Dramatiška kova dėl vaiko: žinomo aktoriaus ir jo buvusios sugyventinės istorija

Leva

Leva portretas
Mano laikais tokias sugyventines vadino keksemis,o sugyventinius kuiliais.

Vanda

Vanda portretas
Sis aktorius vaidino seriale MEILE GYDO .

be jokio teismo

be jokio teismo portretas
Isipareigojimai turi buti padalinti po lygiai: viena savaite vaiko prieziura motinai 3 dienas, tevui - dvi. Kita savaite atvirkšciai: motinai 2 dienas, tevui - tris. Ir kas antra savaitgali. Sumoje per 2 savaites kiekvienam po 5 dienas ir po viena savaitgali. Taip yra teisinga

Anonimas

Anonimas portretas
Aktorius zymus

Irgi mama, seimoje

Irgi mama, seimoje portretas
Nera ko noreti. Snekama,kad "kuiliai","priekabiauja" ir t.t,ir t.t. Argi tik viena puse kalta? O dabar pagalvokit koks pavyzdys mergaitei? Koks auklejimas ? Ka ji mato? Kokia uzaugusi pati mergaite bus? Sugyventine ir liko sugyventine. O,jei ir su kitu "draugu" bus vel vaikutis? Vel pestynes? Labai atsiprasau,bet kyst-myst - yra lengviausia. Reikia galvoti pradzioje ir su smegenimis,o dabar PRIVALU graziai,civilizuotai spresti buvusios,vadinamos "seimos" padeti,teisingai abiems aukleti dukrele. Patarti,kistis,mokinti yra lengviausia,aisku ir negrazu,todel atsiprasome,bet...nera ko viesintis ir skelbti savo paleistuvystes,kvailas ambicijas,tarpusavio nepagarba.

Dana

Dana portretas
Labai patiko anekdotas.Kalbasi dvi draugės.Koks geras tavo vaikinas,gėlės,kelionės,teatrai.Kodėl jūs dar ne šeima?Atsakymas vertas milijono:noriu ,kad ir toliau taip būtų.Išvada,merginos draugaukite,tik atskirai gyvenkite,būsite karalaitės.Proza prasideda po vedybų,kuri ne visada ir visoms yra pagal jėgas.

Snieguole

Snieguole portretas
Tokiu savo elgesiu tėvai tik traumuos vaiką. Pasekmės vaikui visam gyvenimui! Va kur jūsų, mieli tėveliai, principai nuves ...

mama

mama portretas
vaikas ne futbolo kamuolys

Anonimas

Anonimas portretas
regina,negadinkit savo dukrai sveikatos,mama vaiko gyvenime butina

jore

jore portretas
Kodel neparasius abu sugyventiniai,bet reikia butinai pabrezti kad zinomas aktorius ir jo sugyventine ,skamba tikrai ydomiai.

RD

RD portretas
Tokia jau dabar vyrų mada kerštauti per vaiką, kai sugyventinė palieka jį. Juk ne vyras jis buvo, o tik kuilys, tai todėl ir buvo išstatytas per duris, nes elgėsi ne kaip vyras ir tėvas, o tik kaip ateinantis kuilys. Jis nenorėjo būti vyru, tėvu, šeimos dalimi - nes nenorėjo susituokti, nenorėjo prižiūrėti vaiką, o tik norėjo turėti jauną sugyventinę ir ją dulkinti. Vaikų iš vis nenorėjo, jie trukdis. Vaikui gimus moteris pamatė, kad dabar jai vienai reikės prižiūrėti ir vaiką ir kuilį. Todėl kuilį išstatė už durų. Teisingai padarė. Jei iš jo nėra vyro tai jo ir nereik, nes kuilių ant kiekvieno kampo yra. Ir priedo nereik jiems būti tarnaite.

Nezinomas sugyventinis

Nezinomas sugyventinis portretas
tai zinomas aktorius - ne sugyventinis, o zinomas aktorius?

meiles ne laso

meiles ne laso portretas
vemt vercia nuo tokiu straipsniu

projektai

projektai portretas
Mane tai pritrenke, kai perskaiciau apie projekta :) Kai du suauge zmones nesugeba susikalbeti ir susitarti, kad net reikia projektus ruosti, norint su vaiku bendrauti, tai yra tikras liudnas anekdotas. Nera cia nei vieno teisaus. Taip nutinka, kai zmones be atsakomybes susimeta,pasitrina ir vel eina kitu santykiu ieskoti, vis tas vartotojiskas poziuris

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Reikia abiturientėms privalomai rodyti A.Vienuolio spektaklį ,,Paskenduolė"...kad žinotų viliotojų žodžių vertę

Kokio cia tetro

Kokio cia tetro portretas
Artistas ..

Va va

Va va portretas
ot tai problema - vaiku namuose pilna vaiku. Po kelis galetu isivaikinti ir butu tu vaiku. Ir rupesciu kiekvienam :)

Senelis

Senelis portretas
Vyriskumo neturi nes bijo matyt apsizenyti , atsakomybes baime sukurti seima, ot tai vyras...

Senyva mociute

Senyva mociute portretas
Aisku negrazu,nemalonu kistis i kitu gyvenima, svarstyti ju likimus. Taciau,skelbdamiesi, jie lyg to ir prasosi. O kas liepia gyventi susidejus,negerbiant vienas kito,be jokio pakantumo,rimtai negalvojant apie pareigas, ateiti.? Tik lovos reikalai? Sugyventine ir yra tik sugyventine. Koks pavyzdys dukrai ??? Taip ir ritasi dorove zemyn.

...

... portretas
Oh: "Prireikė dešimties dienų, kol buvo paskelbta nutartis, kad laikina vaiko gyvenamoji vieta turi būti su mama" - KADA pagaliau tie teismai nustos pažeidinėt lyčių lygias teises?... nes tos moterys jau visai iš proto baigia išeit, ir joms dar pataikaut tai pragarą žemėje kurt.

Prokuroras

Prokuroras portretas
Prie ko vaiko teisės, policija, jei tėvai - begalviai, neturi laiko savo vaikui, neturi tėvystės įgūdžių ir dar visus šokdina. Savo problemas sprendžia per spaudą. Kažkada dukra pasmerks tokius tėvus ir paliks.

Mazai kas siais laikais

Mazai kas siais laikais portretas
Gali normaliai pagimdyti ir auginti vaikus. Visokios priekvaises supermamytes, karjeristes, kurios nemyli vaiku.Ir dar tos pavelavusios i traukini, kurios gimdo tam, kad juk reikia nors ta viena vaika tureti. Man tai baisu.

OOO :)

OOO :) portretas
mergaitė - ypač pagerinta :). kas pažysta šituos žmones - puikiai supranta ka turiu omenyje. Aktorius - Sugichara - tiek laiko bandė toleruoti žeminimą. bet kuris kitas vyras jau prieš metus būtų nosį į dešinę užlemkęs .

Anonimas

Anonimas portretas
Ne vyriska taip elgtis

Rimas

Rimas portretas
Labai gaila, kad tokius asmeninius dalykus žmonės perkelia į spaudą. Kam? Kad pamaitinti pletkininkus?

gina

gina portretas
tai kodel aktorelis nevede savo dukters mamos.Is paziuros sio aktoriaus veido israiska labai jau pikta.

Nika

Nika portretas
Bausiausia, kai parazituojančių ale tėvų aukomis ir įkaitais tampa jų pačių vaikai. Tik tikrai mylintis savo vaiką žmogus, leis jam augti laimingam!!!

Algė

Algė portretas
Šitas „aktorius“ nesuvokia, kad mamos vaikui nepakeis NIEKAS. Jei tikrai mylėtų vaikelį, ieškotų būdų taikiam bendravimui. Matyti, kad isteriška asmenybė. Neisiu į spektaklius su šituo monstru!

ALGIS

ALGIS portretas
Ir vėl nelietuviška pavardė , viskas aišku

Anonimas

Anonimas portretas
Senukas jauna norejo turet, tai ir turi dabar :)

gaila

gaila portretas
Ta jo boba tikra žiūrkė.Nei jai tas vaikas reikalingas nei ką.Žinom kaip atveždavo ir nutrenkdavo tėvui vaiką tiesiai į darbą.O žmogui į sceną reikia eiti o čia mažylė ant rankų.Nejuokinga žmonės.Čia ne motina o valkata kažkokia.

To sugyventiniai

To sugyventiniai portretas
Jasaiciai,Einikiai,Canuel-seimos ir viskas tuo pasakyta ar ne?

KAIMYNAS

KAIMYNAS portretas
ir man buvo laikai kai as del negaunamo vaiko ejau is proto ne karta teko net policijoje pasedeti bet viens protingas zmogus patare buti ramiam kad pats laikas viska sutvarkys tap ir atsitiko dabar jau ir anukus kartais duoda priziureti tada bunu labai laimingas

juana

juana portretas
Kokie visi greiti teisti teva ar motina.juk ne vienas nezinot kaip yra is tikruju.Tai gali zinoti tik tie kas juos pazista ir daugmaz zino situacija.Opurva pilti nereikia daug proto.

sugyventiniai

sugyventiniai portretas
o ne šeima. Ir viskas tuo pasakyta. Tik vaiko gaila.

Anonimas

Anonimas portretas
Vaiku teisiu tarnyba tai ner zodziu

Regina - Vladui

Regina - Vladui portretas
Sakot "impotentas" :) Geros moters rankose ir virve ... :)

ironija

ironija portretas
man atrodo, kad vaiko nei vienam, nei kitam nereikia, nes jis tik kliūtis patogiam gyvenimui ! Čia tik ambicijų karas dęl neapykanta vienas kitam....

Vladas

Vladas portretas
Jau užkniso tie,,žinomi" ,,aktoriai" ir jų ,,aktoriūkštės".Lietuvoje nėra gerų -tikrų aktorių.Yra nebent kai kurie vaidinti,,dviračio žiniose".Tos moterys visuomet ras būdų kaip apkaltinti vyrą.Dar gerai ,kad visai Lietuvai nepaskelbė,kad jis impotentas

Galimai :)

Galimai :) portretas
Tikras vyras uzsigavo :) :) :) jaunikle i kita nusiziurejo

Artistams viskas galima

Artistams viskas galima portretas
Gyvenimas tai scena ir joje pastoviai vaidyba vyksta, mylim - nemylim, vaika imam, - atiduodam, ta zmona - kita zmona ir tt

Anonimas

Anonimas portretas
Kas cia per aktorius?

Fuij

Fuij portretas
Ar tai moteris? Kažkoks išsigimimas savaitgaliui nutrenkti vyrui vaiką vien dėl to, kad galėtų leisti laiką su nauju savo raiteliu. Tokia motina užaugintų ir tokio pat lygio dukrą.

"Kauno švara"

"Kauno švara" portretas
Milijonus vartanti "Kauno švara", kaip matyti iš nuotraukos su moterimi, daro gėdą mūsų miestui. Šiukšlių dėžės surūdiję, neprižiūrėtos, kelia kreivas šypsenas miesto svečiams.

Sunku

Sunku portretas
palaikyti vieną ar kitą pusę , nežinant tikros tiesos, gerai nepažįstant žmonių.....o tas "žinomas aktorius" ,abejoju , ar tikrai toks jau žinomas...:)

fui

fui portretas
Ar tai vyras? Kažkoks išsigimimas atimti vaiką iš motinos vien dėl savo užgautų ambicijų. Turėtų moteris brolį, ar rimtą užtarėją, tai jam parodytų vietą...

Ats. motinos palaikytojoms

Ats. motinos palaikytojoms portretas
Ar jus,cia, perskaitete straipsni iki galo, ar tik antraste, kad rasinejate izeidziancius komentarus tevo atzvilgiu? Nedekite tos motinos i kisene, ne tokia ji geruole, palikineja vaika svetimiems, visiskai nesilaiko grafiko ir dar iesko kaltu! Tegul ismoksta gyventi su vaiku,kaip motinai ir priklauso,o ne kaltina vyra,kad tas nenori atiduoti vaiko tokiai padrikai gyvenanciai mamai - tai nepaima nustatytu laiku (nei is vyro, nei is aukles!), tai uzkrauna netiketai (del atostogu). Gal visi turi sokti pagal jos dudele? Jeigu tikrai jauciasi motina, tegul ir elgiasi atsakingai. Vaikas ne suniukas, metyti negalima ir visiskai suprantamas tevo nerimas.

X

X portretas
o kai tėtis spektaklių metu mergytę "mėto" bet kam nepažįstamam, nes jam matot į sceną reikia eiti, tai viskas normalu??? Manau pastovi auklė geriau nei nepažįstami tetos ir dėdės. Gaila, kad vaikai pasidaro keršto įrankiu nenususekus tėvų santykiams

Gerb. Milda, pažystu Jus

Gerb. Milda, pažystu Jus portretas
Rašote, kad vyras dažnai kelia isterijas. o Jūs isterijų nekeliate?????? esu matęs tokią Jūsų isteriją, kad niekada jos gyvenime nepamiršiu. Jūsų po-iūris į drauges ir jų įtaką šeimai - absoliučiai neadekvatus. jūsų leksikonas, net girdint svetimiems žmonėms, - mužikiškumo viršūnė. taip kad - šioje situacijoje vyras atrodo nepalyginamai solidžiau

Vile

Vile portretas
Kai perskaiciau motinos ivykiu apibudinimus, pamaniau, kad vyras, atleiskite, svansas, bet kai paskaiciau vyro - susidare visai kitas ispudis. Negalima vaikelio tevui metyti kada panorejus, nes jis taip pat turi savo gyvenima, o motinele,matosi, ziuri tik saves. Vaika palikineti svetimiems zmonems,na, atleiskite, juk niekada nezinai, koks zmogus tau gali pasitaikyti - vaikas ne zaisliukas, palikti galima butu tik giminems ar teciui. Bet turi buti laikomasi taisykliu,zinoma, su tam tikromis isimtimis, nes gyvenime pasitaiko visokiu situaciju. O motina,panasu, gyvena padrikai ir bando toki gyvenimo buda primesti tevui. Cia tik teismas isspres sita situacija - tikiuosi.

As

As portretas
Koks skirtumas kas augins dabar lygios teises

Anonimas

Anonimas portretas
Nenori moketi alimentu ,todel iesko visokiu budu isssžisukti.Nuo kada vaikui geriau su tevu ,ka jis gali gero duoti ,jei yra normali mylinti mama .

Taip

Taip portretas
Šitai mamytei vaikas tik trukdo, ji pageidautų kad vaiką augintų geriau svetimi, tik ne tėvas.

AnI nuomone.

AnI nuomone. portretas
Koks is tokio dvasios ubado aktorius? Vaikas ne zaislas ir sitaip elgtis negalima.Per didele demokratija vaiku atzvilgiu ir uzaugina tokius kaip sis aktorius.Tokiem nusispjauti i viska.

Daiva

Daiva portretas
Na zinoma, vyrams viskas galima..

Vyriskumas cia :)

Vyriskumas cia :) portretas
Matomai vaikas, kaip kersto irankis tapo, nes moteris Izeide vyriska ambicija, kadangi susirado kita, tada matomai eme ir vaika paeme is mamos, nes pakerstavo..
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių