Akibrokštas Kauno senamiestyje: teismas įteisino verslininko savivalę?

Blin

Blin portretas
Iš pradžių prismaugė Senamiestį, o dabar rėkia, kad ten gyvybės nėra. Aš dar prisimenu Senamiesčio gatveles, pilnas viena už kitą įdomesnių parduotuvėlių, knygynėlių, kavinukių ir dar visa ko, bet triukšmo net prie Medžiotojų retai būdavo, o jei būdavo, tai labai greit triukšmadariai būdavo nusodinami. Kiemeliuose tarp "bromų" būdavo vėsu, jauku ir smagu, nors kartais "ciocės" ir susiriedavo. Kaimynus tik prijuokindavo ir susitaikydavo. O šitas "viarslinykas" Senamiesčiui gyvybės neįkvėps, tik apšnerkš. Arba tegu savo lėšomis namo gyventojams trigubus paketus sudeda ir rekuperacines sistemas įrengia. Aš, pavyzdžiui, noriu, kad į Senamiestį grįžtų "Jaunasis Technikas", antikvarinis knygynas, "Bitutė", mažytė kavinukė Vilniaus-Laisvės sandūroje, kur būdavo tokių grietiniečių, kokių jau daug metų niekur nebėra. Kodėl į mano norus neatsižvelgiama?

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Emigrantui - Amsterdamas mums ne rodiklis.

jk

jk portretas
Nori ramybėsparduok butą,kitą pirk ten kur Tau ramu.Visam sviete taip yra.

PRITARIU

PRITARIU portretas
Trigubi langų paketai ir rekuperacinė sistema išsprendžia triukšmo ir vėdinimo problemas. Tas senas bjaurybes, trukdančias progresui reikia vežti pas veterinarą ir užmigdyti. Senamiestis, kaip visame vakarų pasaulyje, turi priklausyti visuomenei, turizmui ir būti gero laiko Meka. Tai yra traukos centras ir miesto širdis, kurioje pasirinkęs gyventi arba kaifuoji nuo to arba nešdiniesi po velnių kur nėra kavinių. Ačiū teismams už sveiką protą!

Sūduvis

Sūduvis portretas
Kieno pinigai to ir muzika, o mūsų teisėjai labiau mėgsta PINIGUS nei tiesą, už tai ir toks sprendimas.

emigrantas

emigrantas portretas
Gyvenau Amsterdame virs naktinio baro ir man patiko. Tam, kuriam nepatiko, tas ten negyveno. Negirdejau kad kas nors del to sokdintu miesto valdzia.

Anonimas

Anonimas portretas
Pasaulyje miestų centruose gyventojai negyvena, ten įrengtos kavinės restoranai, biurai ir pan.

Optimistas

Optimistas portretas
Kol kas dar Kaune laimi pinigai, bet jau tokie laikai eina i pabaiga, ateis nekorumpuotas, nesupuves jaunimas i valdzia viskas keisis is esmes. Tvarka turi buti tvarka, ar tai senamiestis ar tai miegamieji rajonai...

Bosas

Bosas portretas
Skirtingai nei kiti pinigų aukos, turiu pasakyti, kad Centras ir Senamiestis visada buvo ir yra gyvenamieji ir prekybiniai rajonai. Kvailai skaitosi, kai kažkas nurodo, kad senamiestis nėra gyvenamasis rajonas. Čia visada gyveno žmonės, buvo ir senamiesčio chebra su savo atamanais priešakyje. Negyvenamais laikytini tik pramoniniai rajonai.

Anonimas

Anonimas portretas
O tikrai - kiek jums moka?

klausimas

klausimas portretas
idomu kiek kainavo

Klausimas

Klausimas portretas
O tai ta palubinskaite dar dirba?? Cia ne ta, kur Republike per dienos pietus alu gerdavo?

odobriam

odobriam portretas
Pritariant pensynykams geriausia butu senamiesti aptverti auksta tvora su spygliuotos vielos ornamentu virsuje ir 21 val uzrakinti visus vartelius, kad niekas i teritorija nekeltu kojos ir gink dieve nevaziuotu automobiliu. Kavines galetu dirbti nuo 11 iki 18 val. su pietu pertrauka nuo 13 iki 15val, nes pensynykams po pietu norisi prigulti.

kaunietis

kaunietis portretas
Juokas ir gėda, kad šitaip teisėja supranta viešą interesą.

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Daugumos čia pasisakymuose logika tokia - jeigu yra ,, girdykla,, tai traukos centras - sovietinis mąstymas , o kad ,, pensininkai tegul nešdinasi į kitus rajonus,, tai gal jūs ten nešdinkitės , čia jie gimė , užaugo , nugyveno visą savo gyvenimą ir ne jums nebrendylos nurodinėti kur mums gyventi , tokie kaip jūs temoka sienas teplioti ir kryžių kalnelyje vandalizmu užsiiminėti .

norėčiau paklausti

norėčiau paklausti portretas
ar verslininko advokatas nebuvo iš tos pačios kontoros, su kurios atstovu teisėja "nealkoholinį alų" Laisvės alėjoje gurkšnojo?

TAM -,,,,,PENSININKAI TURI SUPRASTI PAGALIAU ,,,,,,

TAM -,,,,,PENSININKAI TURI SUPRASTI PAGALIAU ,,,,,, portretas
CIULPK BYRKA NE PENSININKE -ir savo narkomanu ir kurvu lizdus iskelk pats uz miesto ribu y nuosalius ,,,mikrorajonus,, prie siukslyno....

cha ...lygtai pirmas kartas

cha ...lygtai pirmas kartas portretas
kada teismai yteisina savivales ir kitus akibrokstus..... super naujiena butu jei teismas nors karta butu TEISINGAS.....

Pijokeliams

Pijokeliams portretas
Pats gyvenau senamiestyje, o tikrai nesu pensininkas. Kai prasidėjo "gaivinimas" iškart variau iš jo. Jei Matijošaitis jo nesutvarkys tai per laiką jis nusiris iki taboro lygio. Teismai pas mus pagerinti :) arba labai jau silpnas advokatas.

PENSININKAI TURI SUPRASTI PAGALIAU !!

PENSININKAI TURI SUPRASTI PAGALIAU !! portretas
na truksta zodziu,pensininkai KELKITES i nuoselesnius mikrorajonus ir bus ramybe jums. !!!

KAIMYNAS

KAIMYNAS portretas
nesamone teismas gal nenorejo kazko suprasti Nepamirskite kad dar tures gauti is kaiminu sutikimus ALKOHOLIO pardavimui Dar turi but sutikimai maisto gaminimui IR t.t Be sutikimu nieko negales dariti

Irma

Irma portretas
Senamiestis yra miesto širdis, reikia džiaugtis, kad tokį turime. O ten gyvenantys yra snobai, tą patyriau pati. Įkūriau masažų saloną, tai nuo tikrintojų neatsigyniau, matai jiems eina smilkalų kvapas ir negali atidaryti langų. Bet juk masažų salone net nenaudojau jokių smilkalų, bet atvyko tikrintojai patikrino pažeidimų nerado surašė, senamiesčio snobai gavo atsakymą ir ką jūs manote po savaitės kita patikra pas mus atvykės klientas 5 cm. užvažiavo ant žolės. Iškviesta policija tik pažiūrėjo ir išvažiavo. Galėčiau vardinti ir vardinti kiek per 1 metus jų buvo. Todėl labi užjaučiu norinčius senamiestyje pradėti kokį nors verslą. Rizikuojate, ten gyvena nestabilios psichikos žmonės, ir galiu pasakyti netik pensininkai, jauni ar baisesni.

kol dar nepasisauke mane dievulis

kol dar nepasisauke mane dievulis portretas
labai noreciau pamatyti kaip atrodo doras,saziningas lietuvos verslynykas.

Senamiesčio gyventojas

Senamiesčio gyventojas portretas
Trigubi langų paketai ir rekuperacinė sistema išsprendžia triukšmo ir vėdinimo problemas. Tas senas bjaurybes, trukdančias progresui reikia vežti pas veterinarą ir užmigdyti. Senamiestis, kaip visame vakarų pasaulyje, turi priklausyti visuomenei, turizmui ir būti gero laiko Meka. Tai yra traukos centras ir miesto širdis, kurioje pasirinkęs gyventi arba kaifuoji nuo to arba nešdiniesi po velnių kur nėra kavinių. Ačiū teismams už sveiką protą!

kaunietis

kaunietis portretas
Linkiu stiprybes ir atkaklumo senamiescio gyventojams, po truputi, mazais zingsneliais, o ypac atejus i vadzia issilavinusiam jaunimui tikrai po truputi bus isguita slyksti korupcija is Lietuvos.

Žilvinas

Žilvinas portretas
Įsigyja žmogus nekilnojamąjį turtą ir kažkokios ciocės jam nurodinėja, ką jis turi su juo daryti. Viso senamiesčio problema. Aš būsiu pirmas, kuris atidarys raudonų žibintų kvartalą, kai tik tai bus legalu ir nereikės klausti gyventojų leidimo. Kad jų prabangių butų niekas už dyką net neimtų. Jie šių dienų kavines tada regės kaip gražų rožinį sapną!

Kaunietė

Kaunietė portretas
Dar karta padekokim Matijosaiciui. Dabar tikras verslas valdo Kauna. Viska gali parduot ir nupirkti. O priimtas teismo sprendimas placiai atveria duris visiems sekantiems verslininkams. Gali dziautis kiti galvodami , kad tai ju neliecia... Kol ju namai netaps kazkieno verslo interesu! Vadinasi teisine valstybe... Valstybe, kuriuoje zmones neturi jokiu teisiu pries verslo interesus ar pinigus... Verkt norisi...

KEMBRIKAS

KEMBRIKAS portretas
PINIGAS,PINIGE

gaila gyventoju

gaila gyventoju portretas
Darosi slykstu,kai kiekviename patvoryje vartosi apsigere ir apsirukę.Jau nuo jaunu dienu net mergaites uzsispaudusios uz laikrasciu kioskelio maukia apie 11 val tiesiai is buteliuko,tiesa spalvotas ir nedidelis kiekis,bet kam to reikia.Tai juk norime ,kad tauta butu ir blaivi,ir dora,ir kurybinga.Negi tik restorane randama linksmybe,o kodel ne teatre,koncerte,kine,bibliotekoje.Mieli gyventojai tas busimas triuksmas ne jums vieniems bus galvos skausmas- parinkit kaimynu parasus,juk lietuvis kuo pila i gerkle tai ribos nemato.O CIA RASANTYS LYGINASI SU KULTURINGOMIS TAUTOMIS MOKANCIOMIS PER VAKARA TIK BOKALA ALAUS ISGERTI,O MOKA MALONIAI BANDRAUTI,PAILSETI. Mums dar labai toli iki to.

matosi

matosi portretas
gerai pakrate kisene?.......

Gidas

Gidas portretas
Pas mus niekada nieko negalima. Taip jau yra pasaulyje,kad miesto centre veikia kavines ir restoranai. O jeigu trūksta ramybes žmones keliasi i uzmiesti!

Zibute

Zibute portretas
Daznai teiseju verdiktai priklauso ne nuo zmoniu teisetu noru o nuo suprantamu interesu Kas jiems zmoniu ramybe jie gi patys senamiestyje negyvena Pamirsta o gal ir prisimeta nezinantys kad cia nuo seno gyveno ir gyvena gyvi zmones Daznai jau senyvo amziaus Reikia ponams teisejams primint kad ir vaiku gyvena O jiems irgi reikia poilsio Tai kur jie siulo dingti gyventojams? Gal greiciau ismirt ir nebus problemu Manau ne dykai tokie absurdiski sprendimai priimami

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kauno senamiestis niekada nebuvo "tylus , tvarkingas" :-D

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Šaunuolė Kristė , visiškai palaikau ją .

Kristė

Kristė portretas
Įstatymai jau pažeisti, kai be gyventojų sutikimo buvo pakeista patalpų paskirtis. Linkiu gyventojams nepasiduoti ir kovoti iki galo. Kultūringi miestiečiai jus palaiko, nes visi matome, kad Kauno senamiesčio ir centro "gaivinimas" baigiasi tik girtuoklių keliamu triukšmu, prišnerkštais ir privemtais bromais. O į miegamųjų rajonų kaimiečių pasisakymus nekreipkite dėmesio, šitie labiausiai trokšta išsiveršti iš savo blokų ir trukdyti normaliems ir dirbantiems žmonėms naktimis ilsėtis, bet ačiū Dievui, jie niekada nei miesto centre, nei senamiestyje negyvens.O tokiems verslininkams negali sektis, greit bankrutuos.

Seni pirdylos

Seni pirdylos portretas
Tie gyventojai tai seni pidylos, kuriem viskas visuomet negerai ir nori pačioje miesto širdyje mirtinos tylos kaip kapinėse. Užtenka ir taip jau, kad Senamiestis n metų buvo miręs su tuščiomis parduotuvėmis...

sutapimas?

sutapimas? portretas
kažkada tas pats lakraštis rašė apie suimtą pirmąjį reketininką, kurio pavardė, lyg tyčia, tokia pati kaip šito herojaus...

Jaunuolis

Jaunuolis portretas
Senamiestis, tai ne koks senukų ir jaunų šeimų rojus, o ypač pagrindinė miesto gatvė. Atsibuskit iš tos utopijos, kad Lietuva tai kaimas, o senamiestis, tai ramybės oazė, niekur jokioje vakarų valstybės didmiestyje to nepamatysite. Tikslingiausia skundaliams būtų pakeisti gyvenamą vietą ir mėgautis ramybe kitur, nes naivu tikėtis ramybės gyvenant pagrindinėje miesto gatvėje, tiesiog naivu...

Senamiesčio bendruomene

Senamiesčio bendruomene portretas
apie kokias paslaugas mes čia kalbame? kai vienas du padorus restoranai yra o visi kiti pigios šeryklos, negalime lygiuotis į užsienį nes sovietinis paveldas ir mąstymas ima viršų, nemokame nei pramogauti nei darniai sugyventi, kai senis su dažytais plaukais plaikstosi po savivaldybę, šokdina visus kai pelnas aptemdo protą. Ir nepavydėkite mums, kriuksėkite savo miegamuosiuose rajonuose, jus to nusipelnėt, o į senamiesti ateis renesansas, mes tuo tikime.

sakalaka

sakalaka portretas
pensininkai galvoja tik apie save ir kad "ramiai" dienas pabaigt... O po ju kad ir tvanas, tai kuris cia savanaudis? Senamiestis tokia vieta visoje Europoje, kad ten turi but veikla, surmulys ir veiksmas. I Vokietija nuvaziuokit

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Vytautui - ir tu kažkada tapsi senu kledaru, žinoma jeigu su tokiu mąstymu to sulauksi, ir tau nepatiks kai girtuokliai naktimis po tavo langais gros ,,serenadas,, .

Baras

Baras portretas
ir gerai, miegui yra miegamieji rajonai, o ne senamiestis. Prekybai ir paslaugoms turi but pirmenybe

Pinigas tyli, pinigas kalba

Pinigas tyli, pinigas kalba portretas
Papirkt teisėją lengviau kaip apmyžt du pirštus.

Teismu korupcija

Teismu korupcija portretas
O kaip su leidimu prekiauti alkoholiu, juk jam irgi reikia gyventoju pritarimo. Ar tesimas irgi suteiks leidima pazeisdmas istatymus? Del "issikraustykit kitur". Yra 30 butu namas, kai kurie pagyvene zmones gal ten gyvena net nuo vaikystes. Atsiranda vienas verslininkas teroristas kuris pavercia gyventojus ikaitais, mazdaug kraustykites is cia jei nepatinka. Ok, laikai keiciasi, gal but is tiesu laikas issikraustyti, bet mazai kas suvokia, kad verslininko veikla zymiai pablogino kitu 30 savininku gyvenimo salygas ir ziauriai numusa ju nekilnojamo turto kaina. kam jus parduosit ta buta? Tam ir yra apsaugantys istatymai reikalaujantys savininku sutikimo. Jeigu jau verslininkui labai reikia, tai tegu nuperka tuos butus arba bent pasiulo normalia finansine kompensacija uz NT vertes praradima. Akivaizdu, kad jis tokiu pingu neturi, bet turi pakankamai pinigu nupirkt teisejus. Va tokia situacija Lietuvoje.

Dddddd

Dddddd portretas
Mato brolis

to kas cia yra. kavines - mižalinės savininkui

to kas cia yra. kavines - mižalinės savininkui portretas
Pirmiausia esmė yra įstatymas, nes įstatymai ir yra, kad sureguliuotų skirtingų interesų grupes. O kad teismas vadovaujasi populizmu ir dar blogiau .... tai turėtų šį nesusipratimą išspręsti aukštesnės institucijos teismas. Nes paskirtį be bendraturčių keisti kiekvienas grybas negali. O taip cituoti užsakomąjį straipsnį negražu. O kas yra merdėjimas ? :) Nes dabar einama pagal Palangos modelį - dėl konkurencijos barai (kokios ten kavinės jei pagrindinis biznis alkoholis) pradės mažinti, kad kuo labiau pritraukti klientus - klienų kontingentas dar blogės. Dar beliks kad teismas nuspręs, kad ir prostitiucija, casino tenkina turistų poreikius ir po kurio tokį rajoną narmalūs žmonės pradės apeiti aplinkui. Būtų kainos kris - normalūs žmonės išsikels (Palangoje basanavičiaus gatvėje - nieks nenori kambarių nuomotis), tada toks rajonas pasidarys bomžynas. Toks miesto siekis?

H

H portretas
Ko gi čia šiaušiatės. Senamiestis nėra miegamasis raj. Nėra iškirtinai ten butus turinčiu nuosavybe. Trukdo triukšmas ta juk yra tokia garso izoliacija, langai nepraleidžiantis triukšmo.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Akivaizdi teismų nepagarba LR Istatymams ir lietuvos žmonėms.Juk teisingumo Lietuvoje nėra,laimi tas kas turi daug pinigų.Tas pats yra ir su UAB Būsto valda.Jis vykdo veiklą be sutarčių su paslaugų pirkėjais,prievartaujami Lietuvos privačių butų savininkai ir teismai juos gina.Reketas ,korupcija akivaizdi Lietuvoje.

Kaip cia yra?

Kaip cia yra? portretas
Citata is kito "kauno dienos" straipsnio: "Išties verslininkai geriausiai jaučia, kaip ir kurią miesto vietą reikia labiausiai gydyti. Juk taip buvo ir su ilgus metus merdėjusiu Kauno senamiesčiu, kol jame įsikūrę verslininkai nesurėmė pečių. Susibūrę į Rotušės aikštės draugiją, jie didele dalimi prisidėjo, kad istorinė miesto vieta šiandien gyventų visavertį ir patrauklų kauniečiams bei miesto svečiams gyvenimą." Kuo sitas atvejis kitoks???

žmogeliukai Senamiestis ne Miegamieji tai pramogų kvartalas

žmogeliukai Senamiestis ne Miegamieji tai pramogų kvartalas portretas
žmogeliukai Senamiestis ne Miegamieji tai pramogų kvartalas dėl kelių "bobučių" uždaryt pramogas Laisvės al. tai išgriauta. Prisiminkit savo jaunystę , kaip ieškodavot pramogų Kaunas ir taip mires. Man studentaujant Laisvės al. vos praeidavai tiek jaunimo "šėldavo" dabr reikia tenkintis Senamiesčiu nors ten gatvės BAISIOS šaligatvių NORMALIŲ nėra

ironija

ironija portretas
atrodo, kad tam patalpų savininkui asmenybės sutrikimas -grandiozinis narcicizmas ...

Geras sprendimas

Geras sprendimas portretas
Labai teisingas teismo sprendimas. Negalima leisti, kad trys bobelės trukdytų viešajam interesui. Kaunas labai apsidžiaugs, jei kavinės plėsis link požeminės perėjos, nes kol kas ši Vilniaus g. dalis nykesnė.

nuostaba

nuostaba portretas
Reikia Kauno apygardos teisme ikurti restorana...O dar geriau is Vilniaus atvezti romu tabora. Kauniecius maloniai nuteikia verslininku aktyvumas ir Kauno ivaizdzio gerinimas, taciau reikia priminti, kad Kaunas yra Kaunas. Cia nera uzdaru kvartalu (ir niekada nebus kaip Vilniuje), o jeigu kam sauna mintis atsiskirti nuo Kauno bendruomenes, tai sios klaidos greitai taisomos, o gerbiamieji verslininkai padedami i pavesi, kad atsigautu nuo saules smugio. Juk dienos karstos! Gerkite daugiau vandens!

Anonimas

Anonimas portretas
Niekuom tiketi siais laikais nebegali.O teismai daznai parodo savo galia.

VYTAUTAS

VYTAUTAS portretas
nori senos klečos ir senamiestyja gyventi ir kad ramus rajonas būtu.Parsiduokit butus ir gyvenkit už Kauno.Liks pinigų ir į tą restoraną užsukti.

Inteligentas

Inteligentas portretas
Na ka vėl Lietuviškų teismų akibrokštas? Apdirbtas ir nusiaubtas tas senamiestis ir jau nesaugus gyventi.

Domas

Domas portretas
Na ir susireiksmines sis pilietis. Eilinis restoranu savininkas dejes skersa ant visu. Labai tikiuosi, kad gyventojai pasieks savo, nes esi tikras asilo galva. Jeigu eilini karta teismams bus nusispjaut ir leis atidaryti restorana, mano kojos ten nebus ir tikiuosi zmone ignoruos sia vieta. Jums reiktu truputi ant zemes nusileist ir ismokt bendravimo kulturos.

roksana

roksana portretas
Teismas nusprendė: "Viešasis interesas yra pritraukti turistus, Senamiestį sutvarkyti taip, kad jis atitiktų kultūros paveldo reikalavimus, būtų patrauklus turistams, taip pat ir šalies gyventojams". Išeina taip, kad gyventojai, gyvenantys minėtame name, jau neskaitomi šalies gyventojais, nes į jų interesus neatsižvelgiama.

Dzin

Dzin portretas
Gaila, kad teisėja palaiko ne gyventojųą viešo intereso pusę. Bet jei dzin, verslininkas atidarytų raudonųjų žibintų bromą tai ji gindama interesą tikriausiai pirma įsidarbintų ;-/ juk reikia tenkinti sex turistų interesą.

Geda

Geda portretas
Kol kas Kaune laimi pinigai, bet jug po tiek nepriklausomybes metu ir i Lietuva privalo ateiti tvarka, jug yra Lietuvoje neveikiantis triuksmo istatymas, kurio privalo laikytis visi...

onute

onute portretas
parduokit savo butus ,gyvensit kur norit ,dar liks pinigu oriai senatvei ,,,,problemos nebeliks

kaunietis

kaunietis portretas
jei netinka gyventojaii gali issikelti i kita rajona,,,matosi kad jiems reikalinga ramybe,,,,bet del to neturi stabdyti senamiescio pletros ir tolomesnio augimo

Aha

Aha portretas
Jeigu leidimo nėr negalima,teisingai!

Kas per absurdas

Kas per absurdas portretas
Restorano atidarymas-savivalė?yra sanitarinės normos ir t.t.Kodel neginamas viešas interesas?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių