, kad Jablonskis turės su šita mamele problemų...

Situacija "mūsų carui špygą parodė"..

Situacija "mūsų carui špygą parodė".. portretas
6. ""Pradžioje ėjo kalba apie tai, kad Stela turės laikyti dar ir lietuvių kalbos egzaminą, tačiau, susisiekus su Švietimo ir mokslo ministerija, buvau nuraminta, kad dukra nuo jo bus atleista"," - čia iš viso nesamonė parašyta, nes ministerija niekaip negali įtakoti Jėzuitų gimnazijos stojamųjų egzaminų. 7. "Klausimu po klausimo buvome tarsi išrengiamos ir remiamos prie sienos: ar suprantate, kad reikės daug mokytis? Samdyti lietuvių kalbos mokytoją? Ar žinote, kad mokslas gimnazijoje mokamas?" - " iŠRENGIAMOS IR REMIAMOS PRIE SIENOS" - antras PUIKYBĖS požymis. Džiaugiuosi, kad KJG atsijoja pasipūtėlius, gal dėl to manl dukros klasė labai draugiška?..

jooo

jooo portretas
sunus Paulius gyvena Anglijoje ir nezada cia sugryzti. Ko motina su merginom gryzo?

reikėjo

reikėjo portretas
į važiuoti pas vokiečius, ten labai myli babajus, o Lietuva manyčiau po gerų penkių metų irgi bus pilna babajų, kurie darys čia savo tvarką

Situacija "mūsų carui špygą parodė"..

Situacija "mūsų carui špygą parodė".. portretas
Citatos is str.: 1. "Pripratusi prie Dubajaus prabangos, komforto ir kompaktiškumo..." - PUIKYBĖS požymis, 2. "Moteris nelaukė, kol baigsis mokslo metai Anglijoje" NEATSAKINGUMO požymis, 3."dukros laukė pirmasis rimtas išbandymas" - iprasta tvarka stojant į Jėzuitų gimnaziją. 4."Tokią galimybę – Tarptautinio bakalaureato programą ir Pre-IB klasę – esą siūlė Kauno jėzuitų gimnazija" - pasirodo, suprato, , kad siūlė GALIMYBĘ, o ne pasižadėjo priimti..5. "Vyrui netekus darbo, šeima buvo priversta atsisveikinti su megapoliu ir ieškoti kitos gyvenamosios vietos" - kai netenki darbo megapolyje reikia išsikraustyti iš šalies?? Kapkas čia ne taip..

klausimas

klausimas portretas
kodel dukrai Erikai pakeite pavarde i Becharos? O sunus Paulius liko Endriukaitis? Erika Bechara si birzeli gavo diploma kuri iteike Kauno Zalgirio arenoje

Dziugu,

Dziugu, portretas
Kad sedint pasaulio centre Kaune visi gyventojai zino kas kokia kuno dali kam dovanoja. 21 amzius, progresas!

Kauno savartyno karaliams

Kauno savartyno karaliams portretas
Dvokiat jus su savo tusciom durnom galvom, kur supuvo paskutiniai smegeneliu likuciai. Apgailetini teslagalviai, kaimietes kavianskos jusu lygis! Todel ir pikti tokie... Vargsiukai...

davatka

davatka portretas
JEZUITAI tikri KATALIKAI

galėtų

galėtų portretas
gi susipažint su ibelrežisiere ! :DDD

Nomedai

Nomedai portretas
o, tipinis emigranto kulturos atspindys. ypac - babajui savo p..a dovanojusios emigrantes :)

Morales isikunijimui

Morales isikunijimui portretas
Moralė kaime ypač ryškiai matosi... Galerijos, muziejai, parodos... Aukšta visuomenė, ką bepridursi. Sumaltai dvokiančiai Europai toli iki tokio lygio! :)))

Niekas

Niekas portretas
Jablonskinės, kaip elitinės mokyklos įvaizdis jau subyrėjo. Jiems katastrofiškai trūksta mokinių. O mokiniai - tai krepšeliai. Štai ir visa geranoriškumo paslaptis.

Uzsienieciu patarejui

Uzsienieciu patarejui portretas
Ziurek nesprog nuo tokio Lietuvos dydumo! Ale tokia pasaulio bamba, kad jau ir Europa jiems ne lygis! Issitrinkit galveles, gal praeis! Dieve, gal Lietuvos gaubli nusipirkai, kad toks pasiputes? :))) Besmegeniai jus!!!!

Užsienietėms

Užsienietėms portretas
Važiuokite į savo europa ir gyvenkite ten čia lietuva o ne europa be to morale jūsų europa nuo mūsų atsilikusi labai daug.

tt

tt portretas
Kazkokie nesveikai pikti komentatoriai

Kaunietis 12

Kaunietis 12 portretas
Oho kokios kultūringos babaikos kai zaptus išžioja iškart smarvė pasklinda jūsų čia niekas nelaukia

Lietuviui

Lietuviui portretas
Duok algą normalią ir neišnyks ta tavo LT. Džgiaugtųs kad grįžta kažkas.

Nomeda

Nomeda portretas
Bet tai kaip ziurkes padugnes komentuoja! Gyvatynas grynas! Luzeriai sedi ir tik sika visiems ant galvos is pykcio, kad patys uz grasius kala ir nieko pakeist negali. Tik zino babajai babajai, o patys "isrinktieji" blem susirinko. Baltas kaulas, muset? Fui ubagai laukiniai. Jums iki Europos, kaip ant siknos iki menulio, bybiagalviai!

Anonimas

Anonimas portretas
Jo visos babajiskos prastitutes klykia lt prasigerus nepažįstu nei vieno prasigerusio ir jei yra koks prasigeres tai uk ar kitose salyse ju yra nemažiau.

Lietuvis

Lietuvis portretas
Jo visas pasaulis keičiasi tai lietuvių tautai ir gi siūlai išnykti. Šikti man ant to tavo pasaulio.

Jolanta

Jolanta portretas
Oho,kokie komentarai!Net vardą atskleidė!Ar Jums nuo to diena geresnė pasidaro šitaip dergti!Grįžta normalios šeimos-nepatenkinti.Pasižvalgykit į prasigėrusį kaimą,nemokšas tautietes.Jie visi kalba lietuviškai!Ir dar truputį kitų kalbų sakinio pagražinimui.Nekreipkit dėmesio Inga!Jūsų gyvenimas,su kuo norit su tuo gyvenat.Čia komentatorių mentalitetas toks:nesvarbu,kad vyras geria,smurtauja,kad vos nuo algos iki algos gali ištempti.Svarbu lietuviškai kalba,kad ir netaisiklingai,bele peza kažką.Aš irgi emigrantė,vakai sunkiai lietuviškai kalba.Turiu aukštąjį išsilavinimą,bet valdžiai mūsų nereikėjo.Auginam gražius protingus vaikus kitai valstybei.O tie kurie čia purkštauja,tegu nenustemba,kai jų gerai lietuviškai kalbantys vaikai po mokyklos pakels sparnus į kutą šalį!!!!

Anonimas

Anonimas portretas
Tokie komentatoriai visi puikiai sisitvarke gyvenimus ir darbus ir santuokas? Visas pasaulis keiciasi, pamirskit tai kas buvo. Priimkit kas nori grizt i Lietuva.

Anonimas

Anonimas portretas
Na matomai negalvojo grįžt, bet situacija pasikeitė. Priimkit ir padėkit o ne ėskit.

Xxx

Xxx portretas
dukros vardas Stephanie Bechara. Ji gryna babaje todel ir nemoka lietuviu kalbos

Palaikau ww

Palaikau ww portretas
Vaikus kasdien po žodį išmokint.Po 3 metų--jau virš 1000 žodžių.Dar po 2 metų-jau laisvai kalba.Pradėjei 4 metukų,va ir 9_metė laisvai čiulba lietuviškai.Kai nėra noro...tai ir problemos atsiranda.Va Hurgadoj krautuvėlėj-gan laisvai mus lietuviškai kalbino.Jo motyvacija-pinigai ir klientų šypsenos.O kai šypsosi lietuvaitės

kodel

kodel portretas
gryzo? Prisidulkino su babajum ir atbego. Neismoke vaiku lietuviu kalbos. Tai rodo kad negalvojo cia gryzti

skersas

skersas portretas
Užsiverkimas. Jėzuitų gimnazija nuo pat pirmų dienų po egzamino į pokalbį pakviečia trečdaliu daugiau vaikų ( su tėvais). Pokalbyje dalyvauja kažkas iš jau esamų gimnazijos vaikų tėvų, mokytojas ir kas tai dar iš administracijos, bet ne pedagogų. Kiekvienas paskiria po balą. Tie balai pridedami prie stojamųjų egzaminų balų ir to sekoje suformuojama kas įstojo, o kas ne. Ai dar renka +- po lygiai mergaičių, berniukų. Tad dažniau berniukai praeina su mažesniu balu. Tai yra viešai prieinama informacija. Stojo neįstojo. Koks čia verkimas ir kame skundas, kad švietimo ministerija skambinėja į namus ir rūpinasi kur įkišti. Dubajuje turbūt pats šeichas būtų ėmęs taisyti padėti.

Inga sėkmės jums

Inga sėkmės jums portretas
Baikit čia dergt, siaubas. Sunku mišriose šeimose išmokint vaiką lietuviškai, tikrai neišmoks taip, kad galėtų egzaminą stojamą išlaikyt.

kaunietis

kaunietis portretas
ko gryzo i Lietuva? Reikejo Anglijoje gyventi. Ten pilna babaju. Ko dar skundziasi? Mergaites vardas babajiskas. Jei viskas butu nusiseke tai si boba su savo vaikais i Lietuvos puse ne neziuretu. Lai varo atgal pas savo babajus!

Inga sėkmės jums

Inga sėkmės jums portretas
Inga, mes kalbėjom jėzuitų gimnazijos kieme, kol mūsų dukros laikė egzaminą. Maniau įstojot, sėkmės Jablonskio gimnazijoje.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Fui babajiška paklodė nors iš veido ja lietuve ir nepalaikyciau dabar tokios padugnes ir grizta i Lietuva geriau negrįžtu

ww

ww portretas
Ir kodel taip yra? Karo metu emigrave lietuviai islaike lietuvybe, ju vaikai mokejo lietuviu kalba,o stai siuolaikiniai ekonominiai emigrantai net nesivargina savo vaiku ismokyti gimtosios kalbos, o po to "...pasijuto apgauta..."? Gal as ko nors ir nesuprantu,bet kas kaltas,kad tavo vaikas nemoka gimtosios kalbos? Nejaugi Lietuva? O gal..? Na,ir zinoma labai gaila,kad musu valdzia nesirupina tokiu vaiku integravimu i visuomene ir tikriausiai per mazai del to stengiasi. Ir dziaugiuosi,kad vis delto Jablonskio mokykloje atsirado mergaitei vieta. Kiekvienas griztantis i Lietuva turi buti laukiamas ir vertinamas.

Saulius

Saulius portretas
Kazkas cia ne taip.

Anonimas

Anonimas portretas
Juk vaiko gimtoji kalba tai arabų tai ir i savo tėvynę mokytis

Anonimas

Anonimas portretas
Taip ir reikia babajiskai keksei dar ji cia skudziasi

Anetai

Anetai portretas
Atleiskite, o ką galėtų pakeisti reikalavimas rotuoti direktorių r PRIVAČIOJE, nevalstybinėje, jėzuitų gimnazijoje ? Ten galioja savos taisyklės ir savi direktoriai, kai bus reikalas, ten išrotuos be jokių nurodymų iš "aukščiau". Rotacija švietimo įstaigose būtina, bet tas lies tik valstybines įstaigas, o privati įstaiga tvarkosi taip, kaip jos steigėjui reikia.

Aneta

Aneta portretas
Komentaras Onutei.Baikit kvarksėti,teisti,moralus skaityti.Džiaugiamės kiekviena grįžusia tvarkinga šeima ir jų protingais vaikais.Šaunu,kad grįžot,įveiksit viską.Puiki šalis Lietuva.Tik biurokratų per daug .

Aneta

Aneta portretas
Perskaičius straipsnį pakibo tik vienas klausimas Lietuvos švietimo ministerijai.Kodėl atšaukta direktorių rotacija?Juk sukurtos institucijos sustabarėjusios,neturi lanstumo.O kiek mokytojų dūsta .Kiek kenčia tėvų.Kol nebus rotacijos,niekas nesikeis.

Onute

Onute portretas
Brangi mamyte,jei esi lietuve,istikus bedai gryzai i Lietuva,kodel nemokinai vaiku lietuviskai,juk ta kalba tavo gimtoji kalba,o dabar pradedi kaltinti visus isskyrus pacia save .nevaizduok kankines,nes pati kalta.

lengva

lengva portretas
išvažiuoti komforte pagyventi ,bet kas gerins gyvenimą čia ,jei visi gudruoliai lekia geresnio gyvenimo kitur ieškoti ?

Kažkokiam ten jausmui

Kažkokiam ten jausmui portretas
o tamstos kelintas rūpalas, kur važiavo, dėl ko, kodėl, pas ką? Kažkaip toks jausmas, kad beraštis kompleksuotas suplyšusiu pančekos užkulniu "3 kliasų ir kalydoriaus baigimo makalauras" išlindo iš kinio ir pakomentavo :))))) Tamsta savo snarglinos panosės reikalais rūpinkis.

Kazkaip toks jausmas kad

Kazkaip toks jausmas kad portretas
tau ne darba bus pasiule babajyne ,o tiesiai pas babaju vaziavai...

AS

AS portretas
Emigrave turetu mokinti vaikus nepamirsti savo kalbos.Juk yra internetas ir galima mokintis.Bet isvyke is savo salies ja koneveikia ir vaiku nebevercia mokintis savo kalbos.O stai likimas atsigreze pries pacius.O tokiu aiku kurie nebesusisneka savo gimtaja kalba daug.

mikas

mikas portretas
lietuvos kaip tokios kuria mes prisimenam is vaikystes ,kokia jji buvo prie 26 metus --jau nebera .....likes apipesiotas jankiu ir vietiniu elitiniu variugu nupederastintas siukslynas su skambiu is senoves likusiu pavadinimu Lietuva.

LT

LT portretas
I Lietuva galima tik grizti giminiu aplankyti...bet ne daugiau.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių