Kodėl Kaune nyksta atminties ženklai garsiems teatralams?

cha

cha portretas
Kodėl tie menininkai taip nori save įamžinti ? Atsakymas : kadangi paskui save nieko materialaus nepaliko, nieko nesukūrė, tai nors taip bando save įprasminti. Žmogus, sukūręs akumuliatorinį gręžtuvą , vertas daug didesnės pagarbos, nei visi menininkai kartu sudėjus. Nes jis vienas palengvino sunkų milijardų žmonių darbą. Bet jam, deja, paminklo niekas nepastatys. Nes, mat, visokie "menininkai" laiko save vertesniais. O to žmogelio ir vardo niekas nežino.

Kauno dienai

Kauno dienai portretas
kodėl užblokuotas komentarų reitingavimas? Leidžiate laisvai reikštis tokiems urviniams pilnaties troliams kaip Nana ir Anonimas?

Anonimas

Anonimas portretas
Jablonskis tikriausiai vartosi kape ,o jo siela neranda vietos danguje ,nes jo dukra ištekinta už tokios pabaisos , kaip landsbergis _____žemkalnis ,su kuriuo ji susilaukė ,ne ką geresnių apsišaukėlių ir parsidavėlių ,kurie po savęs vien nuoskaudas palikinėjo .kiekviena tauta turi savo klauną .

Rūtenis

Rūtenis portretas
Gal jau tik nereikia lentų ir tuo labiau paminklų smulkioms "žuvelėms". Jei pradėsime tenkinti kiekvieno teatralo įgeidžius, tai ir aš savo prosenelei pedagogei reikalausiu paminklo. O ką? Sako ją savo laiku žmonės žinojo.

kgnfn

kgnfn portretas
Nyksta nyksta, kai mentai ant bangos suntks ir visa kita

Kaunietis

Kaunietis portretas
Na todėl kad visas TEATRAS persikele i seima, kur durni ir labai GODUS aktoriai vaidina labai kytrus ir Lietuva mylinčius!!!!!!!!!!!! O kytru aktorių vaidinančiu ne visai kytrus siems DURNIAMS nereikia.

Asilui NA NA

Asilui NA NA portretas
Tu gal iš stalino saulės vežeju komandos. Nesamones paistai.

NA NA

NA NA portretas
padedu :gabrielius landsbergis __žemkalnis gimė ,1852 ,m Panevėžio r, Basanavičius ,gimė 1851 m,Vilkaviškio r, J,Jablonskis ,gimė 1860 m , Šakių r 1932 m,gimė dėdulė landsbergis ,nes onutė , jo motina, jablonskytė ______landsbergienė ,kurį laiką gyveno su landsbergiu ,kuris paskui juos paliko ir sukūrė kitą šeimą ,dėdulė landsbergis net nematė savo atseit senelio JABLONSKIO ,nes jis mirė 1930 m, dėdulė, vytukas landsbergis, nebuvo gimęs ,,,,,,,sėkmės viską galima surasti internete,,,,,

Tautos stebetojas

Tautos stebetojas portretas
Taigi sovietinis musoras negali pakesti Lietuvos sviesuoliu. Jam duok koki cvirka su raudona b-rka, prostitute salomeja ir kitus svonderius.

dar kartą to Na Na

dar kartą to Na Na portretas
ką jūs čia nusipaistote? Vytauto Landsbergio motina buvo akių ligų gydytoja Ona Jablonskytė- Landsbergienė, Jono Jablonskio dukra , tai kaip jie ne giminės ?

NA NA

NA NA portretas
gimimo istorija apie Jablonskį :gimė Jablonskis 1860 m, o Basanavičius 1851 m, abu baigė Maskvoje studijas ,Basanavičius baigė medicinos ,nors pradėjo istorijos ir išvažiavo kariauti ir kovoti už Bulgarijos laisvę gydė žmones, o Jablonskis grįžo į Lietuvą ir už jos laisvę ir teisę į lietuvišką žodį, kovojo Lietuvoje ,,,,,,,dar Jablonskio duktė Ona , buvo ištekėjusi už gabrieliaus žemkalnio landsbergio ,ji buvo pirmoji žmona ,nes landsbergis ,turėjo dar ir po jos ,taip kad landsbergiai nėra giminės su jablonskiu gimine ,jie kaip visada gretinosi ir šildėsi prie Lietuvos šviesuolių ,savinosi ,kitų pagarbą ,,,,,,sėkmės ,kiek duosi , tiek ir gausi ,,,,,,

Nika

Nika portretas
O kur Padegimas buvo su savo idėjomis valdant Kupčinskui??? Ar tik dabar prireikė atkurti tai,kas turėjo būti padaryta senai??? Padegimas, panašu, dar vienas kiršintojas, norintis įkasti dabartiniam merui.

to Na Na

to Na Na portretas
ptas sau prieštarujate. Piktinatės, kad yra neva "landsbergių kultas", o kalbininko J..Jablonskio atminimas esą nustumtas į šalį. Bet juk Jonas Jablonskis yra Vytauto Landsbergio senelis, jo motinos tėvas. Ar šito nežinojote?

NA NA

NA NA portretas
na man tai pat seniai susidarė įspūdis ,kad yra falsifikuojama Lietuvos ne tik nepriklausomybės atgavimo istorija , bet trinama mūsų mūsų įžymių ir nusipelniusių Lietuvai žmonių istorijos jų darbai nustumiami į šoną ,o į priekį iškeliamas laNDSBERGIŲ DINASTIJOAS KULTAS ,arba kodėl Jablonskis yra nustumtas į šoną ,tai mūsų raštijos tėvas ,kuris visą savo gyvenimą atidavė Lietuvai ,o iškeliamas Basanavičius ,kuris savo gyvenimą atidavė Bulgarijai ,tik sulaukęs 53 m grįžo į Lietuvą ,prisidėjo ,kad pasirašė nepriklausomybės aktą ,po kurio Lietuvos sostinė buvo okupuota ,,,,,sėkmės ,istorijos nepakeisi,,,,

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Lietuvoje, kur gyveno 3,5 milijono, buvo statomi mediniai kryžiai atminti žymaus žmogaus...stovėdavo, kol papūvęs nuvirsdavo ir per Vėlines sukūrendavo bendrame lauže. Ir viskas, AMEN.

aaa

aaa portretas
klausimas, kodėl ant mano namo sienos turi kaboti kažkokia lentelė? Namas - mano nuosavybė, noriu leidžiu, noriu - ne.

OOO

OOO portretas
Kai krabai griaudėja,-mūzos tyli...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių