Balsingoji Kauno rajono kariauna kimba į darbus

Po dviejų atrankos etapų paaiškėjus, kas TV3 muzikiniame projekte „Chorų karai“ atstovaus Kauno rajonui, balsingoji kariauna su legendinės grupės „Rondo“ muzikantu Aleksandru Ivanausku ir muzikos prodiuseriu, dainų autoriumi ir atlikėju Carlow (Karoliu Šliažu) priešakyje jau pradeda darbus.

16 laimingųjų

Lapkričio 28–29 dienomis Garliavoje ir Raudondvaryje vykusioje atrankoje vertinimo komisija iš 136 konkurso dalyvių išrinko 16. Laimingaisiais tapo Anžela Mickutė-Vyšniauskienė, Žaneta Vitkienė, Gluosnė Kuzminskytė, Deimantė Večerskaitė, Vaiva Gerasimovaitė, Jurgita Petrovienė, Justė Gaižauskaitė, Gabielė Kazakauskaitė, Karolis Šliažas, Voldemars Petersons, Nedas Šiuipys, Emilis Paškevičius, Mantas Šideikis, Benas Mišeika, Edgaras Baltaševičius ir Mantas Pilelis. Šiam chorui akomponuos ir pergalės siekti padės grupė „Rondo“.

Kauno rajono choro dalyvius rinko įvairių sričių specialistai: projekto „Chorų karai“ vadovė Neringa Kavaliauskienė, muzikantas A.Ivanauskas, prodiuseris K.Šliažas, būsimasis choro režisierius Andrius Žebrauskas, kostiumų dizaineriai Aira Vosyliūtė ir Kęstutis Lekeckas, Kauno rajono savivaldybės administracijos atstovai.

„Chorų karai“ – ne muzikos mokykla

„Kiekvienas komisijos narys stebėjo skirtingas sritis: vieni klausėsi balso, kiti vertino charizmą, treti bandė įsivaizduoti, kokius drabužius reikėtų siūti“, – šypsodamasis pasakojo A.Ivanauskas.

Anot jo, „Chorų karuose“ negalima mokyti dainuoti: tai – ne muzikos mokykla.

„Turime išrinkti tuos dalyvius, kurie geba atlikti ne vieną dainą, o sugeba greitai prisitaikyti, yra artistiški“, – tvirtino komisijos narys.

 

Laimėję atranką Kauno rajono atstovai rinkosi Raudondvario kultūros centre, kur vyks repeticijos. Pirmajame susitikime A.Ivanauskas supažindino su būsimais darbais.

„Dirbti tikrai teks daug: dainuoti, matuotis drabužius, kiekvieną sekmadienį važiuoti į Vilnių ir ten visą dieną repetuoti. Jeigu tam nesate pasiruošę, sakykite dabar. Vėluoti į repeticijas, į jas neatvykti nebus galima. Tikrai būsime labai reiklūs“, – sakė A.Ivanauskas.

Vieningi kaip kumštis

„Chorų karuose“ jau dalyvavęs Kauno rajono choro vadovas ir aranžuotojas K.Šliažas susirinkusiesiems atskleidė, kad laukia ir sunkių akimirkų.

„Kad ir kas nutiktų, negalima pasiduoti emocijoms. O tokių momentų tikrai pasitaiko, nes intensyvus darbas ir nuovargis daro savo“, – aiškino K.Šliažas, dainavęs Šampaniniame chore, kūręs aranžuotes Alytaus oranžiniam chorui, padėjęs Kauno burgundiškajam chorui. Anot choro vadovų, visi nariai turi būti komanda, kumštis – tik tuomet galima tikėtis gerų rezultatų.

Per pirmajį susitikimą choro planus aptarė choreografas Kęstutis Baranauskas, kostiumų dizaineriai A.Vosyliūtė ir K.Lekeckas išmatavo choro dalyvius.

„Viziją, kaip galėtų atrodyti Kauno rajono choras pirmajame pasirodyme, jau turiu. Dėl vėlesnės aprangos kalbėsimės su režisieriumi. Viena aišku: choras bus šviežias, gyvybingas ir besikeičiantis“, – intrigavo K.Lekeckas.   

Projektas „Chorų karai“ per TV3 startuos po Naujųjų metų.


Šiame straipsnyje: Chorų karai

NAUJAUSI KOMENTARAI

daina

daina portretas
Sėkmės! Sirgsim už Kauno raj. chorą:))

L

L portretas
Tikrai, kad čia ne dainavimo mokykla. Darbo intensyvumas to neleidžia daryti. Aleksandrai, sėkmės, visos giminės vardu.

klaida

klaida portretas
ne A. Ivanauskas , bet Ivanovas , kaip Zvonke .
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių