Benamių viešbutis po krūmais: vieni nori būti pakrikštyti, kiti – numirti

lansbirkines konservatdegeneratu gaujos ,,ydirbis,,,

lansbirkines konservatdegeneratu gaujos ,,ydirbis,,, portretas
prichvatizacijos , ekonomikos , zemes ukio ,gamyklu ,fabriku ,visko isvogimo tautos apiplesimo lietuvos sunaikinimo ,ir tautos genocido pasekmes..... apie tai kalbejau lietuvisko bordelio vadinamo ,,,neprikalusomybe,,, priesausryje.... dabar sie zmones gyvena kaip zadejo pydertrijarchas KGBstukacius ,,dedule,,,po dveiju metu visi gyvensit KAIP AMERIKOJ....

...

... portretas
Tiesioginė FE-minizmo pasekmė... nes pas mus vyrai - BETEISIAI.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Ir kaip manote,ar po sraipsnio,atsiras tkincių,kad kas nors pasikeis? Ne,čia partijom rikalingiausias kontingentas,už bambalį balsuöjantis už visus,kurie jį duos.Taip ir gyvename.

JJ

JJ portretas
Dar noreciau pridurti - mieli komentatoriai, prasau neginkite siu asmenu. Taip, musu salyje ne pyragai, taip, daug emigruojanciu, taip, nera pagarbos eilini darba dirbanciam zmogui, atlyginimai daugumos zmoniu mazi (kaip ir mano, beja), bet yra tokios charakterio savybes kaip TINGUMAS, valios neturejimas, saves gailejimas, nenorejimas keistis. Kas gali padeti zmogui, kai jis pats nenori?

JJ

JJ portretas
Labai ACIU uz straipsni, galbut nuo siol kazkiek pasikeis tvarka siame rajone ??? Dirbu "Sauletekio" komplekse. Daug kartu kvieciau policija, kad isvaikytu benamius, geriancius tiesiog po musu istaigos langais. Policija atvaziuoja, tie issiskirsto trumpam ir vel renkasi gerti. Pykau, vaikiau, prisiklausiau grasinimu.... dabar tiesiog liudna ziureti i juos....Jeigu jie nebrangina savo gyvenimo, kodel tureciau gadinti savo sveikata erzindamasi del ju ? Per pastaruosius 10 metu is rusio buvo istraukta maziausiai 2 mire asocialus asmenys, 2 kartus padegtas buves viesasis tualetas, jo prieigos buvo baisios, slapimo, ismatu, siuksliu tvaikas gniauze kvapa... Dabartinis savininkas siek tiek suvalde situacija uztveres praejima i ji, ir prikabinejes draudziamu zenklu.Idomu, kas atsakingas uz svara sio komplekso prieigose? Apsirenkame siuksles aplink kiekviena diena, nes geda pries atvykstancius imoniu atstovus, bet kaip panaikinti slapimo ir ismatu tvaika???

Anonimas

Anonimas portretas
Sakote, išvyti reikia? Persikels į kitą vietą. Prie Saulėtekio nežinia kelinta jau jų karta. Ne pirmą dešimtmetį. Bet iš tų, kurie ten sukiojosi prieš penkeris metus, šiandien jau, rodos, nei vieno nebeliko. Visi nauji... Kodėl žmonės šitaip pasirenka laukti mirties? Klausimas visuomenei ir jos vedliams, kodėl. Ir nesakykite, kad vilties nebuvimas yra tik asocialių asmenų problema. Ne visi benamiai asocialūs. Iš kur atsiras viltis, jei Lietuvoje labai didelei daliai žmonių nėra vilčių uždirbti daugiau kaip minimumą? Ar nemanote, kad dalis žmonių iš Lietuvos emigravo būtent dėl vilties nebuvimo?

Agnė

Agnė portretas
Ar iš Kalniečių parko irgi neįmanoma išvyti??? Prieš atidarymą krūmai prie senosios vaikų žaidimų aikštelės buvo pravalyti, bet kol jie nebus išretinti, tai tvarkos nebus, nes jau ne tik benamiai, bet ir kiti ten gamtinius reikalus atlieka. Dvokia jau pro šalį einant!!!!!

Manau

Manau portretas
Manau, kad tarnybos turėtų prakontroliuoti ir minimų asmenų įkurta nelegalų turgelį „,mini marketą” ,prie „Saulėtekio”, kur šie „prekeiviai” antisanitarinėmis salygomis parduoda „tipo miško ar daržo gėrybes” ar tai ka geresnio randa atliekų konteineriuose...Nei „IKI” apsaugai nei pastatų sąvininkams tai neaktualu, nors pardavę savo „prekes” -prisigeria ir „alpaisto” ir parduotuvės sienas ir krūmus.....O praėjimas pro šalia pastato esančią bromą-„ekstremalių išbandymų kelias”!!!

Ona

Ona portretas
Čia jau ne tik Lietuvos bėda, visose valstybėse yra ši žmonių kategorija. Kaip jų sumažinti tik klausimas.

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Aš manau, kad ne šiems žmonėms, o mūsų šaliai turi būti dėl tokios situacijos gėda. Problemos neatsirado per vieną dieną: socialinė atskirtis nežmoniška, empatija nulinė, apie žmoniškumą net naivu kalbėti. Šie žmonės mūsų pačių, ir mūsų valdžiažmogių atspindys kreivame veidrodyje. Neteiskime ir nebūsime teisiami, nes nežinia, ką atneš mūsų rytdiena: galime netekti sveikatos, galime netekti namų, galime netekti artimųjų, gali net patys brangiausi žmonės išduoti, parduoti, atsisakyti... Aš neteisinu šių žmonių, bet teisingai viename komentare parašyta, kad netolimoje praeityje tokių vaizdų nebuvo. Vadinasi, kažką darome ne taip. Ir ne medžius ar krūmus dėl to reikia pjauti(dėl kaunietiško supratimo apie gamtą ir karštos vasaros ir taip greitai pusės augalų neteksime). Ir dar pastebėjimas: sprendžiant iš to, kaip atrodo priglaustas(kažkas juo atsikratė) šunelis, jie turi atjautos ir moka dalintis, ko negalima pasakyti apie daugelį "normaliai" gyvenančių.

Žemaitijos kaunietis

Žemaitijos kaunietis portretas
Naturalus ir per daug metų įprastas vaizdelis.Klaipėdoje tokių ,,viešbučių'' ir ,,bendrabučių'',toliau nuo centro,kaip grybų po lietaus,kiekviename parkelyje.Tik Kaune daug mandagesni,nes nepasiūlė žurnalistui padėti išsigydyti visas psichines ligas irjie dar kažko nori,tai pasikrikštyti,tai numirti.O klaipėdiškiai visko pertekę ir jau nieko nenori,nes ir jūra čia pat ir tualetai gražioje gamtoje ir konteineriai-restoranai čia pat,ir parduotuvė ranka pasiekiama.Tuos kauniškių ,,priviligiuotūjų'' norus lengva išpildyti.Tą kur nori pasikrikštyti reikia paklupdyti ant laikraščio prie bažnyčios,kur nori numirti-paguldyti duobėje prie krematoriaus.

Šilainiškis

Šilainiškis portretas
Baisu kas darosi prie Šilainių IKI ,narkomanai,čigonai. Ką jie ten išsidirbinėja vidury dienos prie vaikų.Kviesim BE TABŲ.

kauniečiui

kauniečiui portretas
pradėk nuo savęs,paimk kokį vieną šefuoti,nuvesk pas narkologą,užregistruok darbo biržoje.Pasiūlyk kambarėlį pas save.100procentų būsi pasiųstas "ant trijų raidžių" su visa meile žmonėms.Štai tau ir vertybės...visos institucijos kurios jiems padeda dirba Sizifo darbą ir tik švaisto mokesčių mokėtojų pinigus tame tarpe ir žmones mylinčio kauniečio

Kaunietis

Kaunietis portretas
Sovitmečiu tokių žmonių nebuvo,kodėl niekam neįdomu ,kaip šie žmonės tapo benamiais.Manau visi jie turėjo namus ir artimus žmones,jeigu didelis dėmesys šunims,kodėl nesirūpinama žmonėmis.Keistas ir nesveikas ,žeminantis požiūris į žmogų.kokios vertybės Lietuvoje? Kuo šuo ar katė svarbesni už žmogų?

Gyventojai

Gyventojai portretas
K.Baršausko-M.Riomerio gatvių tarpe-būtina taisyti esamą blogą situaciją..
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių