Akyli kauniečiai piktinasi miesto negerovėmis, tačiau kartais – visai be reikalo

Oho

Oho portretas
O kodel akyli skaitytojai nieko nesake kai konservai 8 metus nei pirsto nepajudino?

Konkoriežis

Konkoriežis portretas
Akmeniniai borteliai jau pakeisti į betoninius nuo K. Petrausko/Utenos.g sankryžos iki Aklųjų sankryžos. Kitoje pusėje, kur nieko netvarkė, jie dar yra.

Jurga

Jurga portretas
Dėl kažko juk reikia šaukti, kai Kaunas gražėja, o artėja rinkimai, tai šaukti reikia, yra kvailių, kurie tą šauksmą, kad ir nepagrįstą išgirsta, komentuoja, nors realiai situacijos nėra matę. Savaitgalyje teko važiuoti per Prienus, prieš buvusią Prienų autobusų stotį nupjautos tokios gražio, žydinčios liepos, bet prieniškiai nešaukia

jeronimas

jeronimas portretas
Yra Kaune "dambrauskinių" grupelė, kuri šaukia dėl bet ko, kad tik trukdyti miestui gražėti. Galėtų jie prie stulpo prisikabinti - "kad šis be kepurės". Jiems ne miesto reikia, ne gražaus miesto, o tik kaip nors trukdyti merui kažką gero padaryti miestui. Kai kupčinskininkai valdė miestą, jis man taborą priminė... Dabar gi, akivaizdu, kad pinigai ne į kieno kito kišenes krenta, o į miesto gerbūvio tvarkymui. Bet vis tiek jie cypauja, rypauja, šūkauja, piketuoja, po pjaunamais medžiais gulasi - kad tik Matjošaičiui trukdyti. Tegu eina parazitai velniop - prieš traukinį su šakėmis nėra ko šokinėti.

Anonimas

Anonimas portretas
turi milijona ,norisi valdzios,valdzia turite,bet betvarkes padaryta labai daug ,mano supratimu tai ES pinigu vogimas pradeti irnebaikti darbai ,stadionu statybos(Eiguliu mokykla) ,dviraciu tako ,tariamas remontas (link Panemunes lampedziu )teks pranesti Briuseliu,kaip lietuvoje randasi milionieriai,kurie gaud

Kaunietis

Kaunietis portretas
Noreciau pakomentuoti kita tema. Gal kas nors is miesto valdzios paaiskins man ir kitiems zmonems,kokiais istatymais leidziama "Broliams Juodvarniams' vel prekiauti naktimis? Baisu,kas darosi 9ypac nakties metu0 varniu g-je esancioje Kebabineje ir vadiname BARE,keiksmazodziai,gitu pasistumdimai,masinose(su atvertomis durelemis)sklindancia muzika,atviru alchogolio issinesimu... Kaip miesto valdzia to nemato?Kaip nemato san stotis? Ir kas juos proteguoja? NEJAUGI ATSIRADO NAUJI MIESTO KARALIUKAI/

Pasaulis tvarkosi

Pasaulis tvarkosi portretas
Gal jūs urvuose tikite ir nematote, kad visas pasaulis tvarkosi, gerina savo įvaizdį, plėtoja infrastruktūrą ir t.t. kuo čia dėtas Kauno meras?

Anonimas

Anonimas portretas
Baikit pastoviai piktintis ,kad Kaunas grazeja matosi akivaizdziai ,o kas buvo prie senu meru ,pamirsote,dziaukites ir truputi pakentekite .

pasižiūrėkit į K. Būgos gatvę

pasižiūrėkit į K. Būgos gatvę portretas
Akligatvį pervadinti į įvažą. Ir tai galėtų blaiviai mastantis žmogus? Tai juk eilinis klerkų kenkimas gyventojams, teisės aktų neišmanymas, piktnaudžiavimas tarnyba

Siauraprociams komentatoriams

Siauraprociams komentatoriams portretas
Gatves plotis ir aukstis yra koreguojamas, del to akmeniniai borteliai yra isimami, veliau sudedami teisingam aukstyje ir plotyje, itvirtinami betonu. Galit paziureti kaip K. Petrausko gatve buvo tvarkoma (tarp Radvilenu ir Vyduno gatviu). Ten irgi vso borteliai buvo nuardyti ir vel sudeti. Maziau trydaliokit.

sm

sm portretas
Tos akmeninės trinkelės ,manau,yra smulkmena,palyginus su tuo,kad pagal žiniasklaidos pranešimus apie pusę Vilniaus šiukšlių bus vežama deginti į Kauną. Nors pagal Konstituciją vis asmenys valdžios institucijoms yra lygūs,bet vilniečiai ko gero lygesni? Manau Vilnius tegu degina savo šiukšles Vilniuje,o ne veža į Kauną. Man labai demagogiškai nuskambėjo gerb. Aplinkos ministro ir gerb.Premjero patarėjo pareiškimai,kad Vilniaus bendruomenės protestuoja,tai todėl atliekų deginimas Vilniuje bus mažinamas. Ar ponui ministrui ir premjero patarėjui nerūpi kauniečių ir Kauno rajono gyventojų sveikata? O gal Kauno ir Kauno rajono valdžios turėtų nesutikti su šiukšlių vežimu iš Vilniaus ir jų deginimu Kaune?

SOS

SOS portretas
Auto kausta ir kitos organizacijos vykdydamos miesto centre gatviu remonta nesilaiko darbu saugos tvarkos, neaptvertos darbo vietos apsauginemis stop juostomis bei tvorelemis, Gedimio ir Donelaicio gatveje kitose centro gatvese ir ant saligatvio akmenu kruvos, policininkai ir apygardos prokurorai kabinetuose kvepuoja dulkemis, ekskavatoriai ardydami betono plytas gali duoti ir duos per automobiliu ir vairuotoju ar keleiviu stoga...SOS

Nuomone.

Nuomone. portretas
Negalima akmeniniu trinkeliu trupinti ,naikinti.Tai nusikaltimas. Reikia senamiesty grysti kiemus jomis.Tai paveldas ir uz tai turi nesti atsakomybe valdininkai,meras.

Matantis

Matantis portretas
Jai jus patikino kad liks.Tai apgavo nes nuo Aklūjų sanryžos sukloti nauji betoniniai borteliai.Prie Auto kaustos jau kalnai suvežti trinkelių kurios bus susmulkintos.Kodėl negalėjo miesto žmonėms, daugiabučių kiemams atiduoti?Neapsimoka?

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Pilieti , gerai , kad tu viską supranti , tu turbūt nori , kad visos gatvės būtų gristo akmenimis kaip Vilniaus gatvė , norėčiau pažiūrėti kaip tu vairuotum automobilį per lietų ar žiemą .

Šančių Dendis

Šančių Dendis portretas
Kaune profesionalas yra Kauno mentas,oi mieeras jis viską nežinooo

Pilietis

Pilietis portretas
Miesto vadovas yra nieko nesuprantantis asmuo,jeigu nesupranta akmenų grožio.Tai ilgalaikis ,vertybės turintis grindinys ir kelių bortai.Jį apšlifavus galima atkurti akmens grožį,yra akmuo juk yra. ilgalaikis .Tiek metu,nesuskaičiuojamų metų yra tiems akmenims.Gaila ,kad nepanaudoti,nerestauruoti akmenys ,tam pačiam tikslui.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Visą seną Kauno miesto grindinį iš natūralaus akmens pasisavina tie, kurie dirba ,arba darbų užsakovai.Yra Karmėlavos kapinėse iš tų akmenų padaryta kapo pamatai ir aplink kapą išklota tais akmenimis . Labai gražiai atrodo,bet kyla klausimas ,kas galėjo pasisavinti miestui priklausančio turto dalį.? Vieniems kainuoja dideli pinigai sutvarkyti artimo kapą,kitiem atsieina valstybės turto dalis, nemokamai.

!!!

!!! portretas
delfi.lt/verslas/energetika/keiciami-atlieku-deginimo-planai-sostines-siuksles-keliaus-i-kauna.d?id=78284017 tv.lrytas.lt/zinios/lietuvos-diena/2018/06/13/news/sugalvojo-mazinti-oro-tarsa-vilniuje-siuksles-bus-vezamos-i-kauna-6621263/
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių