Barmenas atsilaikė: bokso ringe jo nepatiesė trys varžovai

35 metų barmenas Vytautas Binkis šventė pergalę. 17 metų prie baro dirbantis kaunietis bokso ringe išsilaikė ant kojų prieš tris jo taip ir nenokautavusius sportininkus.

Šmėkščiojo pinigų sumos

Mėlynės ant veido, pečių, rankų, tačiau besišypsantis ir laimingas. Taip po šešių raundų kovos atrodė Kauno barmenas V.Binkis. Vakar jį užgriuvo šimtai skambučių ir sveikinimų.

Vytautas sėkmingai išsilaikė ant kojų ir atrėmė trijų skirtingų kovotojų atakas per visus šešis raundus, trukusius po tris minutes. Po kiekvieno raundo sportininkai, kaip įprasta bokse, ilsėjosi po minutę.

Per pirmuosius du raundus jį nokautavęs varžovas būtų uždirbęs 300 litų. Po to stojęs kovon kitas sportininkas galėjo uždirbti 200 litų.

V.Binkiui atsilaikius ir trečiajame bei ketvirtajame raunde, į ringą pakilęs trečias pilnas jėgų sportininkas, nokautavęs barmeną, galėjo laimėti 100 litų.

„Noriu populiarinti gilias tradicijas Lietuvoje turintį boksą, – paklaustas, koks buvo šios sunkios kovos tikslas, tikino barmenas. – Noriu priminti Amerikos lietuvius pasaulio čempionus – Šarkį Žukauską ir Juozą Vinčą.“

Su pirmuoju – sunkiausia

„Kelis stiprius smūgius praleidau, akyse buvo ir žiburiukų, – neslapukavo V.Binkis, kuris vis dėlto per šią kovą nepatyrė net nokdauno. – Sunkiausiai buvo kovoti su pirmuoju – labiausiai patyrusiu sportininku Daumantu Barinovu.“

22-ejų 75 kg svorio sporto klubo „Dainralfas“ kovotojas  D.Barinovas yra kovojęs pagal MMA taisykles ir „BUSHIDO Heros“ turnyre.

Barmenui atsilaikius, antras į ringą kopė dar vienas „Dainralfas“ kovotojas – 84 kg svorio 20 metų Matas Stebuliauskas. Jis taip pat kovojo K1 varžybose pagal MMA taisykles. Ir jam nepavyko nokautuoti po 16 valandų per parą barmenu dirbančio vyro.

Tiesa, Vytautas nėra naujokas bokse: su didelėmis pertraukomis jis boksavosi16 metų. Dabar universitetą baigęs 185 cm ūgio 81 kg svorio vyras treniruoja merginas ir vaikinus, nors pats intensyviai nesitreniravo jau septynerius metus.

Trečią kovotoją septyniolikmetį Klaidą Barauską pakeitė jo bendraamžis 70 kg svorio latvis Sergejus Marčenka – savo šalies čempionas, Europos bokso jaunių čempionato dalyvis.

Žmona – griežtai prieš

„Marčenka buvo techniškiausias, – po daug emocijų sukėlusios kovos pripažino V.Binkis. – Be abejonės, man būtų sunkiausia, jei Barinovas būtų kovojęs antras, o juolab trečias, kai jėgų buvo mažiausiai. Jis norėjo mane nokautuoti pirmas ir laimėti 300 litų.“

Vakar kalbintas Vytautas antradienį jau tikėjosi eiti į darbą: „Mėlynes paslėps kosmetika. Kai kartais po treniruočių ateidavau į darbą su mėlynėmis, jas makiažu paslėpdavo padavėjos.“

Ar po mėnesio ar dviejų jis vėl mes iššūkį?

„Baikite, man 35 metai. Aš senas barmenas, – juokėsi V.Binkis ir neslėpė, kad prieš šią kovą apie tai daug diskutavo su žmona. – Po kovos ji priėjo prie ringo ir griežtai pasakė, kad tai būtų paskutinis kartas.“


Šiame straipsnyje: boksas

NAUJAUSI KOMENTARAI

nelegalu

nelegalu portretas
va sportas, tai sportas, bet pinigų sumos už nuokautus jau nelegalu, nes valstybei pvm nemokat tokia veikla užsiimdami :)) bare dirbi gauni alga, gal ir legaliai dirbdamas, o čia kas kita... kažkaip nėr logikos, matyt daug smūgių žurnalistas praleido :)))

iš pasakos baxior i baba

 iš pasakos baxior i baba portretas
vo tak ani i zyli....

kestas

kestas portretas
Barmene, psihuske taves laukia nesulaukia!
VISI KOMENTARAI 23
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių