Akademijos miestelyje ir Ringauduose pertvarkomas mokyklų tinklas

Rb

Rb portretas
Kauno rajonas auga - ačiū bendruomenei ir Merui

atsakymas Rutai

atsakymas Rutai portretas
jeigu mes patys nepasirūpinsime vaikais, už mus kitas tikrai nepasirūpins.

rutelė

rutelė portretas
Mažiau spjaudykitės. Reikia tik džiaugtis, kad kažkas rūpinasi jūsų vaikais.

mano nuomone

mano nuomone portretas
Pritariu Dalės komentarui,kur nera vaiku kam reikia renovuoti, geriau bažnyčia pastatyti,tai nauda bus didesnė gyventojams.

Dalia

Dalia portretas
O ką meras daro su mokyklomis, kurių vengia vietiniai mokiniai, gyvena šalia mokyklos bet renkasi miesto mokyklas. Arba baigę pradines klases, ar 8 klases palieka pustuštes klases ir eina mokytis į artimiausias miesto mokyklas. Ir dar tokias pustuštes mokyklas renovuoja. Ar verta švaistyti pinigus?

Obelynė

Obelynė portretas
Makūnas gal ir pasigiria, bet ir daug padaro. O štai Ringaudų gyventojas Viktoras Pranckietis nepajudina nė piršto, kad jo krašto žmonėms būtų geriau. O juk seimo pirmininkas.

Taigi

Taigi portretas
Komentaruose dažniausiai spjaudosi nevykėliai arba politiniai oponentai. Kauno rajone iš tiesų vyksta daug pozityvių dalykų, ir to nenuginčysi - karavanas eina... Sėkmės, mere!

skaitytojas

skaitytojas portretas
Nėra ko čia girtis dėl darbu, už tai yra gaunamas atlyginimas,O darbus vykdo is mokesčiu mokėtoju pinigu o ne is savo.

GYVENTOJUI

GYVENTOJUI portretas
Bet rajonas jau daugelį metų geriausias.Čia ir atsakymas.

manau

manau portretas
Labai slykstu kada pats Makunas save giria stengiasi kuo daugiau save reklamuoti bet kad matytusi jo gaspadoriski darbai rajone lygu nuliui praeita karta per rinkimus buvau uz Makuna bet dabar esu labai nusivyles tikras pagiru puodas ir reklamos zvaigzde..As manau reikia jaunesniu kurie pravalytu daugel metu aplink Makuna dirbanciu jam labai lojaliu ir patarnaujanciu aplinkos zmoniu.Labai sunku ir Makunui kada jo niekas nekritikuoja nepareiskia jokiu pastabu bet labai nuolankiai pritaria visai veiklai bet nuo to ir prasideda vadovu DEGRADACIJA.

Titas

Titas portretas
Du metus mastem kur pirkti nama ir labai dziaugiames isigyje Garliavoje tai geriausias susisiekimas is visu kauno raj, keturios eismo juostos, susisiekimas greitas-labai rekomenduoju...

Taigi

Taigi portretas
Kaune mokyklos uždaromos, o Kauno rajone statomos naujos. Pagarba merui Makūnui.

Jau atsisveikinsim su Socdemais Kauno rajone

Jau atsisveikinsim su Socdemais Kauno rajone portretas
Su planavimu visai nusivažiavo - eilinis skylių lopymas ir nieko neveikimas. Ir tai šios partijos tapo kasdienybę... neturi jie patyrusių ambicingų vadovų. Vieni korupcijos skandalai per paskutinius penkis metus. Jau tikrai kaitais metai kitus!

G

G portretas
Gerai, kad gerb. Makūnas pastebėjo, tačiau tas pastebėjimas gerokai pavėluotas. Kauno rajone įvyko demografinis sprogimas, su visom pasekmėm. Keliai ryte užkimšti. Kečerginė - Akademija 3-4 km kiekvieną rytą kamštis. Nauji išvažiavimai į autostradą užstrigę dievai žino kur. Vieno jau neužtenka yra daugiau galimybių kurios tyliai stalčiuose ilsisi. Mokyklos perpildytos, darželiai irgi. Taigi girtis aišku galima kad daugėja gyventojų, bet ir spręsti reikalus reikia jau gerokai greičiau. Dabartiniai apsisukimai, tai daugiau tokie Socialdemokratiniai - "mažais žingsneliais"

Gedas

Gedas portretas
Tie ugdymo įstaigų vadovai,kurie nebuvo mero partijos nariai senai nedirba. O meras ,,privalo,, rūpintis savo tėvonija.

kačergis

kačergis portretas
Meras, kuris iš tiesų rūpinasi mokyklomis

ekspert

ekspert portretas
Deja Akademijoje didele problema su darzeliais.Vietiniai negauna vietu savo vakams,nors uzsirase pries du metus.Vietu skirstymas vyksta neskaidriai,vnz. korupcija.

gyventojas

gyventojas portretas
Kvailys tas Makūnas, prašau kitais metais už jį nebalsuokite, atsipeikėkite!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių