Dėl skaitiklio rodmenų – kauniečio ir „Kauno energijos“ ginčas

o ką ESO darė

o ką ESO darė portretas
tik nuo š.m. vasario pradėjo fiksuoti gyventojų deklaruojamą el.energiją, o iki tol jiems buvo dzin ką deklaruoji, jie savo apskaitos sistemoje įrašydavo savo skaičius, pačių išvestus iš abonento mokamos sumos. O paskui siuntinėjo žmonėms skolų lapus, kur nieko negali susigaudyti, nes jų išvesti skaičiai neatitinka mūsų deklaruotų.

v

v portretas
sudeti tokie skaitikliai, kad neimanoma iziureti rodmenu! O kas kaltas jei sumoki ne tiek? aisku lieki tu.

DUJININKAI TAIP NESNAUDZIA

DUJININKAI TAIP NESNAUDZIA portretas
kalbant apie ESO tai ten tik kombinatoriu kompanija.Name dar prijungtos dujo ,o jau reikia moketi,po kiek laiko/ praėjo beveik 3 metai/ tada atranda neaisku uz ka skolų,o kai nuvyksti aiskintis,jie rodo kad pajuos tai irasyta.Irašyti galima viska,kai turi galimybe ieskoti po 3 metu.Kazin kas ten vykdo kontrole ir ar turi teisę imti mokescius,kol dar name nėra ivestos dujos.

vilijampole

vilijampole portretas
Gavau saskaita uz karsta vandeni ir sildyma ir vos mane neritreske prie sienos Eisiu aiskintis Praeitais metais gavau grasinima kad esu skolinga,susirasius ant atskiro lapo parodziau, kad esu permokejusi Dabar deklaruoju skaitiklio parodymus, bet jie man spausdina jau trecia men tuos pacius skaitiklio rodmenis Tokiu nesamoniu dar nebuvo,

...

... portretas
Karšto vandens skaitiklių 'aptarnavimo mokestis' - tai ATVIRA VAGYSTĖ! Nes jie NEAPTARNAUJAMI, o jų pastatymas ir keitimas PRIVALO būt vykdomas iš Šilumos tinklų vidinių lėšų!

Jo

Jo portretas
o jeigu pasigilintumėt kiek Energija priskaičiuoja už šilumą ir kokių naujų metodų išranda,tai plaukai ant galvos atsistotų.

fantastika

fantastika portretas
Rodmenu klastojima butuose, kuriose keiciami karsto vandens skaitikliai, Kauno energija vadina klaidomis!!! Tai ne klaidos, o sistemingas samoningas veiksmas, tik neaisku, kokiu tikslu.

vat teip

vat teip portretas
Atėjo ir man po skaitiklių keitimo sąskaita - vietoj deklaruotų 0 ir 0 įrašyta 0 ir 3 (mokesčio mokėjimo čekyje kaip ir deklaravau: 0 ir 0). Buvo mintis eit į Kauno energiją ir aiškintis iš kokio debesies nukabino tuos 3 kubus. Bet pagailėjau savo laiko ir nervų - sumokėjau, gavosi kaip permoka, per kitą mėnesį išlyginsiu įrašydamas mažiau. O dėl skaitiklių keitimo į "su nuliniais rodmenimis" - tokių juk nebūna. Tikrindami skaitiklį prasuka iki maždaug 0,3 kubo. Keitimo akte įrašo teisingai, o kai ateina apmokėjimo sąskaita - ten jau skaičiuoja nuo 0. Mol, kitaip kompiuteris nepriima... Per visus keičiamus skaitiklius kiek kubų "privarva" ?

LR

LR portretas
Su ESO neišsiaiškinsi nieko, kiekvieną kartą apie tą patį dalyką informaciją teikia skirtingą, o gražiausiai, kad kai išsitraukiau sąskaitą per "Mano gilę", pamačiau, kad man deklaravus 33 kWh, sąskaitoje paskaičiuota už 33,46 kWh. O toliau bus dar sudėtingiau, nes jie dabar sumą už bendrųjų reikmių elektrą pripliusuos ir atskirai jos nesimatys, tai iš viso nebus galima susiorientuoti. Rašo, jog suma už sausį matysis kovo mėnesio sąskaitoje, aš tą sumą sumokėjau vasarį, bet jokios permokos sąskaitoje kažkodėl nerodo. Gal žurnalistai galėtų pasidomėti kam reikėjo taip pakeisti skaičiavimą ir tas sumas suplakti į vieną, be to dar ir už bendrą elektrą sumą sąskaitoje įrašyti tik po dviejų mėnesių, nes jau ir iki to ką nors išsiaiškinti yra be šansų.

Anonimas

Anonimas portretas
tai bauskit tuos kuria ya klaida padare prie ko cia tas namo gyventojas ten jiems oera bombike reikia padeti kad plytom pradetu snigti

arvydas

arvydas portretas
taip ,ir as pastebejau kad eso tinklai piktnaudzikauja,oriraso ka nori o po to aiskina kazkokias nesamoneso teko susidurti su tokia problema,o teisybes nulis ir dar istrauke kazkokius vidurkius pagal kuti skaiciuoja savo kainas o ne tas kurias pats zmogelis deklaruoja,,apsurdas

arvydas

arvydas portretas
taip ,ir as pastebejau kad eso tinklai piktnaudzikauja,oriraso ka nori o po to aiskina kazkokias nesamoneso teko susidurti su tokia problema,o teisybes nulis

isterijai

isterijai portretas
Vienas dalykas laiptinėje, visai kitas - gatvėj, ir ne prie kiekvieno namo, o vienoj vietoj visai gatvei.

isterija

isterija portretas
eso ir dabar daugiabuciuose tikrina, skaitikliai gi laiptinese

Cha

Cha portretas
Palaukit, toliau bus dar gražiau! ESO ketina šiemet iškelti skaitiklius iš patalpų (iš privačių namų tai tikrai, o kaip iš butų - dar neaišku) į gatvę. Dabar nors gali pasižiūrėti žmogus, ko tikrintojai prirašė, o kai nei paties tikrintojo nematysi, nei kada tikrino nežinosi - va tada tai pakikensim! Tikrintojai juk tikrai visų adresų pirmą mėnesio dieną nepatikrins, ir net jei užrašys duomenis ne "iš lubų", visvien tie duomenys nesutaps su tais, kuriuos žmogeliai, kaip ir priklauso, pirmą mėnesio dieną įsirašys. Va čia tai plačios erdvės atsiveria ESO kūrybingumui! Matyt, todėl ir popierines atsiskaitymo knygeles žada naikinti, kad patys kokias panorėję sąskaitas galėtų siuntinėti, ir vartotojams net galimybės pasiginčyti neliktų. Čia dar visų kitų dėl skaitiklių iškėlimo vartotojams kilsiančių nepatogumų neminint...

g

g portretas
ir man teko už elektrą ESO sukurtą " skolą " apmokėti . Banko ataskaita apie sumokėtas imokas būtų brangiau kainavusi tai ir sumokėjau . Rudenį pakėlus dujų kainą pralėkė ESO skaitliukų nurašinėtojas 6 kubais mažiau užrašė nei realiai ant skaitliuko buvo , su sekančia sąskaita teko samokėt pakelta kaina už tuos 6m3( išsiaiškint su jais be šansų ) . Kažkaip panašu kad tikslingai tai daroma į sau palankią pusę .

Vladas

Vladas portretas
Ne tik vandenys,tas pats yra ir su elektros tinklais.deklaruoji vienus rodmenis,vėliau Lesto perrašo rodmenis.keicia mokėjimo tarifą,paskui sako kad tai buvo klaida ir vėl pertaiso.ten kur monopolis ten žmogus būtinai bus apvogtas.ner Lietuvoje teisybės.prakeikta demokratija t.yra buržuazija.

čia tai bent...

čia tai bent... portretas
nūūūū, audito niekaip negalima, nes dar pamatys kas diviziją "pripučiamų direktorių" pagal dvokiančias partines linijas. Dar bus, kaip kalėjimų sistemoje, o paskui ką? vaduką išspirs? Ką veiks beraščiai "partorgai", bei jų pastumdėliai?

pribrendo auditas "Kauno energijoje"

pribrendo auditas "Kauno energijoje" portretas
nes jau pas kas kelintą pažįstamą "problemos" su šilumos skaitliukais. Jau čia ne atsitiktinumai, o Kauno energijos darbo "ypatumai".

dėdulė neturi ką veikt

dėdulė neturi ką veikt portretas
dėdulė neturi ką veikt tai išsidirbinėja pensininkas juk suma tai ta pati mokėt visvien reikės

isterija

isterija portretas
bet turi laiko vyras audra puses litro sloike kelt. paskaiciavo pagal vidutini suvartojima. kita menesi issislygino. kur problema. drama king.

Anonimas

Anonimas portretas
Energija saves tikrai nenuskriaus
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių