Kaunas nykstantis ir išnykęs: Žydų ligoninė

ALKOHOLIKAS

ALKOHOLIKAS portretas
Pernai per TV girdėjau , kai Kochlenski gyrėsi , kad rūpinasi žydų kapinių tvarkymu , bet ar matėte nors vieną žydą tvarkant bent savas kapines , jie verčia , kad mes tai darytume ir vis nepatenkinti .

ALGIS

ALGIS portretas
Neliko žydų , tai kam ta ligoninė

uijui

uijui portretas
Ta ligonine , priesdvidesimt metu reikejo nugriauti .

Tomas

Tomas portretas
Idiotai neskaito straipsnio, bet tik mato “zydai” , tai ir puola rasyti. Tiek nesamoniu komentatoriai prirase, kad net geda daro! Kaune prie Smetonos buvo apie 60000 zydu, siandien gal 300. Nusiraminkyt, nera daugiau zydu Kaune, (bet auga musulmonu skaicius). O tarp kitko, Jezus ,kuriam meldziames kiekviena diena - zydas, ir dar 280 zydu gavo Nobelio priza! O kiek mes gavome?

...

... portretas
Edmunduk, ko neviešini kad jam yra pasakyta: "Nepamiršk, kad turi SVETIMĄ turtą, kurį privalėsi MUMS atiduot"... o tokiomis sąlygomis - kam jį jam tvarkyt?

Edmundas

Edmundas portretas
Matomai komentatoriai neperskaito straipsnio , ir prie ko čia žydai jeigu šį pastatą nupirko lietuvis verslininkas .

,,aš turbūt net ir žinau kaip jūs atrodot"

,,aš turbūt net ir žinau kaip jūs atrodot" portretas
O kas žinot pasakykit man kaip vadinasi įmonė kuri dabar prie žydų ligoninės pjauna žolę UAB_______ (kas) ???

SS

SS portretas
Siūlau nacionalizuoti visa žydu turtą .Zydai tai sekta o ne tauta.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Taip ir yra,senas žydiškas būdas gauti pinigų,pats save muša ir gvaltą šaukia.

Romas

Romas portretas
Brangūs žydeliai, jau atsiėmėt savo žemes, pastatus, gavot visas kompensacijas.Tai gal jau užtenka! Pabandykit patys ką nors pasidaryti, bet kur tu matei žydelį su kastuvu!,o kad Kaunas ir toliau nyksta tai išlysk iš savo pinigų maišo ir gerai apsidairyk.

jei ponams zydams reikia

jei ponams zydams reikia portretas
tegul remontuoja uz savo pinigus...

Juokas pro asaras

Juokas pro asaras portretas
Broliai lietuviai atstatykim si pastata ir ponia austeja tures dar viena darzeli ir mokykla,juk pastatas tai nemazas,- tilpo visa ligonine.

teroristas

teroristas portretas
kokklianski ,Kauno žydų pirmininkė , susigriebė žydams skirtas pajamas ,ir neremia neturtingų žydų ,gal šita kgbisto duktė ir pati prijaučianti ,galėtu atgniaužti pinigų kumštį ,nors kapinių priežiūrai ,šitiek metų gyvena Kaune ,o dėl Kauno nė piršto nepajudina , tik kaip landsbergių dinastija prisidengę vaikais plėšia Lietuvą ir dar gauna privačiam verslui ,mokesčių mokėtojų pinigus ,na ne būtu žydai .

Apsivalymas

Apsivalymas  portretas
o kur tų žydų nėra , iš visur šiuos klajūnus ,barbarus vijo ne viena valstybė ,nes tik kur jie pasirodydavo ,vykdavo pogromai ,revoliucijos ,žudynės ,jie nedirbo , bet ,kaip ir čigonai gyveno iš suktybių ir žudynių .1917 Rusijoje , spalio revoliucija buvo sukelta žydų ,Marksas ir Engelsas ,+leninas ,mėsininkas trockis ir kiti išžudė milijonus ,Rusų ir kitų tautybių žmones , Žydų komunizmo virusas buvo platinamas visoje Europoje ,milijonai buvo išžudyti ,dėl komunizmo ,saujelė lobo ir milijonus pavertė darbo vergais ,štai ir yra komunizmas ,žydai sukūrė KGBistų baudžiamąją struktūrą ,mes Lietuviai žinom kas tai yra ,kurio archyvai landsberginių dėka užslaptinti ,antrąjį pasaulinį karą ,tai pat užvedė turtingieji žydai .po kurio žydai išsipirko Palestiniečių žemę ,jiems padėjo Britai ,bet dabar gailisi ,kad padėjo klajūnams .

NA NA

NA NA portretas
žydai buvo okupavę kauną ,jei ne naujojo Lietuvos okupacija tik šį syki vokiečių , Žydai su savo statytiniu Smetoną ,butų visiškai uzurpavę Lietuvą ,kaip kažkas yra pasakę ,Lietuvių galvos būtu nukloję laisvė alėją ,_____bet yra žydų kurie prisitaikė ir prie nacių ir prie rusų ,pvz ; landsbergiųb dinastija yra vokiečių žydai ,Vytuko tėvas vokietis , statė žydams namukus lageriuose ,tarnavo savo naciams vokiečiams ,po karo pabėgo su naciais į vokietiją ,bet tik su vienu sūnum ,kitas mūsų dėdulė kgbistas , liko pas rusus tarnavo rusams ,šeimyna pasidalino į dvi dalis ,bet grįžo iš australijos pas rusus į Lietuvą ,kaip it dėdulė prisitaikė ir garbino rusų valdžią ,,,

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Greitai išgirsime,kad ir Vytautas Didysis žydų šeimoje gimęs.

Žemaitijos kaunietis

Žemaitijos kaunietis portretas
Kauno diena,nė dienos be žydo.

minde

minde portretas
o jai nugriautu tai rasytu apsoisikelej zydu seniai kad juos skriaudziai griauna/

minde

minde portretas
sumeskit vargsam xzydam ir pastatykit pastata uz musu lesas.sitas supistas isnaudojimas zydu inasas yra europoj .ne be reikalo ju nemego net per kara kunigai.savu laikas zet o ne zydu/

Algis

Algis portretas
Tvarkykit o ne pasakas sekit.Turistai mato dabar.

...

... portretas
Joks ten paveldas; jei žydai to pastato nenori tvarkyt, jį reikia su žemėmis sulygint.

Tikrai

Tikrai portretas
Labai idomu, kad Kaune uzaugau it suaaugau, niekada nezinojau apie “ zydu kvartala”, ta vieta seniestyje buvo apleista visada ir panasu, kad niekad jos netvarko toliau. Kodel zydu kvartalas? Ten tik tas pastatas, daugiau kunigu seminarija salia, SvMykolo baznycia ir Kauno pilis kuria visi zino. Nejuokinkit su savo “ kvartalais” , Kaune gyvena 3 zydai, 2 rusai ir 1 lenkas. Visi kiti uzkieteje lietuviai, kurie nekencia bisu kitu tautybiu zmoniu. Taigi koks coa kvartalas?

senas kaunietis

senas kaunietis portretas
Geras straipsnis, naudingas siuolaikiniams Kauno gyventojams, ypac jaunimui, kurie labai nedaug zino apie Lietuvos zydu istorija.

ir

ir portretas
as ten1972tais dienos sviesa isvydau-ten buvo kauno gimdykla numero uno

Neee

Neee portretas
Žydams priklauso nemažai senamiesčio griūvančių pastatų- jiems grąūinus tikrai niekas nepajudės. Reikia paspsusti mokesčiais tuos sukčius iš krizių tyrimo centro

Grazinkite

Grazinkite portretas
zydams ju pastata, taip bus atstatyta ir istorine teisybe, ir reikalai pajudes is mirties tasko.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių