Kaunas nykstantis ir išnykęs: Tilmansų teatras

kembrikas

kembrikas portretas
Tenvykdavo sokiai .Normalus ten neidavo ,vadinom triperine ,mandavoskine ,eidavo kas noredavo i liuli gauti arba pets pasimusti ,omergos zemiausio lygio ,2 vietoj buvo karininku namai ,ten ruses ringdavosi ,neskupios tam reikalui ,ir triperis retesnis budavo ,to daikto sloga vadindavo.1963 ,1969 m.

kembrikas

kembrikas portretas
O kas cia tokio milicininkas tvarkosi ,dar bukagalviu pririnkite.

kembrikas

kembrikas portretas
Bus METROPOLIs 2,krabas piniges tai turi ,pasitvarkys.

gyvas

gyvas portretas
pavyzdys kauniečių pagarbos savo praeičiai Deja ,ne Vienintelis Liūdna ir graudu Pinigų daugiau ,kaip proto

Super paveldas

Super paveldas portretas
Reikia būtinai išsaugoti ir atstatyti, tai juk autentika.

NA NA

NA NA portretas
galima pasakyti ,kad vyksta Kauno miesto istorijos trinimas ,nes viską valdo pinigai ,_____šitie pastatai , net prie rusų tarnavo žmonėms ir buvo išnaudojami ,bei atstatomi ,o atseit išviję rusus ,mūsų vadinamieji verslininkai nusprendė užgrobti Kauno miesto žemes ir pastatus pusvelčiui ,pavyzdys :jei ne Kauno paprasti žmonės , panašus likimas laukė ir carinių kareivinių komplekso ,juozapavičiaus 13 ,aišku ,kad buvo ir sunaikinti keli pastatai ,nes reikėjo landsberginiams pastatyti naują darželį imituojant atstatymą ,juk atstatinėjo buvusias arklides ,kuriose dabar yra padaryti butai . . Kodėl niekas nesugeba žydus priversti prižiūrėti savo pastatus, kurie griūva ,prie geležinkelio stoties ,prie prezidentūros sodelio ir gadina visą Kauno miesto įvaizdį ,arba prie prezidentūros sodelio,,,,sėkmės , kur pinigai ,ten ir dalybos ,

Jonas

Jonas portretas
sovietų laikais šokius organizuodavo tame pastate

Centro gyventoja

Centro gyventoja portretas
Puikus straipsnis apie puikią vietą ir buvusi pastatą, kuris 20 a. pradžioje buvo Kauno pakraštyje, o dabar pačiame Kauno centre. Labai svarbu, kad šie griuvėsiai turėjo garbią istorinę praeitį, tai nebuvo šiaip pastatas, tai buvo pastatas, kuriame virė kultūrinis gyvenimas. Manau, kad dabartiniai verslininkai turėtų tai įvertinti ir toje vietoje pastatyti objektą, kuris būtų tai pat susietas su kultūra, su kultūriniais renginiais ar veikla susijusi įstaiga. Ši įstaiga įgytų senąją istorinę vertę. Ar tiek jau daug išlikusių pastatų ar bent jų griuvėsių kuriuose buvo tokios įstaigos ir gyvavo ilgą laiką. Šiai dienai ši vieta labai strategiškai tinkanti visais parametrais. Nepalikite dykynės, statykite pastatus kuriame gyvuotų kultūrai pavaldūs dalykai, o mums jos taip reikia.

KAIMYNAS

KAIMYNAS portretas
o kas liks po jusu dabartines x kartos

Basanavičius

Basanavičius portretas
"Kaunas - tarpinė stotelė pakeliui į Garliavą". Čia tai geras, tiesiog istorinis pastebėjimas...

Realistas

Realistas portretas
Tai dabar visas medines pašiūres ir griuvenas reikia įtraukti į kultūros paveldus, kad būtų galima imti už visokias ekspertizes, sertifikatus ir t.t. ? Ar tikrai to reikia visuomenei? Tegu pasirenka valstybė kas yra tikrai vertinga, tikrai gerai prižiūri ir investuoja bei pritaiko visuomens poreikiams. Visi tik laimės - sumažės biurokratų, tikrintojų miestas pasidarys daug gražesnis.

kaunietis

kaunietis portretas
jau turbūt kažkas nusižiūrėjo, tuoj tuos griuvėsius greibs, o gal neįkandama kaina .Nieko, Meras patvarkis

Tai kas neleidzia

Tai kas neleidzia portretas
Atnaujinti ?toki puikus statiniai ,miesto istorija ,cia vire gyvenimas ,la nkesi gerbiami ir garsus z mones ,dabar gi riogso vaiduoklis, visokius stiklinius monstrus tai stato ,kurie netinka Kaunui visiskai ,gal nera kur det pinigu ?Tai zmoniu paklauskit ir nedarkykit miesto.

tokia

tokia portretas
patogi ir patraukli vieta , pvz.dienraščio ''KD'' redakcijai .......žinoma , restauravus ir pritaikius visuomenės poreikiams

o man

o man portretas
senas poligrafistas pasakojo, kad kaimynystėje esančioje Tilmansų salėje parteryje vakarais vykdavo šokiai ,o į balkonus eidavo poros norinčios pasimylėti....., nes į netoliese esantį pastatą vadintą Božegraiką ( kaip ir viešnamį) kuriame sovietmetyje buvo Panemunės raj. partijos komitete, priešais Geležinkelio stotį, ne visus įleisdavo

Anonimas

Anonimas portretas
kodėl jūs nieko apie tai nerašėt ankščiau tik dabar pamatėt kiek senų namų yra turbūt kaltas meras Audra

arvys

arvys portretas
realiai tai viena geriausiu lokaciju Kaune ir tikrai nesuprantamas tu verslininkeliu neveiklumas. Ypac dabar kai miestas yra visapusiskame pakilime ir ta griuvena net nera paveldo objektas. Tai jei nieko nedote verslininkeliai tai parduokite ta sklypa su ta griuvena ir normalus zmones pakels ir sutvarkys sia puikia vieta.

mi

mi portretas
gaila geras namas buvo .tik kiesta stovi tiek metu ir niekas nesulygina
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių