„SAP“ ruošia „Google Wave“ konkurentą

Kompanija „SAP“ planuoja išleisti „virtualų karo kambarį“ – tai sprendimų priėmimo įrankis, pavadintas „Constellation“.

Tai gali būti potencialus „Google“ bendradarbiavimo platformos „Wave“ konkurentas. „Įrankį „Constellation“ sudarys „cloud“ paremti įrankiai, prieinami per interneto naršyklę bei patalpose esantys komponentai“, - sakė „SAP“ atstovas David Meyer. „Cloud“ įrankis šiuo metu yra privačioje beta versijoje, pavadintas kodiniu pavadinimu „12Sprints“.

Jau anksčiau šiais metais kompanijos „SAP“ vadovai peržvelgė šią programą, pateikdami detales apie „Constellation“ veikimą bei „SAP“ strategiją, susijusią su šiuo produktu, skelbia itzinios.lt.

Kompanijos „SAP“ verslo tikslų padalinio viceprezidentas David Meyer pademonstravo, kaip vartotojai gali bendradarbiauti realiu laiku. Jis parodė įrankį, pateikiantį scenarijaus privalumus ir trūkumus bei SWOT (stiprybių, silpnybių, galimybių ir grėsmių) analizės atlikimo metodologiją. „SAP“ ketina pateikti daugiau būdų, leisiančių paskelbti veiklą „SharePoint“ ir kitose platformose. Tokiu būdu bus galima pasiekti didesnę auditorijos dalį.

Tuo tarpu „Constellation“ patalpų komponentas yra ankstyvoje vystymo stadijoje. Jis leis vartotojams saugiai pasiekti įvairias kompanijos duomenų saugyklas. „Kai dirbate „cloud“ aplinkoje ir turite įgaliojimus, galite prisijungti prie įmonės ir matyti visus ERP duomenis“, - sakė jis. Pavyzdžiui, vartotojai, priimantys sprendimus apie pirkimą, gali pamatyti įsigijimų užsakymo sistemos duomenis, aptarti privalumus bei trūkumus ir priimti galutinį sprendimą. „Šiuo metu visa tai atliekama telefonu ir tai nėra fiksuojama“, - pripažino David Meyer.

Įrankis „Constellation“ turi atvirą, bet reglamentuojamą saugumą. „Mūsų pagrindinis požiūris – leisti žmonėms atlikti tai, ko jiems reikia: tokiu būdu, kokiu jie nori bei stebėti tai. Taigi, vartotojai gali pamatyti situaciją ir tuomet, kai viskas jau atlikta“, - tvirtino David Meyer. Vartotojai galės imtis veiksmų, neleisiančių nutekėti informacijai. „SAP“ vis dar nenusprendė „Constellation“ kainos, tačiau ketina šį įrankį siūlyti trimis pakopomis. Be to, bus nemokama alternatyva, leisianti ribotą veiksmų kiekį. Kitos dvi versijos bus mokamos.

Kompanija turi pateikti integraciją su kitomis „SAP“ programomis ir ketina tai pateikti kuo greičiau. Pavyzdinis kodas leis sujungti „BusinessObjects BI“ programinę įrangą su „Constellation“. Be to, „SAP ERP“ (kompanijos išteklių planavimo) sistemos versija „4.6c“ leis pateikti ekrano turinį į „Constellation“. Tokiu būdu bus galima diskutuoti. David Meyer taip pat nurodė, jog kompanija „SAP“ planuoja sukurti „App Store“ primenančią parduotuvę šiai platformai. Joje programuotojai galės kurti savo integraciją ar metodus ir pateikti juos pardavimui. „Mes norime, kad tai būtų atvira visai bendruomenei, net ir paaugliams“, - sakė jis.

Negana to, „SAP“ nori integruoti „Constellation“ su konkuruojančiomis platformomis, įskaitant ir „Google Wave“. „Buvo akivaizdu, jog mums reikėjo dirbti kartu, - pripažino David Meyer. – Mes domimės tuo, ką daro jie. Jiems įdomu, ką darome mes“. Vartotojai galės dalintis duomenimis tarp šių dviejų platformų.

Kompanija „SAP“ „cloud“ įrankį „Constellation“ ketina pateikti sausio mėnesį, o jo pardavimus tikimasi pradėti jau per pirmąją kitų metų pusę.


Šiame straipsnyje: SAPgoogle

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių