Detektyvas tęsiasi: su kuo gyvena V.Naruševičienės dukra – paslaptis

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą (VVTAĮT) pagaliau pasiekė Vokietijos tarnybų oficialus atsakymas dėl Laimutės Stankūnaitės sesers Violetos Naruševičienės dukters, tačiau laikoma paslaptyje, su kuo gyvena mergaitė.

Į Vokietiją buvo kreiptasi norint įsitikinti, jog V.Naruševičienės, nužudytos prieš 2,5 metų, dukra sveika, saugi, kad ji gyvena su tėvu, o ne globos namuose.

„Gavome raštą su antspaudu. Rašoma, kad socialiniai darbuotojai susitiko su mergaite. Ji yra sveika, jaučiasi gerai ir yra saugi“, – portalui 1kaunodiena.lt teigė VVTAĮT direktorė Odeta Tarvydienė.

Tačiau užuot paneigusi abejones dėl to, su kuo šiuo metu gyvena mergaitė, tarnybos vadovė neatsakė, kas rūpinasi iš Lietuvos išvežtu vaiku.

„Mums tai yra žinoma. Jums šitos informacijos atskleisti negaliu. Jeigu turėčiau tų žmonių sutikimą, tikrai pasakyčiau“, – aiškino O.Tarvydienė.

Lietuvos tarnyba į Vokietiją dėl V.Naruševičienės dukters kreipėsi dar šių metų metų pradžioje, kai pasklido gandai, jog ji gyvena vaikų namuose. Iki tol paskutinį kartą duomenų apie ją buvo gauta prieš metus.

Iš Vokietijos neatskriejant jokių žinių, mergaitės likimas apaugo spėlionėmis. Tiesioginėje televizijos laidoje nuogąstavimais apie antrąją Kauno pedofilijos byloje minimą mergaitę pasidalijo Seimo narė Aurelija Stancikienė. Ji žiūrovų auditorijai pakartojo girdėtus gandus: esą kalbama, kad mergaitė paskendo baseine.

Mergaitės močiutė Tatjana Stankūnienė portalui 1kaunodiena.lt tuomet piktinosi tokiomis kalbomis ir tvirtino, kad anūkė laimingai gyvena Vokietijoje su savo tėvu ir močiute, Deivido Naruševičiaus mama.

Taip ir nesulaukusi iš Vokietijos jokių žinių, VVTAĮT pagalbos tarpininkaujant neseniai kreipėsi į Užsienio reikalų ministeriją. Šįkart atsakymas gautas, tačiau kas jame rašoma, visuomenei iki galo neatskleidžiama.

V.Naruševčienės dukra Vokietijoje apsigyveno žuvus mamai. Ją išsivežė ten iki nelaimės gyvenęs tėvas D.Naruševičius, ne kartą teistas už vagystes.

Pasak O.Tarvydienės, informacija apie nepilnametės gyvenimo sąlygas užsienyje buvo renkama vos šiai išvykus.

„Buvo bendradarbiaujama su Vokietijos institucijomis, kad šios užtikrintų paslaugas mergaitei. Gavome informaciją, kad ji jaučiasi gerai ir kad esant poreikiui socialiniai darbuotojai teiks paslaugas šeimai“, – pasakojo O.Tarvydienė.

Jos vadovaujama tarnyba nei su tėvu, nei su dukra asmeniškai susisiekusi nebuvo. „Mes pasitikime mūsų socialiniais partneriais“, – tikino O.Tarvydienė.

Naruševičių namo Vaišvydavoje, kur mergaitė su mama gyveno prieš nelaimę, kaimynų teigimu, D.Naruševičius kartais čia pasirodo, tačiau kad būtų atsivežęs dukrą, niekas nepastebėjo.NAUJAUSI KOMENTARAI

P.M.

P.M. portretas
manau teisingai daro, kad neskelbia. nes visokie žaliaakių mėgėjai pradės ją tykoti....

laimes Orintai

laimes Orintai portretas
Gali buti,kad mergaite auga kitoje seimoje, tai Vokietijoje yra populiaru arba gyvena kartu su mociute Nijole ir daug kartu teistu tevu. Tik labai keista,kad VTAT vaika atidave teistam ir anuo metu paieskomam tevui !! Gal ir gerai padare, kad mergaite isveze, ji juk neturi tokios tetos kaip Deimante

Patvorinis

Patvorinis portretas
Ahaaa!:))) Nu dabar jum sakes!:))) Pedofilai! na***aviciau!!! Stoma!!! Ozelyte!!! Prie tvoros!!!:)))
VISI KOMENTARAI 150
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių