Dėl L.Stankūnaitės ir dukters pasimatymų – nežinia

Po dramatiško bandymo penktadienį jėga perduoti dukrą Laimutei Stankūnaitei, šiandien Kauno rajono Vaiko teisių apsaugos tarnybos vedėja Janina Dabašinskienė portalui 1kaunodiena.lt teigė, kad artimiausiu metu nenumatyta L.Stankūnaitės ir dukters pasimatymų.

„Neturime pačios mamos prašymo susitikti. Pasimatymai buvo numatyti tik praėjusiai savaitei“, – aiškino J.Dabašinskienė.

Paklausta, kaip ji įsivaizduoja tolesnį mažametės ir mamos bendravimą, J.Dabašinskienė sakė, kad šiuo metu vaiko teisių apsaugos specialistai rūpinasi mergaitės bendra būkle, o ne kaip vėl atnaujinti motinos ir dukters ryšį. Tačiau kaip tai daroma, J.Dabašinskienė plačiau komentuoti atsisakė.

Liudininkų filmuotoje medžiagoje aiškiai girdisi, kaip mergaitė verkdama L.Stankūnaitei sako, kad jos nekenčia. Apie tai, kad mažametė savo motiną pavadino melage, penktadienį sakė ir Kauno rajono vaiko teisių apsaugos tarnybos specialistė Andželika Vežbavičiūtė.

Pasiteiravome J.Dabašinskienės, ar, jos manymu, bus apsaugoti mergaitės interesai, jei ji bus perduota mamai nepaisant mažametės audringos reakcijos tai bandant padaryti praėjusią savaitę.

„Mes nieko nemanome. Visiškai. Nieko nekomentuojame, nes tai yra konfidencialu“, – atsakė J.Dabašinskienė.

Ji taip pat atsisakė komentuoti ir tai, ką mergaitė veikdavo, kaip jausdavosi, anksčiau susitikusi su mama. „Dabar tikrai nekomentuosiu tokių dalykų spaudai“, – sakė Kauno rajono Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja.

Praėjusią savaitę L.Stankūnaitė su dukra susitiko keturis kartus. Pirmais dviem kartais pasimatymai trukdavo labai trumpai, nes L.Stankūnaitei nepavykdavo įkalbėti dukters iš Kedžių namų važiuoti pabendrauti į neutralią vietą. Ketvirtadienį L.Stankūnaitė su mergaite Garliavoje pabendravo apie valandą. Penktadienį, atvykus antstolei Sonatai Vaicekauskienei, susitikimas baigėsi nevykusiu bandymu vaiką išsivežti prievarta.

Kauno rajono ir miesto Vaiko teisių apsaugos tarnybų specialistės sakė buvusios šokiruotos tokiu antstolės bandymu vaiką perduoti motinai. Jų teigimu, mergaitė buvo žalojama tiek fiziškai, tiek psichologiškai.

Papildyta: N.Venckienės namuose Garliavoje pirmadienį po pietų lankėsi psichologai. „Mes siuntėme psichologus. Jie važiavo, nes taip buvo suplanuota“, – teigė Kauno rajono Vaiko teisių apsaugos tarnybos vedėja J.Dabašinskienė.

Pasiteiravus, kokiu tikslu buvo numatytas specialistų vizitas, ji paaiškino, kad to prireikė po penktadienio įvykių. „Po tokio mergaitės patirto streso ir savaitgalį buvome sudarę psichologų apsilankymo grafiką. Savaitgalį dirbome budėjimo režimu. Bet globėja dėl pagalbos nesikreipė“, – pasakojo vaiko teisių apsaugos specialistė.

Pasak jos, N.Venckienė penktadienį buvo informuota, kad pablogėjus mažametės psichologinei savijautai ji bet kada gali iškviesti paskirtus psichologus į namus.

Susitikimo laikas su mergaite psichologams yra nenormuotas. Su L.Stakūnaitės dukra bendravę specialistai ataskaitą Vaiko teisių apsaugos tarnybai pateiks antradienį.


Šiame straipsnyje: KedysVenckienėStankūnaitė

NAUJAUSI KOMENTARAI

KANSARAS

KANSARAS portretas
KODEL MANO VAIKO INTERESU NEGINAT,JIS IR I MOKYKLA NENORI ,,,,,,DAUG KO NENORI.TOS SPECIALISTES TIK JUOKA KELIA,PACIOS SUPRANTA ,KAD NIEKO NEPADARYSI ,NES VAIKAS PRIGASDINTAS.........APSIMETINEJA JOG NESUPRANTA........ARESTUOKIT VISA TURTA TU KURIE NEVYKDO TEISMO SPRENDIMO IR VISKAS BUS TVARKOJE.

JS-Gerb Kaunieciai

JS-Gerb Kaunieciai portretas
MERGAITE - TAI VIENCKIENES RINKIMINES KOMPANIJOS PIARO IRANKIS, DAUGIAU NIEKO! Baigsis rinkimai ir pamatysit - VENSKIENE PATI JIESHKOS Stankunaite ir reikalaus, kad ji pasiimtu ta mergaite. AR JUS TO NEMATOTE?! AR JUS TIKITE GARLIAVINIU MESOS KOMBINATO VAGIU, SPEKULIANTU IR AFERISTU RAJONUI. GARLIAVOJ GYVENA VIEN PADUGNES,SUKCIAI IR SPIKULIAI. Ash tai Jums sakau kaip tikras kaunietis, kurio 7-os kartos Kaune palaiduotos. JS.

linai

linai portretas
paklauskit ju ar tik ne dviguba alga joms kedziai uz tokius dalykus moka? kokia mergaites bendra bukle, kaip ja rupinamasi, kokie tekstai jai i galva kalami, koks to vaiko zodynas! dabasinskiene, tamstos kauke nuplesta pacios Ziobienes, viskas aisku kaip diena, kad jei jus kompanija netrukdytu, mergaite jau butu seniai perduota motinai! Jus ne vaiko, jus kedziu interesus ginat!
VISI KOMENTARAI 149
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių