Byla dėl A.Ūso šmeižto L.Bloznelytei neiškelta, ji gali liudyti teisme

Ikiteisminis tyrimas dėl garsios gydytojos onkologės Laimos Bloznelytės-Plėšnienės teiginių apie mirusį Andrių Ūsą nebus pradėtas. Taip šiandien paskelbė A.Ūso artimųjų skundą nagrinėjęs Vilniaus apygardos teismo teisėjas Arūnas Kisielius.

Teisėjo A.Kisieliaus teigimu, prokuratūra pagrįstai nepradėjo ikiteisminio tyrimo, nes visos aplinkybės gali būti išaiškintos vadinamojoje pedofilijos byloje. Nutartis yra galutinė ir neskundžiama, bet apeliantai dėl šmeižto dar gali kreiptis į teismą privataus kaltinimo tvarka.

„A.Ūso byloje L.Bloznelytė-Plėšnienė bus apklausiama kaip liudytoja dėl tų pačių aplinkybių, kurias savo pareiškime nurodo pareiškėjai, tai yra, apeliacinio skundo autoriai“, – portalui 1kaunodiena.lt sakė Vilniaus apygardos teismo atstovas spaudai Gintautas Stalnionis. Pasak jo, jei paaiškės, kad medikės parodymai yra melagingi, jai grės baudžiamoji atsakomybė.

Pradėti ikiteisminį tyrimą dėl A.Ūso šmeižto prašė jo tėvai ir žmona, Laimutė Stankūnaitė ir jos tėvai. Jie L.Bloznelytės-Plėšnienės pasakojimą televizijos laidoje apie A.Ūso, L.Stankūnaitės ir jos sesers Violetos Naruševičienės vizitą vadina neatitinkančiu teisybės.

TV3 laidoje onkologė prisiminė sulaukusi netradicinio, jos žodžiais, vizito – pas ją su dviem moterimis ir mergaite apsilankęs stambus vyras, kuris esą išsirengė visų akivaizdoje.

„Tai, kad prašė pašalinti dėmę, – smulkmena, bet ne smulkmena buvo, kad jis išsiėmė savo lyties organą kabinete sėdint abiems moteriškėms ir per metrą nuo manęs sėdint mergaitei“, – šokiruota tokio elgesio pasakojo L.Bloznelytė-Plėšnienė.

Onkologės teigimu, vyndėmės šalinti ji nepatarė, nes ši ne visiems matomoje, jautrioje vietoje.

„Kada atsisakiau šalinti, mano baisiam nustebimui ne vyras, o vyresnioji moteris pradėjo ant manęs rėkti: „Mes mokam pinigus, jūs darot“, – gydytoja atkartojo esą V.Naruševičienės jai tartus žodžius.

L.Bloznelytė-Plėšnienė tvirtina, kad tąkart jos paprašėi apžiūrėti ir mergaitę. Ši esą atsisakė nusirengti, o kai iniciatyvos ją rengti ėmėsi atlydėjusi vyresnioji moteris, mergaitė „ėmė klykti ir draskytis“.

„Tada aš jai pasakiau: „Tėvelis nusirengė, ir tu nusirenk“, bet mano baisiai nuostabai mergaitė pasakė: „Jis man – ne tėvelis“, – prisiminė onkologė. Jai atvykėliai sakė esantys iš Garliavos.

L.Bloznelytės-Plėšnienės teigimu, kad jos kabinete tuomet lankėsi A.Ūsas, L.Stankūnaitė ir V.Naruševičienė su savo dukra, ji suprato, kai pedofilijos skandalas iškilo į viešumą.

Kaltinimą A.Ūsui palaikantis prokuroras Egidijus Motiejūnas patvirtino, jog buvo susitikęs su L.Bloznelyte, išklausė jos pasakojimą ir kreipėsi į teismą leidimo atlikti papildomus tyrimo veiksmus, reikalingus patvirtinti gydytojos teiginius.

„Siekiant išvengti bylos vilkinimo tokį prašymą pateikiau, kai buvo vasaros pertrauka. Šiuo metu visi reikalingi tyrimai atlikti, visa medžiaga atiduota teismui, jos komentuoti negaliu“, – teigė E.Motiejūnas.NAUJAUSI KOMENTARAI

RKE

RKE portretas
Nekvailiokite ,ar jau prades kelti bylas del vyno demes ant pimpalo ?

jei

jei portretas
būtų normali teisėsauga -Ūsas ir Stankūnaitė būtų pasodinti.......

as

as portretas
prie ko apie tą ūso pimpalą stankūnai žino ar jis raudonas ar ne? tai ką ir jiems rodė? Nesuprantu prie ko čia stankūnaitė ir stankūnai ir ūso pimpalas?
VISI KOMENTARAI 90
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių