Aliarmas Šilainiuose: vyras nusitaikė nuodyti aplinkinius šunis?

Algys

Algys portretas
Labai gerai daro:nudves tie ,kuriuos be antsnukiu vedzioja! Visai nemalonu kaip suo be antsukio tavo kojas uostineja,nors seimininkas sako ,kad nekas. Gal prades savo augintinius su antsnukiais vedziot!

Anonimas

Anonimas portretas
A r jums nesimato is to zmogaus elgesio, kad su psichika jam negerai? Taip sveikas zmogus niekad nepasielgs. Labai daug Lietuvoje gatvese su psichiniais sutrikimais zmoniu, kuriu niekas nei gydo, nei kontroliuoja, o jie savo psichiniais nukrypimais siauba varo normaliems zmonems. Bet blogiausia, kad valdininkai psichiskai nesveiku zmoniu skundus nagrineja neteisingai ir baudzia normalius zmones uz normalu tvarkos palaikyma...juk sito zmogaus niekas nei ieskos, nei kazkokia bauda jam paskirs ar kitaip nubaus toki ziauru elgesi su gyvunais. Bet reiketu, kad gyventojai tuo susirupintu, ji surastu ir jis uz tai atsakytu.

gaila

gaila portretas
tu dienu kai Kaune buvo DIDZIULIS muilo fabrikas i kuri sabakalovai SUVEZDAVO PAlaidus padarus is visos Lietuvos!!!buvo verdamas AUKSTOS KOKYBES muilas,kokio dabar NEEEERAAA!

Šiurpas

Šiurpas portretas
Ciucių kakus jų šeimininkai privalo surinkti - tai neginčytina! Tarp kitko, visai nemaža dalis tą ir daro. O tą kitą dalį būtina auklėti ir tai daryti turime mes, visuomenė. Pvz., pasiūlikime maišelį, priminkime apie pareigą. Na, pasiųs ant trijų raidžių, na ir kas. Kaip sako: "lašas po lašo...", žiūrėk gavęs dešimtą pastabą ir pradės rinkti. O siūlymas nuodyti gyvą sutvėrimą - varo šiurpą. Vaikai tokius tėvų siūlymus gali priimti kaip elgesio normą. Užaugę prisimins ir nusenusius tėvukus, žiūrėk, ir patručins. Šiurpu!

nenormalu

nenormalu portretas
blogai,kad nenufotografavo to vyro.Juk ne tik šunys gali tokio maisto privalgyti,bet ir paukščiai jį lesa,ir katės gali suvalgyti.Aš ir pykstu ant šunų šeimininkų kai tie nesurenka savo šunų išmatų,juos paleidžia nuo pavadėlio.Bet dėl to juk ne šuo kaltas,o jo šeimininkas.Pvz.kaimyniniam name laiko kalytę,graži,protinga,o vat mergina, kuri ją vedžioja, tiesiog kvaiša.Ne kartą perspėjom ,kad nevedžiotų ir nedresuotų šuns sode prie mūsų namo,juk turi soda prie savo namo.Bet mergina ne tokia protinga kaip jos vedžiojama kalytė,nes niekaip nesupranta žmonių kalbos.

ALGIS

ALGIS portretas
Kažin kas amoralus , tie kurie palieka palaidus , be priežiūros šunis , ar žmogus rūpinantis , kad to nebūtų , o dabar žiūrėk ir pati kojas pakratys nuo apnuodyto maisto , nes tikriausia rinko be pirštinių .

Adas , neblogas statybininkas

Adas ,  neblogas statybininkas portretas
Pilnas miestas šunų šūdininkų. Reikia su jais kovoti. O DAUGIABUČIUOSE uždrausti laikyti šunis. Įtraukime tai į Kauno M . Sav. taisykles.

Kiek

Kiek portretas
čia nemažai bomžo be dantù draugeliù! Už šunis piktesni! O kažin kur tas nuodytojas kakoja?

Gyvūnų mylėtoja

Gyvūnų mylėtoja portretas
Tie kas taip apie šuniukas sako pačius nunuodyt ir paslyskit ant tų š taip jum ir reikia

Vile

Vile portretas
Cia kai paskaitai komentarus, siurpas nukrato. Daugelis galetu, visus sunis isnuodytu. O nei vienas nepagalvoja,kad ne suo kaltas, o seimininkas, kuris neuzdeda suniui antsnukio ir nesurenka jo paliekamu dovanu., Tai gal pradekime nuo seimininku - isnuodykime visus, kurie neatlieka savo pareigu? Manau, tokius bausti reikia ir grieztai. Juk ne gyvunas kaltas,kad seimininkas kiaule. Taip pat turiu pasakyti, kad benamiu sunu seniai nepastebiu. Reiskia jie ir tersti negali, nes ju nera, o tersia "rupestingu" seimininku suneliai. Tai bukite pilietiski ir tokiam seimininkui iskvieskite policija. Kai susimokes kelis kartus bauda uz toki elgesi, gal kita karta pagalvos ar deti antsnuki ar ne, o taip pat suns ismatas susirinks. Na, o fiziskai stipresnis galetu tokiam ir,atleiskite, snuki tom dovanom ismozoti - tikrai vertas butu. Bet nuodyti gyvunus, kurie niekuo deti, nonsensas. Pamastykite ir suprasite, kad kiekvienas turi atlikti savo pareigas ir laikytis istatymu. Ir cia kalbu apie zmones,

fgh

fgh portretas
Joks suo neprisiks tokios kruvos kaip is po nakties randi parkuose ,skveruose,prie kiosku ,prie laiptiniu kitur ir laiptinese ir ne tik sudai valkiojasi....ir prisiktos kelnes ir t.t....ne veltui jau zmones labiau myli sunis.

GATO

GATO portretas
Žinoma, smagiau kaip aplink švaru ir nereikia i kažka isilipti, bet jei šunelis yra vedžiojamas o ne benamis, tai už jį atsakingas jo śeimininkas, ir šuo čia niekuo dėtas, kuo jis kaltas, kad jo tuoletas yra už lango...kas vedžioja tas ir atsakingas, jei tam abejingam śeimininkui dzin, tai tik parodo jo kultūros lygį. Ir manau kad gyvuneliai mirśta, o pikti žmones - iśgamos ir parazitai dvesia. Ir kodel niekam nemaišo maśinos kai negali praeit pro jas kieme, gal tipo nera kur statyt ? o kam skirtos tos mašinu aikštelės. Bet ne, kur gi eis pora żingsniu, reikia ir laipt tiesiai i maš..savo pilvus imest, tai pasistatykit balkone, tiesiai is lovos i savo " gelda " . O del šuneliu, tai tikrai nereikia ju nuodyt, nes kiekv..nori gyvent, žmones irgi dažnai neteisingai elgiasi, kad pvz..ir skrepliuoja ant gatves, irgi gali isilipt ir paslyst, bet niekas jų už tai nenuodyja...Čia aišku kiekvienas parodo savo išprusimo lygį...

cha

cha portretas
Neseniai viena tokia kvaiša pro mane vedėsi savo apsiseilėjusį kiauliasnukį be antsnukio. Paprašiau, kad uždėtų, tai kad pradėjo putotis.... Bet kai išsitraukiau savo gloką ir pasiūliau jį čia pat vietoje nupilti, antsnukis tuoj atsirado. Buvo kišenėje. Ar tai reiškia, kad dėl šitų kvaišų kiekvienas turim vaikščioti su pistoletu kišenėje ? Jei jie gali savo šunimis ( kas tolygu ginklui) gąsdinti kiekvieną praeivį, tai gal mes galime pradėti gąsdinti ir juos ?

klausimas

klausimas portretas
Ar moteriškė parašė pareiškimą į policiją, ar kreipėsi tik i dienraščio redakciją? Laukiame kito straipsnio apie galimai išbarstytų pašaro granulių ir rastų mėsos gabalėlių ekspertizę, kokie bus jos rezultatai. Nuotraukoje pašaro granulės tokios pat, kokias perku pati zoo parduotuvėse savo augintiniui, nesimato, kad jos būtų kažkuo apdorotos, sudrėkintos, apibarstytos.

Teta

Teta portretas
Mirtis sunu naikintojams pakarti juos pacius nunuodyti

Eglė

Eglė portretas
Baisu skaityt komentarus, jog didžioji dauguma atrodo gina ir pateisina. Nenoriu linkėt blogo, bet įsivaizduokit, jog...Okey, jūs 100 proc neturit šuns, bet gal turit vaiką, anūką, ar šiaip artimą vaikutį, kuris yra labai smalsus...Eina pievute, žaidžia, o, kažkas įdomaus mėtos, pabandysiu į burnytę įsidėt...Ir nepulkit sakyt, kad reik vaikus žiūrėt ir auklėt, gali ir žiūrėt ir auklėt, bet visko būna...Ir tas vaikų noras kišti pirštus į burną nu yra begalinis. Ir ką tada pasakytumėt? Šaunuolis senis, jog jis norėjo nuodyt šunis, o nunuodijo vaiką?.. Rėkaukit rėkaukit, siauro mąstymo sadistai žmonės...

sekmes

sekmes portretas
Labai teisingai daro zmogus reikia kazkokiu budu kovoti su palaidais aplinka dergianciais sunimis kad kuo daugiau gyventoju pradetu kovoti su be prieziuros paliktais lakstanciais keturkojais galetume mes tada visi dziaugtis kiemuose esancia zaluma..Reikia visiem pradeti kovoti su sia blogybe ir musu aplinka taps svari linkiu ir toliau siam zmogeliui kovoti su nepriziurimais ir musu visu kiemus dergianciais keturkojais

Tik pagalvokit, būta gi aliarmo :-):-):-)

Tik pagalvokit, būta gi aliarmo :-):-):-) portretas
Ne tik Šilainiuose, bet ir kiekvienam mikrorajone reikia nuodyt šunis ir karvelius, nes jie patys bjauriausia parazitai, ir vieni , ir kiti teršia aplinka. O karveliai tai oro žiūrkės, nes dideli žmogaus kenkėjai, ir parazitus nešioja ir šika ant galvų.

O man smirda

O man smirda portretas
kai man reikia praeit pro šikanti šunį, fuj kaip smirda net nosį riečia, ir kodėl mes praeiviai su vaikais turim uostyt šikančio šunio šudą. Gal kam ir kvepia, bet man tai labai smirda.

A šai

A šai portretas
"aš renku ir mano aplinkoje renka savo šuns išmatas"...Bet, kodel visi veju pakrasciai apšikalioti? Vyt iš miesto visus šunų "myletojus" su savo mylimais "augintiniais"..LAUK.

aš portretas
Na, jautruoliai, drąsus interneto platybėse, bet ausis suglaudę realiame gyvenime. Kas jūs taip skriaudė gyvenime, kad tiek neapykantos ir tulžies. Auginu šunį, vedžioju ir vedžiosiu - niekas negali pasakyti , jog nesurinkau jo išmatų. Ir mano aplinkoje - visi taip pat renka, prižiūri augintinius, neskriaudžia ir nelinki blogo anei gyvūnui anei žmogui. Nors , kai paskaitai - žmogui norėtusi palinkėti , bet tiek to...

jo jo

jo jo portretas
vedžiokis savo sūsną su antsnukiu

jo

jo portretas
Pagauciau viska ka ismete jis pats ''sulestu'' ir dar kelis cia komentuojancius runkelius pasertu

nuomonė

nuomonė portretas
Manau, žmogus daro labai gerą ir reikalingą darbą. Jei šuva su pavadžiu ir antsnukiu- nuodų neprisiės. O jei visokie kiauliasnukiai, kaip pas mus įprasta, laksto be antsnukių , visur šika ir dar ir gąsdina žmones - tegul jie visi išdvesia. Pagarba žmogeliui.

Šaunu

Šaunu portretas
Paskutinė pastraipa teisinga, šuo nustipo. Gyvūnai stimpa, dvesia, gaišta, bet jokiu budu ne miršta. Be žmogaus, miršta dar bitės, ir viskas. Tikiuosi rašytoja savo parodų eksponatus vedžiojasi su antsnukiais, tai jiems nuodingas pašaras negręsia. Ir galiausiai, kažkas juk turi imtis tvarkos po velniais.

juk

juk portretas
ten ir balandzius isnuodijo

Interneto Dievas Nr 126

Interneto Dievas Nr 126 portretas
Pritariu visiems kitiems interneto dievams kurie sėdi prie kompo rašo beleką ir bijo realybei prasižioti, taigi interneto dievai, jeigu matai kad koks asilas nesurenka savo suns šūdo, pasakyk jam, o ne myšk į kelnes ir poto rašyk internete ką tu jam padarytum. Turiu suni ir pasakau visiems kurie nesurenka savo šuns šūdo, ir niekas į galva net nesiūlė, viena karta bobą nesusirinko, tai rašo savo šuns šūdą ant savo mašinos, po to karto visada susirenka :)

šulcas

šulcas portretas
dar pridursiu kuo ilgiau gyvenu tuo daugiau myliu šunys,o ne žmones,nes šunys nerengia eitynių Vilniuje

šulcas

šulcas portretas
o gaila ,kad negavai traumos.Juk visi jūs kaltinat šunys,o nors vienas davėte pastabą šuns šeimininkui,kad surinktu šuns kakučius,juk visi bijote gauti į nosį

Šunys aukščiau visko

Šunys aukščiau visko portretas
Taip jau visi pradėjo mylėt tuos šunis, kad žmogus antroj vietoj , žmonėm taip nesirūpina kaip šunim. Šunys jau ir miršta, nebe stimpa. Ankščiau tai stipdavo, dvėsdavo , o dabar miršta. Aš irgi pradėsiu nuodyti, nes jau nebeįmanoma per šūdus praeit. Einu sau šaligatviu ir paslydau vasaros metu, vos išsilaikiau nepargriuves, o pasirodo kad ten buvo mažo šunioko pašikeliota, ir aš kaip tik ant to šūdo užlipes paslydau. Ir va kad nori , čiut negavau traumos per tą šunyną.

Ciekava

Ciekava portretas
Gal nuodu receptuka paviesintumete?

teisingai.

teisingai. portretas
Teisingai daro zmogelis nes matomai zmogeliui nusibodo vaikscioti tarp kruvu sunu ismatu nes dabar neimanoma svariai pasivaikscioti pievuteje prie namu nes vien tik sunu ismatu kruvos kad net praeiti slykstu .As manau kad zmogelis neteko kantrybes ir labai teisingai pasielge.

felis

felis portretas
Mano tėvai sakydavo, kad šunį , arklį, kiaulę šeria, visi gyvuliai ne miršta, bet dvėsia. Tai gal ir skiriasi homo sapiens nors tuo nuo gyvulių...

manančiam

manančiam portretas
patariu prisigaudyt erkių aplinkininiuose miškuose ir "priset" miesto parkuose.Sako, "šunines" erkes žmonių nepuola, taip, kad žmonės liks saugūs...

hm

hm portretas
i spauda kreipesi, o surinktas granules ir mesos gabaliukus kur padejo?

manau, kad erkes

manau, kad erkes portretas
Nuo nustipti gali ir po erkes ikandimo, jei jo kailio neapziurime po pasivaiksciojimo ir neatkreipiame demesio i pasikeitusi elgesi ir vanguma. Kelios dienos po erkes ikandimo labai svarbios, tada turime ypac stebeti kaip suniukas jauciasi. Erkes veisiasi ne tik miske, uzmiescio pievose, bet ir miesto parkuose. Netikiu teorija apie nuodus Santakos parke. Ar tada vet. gydytojas patvirtino , kad jis mire nuo nuodu???

Kvailas žmogili

Kvailas žmogili portretas
gal įsijung kompą ir rasi daug receptų, kad "aptručyt" šunis, kurie teršia tavo aplinką...

Tomas

Tomas portretas
O gal reiketu susimastyti kad vyras nebereikalo barsto kazkoki edala nes dauguma vadinamu gyvunu myletoju veda juos betkur ir betkada po pievas parkus kur vaiskto zmones vaikai zaidzia o savo augintinio sudo susirinkt nesugeba retai pamatysi toki vaizda kazkodel nusikdino ir nuejo pasakius tokiam akzka pradeda bambeti tai tokais suniuku dievui i snuki gerai noris udrozti ir ta suni uz pakarpos mesti nes jau mieste parke greit negalesi niekur ne dekio pasitiesti kas keli metrai bus prisikta ir ka i tai gyvunu myletojai? visu pirma susitvarkytkite savo darze o iki jo susitvarkymo dar toli grazu jums o zmonems bus uz ka nemegti netvarkingu gyvunu ir seimininku nes aplamai reikai ju mazinti prieglaudos pilnos gatvem laksto reikia dauguma ju strelizuoti jai ne visus ir iskatruoti neveislinius sunis ir kates kad bereikalo nesiveistu

Lapiukas

Lapiukas portretas
O kas paprastus žmones,vaikus,apgins nuo tokių šunų savininkų?smėlio dežese,žaidimo aikstelese,bet kokioj pievelej,netgi prie nuosavu namu ar daugiaauksciu-,kačių šūnų pridėtos krūvos.gyvuneliu šeimininkai nerenka,o jei ką pasakai,dar grasina.pats fotogarfavau,policininkams rodžiau foto....durniaus vietoj laikau.patarkit,gyvūnų mylėtojai,kaip rasti kompromisa

Kvailas

Kvailas portretas
žmogelis, įsivaizdavo, kad sunis nunuodys šuns ėdalu, pirktu pard. Bet vemt verčia ir tos kačių ir šunų "myletojos", kurių augintojai teršia aplinką ir darko taip triukšmingą aplinką savo kvailu lojimu (ypač privačiuose kvartaluose)...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių