„Būsto valdą“ klampina skandalinga renovacija

Anonimas

Anonimas portretas
Čia iš vokiečių g 50

Anonimas

Anonimas portretas
Pas mus lygiai tas pats padaryta,kaip Baršausko 65. Vien brokas,ta pati Chebra darbavosi...žiauriai nusivyleme tokia"renovacija":-(

kodel STT,FNTT SEIIMO KONTROLIERIUS TYLI?

kodel STT,FNTT SEIIMO KONTROLIERIUS TYLI? portretas
ZMONES TURI MOKETI ISPUSTAS SUMAS UZ KA? KAD KAZKAM REIKIA PINIGU? KIEK GALI ISDURINETI ZMONES SU TARPBLOKINIU SIULIU KASMETINIU REMONTU IS EILES TAI VYKSTA6 METAI SASKAITA BUTUI 200 EURU.GAL LAIKAS INSTANCIJOM APGINT GYVENTOJU INTERESUS IR PATIKRINTI SKAIDRUMA SIOS"IMONES" NES SAVIVALDYBE KURI PAGAL ISTATYMA JA KONTROLIUOTI NIEKO NEDARO. ZMONEMS PATARCIAU NUKENTEJUSIEMS NUO SIOS IMONES RASYTI RASTISKAI SEIMO KONTROLIERIUI,TEGUL PASIRASO NAMO GYVENTOJAI,RASYKIT stt,ir kitom istaigom

o kodėl ?

o kodėl ? portretas
lyg šiol niekas nepatikrino renovuotų namų,kuriuos administruoja Būsto valda ? Lai patikrina visus ir pamatys , kad daugumos namų balkonai sumažinti,nors neturi teisės mažinti,kad net dabar renovuojamuose namuose Būsto valda už gyventojų pinigus atnaujina elekros instaliaciją,nes rangovas stebūklingu būdu nesutiko jos įrenginėt siūlydami Būsto valdą.Ir kaip gali tas pats rangovas iškart laimėti renovacijos konkursą ne vienam namui ?

rus

rus portretas
Su Busto valda pastoviai skandalai, ir pastoviai aiskinasi jos atstovas Slekys. Tai labai bloga, gedinga situacija. Gal jam reikia pasiieskoti kito darbo. Aferistas

klimas

klimas portretas
Ir priims ir liks zmones asilais,asfalta aplink nama paklojo trecia savaite nestengsta nes ten smala,eini ir smingi i ji.Praejima tarp namu panaikino sako nebuvo,tyciojasi akivaizdziai

o

o portretas
Būsto valdai reikia gero audito!

Dundukas

Dundukas portretas
Čia Lietuva,čia vagių kraštas...

kaunas

kaunas portretas
Kur nepasisuksi, ten aferistai

Taigi

Taigi portretas
Taigi, kad žmonės nesutinka renovuotis, o ką daryti su pašalpiniais, jiems tai nereik mokėti, tai kas jiems, mano nuomone, tie, kur gauna kompensacijas, neturėtų teisės balsuoti, o dabar jų balsais ir praeina tos renovacijos, ir dar savivaldybės soc butų balsais. Va ir rašo paskui- gyventojų sutikimu, tai toks tas sutikimas, pašalpinių nuspręsta?

Rasa

Rasa portretas
Kiek teko girdėti atsiliepimų apie daugiabučių namų renovaciją.visur problemos, viena tai, kad neliko Lietuvoje kvalifikuotų darbininkų, antra statybinės organizacijos renkasi iš Darbo biržos darbininkus ir moka grašius. Beje, jeigu renovuojamo namo gyventojai patys nekontroliuoja atliekamų darbų kokybės, ten visur yra trūkumų, Keistas aprašomo daugiabučio gyvenamojo namo P. Baršausko g. moters komentaras, kad sumažino balkoną, tai, kur ponia buvo, kai vyko renovacija, buvo išvykusi? Reikalavimus reikia kelti remonto metu, bet ne po.

Ale tikrai

Ale tikrai portretas
Už tuos keliasdešimt tukstančių eurų, kuriuos kiekvienas butas turės atiduot už putas, po kuriom kaupiasi vanduo ir pelyja sienos , tai jau geriau dar biškuti dadėjus galima nusipirkt neblogą butą, kurį galėtume išnuomoti ir gauti papildomai pajamų. O renovuotis nori tik tokie, kurie nemasto apie finansinius įsipareigojimus , jiem tik renovuotis, turi ar neturi pinigų. Tai iš ko jie gražins bankui, jeigu gyvena su šia diena, arba nuo algos lig algos. O negražinus bankui tų keliasdešimt tukstančių , jie nesicackins, tuoj lėksi lauk, o butas liks bankui.

...

... portretas
Apie renovaciją bus galima kalbėt TIK po atsijungimo nuo Centralizuotų šilumos tinklų, tik tuomet bus galima pagalvot apie jos naudą (kuriuos tuomet paprasčiausiai nereiks). BET - kad to neįvyktų, tie Šilumos tinkai nemokamai teikia savo paslaugas namų komendantams, o tie ir aiškina kad mums "Be šiluminės baudžiavos - NIEKAIP".

reik visai but be proto,kad,renovuotis

reik visai but be proto,kad,renovuotis portretas
nama ,ir 20 metu moket kas menesi,sutaupius tokia suma butas iseina nusipirkt.renovavo giminaitei dabar dregme ir pelesis,juk sienos nekviepuoja nesivedina.

Edita

Edita portretas
Nieko naujo. Kad mūsų nerenovuoto namo kai kurie rūsiai apsemti ir neįmanoma jais naudotis, "Būsto valdai" nė motais. Tad jų nuomone tai nėra defektas... Tik "tvarko" už mūsų kaupiamas lėšas tai, kas jiems naudinga. Rūsiai ir šlampantys pamatai tegul pelyja, vis tiek jiems nereikės čia gyventi!

vaikai

vaikai portretas
Musu mama gyvena KOVO 11-OS 36 NAME ,ATEJO I NAMUS IR PRISISTATE ,KAD TVARKYS PASTO DEZUTES,DAZYS LAIPTYNES ,SAMDYS VALYTOJAS ,O SUMOS TAI ISPUDINGOS ,DAR TOKIA ASTA MAZUKNIENE PASAKE ,KAD NORITE AR NENORITE MOKESITE!TAIP SU GRASINIMAIS NIEKAS NESPRENDZIA SITOKIU KLAUSIMU.BE TO,SI LAIPTYNE NUO 66-80 BUTO TVARKINGA,LANGAI PAKEISTI.kam prireike tokiu pinigu,kad senukai moketu?

Ei! Jūs! Žmonės iš Baršausko 65 namo!

Ei! Jūs! Žmonės iš Baršausko 65 namo! portretas
Ar jūs negyvenot geriau kol namas nebuvo renovuotas? Manau kad tikrai daug geriau, o dabar ne gan to kad visur nesamones padarė, bet dar ir paskolas daug metų mokėsit bankam, užstate bankam savo butus, o jeigu neturėsit iš ko atiduot, tai bankai pasiims jūsų butą ir eisit į gatvę prie konteinerių. Tokia bus jūsu dalia, sumaniusiems renovuotis neturėdami keliasdešimt tukstančių.

*

* portretas
Poliuretanas Šios termoputos skirtos techninei izoliacijai – vamzdynams, talpoms ir t.t. tai uždarų porų vandens garams nelaidi („nekvėpuojanti”) medžiaga. Tokiomis termoputomis apšiltintos sienos negali jose susikaupusios drėgmės išleisti į išorę, todėl poliuretano negalima naudoti sienų šilumos izoliacijai. Be to poliuretano termoputos besiformuodamos plečiasi su didele jėga. Nežiūrint visų šių trūkumų, atsiranda rangovų, sugebančių užmigdyti klientų budrumą ir įsiūlyti jiems pasinaudoti šia technologija sienų oro tarpų užpildymui.

BUSTO VALDA-SAVIVALDZIAUJA

BUSTO VALDA-SAVIVALDZIAUJA portretas
KASMETAI DARO TARPBLOKINIU SIULIU 'remonta' MOKESTI APSKAICIUOJA NUO BUTO KVADRATUROS SASKAITA 200 EURU.PARASU IS GYVENTOJU NERENKA ,ATASKAITU NETEIKIA.DARBUS ATLIEKA NEKOKYBISKAI,GARANTIJOS DARBAMS NESUTEIKIA.PO METU VEL REMONTUOJA,ZODZIU PASAKA BE GALO.ISTATYMAS NUMATO KAD,SAVIVALDYBE PRIVALO KONTROLIUOTI BUSTO VALDA,TACIAU JI TO NEDARO. KADA SIA IMONE PASIDOMES STT,FNTT,SEIMO KONTROLIERIUS IR KITOS TARNYBOS.?JUK ZMONES NE MILIJONIERIAI KIEK GALIM MOKET? PASIDOMEKIT KAINAS JIE UZKELIA DVIGUBAI.

Lota

Lota portretas
Visai teisingai. Po renovacijos, po liūčių, visas vanduo bėga į rūsius . Balkonai tapo nenaudojami: jei pastatei džiovyklę, tai nepraeisi pro ją, jei pastatei kėdę, taip pat. Pakėlė balkonų turėklus, jei balkonas uždengtas plokšte, užsidengia ir ketvirtadalis lango, t.y. vaizdas pro langą ko ne iš buvusio kalėjimo vienutės. Palanges keitė 5 kartus, susiplėšiau į jas 3 drabužius, nes paliko aštrius kampus. Kai pradeda lyti, ypač naktį, miegoti neįmanoma dėl barškėjimo į palangių skardą. Vamzdžiai bute apsinešė kažkokiom baltom dėmėm, pasidarė margi, išnyko blizgesys. Vonioj vaizdas kaip apleistoj katilinėj. Žodžiu, dar daug ką galima būtų apibūdinti apie renovacijos niuansus , bet viską pasako vienas žodis-katastrofa.

babyte

babyte portretas
taip tai iteisinta pinigu plovimo masina,azkas uz jos stovi auksciau ir tipo niekas per tiek metu nemato,kas vyksta...odel nesidomi valdzia sita institucija...sanciuose sudejo ant namu kabilius velevoms ir i saskaitas irase nezmoniskus pinigus,jiems net neidomu,kad zmones tiri savo veliavas.paskambinus i busto valda,pareiske skambinkit i seima seimas liepe mes vygdom,siaures koreja kaune...vel pinigai plaunami kaip ir auksiniu tualetu,bet pasidomet turetu fntt

na taip

na taip portretas
stato namą ...nuo stogo.Taip ir su renovacija.Ar pamatai sutvarkyti ir apšiltinti?Atkaskit ir bus aišku, kodėl vanduo bėga

Tik tiek pasakysiu

Tik tiek pasakysiu portretas
Tokios bendrovės kaip BŪSTO VALDA yra tautos nelaimė ir LT valdžios gėda, nes jos seniai jau įteisino reketą valstybės vardu. Tiesa, pastaraisiais metais jau galima Būsto valdą vyti lauk ir susirasti geresnius, bent jau kažkiek sąžinės turinčius administratorius. Ir čia jau antra problema - gyventojai tiesiog nebetiki, kad Lietuvoje dar įmanoma gyventi kaip žmonėms, o ne baudžiauninkams. Vykit ją lauk su savivaldybės pagalba ir pagaliau pamatysite šviesą tunelio gale.

tegyvuoja savivaldybe

tegyvuoja savivaldybe portretas
Savivaldybes tarnautojas Miskinis kaip visada nekaltas, viskas cia tvarkoje.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Jei gyventojai kreipiasi į Būsto valdą dėl renovacijos, užuot padėjusi, ji atsako, kad patys pasirašėt, o mes galim tik stabdyti renovaciją. Žmonės tam ir samdo šią kontorą, kad prižiūrėtų ir gintų gyventojų interesus, bet ne atvirkščiai.Neskaniai kvepia tiek nuo šios kontoros, tiek nuo savivaldybės klerkų.

Na na

Na na portretas
Miškinis..prižiūri administratorius taip: linksmomis akutėmis žiūri ir sako ,,kreipkitės į teismą"...o kam jis yra?

idomu tik tai

idomu tik tai portretas
kad atsiranda gyventoju tarpe tokiu kurie si ta supranta.

Anonimas

Anonimas portretas
Prisiminkim,kas iš viso senų namų renovaciją sugalvojo.Pats,turėdamas architekto kvalifikaciją negalėjo nežinoti visų niuansų, taigi tikslas buvo pasiplauti pinigų...Dabar,sėdėdamas Briuselyje,svajoja tapti Lietuvos prezidentu.

to-Neturėjo boba bėdos -nusipirko paršelį

to-Neturėjo boba bėdos -nusipirko paršelį portretas
Pažįstamas braižas Baršausko 82 ,kuriems amžiais nereikėjo remontuotis ,visą laiką tempė žmones atgal -kurstė ,,kai prarado kompensacijos -paramos dalį,euras ,medžiagos-darbai pakilo dabar rašliavoja komentarus-atsiplaudinėja..megztos beretės..

smegeneles nerasta

smegeneles nerasta portretas
vagiu verslas -durniu mulkinimas jeigu zmones nemasto kieks cia nekaltas,jau reikia zmonems galvoti o ne tiketi kas ka sneka kam galvas nesiojat jeigu nedirba ,durniu ir baznycioje musa ,negi nematot ka daro bankai su tokiais naiviais zmogeliais viena karta atsibuskit miegoje 100 kartu atmatuoti 1 karta kirpti ,RENOVACIJA-banku,ir sukciu apgaule visam amzeliaui melzti pinigus nu ir naivumas zmoniu 21 amzius,

Neturėjo boba bėdos-nusipirko paršelį

Neturėjo boba bėdos-nusipirko paršelį portretas
Ir visur tas pats, vien brokas po renovacijų, ir Baršausko 82 name gyventojai skundžiasi , ir visur kitur. Žmonės kurie ne durni , nesutinka renovuotis, nes ne tik didelius pinigus už nieką reiks mokėt, bet kad ir daug bėdų pridaro renovacija. O už šildymą, ar tu renovuotam gyvensi ar ne , vistiek daug mokėsi, nes ateinanti sezoną šildymas brangs apie 30, ar 40 procentų. Tai kam dar mokėt už renovacija apie 20 tukstančių kiekvienam butui, jeigu brangs šildymas visiem.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių