BMW vairuotojui Vytis gali užtraukti baudą

...

... portretas
Laikas pradėt klijuot Vyčio ženklus ant visų tų mėlynų 'šūdukų'.

nekonservas

nekonservas portretas
tai cia niekis.PIDARASTAI Vilniuje nuplese LR valstybine veliava ir parabino PIDARASTU veliava ant to paties koto.Skaitau nieko jims nebus nes valdzios PIDARASTAI jus uzstos.Tegyvuoja naujai susikurusi PIDARASTU VALSTYBE.Kitais metais svesim PIDARASTU vlstybes metines.VALIO.........................................................................Slove PIDARASTMS

mo

mo portretas
Tomuk, geriau stebek kas siuksles meto gatvej, ar siaip ka nors negero daro, o vytis niekam gyvenimo negadina. Gal zmogus is patriotiniu jausmu taip padare, o tu tuoj skundi.

jk

jk portretas
Taigi Vilniuje valdžia vietoj balto zebro perėją nudažė vaivorykšte ,ar kas nubaustas,juk tai irgi grubus eismo taisyklių pažeidimas,p Lietuvoj patriotizmas baudžiamas,apšaukimas nacizmu,populizmu.Vis tik Lietuva yra lietuvių žemė ir niekam jos neatiduosim

Lietuvis

Lietuvis portretas
Aš Lietuvos pilietis ne ES kodėl nėra mūsų trispalvės šikau aš ant tos jūsų ES

Anonimas

Anonimas portretas
tokiu atveju nepazeidzaimos taisyklės jai vilniuje vietoje pėsčiųjų perėjos pavaizduotos vaivorykstes s palvos??

Pritariu "lietuviui"

Pritariu "lietuviui" portretas
Juk iki 2004 m. Lietuvos transporto valstybiniai numeriai buvo su trispalve. Ji dingo. Lietuviai seniau pataikavo Maskvai, dabar ES. Žiūrėkit, Lenkai pasiliko savo valiutą, neįsileidžia pabėgėlių ir ką? O Lietuva vis be muilo visiems, kas tik nori uždėt leteną.

Tomui

Tomui portretas
Pripiskiu ieskotojau, nekenciu tokiu is visos sirdies.. geda kad Kaune tokiu yra.

Konservuota stukačiokas

Konservuota stukačiokas portretas
Kai baigsis ES reikės pirmiausiai su konservuotais stukačiai. Nepadarykime klaidos kaip su KGB agentais , kurie liko nenubausti

Mažaraščiui "Baisu"

Mažaraščiui "Baisu" portretas
Sakai, "daug vargšų,kurie tokių dalykų nežino,nors teisias turi"? O tu tikriausiai turi vidurinės mokyklos diplomą, bet nežinai, kad jie turi ne teisias, o teises. Linksma kai apie teisę kalba tie, kurie net rašyti gerai nemoka.

lietuvis

lietuvis portretas
Aš gimiau Lietuvos piliečiu ir niekada nestojau į ES, nesu ES pilietis, tai kodėl aš turiu propaguoti tą sąjungą? Ar tai ne prievarta? Suprantama, jei savo mašina važinėčiau į užsienį, o dabar... Pirmieji numeriai buvo su Lietuvos trispalve, kas leido ją išniekinti ir nušalinti nuo valstybinių numerių? Ar jau Lietuva nebe valstybė?

Baisu

Baisu portretas
Tai akivaizdu,kas toks vairuotojas nežino kelių eismo taisyklių.O tai reiškia,kad jis negali vairuoti..Tokių nemokšų nereikia bausti,reikia patikrinti jų KET žinias. Tuomet gal jų ir neliktų. Juk valstybinių numerių negalima maskuoti,keisti jų formą,ar numatytą tvirtinimo vietą,perdažyti kita spalva.Deją,dar daug vargšų,kurie tokių dalykų nežino,nors teisias turi.

Anonimas

Anonimas portretas
Koks skitumas koks tas numeris, lyg be kazkokio numerio pasaulyje nera didesniu problemu, skundikui svarbu skusti

pasvajokim

pasvajokim portretas
Galima tik pasvajot, kad būtų ant numerio Vytis, o ne ES vėliava. Buvo TSRS dabar ES, o kada gi pilnai bus LT?

Trumpai

Trumpai portretas
Šaunuoli vairuotojas, niekas jo nenubaus, čia tik pagąsdinimui rašo. Kodėl aš Lietuvoje turiu važinėti su kažkokios Europos sąjungos vėliava? Aš lietuvis ir man tinka tik lietuviški atributai. O jei ir nubaustų, tai būtų puiki proga parodyti pasauliui kokia yra ES demokratijos vertė

pamastymas

pamastymas portretas
kiekvienas durnius durniuja,pagal savo durnumo laipsni

Anonimas

Anonimas portretas
Patriotas -idiotas.

r

r portretas
Tai gal rusui uzeis noras georgijaus juostele uzsiklijuot , o zydui - dovydo zvaigzde. Yra numatytas automobilio numerio zenklas , jo privalu laikytis ir taskas.

kr

kr portretas
kitas vaivorikste uzklijuos

prelude

prelude portretas
o jei musem nuo vaziavimokaunas klaipeda bus apsineses tai irgi pazeidimas?

Tesin.

Tesin. portretas
Vytis yra Lietuvos ženklas,nemanau kad gali būti nubaustas.Įspėti vairuotoją gali,dėl netinkamoje vietoje priklijuoto ženklo.Tik tiek.Jeigu žmogus myli labai savo tėvynę ir jos ženklus,nemanau kad tai nusižengimas.

Anonimas

Anonimas portretas
Tomai, nebūk skundikas eurokomunistams. Vytis yra Tautos ženklas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių