Šančiuose kyla prieš daugiau nei 50 metų sovietų nušluoti kryžiai

Vytautas

Vytautas portretas
Nuostabu, atstatyta tiesa. Kiekvienas žuvęs už tėvynę mažiausiai vertas kryželio. Sunku klausyt Lietuvos žmonių komentarų. Šlovė žuvusiems už Lietuvos laisvę.

ne krikscionis laisve!

ne krikscionis laisve! portretas
taip,kryzius -tai nashta,tai JUNGAS,tai geda ,tai kryziuociai!! per prievarta neshe tautoms zudymus ,atskirti ,neapykanta su kryziais ir kalavijais ,su baime idiege europoje ,krikscionybe krauju ....kryzius asocijuojasi su nusiz eminimu,nuzmoginimu,, nelaisve MASTYTI ....

Ha

Ha portretas
Siaip pirma geriau pasidomekite kur tie kryziai stovejo nes kiek pamenu jie ne ten stovejo

...

... portretas
Kryžius - Didžiosios Lietuvos pavergimo simbolis; - KADA pagaliau išsilaisvinsim, kada išsivaduosim nuo mūsų pavergimo simbolių???

Tam ei

Tam ei portretas
Senoves rastuose minima kad tuo metu nusikalteliai buvo kabinami ant stulpo, stavros vadinasi. Ant jo buvo pakabintas ir Kristus. Kryzius atsirado tada kai atsirado katalikybe, mazdaug 300 metu po Kristaus..

anta

anta portretas
iki pilnos laimes tik truksta kryziu..............nes gyvieji lietuvai nereikalingi,todel ir nykstame o kai musu nebus svetimsaliai nugriaus jusu kryzius

LT

LT portretas
Cerkve atstatykit bediėviai !

Terese

Terese portretas
Jau ta Lietuva ir taip pilna kryziu ant kiekvieno kampo ir tikrai uztektu dailaus paminklo su uzrasu ,na sakykim su lietuvio kario figura ir lenta su pavardemis ,ir tikrai butu pagerbti zuvusieji, odabarvisur tik kapiniu kapines

tam Ei

tam Ei portretas
Kryzius yra krikscionybes simbolis, ant kurio nukankintas Kristus atidave gyvybe uz visu nuodemes, tuo paciu ir uz tavo. Nuo seno Lietuvoj kryzius gerbtinas, statomas kiemuose, miesteliuose, miestuose, prie keliu....

Kazkoks apsurdas

Kazkoks apsurdas portretas
Kazkokia nesamone parkeli sugadino padare kapus. Tai atkurkite visas kazkada buvuses kapines pusprociai jus!

Lietuvis

Lietuvis portretas
Vot jai Cerkve atstatytu butu tikri šaunuoliai

Ei vava

Ei vava portretas
kryzius neturi isvis jokios reiksmes, cia kataliku simbolis paimtas is egipto vaisingumo deives simbolio. Aisku nepagarba mirusiems yra blogai, bet pats kryzius yra apsoliutus bereiksmis niekas..

pritariu

pritariu portretas
Savo pagarbą galima išreikšti vienu paminklu ir sutvarkyta aplinka Svarbu nepamiršti širdyje ir lankyti atmintinas vietas, nedarant biznio iš skaudžios istorijos. Bet panašu, eurais užlipintos akys nieko daugiau nemato.

Puiku

Puiku portretas
Puiku

ALGIS

ALGIS portretas
AR PAMINKLAI PASTATYTI ANT JŲ KAPŲ , ČIA UŽTEKO VIENO PAMINKLO SU VISOM PAVARDĖM ,BET NE , IR ČIA SUGALVOJO PASIPINIGAUTI , TOKIE TIE patrijotai .

ir kiek

ir kiek portretas
mum kainavo tie kryziai???

Ne kaunietė, bet ...

Ne kaunietė, bet ... portretas
Pagarba visiems, kurie rūpinasi Tautos istorija. Kryžiaus nusipelnė kiekvienas už Tėvynę žuvęs kareivis. Amžina garbė žūti už Tėvynę...nebijokim kryžiaus.

vava

vava portretas
Tie, kurie nušluoja kryžius, patys greitai būna istorijos vėjų nušluoti. Taip nutiko ir sovietams

didelis AČIŪ

didelis AČIŪ portretas
visiems kurie rūpinasi Lietuvos garbinga praeitimi Gerų gražių prasmingų darbų ir Naujuose metuose visiems Telaimina mus Dievas

Danute

Danute portretas
Vieni naikina kiti atstato , dabartiniams kurejams tai kaip matome is ziniasklaidos riebus kasnelis bet kokiems panasau profilio darbams.

pagarba

pagarba portretas
tai dabar bus kariu kapines.O ne Vilijos parkas. Gal tikrai uztektu vieno ktyziaus ar paminklo. Pagarba kad prisiminet, restauravot paminkla, sutvarket. Aciu

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kam tų kryžių tenai tiek reikia? Vienas pastatytas ,atstovų visus,jeigu kažką reikia ,kad prisimintų..Manau didžiausia nesąmonė,kažkam protas pasimaišė ,arba nori save paviešinti.

Anonimas

Anonimas portretas
Kyla ne tik kryžiai, bet visi Šančiai kyla iš pelenų ir virs Šančiai Kauno pelene!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių