Rinkimus Kaune triuškinančiai laimėjo V. Matijošaitis su „Vieningu Kaunu“

Anonimas

Anonimas portretas
Na bet ir kultūra mero...ir dar toks rekomenduotas į prezidentus.Sėdi spurginej su tokiu pačiu bendru, o kai reikia tai pirštus į burną ir švilpia.Va kas gaunasi kai iš milicininko tampama meru ar net premjeru.Ar tai geriausia,ką gali pasirinkti Lietuva,renkant prezidentą?Ar tai ne suchamėjimu kvepia?Gal nereikia eiti į kraštutinumus,vengiant konservatorių.

Prognozuotojui

Prognozuotojui portretas
Deja, neliko visų kitų partijų: valstiečių, socdemų, liberalų ir kt. O konservatoriai liko ir absoliučioje giminių ir pažįstamų visvaldybėje dar turi 8 vietas.

kaunietis

kaunietis portretas
P R O G N O Z Ė, per artimiausius kelis[-iolika] metų į Kauno miesto merus , o ir į savivaldybės tarybą, konservatorių narių nebus...Manoma, kad susiėję į kokį mažai žinomą alubarį, jie vieni kitus puls, los ir kaltins viens kitą "kas kaltas , kad jų nerenka?" Aišku , niekas neprisiims kaltės už savo blevyzgas portaluose, purvo pylimą ant kauniečių ar jų išrinktųjų...LIŪDNI "POPIERIAI".

Regina

Regina portretas
sveikatos , sveikatos Dievo palaimos ,Marijos globos re

Nuomone.Susimovet kaunieciai.

Nuomone.Susimovet kaunieciai. portretas
Nu ir tokia garbe Kaunui.Ranka burnoj mero simbolis.Nejaugi kaunieciai issigime,kad sitoki mera issirinko.Ar sukiso kaip rode Rusijoj glebiais i urna uz Putina biliotenius.????

Nuomone

Nuomone portretas
Balsavo 50% zmoniu, is kuriu 80% uz vieninguosius, tai visai nedaug, o kiek dar buvo suklastota, kas galetu paneigti, kazkaip netikiu tais rinkimais, nors tu ka. Stebetojas buvo tik 1, o skaiciuoti galima taip, kaip nori, dezes nematomos. Tai kad labai nesidziaukit, mano aplinkoj niekas nebalsavo uz juos. Reikia daugiau stebetoju ir dar saziningu.

Nuomone.

Nuomone. portretas
Nebalsavau uz ji ir prie runkeliu kuriu sudygo sitiek ir Kaune nepriklausau.Juk tai jie jau su Karbauskiu suokalbi vede kiek girdejau jau seniai .Vede kaip uzgrobti Lietuva ir trasomis is rusijos i lengvai gales ivezti,o kitas savo produksija isvezti.Nepaisant sankciju.Tai ne Lietuvos geradariai .bet mano nuomone kenkejai.

Milicininkas

Milicininkas portretas
Šventasis Visvaldai. Turiu prisipažinti kad aš esu labai, labai nuodėmingas - netikiu tavo šventumu. Nežinau kodėl. Visi plakatai, procentai balsavime, Kaunas tvarkosi ... bl... vos dantų neišsimušiau važiuodamas per duobes ... palauk, sustosiu nes negalima važiuoti ir rašyti telefonu ... Tai va, apie ką mes čia. Aaa ... Žodžiu aureole matau bet įtariu, kad ji nuo blizgės atsispindi ir tai įneša šiokios tokios sumaišties. O kad runkeliai smarkiai sudygo Kaune tai faktas ...

jonis

jonis portretas
kaunas parduodamas zelionkoms.viską,mere,darysi, kad prezidentas taptu skvernelis.bet tave rinko ne del to.

whufaukeenees

whufaukeenees portretas
dabar Kaunas ant dideliu permainu ir kovu slenkscio,pirmiausia,kad ledai paujudetu reiktu is Kauno isrukyti sita klana....

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Mere, jeigu taip pirštus kitur susikištum? Gal garsesnis švilpimas gautusi?

Nuomone.ne is dziungliu.

Nuomone.ne is dziungliu. portretas
O ta auksini tulika state buves socdemas,komunistas Kucinskas Bronius.Dabar paleckininkas su savo chebra.nezinote ,o verciate kitiem.

Nuomone.

Nuomone. portretas
Nereikia savintis to ka nepadarei.Dideli darbai jau buvo pradeti Kupcinsko.Juk tik atejes kova Matijosaitis emesi jau tu darbu kuriu projektai jau buvo paruosti ir pinigai uzsakyti ES pagal projektus.Nesaziningas zmogus kuris net tilto uzgaigima ti su savo masinele pervaziavo ir nepakviete pradejusio ststybu mero..Atsirugs jums palaikiusiem ta savo isgirtaji.jei zmogus negerbia savo dirbanciuju zinau kalbas plungiskiu tai toks zmogus negerbs is kaunieciu ir draustiniu bei parku.

TOMAS

TOMAS portretas
PO TŲ KADENCIJŲ NE TIK DRAUSTINIUOSE BET IR GRAŽIAUSIOS KAUNO IR JŲ APYLINKIŲ TERITORIJOS PRIKLAUSIS ŠIAM KLANUI

dfg

dfg portretas
Na AKADEMINE BENDRUOMENE TIKRAI NEBALSAVO UZ JI..

to sveikinimas

to sveikinimas portretas
tai reikejo balsuot uz tuos kurie nieko nedaro :D jei issirinko vienbalsiai tai ko cia dabar verki ? keliai aisku prioritetas, nes tokie kaip buvo negali but normaliam mieste, ir ne vien asfaltas ar aplinkelis daromas, bet ir tukstanciai nauju led lempu, simtai sviesaforu, daugybe saligatviu ir aiksteliu tvarkoma, statomas futbolo stadionas, mokyklu stadionai tvarkomi, nauja mokykla, darzeliai renovuoti, isplesti ir siuolaikiskai irengti, daugybe biblioteku, vaiku namu globotiniai perkelti i daug geresnes salygas, tvarkomi parkai, paveldiniai objektai i kuriuos malonu butu uzeit ir t.t taip kad ner cia ko verkt, ir tuoj turetu prasidet nauju sporto ir pramogu kompleksu statyba bei daugybe tiltu ir viaduku su skvernelio pagalba

sveikinimas

sveikinimas portretas
nieko stebetino ,Kaunas rinko ir Šustauska .Kadangi intelektas Kaune stipriai krenta ,renka mentą sukčių .Varguoliam užtenka tik išasfaltuotu gatviu .O mentas su savo suneliais dar labiau didins turtus visų kauniečių sąskaita .Su tuo ir sveikinu locha

Atmerkit akis

Atmerkit akis portretas
Vieningas Kaunas mušasi su konservais, o nukenčia kauniečiai................

>galvoju

>galvoju portretas
Po kovos ringe ir pralaimejimo kumsciais niekas nemosuoja.Pralaimeti taip pat reikia moketi garbingai ir pripazinti,kad 80% kauno gyventoju negali buti nei kaimieciai,nei marsieciai.O akademine bendruomene,tai tik skambi savoka,dazniausiai neatitinkanti savokos lukesciu,kaip nebutu keista.

Foto baisi

Foto baisi portretas
bet ir aiski....kokia kultura "aukstuomenes"

galvoju

galvoju portretas
Kaune daug kaimieciu nutupe. Tikri kaunieciai noretu matyti akademine visuomene valdzioje, o verslinykai tegul daro versla is savo, o ne is biudzeto pinigu, kaip Matojosaitis and CO....

> kaunietė

> kaunietė portretas
Tada aišku kodėl Kaune darosi vis tamsiau.

kaunietė

kaunietė portretas
Matijošaičiai yra ryškiausi Kauno šviesuliai!

...

... portretas
Kaunui liko viena viltis - STT.

as

as portretas
Kiek daug garbinanciu netikra pranasa,dar pamatysit tikraji veida

Taigi

Taigi portretas
Koks mero, toks ir už jį balsavusių „apačių“ kultūrinis lygis. Tokie tokį palaiko.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Ei, jūs laimėtojai! Kurių galų keikiatės ir koliojatės? Turėtumėt ne keiktis ar koliotis, bet iš laimės giesmę „hosana aukštybėse“ giedoti, šlovindami Matijošaitį ir jo sūnaičius. Ar jūsų toks kiaulės mentalitetas, kad kitaip išreikšti džiaugsmo nemokat?

kaunietis

kaunietis portretas
gana garbint, tegul tik dirba jo komanda kontroliuodama atliekamu darbu kokybę ir nemarinuodama projektu užbaigimo... ir dar Kaunas- ne vien centras , ir kiek šiu metu biudžete skirta mikrorajonu infrostruktūrai gerinti? per pus mažiau nei pernai,-pasidomėkit...jam visai dzin paprasta liaudis , jam reikia pakazuchos su dideliais objektais , o apie savo daugiabučius patys už savo pinigus išsiklokit naujus šaligatvius ir įsirenkit apšvietimus..

:)))))

:))))) portretas
80 proc. nesusipratėlių :). atsipėkit, kvaili landsbergininkai :).senokai, beretės, taip akivaizdžiai jūsų piktus snukius į fekalijas pavoliojo žmonės? :)

senjoras

senjoras portretas
rankas bučiuoja tik popiežiui, o gal jums daug naudos asmeninės davė kad iki absurdiško komentaro daėjot? ir toliau Kauno nesat buvę Lietuvoj? visi normalūs merai su savo komandom tvarkosi nevien Kaune ir nereikia iš jo šventajį daryti...nes iki to laaabai toli..

Kauniečiai nusilenkia ir gerbia

Kauniečiai nusilenkia ir gerbia portretas
Nuolankiai bučiuojame Jums rankas! Nuolanki pagarba mūsų Aukščiausiajam Visvaldui Matijošaičiui!

jo

jo portretas
nu ka matjosaitis ir co t.y sunus,toliau tvarkys kauna,kiek zinau jau skola gerokai isaugo,kai pereme biudzete buvo apie 20 milijonu

kaunietis

kaunietis portretas
Vyriausybė Panemunės tilto statybai šiemet skyrė 7,24 mln. eurų. Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Petrauskas BNS sakė, kad dar apie 1 mln. eurų savivaldybė turės sumokėti 2016 metais. Panemunės tiltas turėjo būti baigtas prieš metus, tačiau darbai užsitęsė, kilus problemų dėl darbų finansavimo,tai buvo 2015 metai,praktiskai matjoaitis perkirpo juostele. . Vaidoto gatvės dangos atnaujinimas naudojant „Remix“ aparatą, kainavo 454 tūkst. eurų.,tie patys metai.....2019 vaidoto gatve puse metu rekonstruojama,o kas vyksta laisves alejoj;,,kai savireklamai isleista simtai tukstancio....kaunas tvarkosi

Padėka Kupčinskui

Padėka Kupčinskui portretas
Tik šito nabagėlio dėka Kaunas išsižadėjo konservatorių ilgam

Kaunas

Kaunas portretas
Keturis metus bus geda, kad esu kaunietis:(

Nuomone.

Nuomone. portretas
Mero pirstai burnoje .Reiskia svilpia.Tai parodo jo isprusima .Parodo ir isprusima balsavusiu uz ji.Kiek laiko truks kai skaitysime aimanas jusu garbintojai Matijosaicio.Jei toks geras verslininkas butu tai savo darbuotojam algas normalias moketu ,one tik uz pilva dirbtu baisiose salygose.Mat jam istatymai negalioja.Lova dalijasi su meiluze ir kabina gali dalytis,

Mitas.

Mitas. portretas
Paneikite arba patvirtinkite. Kauno gatvės asfaltuojamos iš AB Kauno energijos uždirbtų pinigų. Kauniečiai, kas finansuoja gatvių asfaltavimą?

konservatorių laikysena--GRIAUTI , kurti jiems NEDUOTA,

konservatorių laikysena--GRIAUTI , kurti jiems NEDUOTA, portretas
tai dar kartą parodo ,kad konservatorių -landsbergizmo KLIKA - yra svetimkūniai kauniečių VELTĖDŽIAI, jiems kurti NEDUOTA, per 26 metus konservatoriai prarado pagrindinę vertybę ž m o g i š k u m ą,---tad, NEATSITIKTINAI kauniečiai kuria savo gyvenimą be KONSERVATORIŲ , kurie DAUGYBĘ metų savanaudiškai SKURDINO miestiečių gyvenimą. --- KLAIPĖDIEČIAI ! - nepraleiskite progos savo gyvenimą p a g e r i n t i ,-- pasekite kauniečių pavyzdžiu, išsirinkite MERU verslininką VAITKŲ, manau, senai pastebite , kad miestas eilę metų SKURSTA , kad LIBERALŲ iniciatyva ir galimybės senai IŠSEMTI, jų pažadai neparemti konkrečiais darbais.

Info

Info portretas
Balsavo visi kurie Kaune,Lietuvoje gyvena.Teko valanda laiko stoveti kol isdave balsavimo anketa o kiti dirba uz kardono kala pinigus.Mums gi valdzia tiesos nesako kiek yra emigrave.Pasiziurekit Akropolije,Laisves Alejoje visai tuscia ...zmoniu nera.Visi konservu Kubiliaus prisakymu isvare i Anglija.

Dadas

Dadas portretas
Kaunas bus kaip saldainiukas,Aciu,aciu merui ir Vieningam Kaunui!!! Laukiam kada zvyruotas gatves asfaltuoti prades,nes Kauno pakrasciai dar duobeti ir zvyruoti.Autobusu sustojimuose ne visur yra pavesines nuo lietaus ir vejo.Kera reikia keisti nes jis dirba kaip usuotas bebras.

>whufaikeenees

 >whufaikeenees portretas
Tai važiuok į Žirmūnus, konservuota nuokru.ša :)

Geras meras.

Geras meras. portretas
Meras geras, kol jo asmeniniai interesai nesikerta su gyventojų interesais. Pažiūrėkit VRK, kaip balsavo Lampėdžiai. Manau kitos kadencijos pabaigoje tokių rajonų bus daugiau. Džiaukitės kauniečiai.

praeivė

praeivė portretas
sutinku,jums ,kauniečiai visą gyvenimą rūpėjo kišenė,kaip ir mums visiems..na,gerai,išsirinkot ,jūsų manymu ,ūkininką..sutinku:norit gatvių be duobių...ir viskas?Na,padėjot jam pliusiuką....na,bet,,negaliu nesikeikti...už visą VICI krabyną balsavot???..visai neturit smegenų...tai ir linkiu jums gatvių be duobių...

JJO

JJO portretas
Matijošaitis užgavėnių proga, NUDYRĖ OŽIUI kailį... Deginsime OŽĮ...DDDD

whufaikeenees

whufaikeenees portretas
man dabar geda,kad as is Kauno...

:)

:) portretas
Bet taip ir neišmoko šūdų pylimo fabrikai pralaimėti :). Ko dar jums reikia, kad suprastumėt, jog amžina panieka, agresyvumas- neveža. Koks senis landsbergis, tokie ir jo fanatikai. Kas per šiukšlės susigrūdę po to kgbisto skvernu?

Prabilo trečias brolis Jonas

Prabilo trečias brolis Jonas portretas
..............................

Rinkėjas Jonas

Rinkėjas Jonas portretas
Keturi iš penkių atėjusių balsuoti, kurie balsavo už V. Matijošaitį, komentarus retai kada rašo. Jie dirba, neturi kada. Bet jie viską mato. Aš net nesitikėjau, kad normalūs kauniečiai taip gerai viską msto. Kas dirba, o kas tik plepa.

Aūūū!!!

Aūūū!!! portretas
O kur visi, tikėjusieji Deimantės Kedytės "nenešusio" plikio pergale? Aišku, jis yra Matijošaičio verslo partneris, bet visgi.

...

... portretas
Che, panašu kad krabo pimpačkiukai kiek persistengė, jam buvo priskaičiuota 110% nuo balsavusiųjų; teko paskui situaciją 'konservais' gelbėt.

R

R portretas
Liūdna...

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Nuo agresyvios ir nesibaigiančios Matijošaičio „gerų darbų“ reklamos sukvailėjo Kaunas. Kuo labiau keliamos pravažiavimo viešuoju transportu, šildymo, šiukšlių išvežimo, vandens kainos; kuo daugiau apmokestinamas parkavimas gatvėse; kuo daugiau kabinama „makaronų“ apie padarytus, daromus ir ateityje darytinus „gerus darbus“ – tuo kauniečiai labiau šlovina savo „geradarį“ merą ir jo sūnaičius.

zz

zz portretas
o tai kas viciunus dabar valdys

Piktas

Piktas portretas
Kiek daug durnių kaune ,išrinkti TOKY.....ir savo sūnelius atsitemti ,lyg neturėtų savo verslo.

Ignas

Ignas portretas
Kad laimėjo tai gerai,bet kad nusitempė paskui visa šeima,tai jau perdaug.Negi negana pinigų pragyvenimui?O gal tie jo vaikai vunderkindai?Nepadoru šitaip elgtis.Mano akyse jis sumenko

HBH

HBH portretas
Tu į svetimą kišenę nežiūrėk. Dirbk ir turėsi. Dideliais verslininkais, žinoma, gimstama, bet sunkiai dirbant visi pajėgus pasiturinčiai gyventi. Sveikinimai Kauno merui !

lk

lk portretas
tikiu,kad meras labai myli kauna ir su savo sunais tikrai pasrupins draustiniais,paveldu,nekilnojamu turtu

Kanto g.

Kanto g. portretas
Šaunu ! Po poros metų Kauno centrinė dalis atrodys kaip saldainiukas. Ir ačiū bus tik V. Matijošaičiui. O kur dar naujas stadionas, renovuoti parkai, mokslo muziejus. Apie tokius pokyčius prieš penketą metų žmonės net svajoti nedrįso. O dabar visą tai - realybė ! Kauną šiandien sveikina ir Kaunui pavydi visa Lietuva. Greitai ir visa Palenkė pavydės. Latviai netrukus apie Kauną kalbės kaip lietuviai kalba apie Liepoja - "o kaip gražiai sutvarkytas miestas !" Pagarba Kauno merui !

Anonimas

Anonimas portretas
Pagarba miesto merui. Šluok tas atmatas kuo toliau nuo Kauno...

Toronto lietuviai

Toronto lietuviai portretas
Ačiū merui ir jo komandai už gražėjantį Kauną,tikimės per Jūsų sekančia kadensiją miestas dar labiau atgis,sėkmės Jums

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Skaitykit komentarus. Įdomūs dalykai Kaune dedasi. Rinkimus laimėjo susivienijusios „apačios“ (buvę kolaborantai bei dabartiniai Putino subinlaižiai) kurie pasijuto galintys visus keikti bei kolioti. Toks jau tas „apačių“ kiauliškas mentalitetas. Kaunas iš kultūros centro virsta kultūros užkampiu.

puszydis anukelis

puszydis anukelis portretas
nervuojasi ,kad Kaunas nejo!

Rymas

Rymas portretas
Įdomu tas brudas advokatas, kuris Kedytę iš namų nešė, kiek balsų surinko?

Vieningas Boksas

Vieningas Boksas portretas
Avansu balsavome, kad pradetu Bokso sporto sales su 2 bokso ringais statyba Partizanu 180 Kaune

nesusivokiantiems

nesusivokiantiems portretas
Mokesčius didina, mažina ir kitaip reguliuoja ne Kauno gerbiamas meras , o visų mūsų išrinktas seimas. Gal bent jau tiek ateičiai isidėmėkit, kad nevapaliot nesamonių - bloga jau darosi nuo kvailų kaltinimų.

Klausimėlis

Klausimėlis portretas
Kodėl nebalsavo likusi 50% kauniečių dalis? Ar kam įdomu tai išsiaiškinti? Kauno diena? Apie daugumos balsus nėra net kalbos. Mieste neviltis rankomis apčiuopiama, bet kam tai svarbu? Remiam klanus ir kitas parazituojančias struktūras. Graudu.

Anonimas

Anonimas portretas
as uz komjaunuolius koncervatorius balsavau gaila ne laimejo .

tam ...

tam ... portretas
o tu su galva draugauji? Virš 80 % kauniečių papirkti? Visi tikri kauniečiai balsavo už Matijošaitį, nes mato jo darbus ir myli savo miestą bei nori jį matyt gražiu ir sutvarkytu. Ir Roma ne iš kart susikūrė.... taip ir Kaunas pamažėl atgims iš konservatizmo pelenų nepaisant pagalių kaišiojimo į ratus t y trukdymų ir tyčinio kenkimo...

Kauniečiui

Kauniečiui portretas
Josifas Visarionovičius jau seniai pastebėjo: nesvarbu, kas balsuoja, svarbu, kas balsus skaičiuoja. Su atgimusia Kaune VKP(b), kauniečiai!

> to pilietis prieš minutę

> to pilietis prieš minutę portretas
Daugiau švieskis bei mokykis, tai žinosi.... Yra savivaldybės įmonės, yra savivaldybės darbuotojai, yra miesto švietimo įstaigos...Aišku, privačioms [ gal išskyrus savo valdomoms...] jis sprendimų priimti negali.

to pilietis prieš minutę

to pilietis prieš minutę portretas
kokiu būdu šitas meras didinsuždarbį. O Tu ar žinai kiek Viči darbininkai uždirba?

pilietis

pilietis portretas
Myliu Kauną. Labai smagu jog dauguma kauniečių tokie protingi ir toliaregiški, nes matė atliktus darbus, pajautė , kad smagiau tokiame mieste gyventi ir IŠSIRINKO. Labai gerai būtų , kad besitvarkant ir pritraukiant nemažai investicijų, kauniečiai ir uždirbtų daugiau. TADA ir miestiečiams, ir miestui būtų geriau. Juk kuo daugiau gerai uždirbančių, tuo daugiau mokesčių "nusėda" į miesto biudžetą.

to N

to N portretas
Matai- konservų supratimu- jie vieninteliai už Lietuvos laisvę. O visi kiti- kremliaus troliai :) .todėl jie jau 28metų vieninteliai turi moralinę teusę tyčiotis, žeminti. Dėl to ir prapylė visoj Lietuvoj realiai. Išskyrus kelis kaimus

>N

>N portretas
Tai ar mes - didžioji dauguma [ 80 proc. ], iš medžio iškritę, ar - pats "nedatiopa" ? Labai įdomiai atrodo, žmonės išsirenka kas miestui [ ir jiems ] naudą daro, BET "mizerna" mažuma krenkščia , jog jie apsiriko, jie kvailiai , jie....TAČIAU, kol kai kurių nusipolitikavusių politologų iš kažkokių Vilniaus institutų dar nepriėmė kadencijų ribojimo savivaldybių merams, VISAI TIKĖTINA, jei šio mero ir antrasis valdymas bus toks sėkmingas, MES, KAUNIEČIAI, JĮ IŠRINKSIME IR TREČIĄ SYKĮ...Dabar , senesniais laikais , sakytų "būrnyje aplodismenty", o šiuose komentaruose - pradėkite šunys loti...

nejuokinkit

nejuokinkit portretas
Vieni is linksmiausiu savivaldos rinkimu miesto istorijoje.:),neliko nei vieno socdemo,liberalo,D.P.,bei tvarkos ir teisingumo atstovo,kad socdemams bus galas pasidare aisku vien tik jiems issirinkus kandidata i merus.Truputi nustebino zaliuju nepatekimas i miesto taryba,ir tai rimtas signalas , jiems, turetu buti pries ateinancius seimo rinkimus,vel brangsta rukalai,svaigalai,zmones isiute del svaigalu pardavimo laiko ribojimo ir t.t.Daugybe betiksliu draudimu,kaip pvz.''sveikas''maistas ugdymo istaigose,kurio niekas nevalgo ir nevalgys ir begales kitokiu prikurptu nesamoniu (matuko reformu) ir t.t.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Vienas iš intelekto, kultūros požymių – pakantumas kitokiai nuomonei. Iš jo atsiranda pagarba kitam žmogui. Nepakantumo pikas – fanatizmas. Laimėjo tie, už kuriuos balsavo absoliuti kauniečių dauguma. o skaitant komentarus stebina žmonių neturinčių jokios kultūros ir norinčių bent viešoje erdvėje įkąsti nugalėtojams. Gaila tokių menkystų.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Be galo džiaugiuosi! Ir vėl 4 metus rami, kad Kaunas judės į priekį. Smagu gyventi tokiame mieste kuris auga ir tobulėja kone kiekvieną dieną!AČIŪ KAUNO MERUI !

...

... portretas
GAILA Kauno, jį pilnai okupavo Jungtinė Vieningojo blogio (JVB) komanda.

Taxifajus

Taxifajus portretas
Kartoju- konservų kiaulės- parduokit NT ir kelkitės į aukšto intelekto ir patriotiškus Lietuvos rajonus. Dinkit nahcui- niekas nė neprisimins, kad Kaune lojot

šaunūs

šaunūs portretas
darbai puikiai matosi netoli Soboro, pvz. Vytauto pr. 60 vidiniame kieme, kur be aulinių ir be tanko nepraeisi, Laisvėl al pradžia nuo Žaliakalnio laiptų iki Parodos g. ...gili Mozambiko provincija,

Alis Petkus...

Alis Petkus... portretas
linkiu naujai išrinktam Kauno merui sveikatos ir toliau sėkmingai dirbti tvarkant ir puošiant miestą, kuriant naujas darbo vietas... Kaunas "rulit" !!!...

Kodel kremliaus klapciukai konservai

Kodel kremliaus klapciukai konservai portretas
Pralaimejo Kaune ?

Faktas

 Faktas portretas
Kaune triuškinančiai laimėjo susivienijusios Karbauskio ir Matijošaičio „apačios“ – buvę kolaborantai ir dabartiniai Putino subinlaižiai. Šalies patriotizmo širdis sušlubavo.

...

... portretas
Liūdna dėl Kauno - galėjo išsirinkt geriausius iš geriausių (ar - bent balsuot už mažesnį blogį), DEJA, leido saujelei apkvailintų (papirktų?) išrinkt BLOGIAUSIUS iš blogiausių; padoriems vietos savival(d)ybėje neliko.

Anonimui

Anonimui portretas
Būrelį nelaimingų fanatikų, skandUojančių LENZBERGIS!!!!

Anonimas

Anonimas portretas
Ateina genijai ir vel isnyksta,atejo Visvaldas visiems laikams. Ka jums primena sios eiles ??

Matijošaičio komanda vadinasi

Matijošaičio komanda vadinasi portretas
VIENINGOS KIAULĖS, IR PARŠINGOS.

Anonimas

Anonimas portretas
Keista kaip galejo isrinkti 8 koncervatorius? Kaip galima balsuoti uz tuos korumpuotus parazitus! Turbut zmones pasiilgo tu laiku,kai visas biudzetas budavo isvogtas ir miesto gyventojams belikdavo emigruoti! Neduok Dieve tokius parazitus!

2 To>zz

2 To>zz portretas
gal tiesiog maziau bunu kaune, ir daugiau keliauju po visa lietuva kad matyciau bendra vaizda ir ekonomine padeti, o ne vien daugiabuciu fasadus kuriuos per visa lietuva atlieka aplinkos ministerija ir gyventojai dengdami 70 procentu. Krabas jei toks geras tai turetu visu pirma moket didesnes algas savo darbuotojam ir daugiau mokesciu, nes nuo tokiu veikeju ir bega dauguma, o ne del darbo trukumo

Taxifajus

Taxifajus portretas
Konservų kiaulės- važiuokit iš Kauno, jei jums taip gėda dėl kauniečių pasirinkimo. Ko jau ko, bet nė vienos konservų kiaulės nepasiilgsime. Ar suformuokite kurios nors konservų kiaulės sklype keletą gyvenamosios daugiabučių paskirties sklypus ir apsigyvenkite už Kauno ribų.kvartalas vadinsis "KONSERVŲ KIAULIDĖ"

To>zz

To>zz portretas
ar tik cia taip raso ne buves kauno meras?:)))

Vieningos kiaulės

Vieningos kiaulės portretas
ir trys įmite kuiliai. Tėvas ir du sūnus.

Ne Kauniete ,

 Ne Kauniete , portretas
nesuprantu ,kas cua darisi ,ne tik Kaunas isprotejo issirinke toki mera ,bet ir mazi miesteliai ,kur vienas kita pazista ,taip pat issirinko melagius ir vagis , kada zmones prades mastyt !!!!!!!!!

zz

zz portretas
per daug keliamas tas krabas ir nurasomi konservai, pagrindinis miesto objektas zalgirio arena gal is dangaus nukrito ? kiek ten gerbuvio, irangos ir uz ta kaina visos pagrindines gatves butu kapitaliai atnaujintos kaip juozapaviciaus. Dabar nebent aplopytos su remax ar kokia ten sistema apie kuria kupcinskas snekejo pries 4 metus kurie pigiai bet laikinai sulopo kelius

kaunietis

kaunietis portretas
Konservu lygi parodo amzinieji sarasiniai: Gudisauskiene, Gudenas, Kupcinsko tevelis... Wtf? Cia jus rimtai??? Dar keista, kad gavo konservai tuos 8 mandatus, matomai pensininkai prabalsavo, kurie neiskaito sarasu. Toks sarasas net opozicijos normalios nesudarys, ant tiek beviltiski.

...

... portretas
Cha, kam tas džiaugsmas dėl ESĄ pralaimėjusių 'konservų', jie juk LAIMĖJO: "Nuo šiol 'konservai' su 'vieningaisiais' vieningi!". :(

O

O portretas
Jūs rimtai ilgitės koncervatorių? Jau užmiršote, kad neseniai miestas buvo pajuokos objektas? Šiukšlina, murzina , duobėta benzo kolonėlė? Dabar ir ministeriją turėsite. Džiaukitės, kad pakilote, kaip feniksas iš pelenų. Nu nemoka koncervatoriai dirbti, nemoka. Jiems geriau sekasi griauti. O dabar vėl atėjo žmonės mokantys dirbti, o ne šnekėti.

Kol konservai loja

Kol konservai loja portretas
Kaunas valosi

Nekantriai laukiame!

Nekantriai laukiame! portretas
Sveikinimai gerb.Merui! gal sulauksime, kada grąžins pernai nugvelbtus beveik 15 mln. už šildymą?

Anonimas

Anonimas portretas
Nuosirdus sveikinimai gerb.Merui!Linkiu kuo geriausios kloties!Nesvarbu kas ka bekalbetu,bet rezultatai kalba uz save.Tik aklas gali nepastebeti teigiamu pokyciu Kaune!

G

G portretas
Kauno ir Druskininkų merai ,tai saunuoliai,tegul kiti pasimokina,kaip dirbti reik,o nepavydėtinoje,ir purvą pyktį ant zmoniu

politic

politic portretas
Kada konservatoriai išmoks pralaimėti? gėda skaityti, dievaži. jei dar iki vakar kažkaip atrodė, kad daugumas konserfanų yra bent apypadoriai, tai paskaičius komentarus - mažaraščiai supuvėliai

na

na portretas
matyt šlykščiai rašantys negyvena Kaune arba konc.kurie žūt būt norėjo kad išrinkti būtų kaip visad konservai. Bet tooletą auksinį nugriovė, kuo galėjo ištisai skalambinti...o dabar tikrai vyksta geri pokyčiai Kaune tvarkomi parkai, Kalniečių, Kovo 11-sios, ir d.k. kaip atnaujinti šaligatviai, gatvės mes džiaugiamės Petrašiūnuose sutvarkyti šaligatviai, kurių net nebuvo...šaunuolis meras tikras kaunietis kuris gimė ir augo myli miestą ir jo žmones daug nekalba, bet dirba. Sveikatos jam ir gerų įdėjų ...ačiū jam kad Kaunas gražėja, man svarbu kokiam šiukšlyne gyvenau, o kokiam dabar gyvenu. Per 4 metus Kaunas pasikeitė, o kur nepasikeitė tikiu tikrai pasikeis.

ei, konservai

ei, konservai portretas
gal nustokit raudoti? gėdytis? užuojautas reikšti? PRA PI SOT. s patrachami pra pi sot. Nesuprantat ką tai reiškia? aiškinu - ŽMONĖS NEGERBIA IR NEPALAIKO JŪSŲ FEKALVADŽIŲ. dar neaišku? esate politniekalas. Ruoškit graudžius tekstus prezidento rinkimams, kuriuos prapilsit kaip ir visus iki šiol, išskyrus 2009m, kai balsavo 27 proc. žmonių

Cha

Cha portretas
Va ir turim Kaune bolševikų valdžią - viena partija, viena tiesa, įdomu, ar greit čistka prasidės, ba jau kai kas reikalauja jokios opozicijos nepalikt. Ura, tavarišči!!!

Beržinė rykštė

Beržinė rykštė portretas
Antrą kartą esu patenkinta, kad laimėjo Vieningas Kaunas, žinoma jei Matijošaitis nepasikels ir vykdys tai, ką prižadėjo. Patinka jis man ar nelabai, jis vistiek geresnis meras už visus buvusius. Tai mato visi miestiečiai. Gal ir sau negaili, bet vistiek rūpinasi miestu, daugiau nei buvę jo pirmtakai, ypač Kupčinskas, ir neprilyginsi Vilniaus buvusiam (tikiuosi buvusiam) nevalyvam merui, kurio didžiausias darbas, plačiai šypsotis ir nieko neveikti. Neduok die jei vilniečiai jį išrinks dar kartą, tada jis ir vėl atplukdys visas Vilniaus srutas dar kartą Kaunui.

Nuomone.

Nuomone. portretas
Priaugo dauk buku uz bukesni.Issirinke dejuos ,kad viskas blogai.Parodo kiek Lietuvoj dar buku jei ir uz Uspaschija milijonus nusukus mokesciu valstybei spygas rdzius is Maskvos sitiek balsavo.Ar tai ne zmones buki .ar kremliniai.neskiria grudunuo pelu.Juk komunistine propaganda gerai ivaldyta.Pilti purva ir savo nuodemes versti kitiem.Kiek Sirinskiene per tuos metus kure komisiju ir kas is to .Tik alga eme o naudos jojios.Juk ir dabar prokaratura pranese viskas Landdbergienes versle skaidru teisimga.Ir nevegkit ,kad vaistai ti i kapus nuvaryti,kad Kaunas priklauso tik Matijosaicio klanui su sunumis..Busit tik vargai ir dirbsit tik uz pilva kaip sako plungiskiai dirbdami Viciunu fabrike.

Konservai

Konservai portretas
Savartyne o tai labai gera zinia Kaunieciams ir visai Lietuvai

Valstietis

Valstietis portretas
Skvernas turi naują šeimininką.

GELEŽINIS KARDAS

GELEŽINIS KARDAS portretas
Pirmą kart jaučiu gėdą būdamas kauniečiu. Dabar einant gatve neapleis jausmas, kad aplink avių banda. Išsirinkom absoliutų feodalą, ypatingai žemos kultūros žmogus, bet Ok, geresnio pasirinkimo nebuvo, Tačiau... taryboj 33 vieningo kauno klapčiukai ir 8 koncervų atstovai?! WTF? Gal išvis paleidžiam tą tarybą 4 metams atostogų nes ji neatliks jokios funkcijos. Kadangi taip pasitikim, tieisog leidžiam tvarkytis kaip savo kišenėj ir nieko neklausinėjam, neerzinam su kažkokiom nuomonėm. Ar išsidalins saviems saugomas teritorijas, ar Ažuolyną paleis rododendrais - ne mūsų reikalas! Praradimas kad liberalai negavo nei vienos vietos - nebebus vicemero Simono Kairio kas vietoj mėmės kultūringai paatstovautų Kauną. Pats pirmą kart teko balsuot už koncervus kad Kaune liktų bent kažkokia opozicija, nors esu visiškas koncervų priešas dėl jų aferų nacionaliniu mastu.

Silpnaregiams

Silpnaregiams portretas
Gaila... Esu nuo gimimo kaunietis, trečia karta... Ir dabar kaip niekada aiškiai matau, kad visi mano broliukai ir sesutės tik paprasti silpnaregiai. Jie tesugebėjo rinktis vieną iš dviejų blogybių ir tuo labai džiaugiasi po šiuo straipsniu. Bet jie net nebandė dėti pastangų, kad Kaunas rinktųsi ne iš blogybių, o ieškotų trečiojo, tikrojo kelio. Ką gi, brangieji, sekančiais metais permokėsite už šildymą gal ir 30 milijonų ir tylėsite, nes jums bus sakoma, kad žagarai pabrango. Ir jūs tuo tikėsite kaip ir visu kitu matijoškiniu melu.

Pensininkas

Pensininkas portretas
Geda Kaunui.

Studentas, Kaunietis

Studentas, Kaunietis portretas
Kaimieciu ir neissilavinusiu kauniecui pasirinkimas.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Mano spėjimai pasitvirtino. Konservatorių lyderis Gabrielius Landzbergis, vakar nebe reikalo iš partijos būstinės anksti išvažiavo miegoti (taip jis teigė žurnalistams). Manau jam reikėtų atsistatydinti, nors jis džiaugėsi rezultatais, bet nei viename didžiųjų miestų jo partijos kandidatai į merus neišėjo į antrą turą. Vilniaus mieste Dainius Kreivys tesurinko 4 proc, balsų. Daugiau nei dešimtmetį Kaunas buvo konservatorių meka, o čia tik taukšt ir Visvaldas Matijošaitis tiesiog sutriuškino, manau yra apie ką pagalvoti, nes rinkimai į Seimą jau ne už kalnų. Konservatoriai nei mieste, nei rajone neturi lyderio, kuris turėtų ką pasiūlyti.Pirmiausia ši partija prarado savo principus, dabar neaišku nei prieš ką, nei už ką jie. Žinoma yra apie ką pamąstyti ir socdemamas, manau Kaune reikės ieškoti kito advokato, kuris patemptų reitingus. Trolių komentarai tai dūmų pūtimas prieš vėją prieš vėją.

to manau

to manau portretas
......ant tokiu isizeidusiu kaip tu vandeni vezioja.padaryk geriau uz Matijosaiti tuomet galesi varstyt savo dvokiancia burna.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Pasidare geda del daugomos kaunieciu pasirinkimo, nebeliko kaune inteletualu:(

Gaila kad meras nesugeba ivesti

Gaila kad meras nesugeba ivesti portretas
tvarkos BUSTO VALDOJE nors ji ta daryti ipareigoja istatymas.Si imone kas metai daro rarp blokiniu siuliu remontus tiems patiems namams ir lupa didziausius pinigus is zmoniu,darbu kaina apskaiciuojama nuo buto kvadraturos.UZ SIUKSLIU ISVEZIMA MOKESTIS SKAICIUOJAMAS NE NUO ZMONIU SKAICIAUS BET NUO BUTO KVADRATUROS..

Verkti

Verkti portretas
norisi nuo tokiu rinkimu rezultatu ,visgi esam tamsuoliai ,visur ,labai blogas pasirinkimas ,vergu mastymas

Kiauda

Kiauda portretas
Tik gal jau nepainiokite Kauno ir Druskininkų merų. Druskininkietis tikrai šaunus žmogus ir tuo pačiu rakštis konservams. Bet Matijošaitis, nors taip pat rakštis konservatoriams, tuo pačiu ir rekviem demokratijai bei šviesioms kauniečių viltims.

interesna

interesna portretas
Kaune,ar pas jus laimėjo vieningi krabai,ar vieninga vici?

Manau ,

Manau , portretas
didžioji dauguma balsavusių kauniečių yra nemąstantys "vergai" ponui .nes jiems užteko tik šaligatvinių plytelių ir pagrindinių gatvių paasfaltavimo darbų ,o tai tik įsiteikimams ir buvo rinkėjams ,kad meras rūpinasi Kaunu .Kauno mero rinkimai tapo panašūs į Druskininkų mero rinkimus ,reikia ponui "vergauti " ,o kad meras durnas ir be savo jaunimo komandos visiškas nulis ,nes nesugeba net logiškai pakalbėti ,tai tokie balsuotojai - nesuvokia . Man asmeniškai GĖDA ,kad antrą kadencija iš eilės išrenka tą ,kuris nei supranta ,nei rūpinasi kauniečių gerove bei bėdomis .

To taip

To taip portretas
Tai pukuikus planas. Visi planai, kurie traukia investicijas į Kauną yra geri. O kas tas 'švarkelis? Čia anukelis?

na,na

na,na portretas
ir iš kur tas baditiškas elgesys,nuotrauka viską pasako...pirmyn kaunięčiai buki ir dar bukesni už mane....

Dadas

Dadas portretas
Siulau visus buvusius Kauno merus teisti ir sodinti bei priversti atlyginti padaryta Kaunui zala.Konservatorius teisti ir istremti i Utena,Zarasus kaip dare Smetona. Kaune jokiu partiju,mums uztenka "Vieningo Kauno ir p.Matjosaicio" Sveikinam pozityviai nusiteikusius kauniecius su pergale....Neuzilgo Kaunas taps tikru Europos miestu.

Puikumelis,pagaliau kaunas

Puikumelis,pagaliau kaunas portretas
pralenks vilniu,konservatoriai daugybe metu valde kauna ir taip nugyveno kad nei saligatviu,nei gatviu nebuvo.parkai buvo tape dziunglemis.tikiu kad kasmetai kaunas grazes,ir klestes.sekmes naujam merui grazinant kauna.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Norit tikėkite,norit pasijuokite.Plankiau arti 100 pasaulio šalių ir maždaug dvigubai tiek miestų,gyvenau Kanadoje,Švedijoje,šiek tiek Anglijoje,todėl noriu pareikšti kauniečiams,kad tik dabar tapote pirmuoju Lietuvos demokratiniu civilizuotu miestu.Turite politinę jėgą-poziciją,kuri valdys miestą ir opoziciją,kuri privalės įrodyti darbais,kad jie jūsų labui sugeba dirbti geriau arba išnykti kaip išnyko kiti,kurių tikslas buvo tik šilta vieta prie valdžios lovio.

Aš portretas
Pirma būsiu turtingas o po to sąžiningas.

AS manau

AS manau portretas
O kas daugiausia tuos reitngus ir uzsakomuosius straipsnius uzsakinejo.Niekur negirdejau ,kad Matijosaitis butu pasakes kandidatuosiu i Prezidentus.Tik ziniasklaida kasdien rase.O ne buves meras auksini tualeta surente,o buves komunistas Bronislovas Kupcinskas su savo grupe,Tik viska runkeliai neisiskaite apkaltino Ryti Kucinska.Dirba propagandistai issijuose,o Matijosaitis greit tals Kauno caru ir valysit jam batus .Jis pasisavino visu gatviu paruostus projektus ES skirtus pinigus .Tai buvusio mero nuopelnas.Juk atejes kovo men.ir balandi jau arde salygatvius asfaltavo gatves.Taip nebuna,Be projekto nieko nepradesi.Ir tiltas Kupcinsko pradets statyti ,Tik su savo automobiliu pervaziavo Matijosaitis.Tik ne bukiem tai suprasti.Matijosaitis uzvalde Kauna su savo sunumis ir chebra.Nemasto apie diedenes galimybes Kaunui .Masto tik kaip daugiau uzgrobti.Bet matosi ,kad kaunieciam dar toli iki supratimo.Gali vergauti uz pilva.

kaunietis

kaunietis portretas
Didžiausi gėrybė ta,kad kauniečiai palaipsniui baigia iš Kauno išmėšti konservatorius.Kitų partijų atstovų,jau neliko.Pagaliau Kauną tvarkys kauniečiai,o ne partiječiai.Kas iš to bus,pamatysime ateityje.

visiems

visiems portretas
kas nutiko?Pavasaris neatėjo?Rytas neišaušo?Apsikuopkim, išsivalykim, eikim į darbus-gyvenimas eina, nėr ko burbėt.

N

N portretas
Koks čia triuškinantis laimėjimas jei balsavo 50% Kauno gyventojų?

Konservai guli giliai siukslyno dugne

Konservai guli giliai siukslyno dugne portretas
Sveikinu Kauna apsivalius nuo landzberginio brudo

kaunietis

kaunietis portretas
Netveriu dziaugsmu,bus labai idomu.Koncervatoriai niekadamiesto nepuoselejo tik politikavo ir auksinius toletus budavojo,o Matjosaicio chebra dirba miestui ir nruzsiimapolitiniais burtais.Labai graziai Matijosaitis pasake,kad bendradarbiaus su visais,bet tik ne su tais kurie politikuoja ir sau reitingus kaupia.Miesto savivaldybes taryba bus labai idomi,koncervatoriai atrodys kaip sakalai.Sveokinu mera su laimejimu.

vazonikas

vazonikas portretas
Ką beišrinktų,visvien būtų liaudžiai blogai,bet jau komentaruose,tai tiek pripilta šūdo,kad šlykštu skaityt,o gal jūs komentatoriai piktinatės,kad ne jus IŠRINKO,KĄ?????

Kvailumas, ar paslėptas gudrumas?

Kvailumas, ar paslėptas gudrumas? portretas
Didelę klaidą(?) padarė socdemai konkurentu Matijošaičiui išstūmę Černiauską. Į kitus nežinomus kandidatus(-es), balsuotojai dėmesio nekreipė, o lygino tik pirmuosius. O čia jau viskas aišku.

taip

taip portretas
Karabaso planas veikia, I Kauna investuojamos dideles lesos, kad laimetu saviskiai. O po to krabas gales atsilyginti per prezidento rinkimus paremti svarkeli. Tualeto nukelimas pries pat rinkimus yra spektaklis besmegeniams ir tuo paciu konservatoriu neva pazeminimas. O tie tualeto statytojai ir buvo ne konservatoriai, o tvarkieciai Kucinskas(pavarde labai panasi i mero KUPCINSKO), sosdemai ir liberalu sajudis, kuriu dauguma ir buvo draugo Matijosaicio koalicijos partneriai.

arvys

arvys portretas
kaunieciai parode savo neisprusima...Visi juk ir taip zinojo,kad laimes Krabas ir Vieningas Kaunas, bet ,kad bus toks gedingas miestui rezultatas, to turbut ir patys nesitikejo. Bent del principo galejo balsuoti uz kita kandidata arba partija, o dabar tas gavo 80% balsu , o tie 32 mandatus iš 40...Kazkaip cia prasilenkia su demokratija ir sveiku protu, ar jus jau visai apakot miestieciai??? Cia kaip sovietiniais laikais beveik, dabar jie mieste gales daryti belenka, nes ju apsoliuti dauguma, o opozicijoje tik konservatoriai, o kur kitos partijos??? Geda ir pamatysime kur tai nuves...

Meras landsbergininkams

Meras landsbergininkams portretas
Manau meras, jums, kvaili KGBisto, seno kilerio, gleivėto tautos kiršintojo, bjauraus neaiškios lyties bobabalsio fanatikai, jums taria nuoširdų EIKIT NAHCUI :). ar suprato jūsų kregždžių nuši.kti smegenys?

Edvinas

Edvinas portretas
Su pergale Matijosaiti ir Vieninga Kauna. Sėkmės darbuose, mes tikime jumis.

Kaunietė

Kaunietė portretas
MES PRIE NEMUNO UŽAUGĘ MYLIM SAVO MIESTĄ KAUNĄ-MYLIM MERĄ V.MATIJOŠAITĮ IR VIENINGĄ KAUNĄ.LINKIME GERŲ DARBŲ---NEKLAUSYT PIKTŲ KALBŲ.SĖKMĖS

Trumpai

Trumpai portretas
Meras visai neblogas, tik galėtų mažiau grobti miesto plotų savo verslui.

Kl

Kl portretas
Kaunas yra Kaunas,daugelio kauniečių nuomone ..matjosaitis vagia,nu bet ir tvarkosi..

benas

benas portretas
Siaip,tai,kai kas slyksciai atrodo

vardas: Auksinis kardas

vardas: Auksinis kardas portretas
Džiaukitės, džiaukitės- kažin ar ilgam. Kol kas neparašis koks buvo miesto biudžetas ir iš ko susidėjo prie Kupčinsko ir koks buvo praeinančioje kadencijoje "valdant"pono Matijošaičio chebrai,, nesidžiaugsiu šituo meru, nors Kupčinsko irgi nelaikiau tinkamiausiu Viską galima tinkamai išreklamuoti..Jeigu atsiras laisvas, nepriklausomas laikraštis, kuris rašis, o ne pataikaus, pamatysim kokią naudą gavo miestas ir kokią ponas meras ir visi Viči padaliniai. Tuoj bus kur spjausi, ten ant Viči pataikysi.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Saunuoliai kaunieciai, parodyta vieta auksiniu tualetu statytojams. Siaip visai gerai, kad taryboje bus keli konservai, gales atlikti sarginio suns funkcijas balsavimu metu. Aisku, jie daugiau ir negeba, bet kiekvienam pagal gebejimus. Kam kurti, o kam loti. Ir dar paziurejau konservu pirmumo balsus, tai net juokas sueme. Praejo ir Kupcinsko zmona ir Kupcinsko tevukas. Va cia tai ateities sarasas buvo, va cia tai jega :)

To Joniui

To Joniui portretas
Įdomiu kaip žmonės nenubalsavo iš inercijos prieš tai už konservatorius gal užteks jums laikyti žmones kvailais nes kvailiais liekate tai tik jūs.

kaunietis

kaunietis portretas
Bravo Matijosaitis-gersnio pasirinkimo ir buti negalejo!O lojantiems "kumentatoriams" tik tiek pasakysiu-sunys loja ,o karavanas eina...Su pergale Kaune!!!

Povilas

Povilas portretas
Rinkau šį merą, nes matau ką jis daro bei ką yra padaręs Kaunui. Dabar apie "smirdančias burnas", kurios taip putojasi , kad net ...iš kompiuterio krenta man [ o gal ir kitiems 80 proc. balsavusių už Visvaldą? ] ant veido. Jų pyktis , susimaišiusi su neviltim, ne stebina. Ir jie to žmonių nepasitikėjimo tikrai ne mažina savo pliurpalais- juodinimais ir "mėšlo mėtymusi", bet tikrai didina. Nieko bus stebėtino , jei ŠIS mažiau kalbantis, tačiau daugiau dirbantis MERAS , bus renkamas ir ateityje [ panašiai kaip Druskininkuose, Širvintose...]. Kauniečių nedraugai [ o taip juos vadinti galima pagal šiuose komentaruose didžiulę daugumą žmonių , palaikusių V.M., šmeižimą, drabstymąsi purvu ant jų iš pralaimėjusiųjų pusės ]. Labai ne smagu, kad "prakišę" laiko save "teisuoliais", galinčiais "blevyzgoti"kaip nori , ką nori nesilaikant jokių padorumo taisyklių. Kauniečiams patinka daromi darbai, o ne mero bendravimo būdas [ taip jis stačiokiškas, sako tiesiai ką galvoja, nemėgsta daug pliurpti ]

Kaunietis

Kaunietis portretas
Akivaizdu, kad konservatorių auksinių tualetų laikai kaune baigėsi. Miestas nusiteikęs ryžtingai žengti į priekį.

haha

haha portretas
eilinė puiki Kauno rinkiminių perlų kolekcija, šalia puikiojo mero Šustausko ir Enriko Daktaro taryboj. Kaunas gonna Kaun. Pėstieji, per gatves ir toliau eikit dvigubai atsargiai.

Puslapiai

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių